Jump to content

Sony Ericsson K700i


gbil
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος miltosz (28 Αύγ. 2004 , 11:12)

 

kai mia allh erotisoula!

P.X. pezw ena Game kai den exei exit!

Pws mporw na figo apo ayto?>

 

 

Κράτα πατημένο το στριφογυριστό βελάκι που δείχνει προς τα πίσω για λιγη ώρα και θα σου βγει μια επιλογή "Exit Application".

 

Όσον αφορά το πρόβλημα σου με τα SMS, κάπου υπάρχει μια επιλογή για το ποια μνήμη θα χρησιμοποιείται από default, αλλά δεν μπορώ να θυμηθώ που την είδα...

Παίζει πάντως να σου βγάζει το μήνυμα επειδή ελένχει αν η SIM σου είναι full, ενώ χρησιμοποιεί τη μνήμη του κινητού (οπότε μπορείς να φυλάξεις 70+ μηνύματα ενώ παίρνεις αυτό το error).

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος sougie (28 Αύγ. 2004 , 12:23)

παιδια, μήπως ξέρει κανείς αν το αυτοκινητάκι της SE παίζει με το κ700?

 

Παιζει κανονικα! Τσεκαρισμένο ;)

Link to comment
Share on other sites

Mπορεί κανένα καλό παιδί να μετατρέψει το .doc αρχείο πιο πάνω σε .txt η .pdf γιατί βαριέμαι να περάσω τα office?

@Maiden οχι δεν δέχονται οποιοδήποτε .exe απο το pc σου,δέχονται .sis , αρχεία office, .pdf κλπ...

 

 

Επίσης τσέκαρε

αυτό

http://www.danasoft.com/sig/Da_I3oSS.jpg
Link to comment
Share on other sites

παιδια το Κ700ι εχει κανονικη αναφορα μηνυματων;(δηλαδη να δεχομαι μηνυμα οταν ο αλλος που του εστειλα μηνυμα το ελαβε).
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος themob (28 Αύγ. 2004 , 16:16)

 

παιδια το Κ700ι εχει κανονικη αναφορα μηνυματων;(δηλαδη να δεχομαι μηνυμα οταν ο αλλος που του εστειλα μηνυμα το ελαβε).

 

 

Έχει κάτι πολύ καλύτερο από το να δέχεσαι μήνυμα.

Δίπλα σε κάθε σταλμένο sms έχει ένα φακελάκι. Αν δεν είναι σημειωμένο σημαίνει ότι δεν έχει έρθει αναφορά, αν τικαριστεί σημαίνει ότι έχει παραδοθεί και αν σημειωθεί με Χ σημαίνει αποτυχία παράδοσης.

Συγχρόνως όταν έρθει η αναφορά εμφανίζεται στην οθόνη αλλά χάνεται, δε χρειάζεται να πας να τη σβήσεις.

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

@ miltosz

Προσπάθησες να το αποθηκεύσεις στη sim, αυτό το μήνυμα που σου ήρθε και σου εβγαλε ειδοποίηση, ή έτσι απλά ?

 

@IVIetaCreatoR

Προσπάθησα να σε βοηθήσω αλλά... σαν txt γίνεται χάλια γιατί είναι σε μορφή πίνακα και σαν pdf δεν μπορώ να το κάνω. Γιατί δεν δοκιμάζεις το office των windows ?

Life is good with what you love !!!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος double_k (28 Αύγ. 2004 , 17:52)

@ miltosz

Προσπάθησες να το αποθηκεύσεις στη sim, αυτό το μήνυμα που σου ήρθε και σου εβγαλε ειδοποίηση, ή έτσι απλά ?

 

Etsi apla! :(

Anagkastika na sbisw sms apo thn sim ! :cry:

 

tora exw

27 sms sthn sim

7 sms sto thl

1 mms sto thl

 

gia na doume sto epomeno sms ti tha moy bgalei!

 

kai kati allo!

sta 70 poy xoraei to thl einai kai ta mms + ta stalmena ?

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος tipota (28 Αύγ. 2004 , 21:26)

 

Ti diafora exei to k700 apo to k700i?

Sorry an einai polu moufa h erwthsh alla pragmatika den kserw...

 

 

Καμία. Στην ουσία υπάρχει μόνο K700i :)

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά και στο φέρνουν !

Οι τιμές αλλάζουν συνέχεια , ρώτα στα καταστήματα της TIM .

[sIGPIC][/sIGPIC]

Τα ωραιότερα πράγματα στη ζωή είναι ή ανήθικα ή παράνομα ή παχαίνουν...

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος miltosz (28 Αύγ. 2004 , 18:37)

 

kai kati allo!

sta 70 poy xoraei to thl einai kai ta mms + ta stalmena ?

 

 

Νομίζω πως είναι εισερχόμενα και σταλμένα sms για τα mms δεν ξέρω γιατί ένα δύο εχω μόνο :o

Life is good with what you love !!!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος double_k (28 Αύγ. 2004 , 23:24)

 

Νομίζω πως είναι εισερχόμενα και σταλμένα sms για τα mms δεν ξέρω γιατί ένα δύο εχω μόνο :o

 

 

Αν ισχύει ότι στο Τ630 τα MMS αποθηκεύονται στη δυναμική μνήμη του κινητού, για να διαπιστώσεις αν όντως ισχύει άντε δες τα περιεχόμενα της μνήμης. Αν έχει και φάκελο MMS ισχύει, αν όχι δεν ισχύει.

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος lewton (29 Αύγ. 2004 , 01:44)

 

Αν ισχύει ότι στο Τ630 τα MMS αποθηκεύονται στη δυναμική μνήμη του κινητού, για να διαπιστώσεις αν όντως ισχύει άντε δες τα περιεχόμενα της μνήμης. Αν έχει και φάκελο MMS ισχύει, αν όχι δεν ισχύει.

 

 

Δεν έχει φάκελο MMS, όταν όμως πας να δεις την ελεύθερη μνήμη έχει κατηγορία Messages, οπότε μάλλον αποθηκεύονται στα 41mb του κινητού :)

Link to comment
Share on other sites

pedia tha vgei kainourio firmware stadar h pezete na vgei ?3erete pos tha legete an kseri kaneis, kai pia provlimata tha ftiaksi? giati egw den exo kanena me thn r2l.egw e3ero R2V441 tha vgei :X (psema psema) as apadisi kapios :P :D :) ;) :X
Gadgets Is My Life...[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος tipota (29 Αύγ. 2004 , 10:51)

 

Mporeis na allakseis prosopsh sto kinhto 'h an to paragkeilw mporw na to vrw se allo xrwma?

 

 

Προσόψεις δεν υπάρχουν.

 

Ούτε να το παραγγείλεις σε άλλο χρώμα μπορείς από όσο ξέρω.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος IVIetaCreatoR (28 Αύγ. 2004 , 16:00)

 

Mπορεί κανένα καλό παιδί να μετατρέψει το .doc αρχείο πιο πάνω σε .txt η .pdf γιατί βαριέμαι να περάσω τα office?

@Maiden οχι δεν δέχονται οποιοδήποτε .exe απο το pc σου,δέχονται .sis , αρχεία office, .pdf κλπ...

 

 

Επίσης τσέκαρε

αυτό

 

 

Tsekare.........

manufacture_test.zip

Link to comment
Share on other sites

Lete na uparxei provlima me tis suskeues? Ennow, egw p.x. pou thelw na to parw se enamisi mina peripou lete na min mporw na to vrw? Den thelw na to kleisw apo twra giati mporei se enamisi mina na exw kataliksei se allo kinhto. A, kai epeidh logika uparxei megalh zhthsh den tha anevei kai h timh tou?
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος tipota (29 Αύγ. 2004 , 17:02)

 

Lete na uparxei provlima me tis suskeues? Ennow, egw p.x. pou thelw na to parw se enamisi mina peripou lete na min mporw na to vrw? Den thelw na to kleisw apo twra giati mporei se enamisi mina na exw kataliksei se allo kinhto. A, kai epeidh logika uparxei megalh zhthsh den tha anevei kai h timh tou?

 

 

Don't worry ! Και με το Τ610 υπήρχε μία εποχή πρόβλημα όταν είχαν εξαντληθεί τα αποθέματά του αλλά το ξαναέφεραν. Δεν προβλέπω να υπάρξει κάτι παρόμοιο με το κ700, θα το βρεις.

Όσο αφορά την τιμή του, ήδη έχω δει ένα ψιλοπέσιμο κατά 10 πάνω κατω euro και πιστέυω πως επειδή θα κυκλοφορήσουν και άλλα, όπως το S700, θα πέσει και άλλο.

Life is good with what you love !!!
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K700i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...