Jump to content

[Επίσημο] Vodafone Smart II (Alcatel V860)


ταξιδιωτης22
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

όταν κάνει loop το γραφικό εκκίνησης τι μπορούμε να κάνουμε;

μέχρι και νεα ROM έβαλα αλλα δεν σταματάει.... -> το έλυσα τοπ πρόβλημα με naps από μια πορτογαλική rom

 

Τώρα χρειάζομαι ένα ενεργό λινκ της DDESIGN ROM αν την έχει κάποος αυτή αλλά και άλλες rom που δουλεύουν τον παρακαλώ να τις ανεβάσει σε κανα google drive και να στείλει τα λινκ

 

Ευχαριστώ!!!

Edited by Spirtoylis
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Απαντήσεις 1,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Το ποστάρω εδώ, θα ρωτήσω και στο θέμα με την εφαρμογή Myvodafone:

Είχα διάφορα προβλήματα με τη συσκευή μετά από 2μιση χρόνια χρήσης και πριν λίγες μέρες της έκανα για πρώτη φορά factory reset και μετά διαπίστωσα ότι η τρέχουσα έκδοση της εφαρμογής MyVodafone δεν είναι πλέον συμβατή με την συσκευή μου. Πριν, είχα μια παλιότερη έκδοση κατεβασμένη απ' ευθείας από Google Play και λειτουργούσε κανονικά, αλλά χάθηκε με την επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων και δεν είχα πάρει κανένα backup.

Πού μπορώ να βρω παλιότερη έκδοση της εφαρμογής αυτής που να είναι συμβατή με τη συσκευή μου; Έχω firmware 2.3.7 και δεν έχω κάνει κανένα update που μου ζητάει η συσκευή. Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει; Δεν ξέρω καθόλου πώς να το ψάξω το θέμα, ούτε πώς θα την εγκαταστήσω εφαρμογή που δεν είναι απ' ευθείας από το Google Play στο κινητό.

Ευχαριστώ!

Edited by tseapis
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Καλησπερα σε ολλους.μολις μου δωσανε το κινητο,αλλα ειναι κολημενο στο ανθρωπακι του android μολις το ανοιγω.δεν μπωρω να κανω επαναφορα εργοστασιακων για να ξανα δουλεψει;recovery δεν πρεπει να εχει γιατι με το power kai το volume+ δεν κανει τιποτα βγενει το πρασινο ανθρωπακι.αν μπωρει καποιος να με βοηθησει να το ανοιξω!!
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Κάποιο λινκ από οποιαδήποτε official ή custom ROM με ελληνική γλώσσα που να είναι ζωντανό? Έχω ψάξει όλο το internet χωρίς τύχη.

Ευχαριστώ.

Edited by spinmaths
Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
Γεια σας. Εχω(μαλλον απο οτι βλεπω ειχα..) ενα vodafone smart 2 και εβλεπα βιντεο την Παρασκευη.Χτες το χρειαστηκα και εψαξα παντου.Ειμαι ΣΧΕΔΟΝ σιγουρος πως δεν το πηρα μαζι μου καπου που πηγα ωστε να το ξεχασω.Φυσικα θα πειτε τα κλασικα παρτω τηλ δειαχειριση συσκευης android.Δυστυχος αν το παρω τηλ καλει(οποτε ειναι ανοιχτο) αλλα λογικα ειναι κλειστει η φωνη οπως σινυθηζω να κλεινω.Δεν εχει προσβαση στο ιντερνετ. Βοηθεια και ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Σε δικο σου χωρο το εχασες?

Ψαξε σε συρταρια, απλυτα, κατω απο μαξιλαρια, κλπ

 

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μέσω του Android Device Manager η λειτουργία ring δουλεύει ακόμα και αν το κινητό είναι σε σίγαση.

 

If you left your phone somewhere in your house (and it's set to mute), you might want to use the Ring option. If you activate it, the phone will ring at full volume for 5 minutes.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...