Jump to content

Sony Ericsson K700i


gbil
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 7,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εχω ενθουσιαστεί με τα περισσότερα από αυτό το κινητό και αν όλα πάνε καλά, αύριο θα το έχω στα χεριά μου!!
http://img.userbarz.com/46/9081.jpg
Link to comment
Share on other sites

Για να στείλετε αρχεία μέσα bluetooth από και προς το κινητό, αρκεί ένα απλό drag and drop (d&d). Ανοίγετε το "My Bluetooth places" στον Windows Explorer ή κάνετε διπλό κλικ στο icon που υπάρχει στο desktop. Μετά από λίγο θα εμφανιστούν τα directories που υπάρχουν στο κινητό και μπορείτε πολύ εύκολα να μεταφέρετε οποιαδήποτε αρχεία στο pc με d&d.

 

Θυμηθείτε να ενεργοποιήσετε το bluetooth στο κινητό. Αν ΔΕΝ σας εμφανίζονται οι φάκελοι του κινητού αν κάνετε τα παραπάνω τότε κάτι φταίει (drivers, conflicts κλπ.). Στα windows 98 πάντως στο system properties εμένα μου εμφανίζεται στην κύρια λίστα μία συσκευή BTW κι αν κάνω expand μου δείχνει CSR USB Bluetooth device. Επίσης κάτω από τα Network adapters μου εμφανίστηκε το Bluetooth LAN Access Server Driver (το οποίο δεν ξέρω αν είναι απαραίτητο βέβαια). Εννοείται πως τα ονόματα της συσκευής σας μπορεί να διαφέρουν.

 

Το firmware του κινητού δεν έχει σχέση αφού κι εγώ το R2A041 έχω.

 

 

Μιχάλης :alien:

Link to comment
Share on other sites

Simforoumites, eimai poli lipimenos!!! :( Edwsa to 20 imerwn poliagapimeno mou K700i! Eprepe logo anwteras vias, alla ti na kanw??? kai twra orfanos me to episeis poliagapimeno mou T610, alla to K700i den sigrinete me tipota! alla pou tha paei tha erthei i navarxida tis SE sintomaaaa........S....700.....;)

Κι αν πτωχική την βρεις, η Ιθάκη δε σε γέλασε.

έτσι σοφός που έγινες, με τόση πείρα,

ήδη θα το κατάλαβες οι Ιθάκες τι σημαίνουν.

 

Κωνσταντίνος Π. Καβάφης

http://www.eclipse.co.uk/mbs/Diver_logo-web_page_GIF_1a.gif

Link to comment
Share on other sites

anevasa sto site mou mpolikous polyfonikous hxous kapios mou to eixe zitisi na anevaso hxous d thimamai pios... tespa pade edw : http://thor.prohosting.com/maiden17/index15.htm patiste ekei pou lew edw k meta patiste to link pou tha sas vgei me to zip k tha katebei sto pc sas :X :X :) :)
Gadgets Is My Life...[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Anakalupsa kai ena neo psilobug.....

Otan exw kleidwmeno to plhktrologio kai me kalesei kapoios, afou termatistei h klhsh paramenei to shmataki oti to plhktrologio einai xekleidwmeno xwris na einai omws.....ashmanto e..?? :p

http://image.pbase.com/u44/mrnet/small/28487380.bmw.jpg

 

BMW M POWER RULEZZZZZZZZ!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος MaIdeN (24 Αύγ. 2004 , 19:01)

 

molis exosa 345 midi arxia barethika na stelnw OuF! :P :) :X

 

 

ante vre...na ta 1000seis!!!!! :p :D

Oreo ti site!!!!! :happy:

Link to comment
Share on other sites

Με γεια στους νεους κατοχους και ελπιζω και αλλοι φιλοι να το αποκτησουν. Εχω αλλαξει καμμια 50-αρια κινητα το τελευταιο χρονο και ειναι το μονο που με βλεπω να κραταω χρονο-ρεκορ. Ιδιως μετα την αναβαθμιση ειμαι ενθουσιασμενος. Μακαρι να βγει και η επομενη γρηγορα και να κλεισει τις οποιες τρυπες αφησε αυτη.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος NeTBoY (24 Αύγ. 2004 , 18:06)

 

Anakalupsa kai ena neo psilobug.....

Otan exw kleidwmeno to plhktrologio kai me kalesei kapoios, afou termatistei h klhsh paramenei to shmataki oti to plhktrologio einai xekleidwmeno xwris na einai omws.....ashmanto e..?? :p

 

Ξαναδές τη διατύπωσή σου,αλλα anyway εγώ παίζω games,διαβάζω sms,μιλάω στο τηλ, ακόμα και με το keyboard... κλειδωμένο. :whistle:

http://www.danasoft.com/sig/Da_I3oSS.jpg
Link to comment
Share on other sites

mpa d pisteyo fostirop na balo 1000 makari na mporousa k as to les gia plaka :P sas arese to site? mono esy me eipes oreo kanenas allos egw den a3izo ena eyxaristo ? mono ston didimos ola? nta3ei o didimos exei games, videos egw ebala mpolika midi ntaxei pos na to kanoume k gw a3izo kati lol :X
Gadgets Is My Life...[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το καλώδιο για το κ700 σύνδεσης με Η/Υ ΄πόσο κάνει???

miltosz@: Το ίδιο είναι! Στην αρχή λέγοταν έτσι αλλά τελικά το ονόμασαν κ700i!!

http://img.userbarz.com/46/9081.jpg
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος IVIetaCreatoR (25 Αύγ. 2004 , 15:35)

 

Το τηλέφωνο χωράει 70 μηνύματα συν όσα χωράει η SIM.

 

 

;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος miltosz (25 Αύγ. 2004 , 14:15)

 

na kanw mia etwtisoula?

 

To K700 ti diafora exei me to K700i ?

 

 

File miltosz den iparxei K700 sketo. Iparxei mono K700i kai xorizete stin vodafone ekdosi toy kai stin original tis SE.

Link to comment
Share on other sites

IVIetaCreatoR Emena gemizei kai mou emfanizei ton gkri fakelo sta 123 peripou sms sinolo, + ayta pou eine sth sim kai ayta pou exw apothikeysh sto tilefono :) :)

Η γνώση μας κάνει περήφανους, η σοφία ταπεινούς!

 

Our forum ===>> IrCtAlK Forum :)

Link to comment
Share on other sites

Μετά από κουβέντα που είχα με ένα φίλο μου που έχει το Τ610 τον παρότρυνα να αγοράσει το Κ700i. Τα ερωτήματα που έχει είναι αφ' ενός αν το συσγκεκριμένο μοντέλο μπορεί να δεχτεί εξωτερικό φλας για την κάμερά του (και πόσο κοστίζει περίπου) και αφ' ετέρου αν μπορεί να μεταφέρει τις επαφές, τα μηνύματα και ότι άλλα δεδομένα έχει από το Τ610 μέσω bluetooth στην καινούρια συσκευή. Περιμένω απάντηση. Thanks εκ των προτέρων. ;)
:shifty:
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος kotetsi (25 Αύγ. 2004 , 17:46)

 

Μετά από κουβέντα που είχα με ένα φίλο μου που έχει το Τ610 τον παρότρυνα να αγοράσει το Κ700i. Τα ερωτήματα που έχει είναι αφ' ενός αν το συσγκεκριμένο μοντέλο μπορεί να δεχτεί εξωτερικό φλας για την κάμερά του (και πόσο κοστίζει περίπου) και αφ' ετέρου αν μπορεί να μεταφέρει τις επαφές, τα μηνύματα και ότι άλλα δεδομένα έχει από το Τ610 μέσω bluetooth στην καινούρια συσκευή. Περιμένω απάντηση. Thanks εκ των προτέρων. ;)

 

 

Gia to deutero h apantisi einai nai, giati etsi ekana kai ego!

Apla prepei na proseksei tis epafes stis opies exei kataxorimena noumera stin katigoria allo, giati meta tin metafora (den ksero pos!) to K700i osa noumera eixa stin katigoria spiti (ton epafon mou stin T610)ta apothikeuse stin katigoria allo kai osa eixa stin katigoria allo den ta perase katholou :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος kotetsi (25 Αύγ. 2004 , 17:46)

 

μπορεί να δεχτεί εξωτερικό φλας για την κάμερά του (και πόσο κοστίζει περίπου)

Λοιπόν,το κ700 έχει δικό του φλάς. Αλλά πολύ πιθανό να δέχεται και το εξωτερικό φλάς για t610-t630 αφού οι υποδοχές είναι οι ίδιες.(τιμή περίπου 39 euro)

http://www.danasoft.com/sig/Da_I3oSS.jpg
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος kotetsi (25 Αύγ. 2004 , 17:46)

 

Μετά από κουβέντα που είχα με ένα φίλο μου που έχει το Τ610 τον παρότρυνα να αγοράσει το Κ700i. Τα ερωτήματα που έχει είναι αφ' ενός αν το συσγκεκριμένο μοντέλο μπορεί να δεχτεί εξωτερικό φλας για την κάμερά του (και πόσο κοστίζει περίπου) και αφ' ετέρου αν μπορεί να μεταφέρει τις επαφές, τα μηνύματα και ότι άλλα δεδομένα έχει από το Τ610 μέσω bluetooth στην καινούρια συσκευή. Περιμένω απάντηση. Thanks εκ των προτέρων. ;)

 

Να μία πλήρης λίστα συμβατών αξεσουάρ για το k700i από την SonyEricsson...

http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc=gr&lc=el&ver=4000&template=ps1_1_5_1&zone=ps&lm=ps1_1&pid=10139

Δεν αναφέρει κάτι για συμβατότητα με το φλας που λες αλλά αν θες ψάξτο κι εσύ :o

Βέβαια θα σε βολέψει και το είδη υπάρχον led στο πίσω μέρος του κινητού το οποίο για κοντινή απόσταση μπορεί να χρησιμοποιειθεί ως φλας.

Προσωπικά έκανα μεταφορά 95 επαφών από το z600 μέσω bluetooth στο k700i χωρίς κανένα πρόβλημα. Βέβαια η απάντηση του φίλου fostirop είναι πιο σχετική μια και ήταν χρήστης του Τ610 ;)

Life is good with what you love !!!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια μηπως μπορειτε να μου πειτε 1.αλλαγη στον ηχο μηνυματων γινετε;2. ηχογραφιση συνομιλιας εχει;ποσο εχει; και αν μπορει να τον βαλει σαν ηχο κλησεις3. ποσο βιντεο τραβαει;ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ :D
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K700i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...