Jump to content

Samsung Galaxy Note 10.1 (N8000/N8010)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

επιδη την θελω αμεσα θα εχω προβλημα με την clas4?

 

Αν δεν έχεις πρόβλημα να δωσεις παραπάνω λεφτά και δεν σε ενδιαφέρει τόσο η ταχύτητα εγγραφής τότε όχι...δεν έχεις...:)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

 

Τα αξεσουάρ που αγόρασα :

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=200864679193

2 ντολαρς

http://www.amazon.co.uk/IVSO%C2%AE-Samsung-Galaxy-Slim-Fit-Multi-Angle/dp/B0094RBJ32

20ευρω.

 

Και με τα δύο είμαι σούπερ ευχαριστημενος. ειδικά η θήκη είναι εξαιρετικής ποιότητας με τρομερή αίσθηση στο χέρι.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω ενα προβλημα απο εχθες. Απενεργοποιησα καποιες εφαρμογες που εκτελούνται οπως το chat on και διαφορες μικροεφαρμογες που δεν τις χρησιμοποιω.Μετα πηγα να παιξω ενα παιχνιδακι που εχω λιώσει τον τελευταίο καιρο ειναι το modern combat 3-4 για οσους το ξερουν και δεν παιζει.Μηπως ξερετε γιατι;;;
Παιδιά με λένε Σταύρο και είμαι πολύ καλά :dizzy:
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα...Μόλις άνοιξα το εργαλείο και μου έβγαλε ότι ήρθε αναβάθμιση και στο ελλαντα επιτέλους..Έχω το n8010 αγορασμένο από media market.540 mb η αναβάθμιση..Την περνάω και σας ενημερώνω..Ε ΡΕ ΓΛΕΝΤΙΑ!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω ενα προβλημα απο εχθες. Απενεργοποιησα καποιες εφαρμογες που εκτελούνται οπως το chat on και διαφορες μικροεφαρμογες που δεν τις χρησιμοποιω.Μετα πηγα να παιξω ενα παιχνιδακι που εχω λιώσει τον τελευταίο καιρο ειναι το modern combat 3-4 για οσους το ξερουν και δεν παιζει.Μηπως ξερετε γιατι;;;

Έφτιαξε οκ!! Εναλαμπες

Παιδιά με λένε Σταύρο και είμαι πολύ καλά :dizzy:
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα...Μόλις άνοιξα το εργαλείο και μου έβγαλε ότι ήρθε αναβάθμιση και στο ελλαντα επιτέλους..Έχω το n8010 αγορασμένο από media market.540 mb η αναβάθμιση..Την περνάω και σας ενημερώνω..Ε ΡΕ ΓΛΕΝΤΙΑ!!!!!!!

 

Επιβεβαιώνω κι εγώ για το n8010 αγορασμένο από πλαίσιο.

www.i-math.gr
Link to comment
Share on other sites

Επιβεβαιώνω κι εγώ για το n8010 αγορασμένο από πλαίσιο.

Μια απο τα ίδια (Πλαίσιο). Ε-Π-Ι-Τ-Ε-Λ-Ο-Υ-Σ

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα...Μόλις άνοιξα το εργαλείο και μου έβγαλε ότι ήρθε αναβάθμιση και στο ελλαντα επιτέλους..Έχω το n8010 αγορασμένο από media market.540 mb η αναβάθμιση..Την περνάω και σας ενημερώνω..Ε ΡΕ ΓΛΕΝΤΙΑ!!!!!!!

 

και εγώ την κατεβάζω περιμένω να ακούσω ποια έκδοση ειναι: 4.1.1 ή 4.1.2;

και φυσικά εντυπώσεις και σχολεία από όλους... ;)

Link to comment
Share on other sites

4.1.2

Πρωτες εντυπωσεις

το multi-window χαθηκε, τα παραθυρα τα ρυθμιζεις χειροκινητα.

Πιο γρηγορος ο browser (stock)

Edited by alexandros6600
Link to comment
Share on other sites

Στο δικο μου Ν8000 τιποτα ακομα..

πρέπει να ήρθε στην 8010 πρώτα!

τι εννοείς ότι δεν έχει multitasking?

Edited by thanos1989
Link to comment
Share on other sites

και εγώ την κατεβάζω περιμένω να ακούσω ποια έκδοση ειναι: 4.1.1 ή 4.1.2;

και φυσικά εντυπώσεις και σχολεία από όλους... ;)

 

4.1.2 με premium suit όπως το παρουσίασε ηSamsung. Μέχρι τωρα (18 λεπτά χρηση) μονο καλα λογια... πιο γρήγορος browser ,φοβερό multitasking, και το κυριότερο καθολου lag δίχως να εχω κανει επαναφορα την συσκευή μετά την αναβάθμιση. Το ερώτημα είναι πρέπει να κάνω? Περιμένω εντυπώσεις για μπαταρία και αυτονομία. Παιδιά το μηχάνημα τώρα δείχνει τα "δόντια του"με το premium suit και φυσικά το φοβερό multitasking το οποίο ουσιαστικά με έπεισε να προτίμησω την συσκευή σε σχέση με το Nexus 10..

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση.Το pen detection λειτουργεί; ;?

 

Ναι... ενώ όλα λειτουργούν κανονικά

και η μετάβαση του βίντεο από μεγάλη σε μικρή οθόνη γίνεται τώρα πια σε 1 δέκατο!

Η διαχείριση της RAM είναι καλύτερη...

Link to comment
Share on other sites

Ναι... ενώ όλα λειτουργούν κανονικά

και η μετάβαση του βίντεο από μεγάλη σε μικρή οθόνη γίνεται τώρα πια σε 1 δέκατο!

Η διαχείριση της RAM είναι καλύτερη...

Αναγνωρίζει οτι βγαζεις την πενα και σου βγάζει το μενού, αλλα οταν γραφεις δεν στο γυριζει σε αναγνώριση χαρακτήρων απο πληκτρολόγιο. Αυτό νομίζω οτι ρώτησε

ONEPLUS 6, HUAWEI P10 PLUS, NEXUS 6P, NEXUS 7 (2013), RASBERRY PI2
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο στην Samsung που μας έκανε το δωράκι ...!! Ελπίζω ν' αξίζει η αναβάθμιση!

Την κατεβάζω τώρα και γράφω εντυπώσεις αργότερα !!!:)

Link to comment
Share on other sites

Ομοίως έγινε αναβάθμιση σε 4.1.2 , Ν8010 αγορά απο media markt. Ολα λειτουργούν κανονικά χωρις κάποια άλλη ενέργεια μετα την αναβάθμιση. Πολυ πιο γρήγορος ο μαμα browser:)
Link to comment
Share on other sites

Αν αυτό λέει κάτι 300 περίπου πάνω στο Antutu. Πιο γρήγορο, πιο καλή εμπειρία με τα παράθυρα, ακόμα καλύτερη μου φαίνεται η χρήση της πένας Και καλύτερη χρήση μπαταρίας. 8010 από public.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 10.1 (N8000/N8010)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...