Jump to content

LG Optimus G (E975)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για την ωρα ( το εχω κανα μηνα περίπου) ,δεν έχει παρουσιάσει το παραμικρό.

Το ακουστικο και το ηχειο ειναι αψογα με πολυ καλη ακουστική.

Για να δεις φωτογραφίες ψαξε λιγο τα μηνύματα μου αν θες ,που εχω δωσει λινκ πιο πισω.

 

Καλως. Ευχαριστω φιλε θα το ψαξω .

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 9,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

κοιτα αν οντος σου βγαζει 1 ημερα με ΟΛΑ ανοιχτα και με 2-3 ωρες ομιλιας με αρκετα mail και με internet...ενταξει ειναι πολυ καλα !

Σκεφτομαι να το τσιμπισω γιαυτο σε πιεζω να μου πεις την αληθεια :D

 

Να στο πω περιληπτικα, με 2 ωρες οθονη και μιση ωρα ομιλιας, με ολα ανοιχτα, σε 3g παντα και με την οθονη στο 70% μου εβγαλε 26 ωρες χτες.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Να στο πω περιληπτικα, με 2 ωρες οθονη και μιση ωρα ομιλιας, με ολα ανοιχτα, σε 3g παντα και με την οθονη στο 70% μου εβγαλε 26 ωρες χτες.

 

Ειναι πολυ καλα . Αν και εγω μιλαω πανω απο 1 ωρα καθημερινα πιστευω θα μου βγαζει το 16ωρο που το χρειαζομαι.

Ελπιζω να το βρω αμεσα .:D

Link to comment
Share on other sites

Ειναι πολυ καλα . Αν και εγω μιλαω πανω απο 1 ωρα καθημερινα πιστευω θα μου βγαζει το 16ωρο που το χρειαζομαι.

Ελπιζω να το βρω αμεσα .:D

Δεν θα εχεις προβλημα, εκτιμω.

Για τα υπολοιπα, διαβασε εδω που κανω ενα αναλυτικο review :)

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=4787477#post4787477

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ

 

ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΑΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΠΟΙΑ ΡΥΘΜΙΣΗ ΣΤΗΝ ΣΥΣΚΕΥΗ ΓΙΑ ΤΟ 4G,ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΗ ΣΤΗΝ VODAFONE,ΔΕΝ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΕΠΙΛΟΓΗ LTE ΣTO MENU >ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΔΙΚΤΥΟΥ>ΠΡΟΤΙΜΩΜΕΝΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΔΙΚΤΥΟΥ>ΑΥΤΟΜΑΤΟ GSM/WCDMA Ή ΜΟΝΟ WCDMA Ή ΜΟΝΟ GSM.

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ

 

ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΑΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΠΟΙΑ ΡΥΘΜΙΣΗ ΣΤΗΝ ΣΥΣΚΕΥΗ ΓΙΑ ΤΟ 4G,ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΗ ΣΤΗΝ VODAFONE,ΔΕΝ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΕΠΙΛΟΓΗ LTE ΣTO MENU >ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΔΙΚΤΥΟΥ>ΠΡΟΤΙΜΩΜΕΝΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΔΙΚΤΥΟΥ>ΑΥΤΟΜΑΤΟ GSM/WCDMA Ή ΜΟΝΟ WCDMA Ή ΜΟΝΟ GSM.

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

 

Καλησπέρα φιλέ,

 

Μην γραφεις με κεφάλαια και ψάξε στις προηγούμενες σελίδες,έχει γραφτεί άπειρες φορες..

Link to comment
Share on other sites

Kαποιοι σ αυτη τη χωρα ειναι πολυ πιο εξυπνοι απο τους περισσοτερους απο εμας. Το smarties.gr, βλεποντας οτι οι υπολοιποι δεν εχουν καθολου τη συσκευη, ανεβασε, ημερα Κυριακη, την τιμη απο τα 338,9 στα 358 ευρω. Σπευστε να το τιμησετε.
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το κόλλησα για πρώτη φορά. Είχα ανοίξει ένα κάρο παιχνίδια, 3 διαφορετικές εφαρμογές για τουιτερ, 3 browsers και έκανα εναλλαγές σε launchers.

Ευτυχώς με ταυτόχρονο πάτημα volume up + power button "ακουσε" με την τρίτη φορά κι έκανε Hard Reset.

Ίσως δεν το κράταγα αρκετά πατημένο τις δύο πρώτες φορές.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Kαποιοι σ αυτη τη χωρα ειναι πολυ πιο εξυπνοι απο τους περισσοτερους απο εμας. Το smarties.gr, βλεποντας οτι οι υπολοιποι δεν εχουν καθολου τη συσκευη, ανεβασε, ημερα Κυριακη, την τιμη απο τα 338,9 στα 358 ευρω. Σπευστε να το τιμησετε.

 

Ειναι και θεμα ζητησης, αν ξαφνικα ανεβηκε κατακορυφα τωρα που το κινητο πηγε στα 340ε μπορει να σκεφτηκαν οτι το πουλανε φθηνα, λογικα αν ερθει πολυ stock η τιμη θα ξανακατεβει.

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα. Επειδη δεν μπορω να δω Αγγελιες...αν καποιος δεν το θελει και το πουλαει ας μου στειλει...

 

 

Ευχαριστω και χιλια συγνωμη.

Link to comment
Share on other sites

Συγχωρήστε με αν έχει απαντηθεί και δεν το είδα, αλλά γίνεται στήν στοκ ρομ να έχω ένδειξη μπαταρίας με ποσοστό και πώς;

 

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Χθες ενεργοποίησα την υπηρεσία 4g της Vodafone. Όταν βρεθώ σε σημείο που υποστηρίζει αυτό το σήμα θα μου βγάλει σηματακι πάνω 4g ή Lte ή όχι ;
Link to comment
Share on other sites

Χθες ενεργοποίησα την υπηρεσία 4g της Vodafone. Όταν βρεθώ σε σημείο που υποστηρίζει αυτό το σήμα θα μου βγάλει σηματακι πάνω 4g ή Lte ή όχι ;

 

Λογικα μεχρι Η θα σου βγαζει. Μεσα στο μενου σου δινει επιλογη για LTE?

Link to comment
Share on other sites

Το τσίμπησε το 20€ το κινητό.

 

Δυστυχώς είδαν ότι πουλάει σαν τρελό και ανέβασαν την τιμή. Είχα αποφασίσει να το αγοράσω, αλλά με την αύξηση αυτή το σκέφτομαι.

مفاجأة
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη θες να μας πεις οτι επειδη πηγε 358 οτι ?Χωρις ιχνος παρεξηγησης φιλε μου αλλα δεν καταλαβαινω το σκεπτικο σου..υπαρχουν παιδια εδω που το πηραν και ποιο ακριβο και δεν το εχουν μετανιωσει..γνωμη μου ειναι οτι και στα 400 να ειχε σταματησει θα τα αξιζε..Ακομα και σαυτη τη τιμη που ειναι τωρα παιζει χωρις αντιπαλο αν αναλογιστεις τι παιρνεις στα ιδια χρηματα απο τον ανταγωνισμο...φιλικα παντα Edited by navouxodonosoras
EVERYTHING YOU KNOW IS WRONG!
Link to comment
Share on other sites

Το τσίμπησε το 20€ το κινητό.

 

Δυστυχώς είδαν ότι πουλάει σαν τρελό και ανέβασαν την τιμή. Είχα αποφασίσει να το αγοράσω, αλλά με την αύξηση αυτή το σκέφτομαι.

 

Τσίμπα το τώρα γιατί μπορεί να ανέβει κι άλλο με τη ζήτηση που έχει. Για 20 ευρώ θα κολλήσεις;

Link to comment
Share on other sites

Λογικα μεχρι Η θα σου βγαζει. Μεσα στο μενου σου δινει επιλογη για LTE?

 

4g.γράφει εφόσον είναι επιλεγμένο το lte

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη θες να μας πεις οτι επειδη πηγε 358 οτι ?Χωρις ιχνος παρεξηγησης φιλε μου αλλα δεν καταλαβαινω το σκεπτικο σου..υπαρχουν παιδια εδω που το πηραν και ποιο ακριβο και δεν το εχουν μετανιωσει..γνωμη μου ειναι οτι και στα 400 να ειχε σταματησει θα τα αξιζε..Ακομα και σαυτη τη τιμη που ειναι τωρα παιζει χωρις αντιπαλο αν αναλογιστεις τι παιρνεις στα ιδια χρηματα απο τον ανταγωνισμο...φιλικα παντα

 

Τσίμπα το τώρα γιατί μπορεί να ανέβει κι άλλο με τη ζήτηση που έχει. Για 20 ευρώ θα κολλήσεις;

 

 

Προφανώς και δεν είναι θέμα τα 20€. Το πρόβλημα είναι ηθικό και συνείδησης καταναλωτή.

مفاجأة
Link to comment
Share on other sites

Προφανώς και δεν είναι θέμα τα 20€. Το πρόβλημα είναι ηθικό και συνείδησης καταναλωτή.

 

Αν το θετεις ετσι σαφως και εχεις δικιο..αλλα οπως ειπε και ο φιλος αν πραγματικα θελεις να το παρεις καντο τωρα γιατι στην ελλαδα ειμαστε και ποιος ξερει που μπορει να το πανε εκμεταλευομενοι την αυξανομενη ζητηση

EVERYTHING YOU KNOW IS WRONG!
Link to comment
Share on other sites

Προφανώς και δεν είναι θέμα τα 20€. Το πρόβλημα είναι ηθικό και συνείδησης καταναλωτή.

 

Συμφωνω απολυτα. Κανουν παιχνιδια στα λεπτα του ευρω αλλα οταν ερθει η ωρα, εκτοξευουν παλι την τιμη προς τα πανω.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, έτσι λειτουργεί το εμπόριο. Ειναι ο νόμος της αγοράς και της ζήτησης, που ορίζει τις τιμές των προϊόντων σε κάποιες συγκεκριμενες χρονικές στιγμές.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, έτσι λειτουργεί το εμπόριο. Ειναι ο νόμος της αγοράς και της ζήτησης, που ορίζει τις τιμές των προϊόντων σε κάποιες συγκεκριμενες χρονικές στιγμές.

 

με τοση ζητηση το αντιθετο πιστευω οτι επρεπε να συμβαινει.αν και στο bestprice κραταει ακομα στα 338 ευρω!

Link to comment
Share on other sites

Ας ερθει μια παρτιδα καλη να καλυψει την ζητηση και η πτωση θα ειναι παλι αμεση. Εγω ειπα θα το παρω στα 320 ετσι ωστε με τα περιφερειακα να μου βγει στα 350 :)

Xiaomi Redmi Note 3 Pro

 

Γιάννης

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LG Optimus G (E975)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...