Jump to content

Sony Ericsson K700i


gbil
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 7,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το joystick αλλάζει εύκολα; Πόσο κοστίζει;

κανα 20 ευρο.νομιζω τοσα πρεπει να ειχα πληρωσει :cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Aν το κινητο ειναι vodafone live,oντως τα πραγματα ειναι δυσκολα.

τωρα δοκιμασε να κανεις καιμια αναβαθμιση στο κινητο.κι εγω οταν το ειχα οποτε ηθελε αυτο εκανε συνδεση..:cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Προσπαθώ να μπω από ένα Κ700 με διάφορες εφαρμογές όπως το ebuddy ή το mig33 στο msn,αλλά δε μορούν να συνδεθούν στο ίντερνετ,ενώ έχω και ρυθμίσεις και επιτρεπτές ενέργειες.Επίσης,μπαίνω http://www.msn.com ,πατώ στα ανθρωπάκια αλλά μου λέει ότι υπάρχει πρόβλημα με τη σελίδα και να δοκιμάσω άλλη.Μπορείτε να βοηθήσετε?
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
εγω λεω αντι για αλλη μπαταρια βρες αλλο κινητο, τι τα κρατατε τοσα χρονια?
Don't give up! :!:
Link to comment
Share on other sites

εγω λεω αντι για αλλη μπαταρια βρες αλλο κινητο, τι τα κρατατε τοσα χρονια?

Το ότι θέλουν να αγοράσουν μπαταρία δεν σημαίνει οτι δεν έχουν νεότερα κινητά.

Μπορεί να το θέλουν για δεύτερο, τρίτο ή απλά για συλλέκτικούς λόγους.

Γιατί μια συσκευή που δουλεύει καλά να την αφήσεις να πεθάνει από μπαταρία?

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς που μπορώ να βρω μπαταρία στη Θεσσαλονίκη για το Κ700i? Μήπως σε κανένα service SonyEricsson ?

Μπορεις να βρεις παντου!

ψαξε σε καταστηματα γερμανου..και αν δεν βρεις εκει κατι,θα σου δωσω Ελληνικο ηλεκτρονικο μαγαζι να βρεις σιγουρα.;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς είναι παλλιό μοντέλο και δενέχω βρει πουθενά από ΓΕΡΜΑΝΟ-ΤΙΜ-COSMOTE-VODAFONE shops

 

Από skroutz.gr βρήκα 3 eshop , αλλά προτιμώ να βρω στη Θεσσαλονίκη ένα μαγαζί.

 

PS1 Raver αν ξέρεις κάποιο άλλο μαγαζί έστω και eshop στείλτο μου σε παρακαλώ με Pm ( αν απαγορεύεται να το γράψεις στο forum)

 

PS2 Cavaradossi μπορεί να είναι αρχαίο το τηλέφωνο , αλλά σαν backup Phone την κάνει μια χαρά τη δουλειά του

Link to comment
Share on other sites

PS1 Raver αν ξέρεις κάποιο άλλο μαγαζί έστω και eshop στείλτο μου σε παρακαλώ

 

εδώ μπορεις να βρεις..:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

ενας φιλος μολις μου εδωσε ενα k700. λεει οτι εχει προβλημα με την οθονη και δεν ανοιγει. υποψιαζετε κανεις τι μπορεις να εχει παθει?

 

επισης τι φορτιστη παιρνει? εχω εναν απο z710 αλλα δεν κανει. θελει αλλο τυπο.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
Εγώ έχω να πω ότι άρχισε να δουλεύει ξανά! Το είχα πάει πρίν 4 χρόνια περίπου σε ένα κατάστημα Γερμανός γιατί δεν άνοιγε και μου είχαν πεί ότι θέλει αλλαγή η πλακέτα και κοστίζει 100€, όπως ήταν φυσικό το άφησα στην άκρη. Σήμερα το βάζω στον φορτιστή για κανένα πεντάλεπτο και άνοιξε! Λειτουργεί κανονικότατα και μου κάνει μεγάλη εντύπωση μετά από τόσα χρόνια ακόμη και η μπαταρία κανονικά θα έπρεπε να τα είχε παίξει.
Nokia 6600, Sony Ericsson K700i, Motorola L7, Sony Ericsson W810i, Nokia 6680, Nokia 3120 classic, Nokia E71, Nokia C5-03, Nokia N900, Samsung Galaxy S, Google Nexus S, HTC 8S, Nokia N9, Moto G 2nd, Moto X 2nd, OnePlus X, Nexus 6, Redmi Note 5, Mi8
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
ενα κ700 του πατερα μου εμεινε προσφατα απο δυναμεις.μετα απο 4 χρονια ακροασης ραδιοφωνου επι 8 ωρες συνεχομενα σε εργοστασιο(λαδια πτωσεις κλπ) η δευτερη 3 ετων(!) μπαταρια πλεον δε βγαζει 8ωρο.πραγματικα αθανατο κινητο που ποτε δεν εβγαλε το παραμικρο προβλημα.και αριστο σε αυτα που εκανε(λειτουργικα).ακουτε οι υπολοιπες εταιριες;

Anyone who has never made a mistake has never tried anything new

 

nokia 6610,motorola c261,motorola razr v3i,nokia 5320 xpressmusic,sony ericsson w995,nokia c6-01,sony xperia u,nokia lumia 630 dual

Link to comment
Share on other sites

ενα κ700 του πατερα μου εμεινε προσφατα απο δυναμεις.μετα απο 4 χρονια ακροασης ραδιοφωνου επι 8 ωρες συνεχομενα σε εργοστασιο(λαδια πτωσεις κλπ) η δευτερη 3 ετων(!) μπαταρια πλεον δε βγαζει 8ωρο.πραγματικα αθανατο κινητο που ποτε δεν εβγαλε το παραμικρο προβλημα.και αριστο σε αυτα που εκανε(λειτουργικα).ακουτε οι υπολοιπες εταιριες;

 

E oxι και αξιοπιστα / ποιοτικα τα SE.

To αντιθετο θα ελεγα.

 

ειδικα τοτε εκεινα τα μοντελα με το joystick.... βραστα

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Το μόνο που θυμάμαι ποιοτικό από τότε της SE είναι το W810i που μέχρι σήμερα δεν μου έχει βγάλει πρόβλημα 250 ώρες ομιλίας και με την ίδια μπαταρία βγάζει πάνω απο 3 μέρες. Το Κ700 δεν θυμάμαι πάνω από 2-3 τηλέφωνα που να μην είχαν πάει για επισκευή στο joystick. Το δικό μου είχε πάει για πλακέτα. Μπαταρία καλά καλά ούτε τότε δεν κρατούσε...
Nokia 6600, Sony Ericsson K700i, Motorola L7, Sony Ericsson W810i, Nokia 6680, Nokia 3120 classic, Nokia E71, Nokia C5-03, Nokia N900, Samsung Galaxy S, Google Nexus S, HTC 8S, Nokia N9, Moto G 2nd, Moto X 2nd, OnePlus X, Nexus 6, Redmi Note 5, Mi8
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K700i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...