Jump to content

Samsung Galaxy S Duos (S7562)


cayman84
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το προγραμμα για να κλείσει πρέπει να το κλείσεις από το μενού του και όχι απλώς βγαίνοντας από την εφαρμογή.

 

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση...

 

Πάντως το κουμπί " Έξοδος" δεν είναι και στο πιο εμφανές σημείο!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Βρήκα αυτή την μπαταρία η οποία είναι 2300mAh (φοβερό) αλλά δεν ξέρω αν λειτουργεί κανονικά.

Πάντως αν παίζει νομίζω ότι είναι σωτήρια λύση .........

 

http://www.batteryupgrade.gr/shopBrowser.php?shopGroupId=91310019#/assortmentProductId/57617762/shopGroupId/51785621

 

Γνωρίζει κάποιος κάτι σχετικά με το συγκεκριμένο θέμα μπας και σωθούμε ??????????

Edited by George1966
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα το κινητο τοσο χαλια ειναι οπως διαβασα σε προηγουμενα ποστ;τοσο πολυ λαγκ εχει;στο θεμα της καμερας πως θα παει αξιζει;(βιντεο και φωτο)στο μπροουσερ πως τα παει;
Link to comment
Share on other sites

Υποστηρίζει το συγκεκριμένο κινητό smart dialing με ελληνικούς χαρακτήρες;

Απο μονο του οχι, αλλα στο ex dialer που εχω βαλει δουλευει μια χαρα.

Link to comment
Share on other sites

Απο μονο του οχι, αλλα στο ex dialer που εχω βαλει δουλευει μια χαρα.

 

Ευχαριστώ για την απάντηση.

 

Από ότι διάβασα ο ex dialer δεν υποστηρίζει dual sim τηλέφωνα, δηλαδή βρίσκοντας την επαφή με τον ex dialer δεν υπάρχει επιλογή από ποιά κάρτα να καλείς κάθε φορά, σωστά;

 

Μάλλον θα πρέπει να γυρίσω σε λατινικούς χαρακτήρες τις επαφές μου....:cry:

992
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση.

 

Από ότι διάβασα ο ex dialer δεν υποστηρίζει dual sim τηλέφωνα, δηλαδή βρίσκοντας την επαφή με τον ex dialer δεν υπάρχει επιλογή από ποιά κάρτα να καλείς κάθε φορά, σωστά;

 

Μάλλον θα πρέπει να γυρίσω σε λατινικούς χαρακτήρες τις επαφές μου....

Πράγματι, δεν μοιάζει να το υποστηρίζει, αλλά τίποτα δεν σε εμποδίζει να αλλάζεις την κάρτα χειροκίνητα πριν την κλήση. Μιλάμε για ένα ντραγκ και ένα πλήκτρο.

 

Μεταξύ του να βλέπω 400 επαφές με λατινικά στοιχεία και να κάνω ένα ντραγκ παραπάνω, χίλιες φορές το δεύτερο.

Link to comment
Share on other sites

Βρήκα αυτή την μπαταρία η οποία είναι 2300mAh (φοβερό) αλλά δεν ξέρω αν λειτουργεί κανονικά.

Πάντως αν παίζει νομίζω ότι είναι σωτήρια λύση .........

 

http://www.batteryupgrade.gr/shopBrowser.php?shopGroupId=91310019#/assortmentProductId/57617762/shopGroupId/51785621

 

Γνωρίζει κάποιος κάτι σχετικά με το συγκεκριμένο θέμα μπας και σωθούμε ??????????

 

Για το συγκεκριμένο θέμα όχι.

όμως, δυο στις τρεις φορές που αγόρασα μπαταρίες από το συγκεκριμένο μαγαζί, είχα προβλήματα και μάλιστα σοβαρά.

δε μπορώ να πω πως οι υπεύθυνοι του καταστήματος αδιαφόρησαν, όμως ο χρόνος αντικατάστασης της μπαταρίας είναι πάρα πολύ μεγάλος, τόσο που στην τελευταία αγορά που έκανα, προτίμησα να αγοράσω άλλη μπαταρία από εδώ παρά να τη στείλω για έλεγχο σ΄ αυτούς οι οποίοι με τη σειρά τους τη στέλνουν για έλεγχο στο εργοστάσιο στην κίνα.

όσο για φρέσκες μπαταρίες που λένε στη σελίδα τους είναι μέγα ψέμα.

μπορεί αυτοί να τις παραγγέλνουν φρέσκες, άλλα σε μένα τουλάχιστον ήρθαν τρεις διαφορετικές μπαταρίες κινέζικες άδειες, εκ΄ των οποίων οι μία άχρηστη.

Samsung galaxy s8 duos. Surface Pro 4. DOD LS430W.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

σε λίγες μέρες θα γίνω κι εγώ κάτοχος του συγκεκριμένου, αντικαθιστώντας το SE Xperia Neo V που είχα μιας και αναζητούσα ένα 2καρτο με Android και μεγαλύτερη οθόνη.....

 

Ελπίζω να ανταμειφθώ με το upgrade αυτό...

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

θα αγορασω το κινητο εχω πειστει πως προκειται για ενα χρηστικο κινητο με 2 σιμ

που τα κανει ολα καλα χωρις ιδιαιτερες απαιτησεις οποιος θελει διπυρινα και

τετοια ας παρει υπολογιστη.. τα κινητα ειναι για διαφορετικη χρηση

ποιο χρωμα προτεινεται για καλυτερο γιατι μου αρεσουν και τα δυο

λευκο η μαυρο?

Link to comment
Share on other sites

Για το συγκεκριμένο θέμα όχι.

όμως, δυο στις τρεις φορές που αγόρασα μπαταρίες από το συγκεκριμένο μαγαζί, είχα προβλήματα και μάλιστα σοβαρά.

δε μπορώ να πω πως οι υπεύθυνοι του καταστήματος αδιαφόρησαν, όμως ο χρόνος αντικατάστασης της μπαταρίας είναι πάρα πολύ μεγάλος, τόσο που στην τελευταία αγορά που έκανα, προτίμησα να αγοράσω άλλη μπαταρία από εδώ παρά να τη στείλω για έλεγχο σ΄ αυτούς οι οποίοι με τη σειρά τους τη στέλνουν για έλεγχο στο εργοστάσιο στην κίνα.

όσο για φρέσκες μπαταρίες που λένε στη σελίδα τους είναι μέγα ψέμα.

μπορεί αυτοί να τις παραγγέλνουν φρέσκες, άλλα σε μένα τουλάχιστον ήρθαν τρεις διαφορετικές μπαταρίες κινέζικες άδειες, εκ΄ των οποίων οι μία άχρηστη.

 

Ευχαριστώ για τη βοήθεια σχετικά με την αγορά.

Με έσωσες από περιπέτειες και πρήξιμο .............

Link to comment
Share on other sites

θα αγορασω το κινητο εχω πειστει πως προκειται για ενα χρηστικο κινητο με 2 σιμ

που τα κανει ολα καλα χωρις ιδιαιτερες απαιτησεις οποιος θελει διπυρινα και

τετοια ας παρει υπολογιστη.. τα κινητα ειναι για διαφορετικη χρηση

ποιο χρωμα προτεινεται για καλυτερο γιατι μου αρεσουν και τα δυο

λευκο η μαυρο?

 

Κ εγω εχω αυτο το δυλιμα αλλα μαλον το μαυρο θα παρω...

Link to comment
Share on other sites

Κ εγω εχω αυτο το δυλιμα αλλα μαλον το μαυρο θα παρω...

 

...εγώ σε μαύρο το παρήγγειλα....

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση:

Οι ήδη εγκατεστημένες εφαρμογές δεν μεταφέρονται στη SD ή όλες? Δηλαδή οποιαδήποτε κατεβάσει κανεις απο το Google Play ή κάνει εγκατάσταση απο το apk κάθεται στη μνήμη του τηλεφώνου μονάχα? Αν κατεβάσει κανεις χάρτες (πχ Sygic 600MB της Ελλάδος) που θα κάτσουνε?

Link to comment
Share on other sites

γεια σας

πως γινεται να κανουμε root στο τηλεφωνο επισης η αναβαθμιση

σε androind 4.1.2 jb για το ace2 εχει ξεκινησει να δουμε για το duos

ποτε θα γινει και αν εχει να προσφερει κατι επιπλεον

Link to comment
Share on other sites

...εγώ σε μαύρο το παρήγγειλα....

Μολις παρελαβα το μαυρο και το εχω στα χερια μου!!!!Ειμαι πολυ ευχαριστημενος επιτελους θα αραξω με 1 κινητο!!!!!

 

 

Ρε παιδια συγνωμη αλλα απο την ωρα που συνδεθηκε το Duos ασυρματα στο μοντεμ μου εχω αποσυνδεσεις λετε να φταιει αυτο η μηπως ειναι η ιδεα μου???Εχω hol με Netfaster....

Edited by stef31nos
Link to comment
Share on other sites

Μολις παρελαβα το μαυρο και το εχω στα χερια μου!!!!Ειμαι πολυ ευχαριστημενος επιτελους θα αραξω με 1 κινητο!!!!!

 

Προσωπικά, νομίζω ότι είναι θέμα γούστου ποιο θεωρείς καλύτερο! Έχω όμως την εντύπωση ότι το μαύρο λόγω χρώματος θα ανεβάζει πιο γρήγορα θερμοκρασία λόγω εξωτερικών συνθηκών σε σχέση με το άσπρο. Από την άλλη το πίσω μέρος του μαύρου είναι με ραβδώσεις, οπότε θα έχεις καλύτερο και πιο σίγουρο κράτημα στο χέρι ή στο τραπέζι. Σε κάθε περίπτωση θέλει προσοχή και το ένα και το άλλο. Διορθώστε με, αν κάνω λάθος!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σήμερα πήρα στα χέρια μου το*κινητό και αν και είμαι κάτοχος του s3 μπορω να πω οτι το κινητο ειναι αρκετα καλο. Ειναι αψογο γ καποιον ο οποιός θελει ενα τηλεφωνο πρωτιστος με καλη καμερα ωραιο ηχειο κ αισθηση χρησης. Προς στιγμην με νοβα δν λαγκαρει καθολου. Απλα οποιος το παρει θα πρεπει να γνωριζει οτι δν προκειται να το γεμισει με εφαρμογες 1,78 διαθεσιμα απο τα 4 κ η μνημη του ειναι στα 250 περιπου συνεπως με 2 3 το πολυ 10 εφαρμογες το κινητο παει σφαιρα. Η μπαταρια τ ειναι μετρια κ το μεταλικο περιβλημα χαλια. Φθηνο χρωμα. Κατα τα αλλα ειναι αψογο.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σήμερα πήρα στα χέρια μου το*κινητό και αν και είμαι κάτοχος του s3 μπορω να πω οτι το κινητο ειναι αρκετα καλο. Ειναι αψογο γ καποιον ο οποιός θελει ενα τηλεφωνο πρωτιστος με καλη καμερα ωραιο ηχειο κ αισθηση χρησης. Προς στιγμην με νοβα δν λαγκαρει καθολου. Απλα οποιος το παρει θα πρεπει να γνωριζει οτι δν προκειται να το γεμισει με εφαρμογες 1,78 διαθεσιμα απο τα 4 κ η μνημη του ειναι στα 250 περιπου συνεπως με 2 3 το πολυ 10 εφαρμογες το κινητο παει σφαιρα. Η μπαταρια τ ειναι μετρια κ το μεταλικο περιβλημα χαλια. Φθηνο χρωμα. Κατα τα αλλα ειναι αψογο.

 

Προτιμώ το Siii :p

Device : Samsung Galaxy 3 (GT I5801)

Rom : Kyrillos' ROM v10 GWK74 beta

Kernel : CM7-kernel 1.3 H.V.

Min Freq: 83Mhz, Max Freq:1200Mhz

Init.d Scripts: Supercharger Storage Method Used: Hybrid Data2SD

Link to comment
Share on other sites

Γιαυτο εδω το σετακι τι λετε θα κανει δουλεια?
Προ ημερών παρήγγειλα από τον συγκεκριμένο πωλητή αυτές που είναι οι αντίστοιχες για το Y Duos που έχω. Δεν έχω παραλάβει ακόμα, μόλις τις παραλάβω θα ενημερώσω...
Link to comment
Share on other sites

Παιδια υπαρχει καποιος τροπος να κατεβασω απο youtube καποια βιντεο κ να τα βλεπω στο κινητο?

Thnx

 

tubeMate:-) :-)

 

http://m.tubemate.net/

Edited by jonb
Link to comment
Share on other sites

Ενημέρωση, για όσους ψάχνουν extended battery για το S DUOS. Αγόρασα την παρακάτω απο το site τους ( Li-ION 3.8V 3,400mAh). Οι φωτογραφίες, για τον φίλο που τις ζήτησε..Η τιμή Eur 45.70..Παρέλαβα σε μία εβδομάδα και η μπαταρία γ@@@@@ει! 4-5 μέρες με κανονική χρήση, περίπου 3 με τα πάντα ανοιχτα συνεχώς! Επιτέλους, ησύχασα! :D

 

http://www.mugenpowerpdabattery.com/zaspx/product_details.aspx?file=sh&productno=1562&PageNo=&sortby=sortid&orderby=desc&keyword=s%20duos

Edited by FIREDRAKE
Προσθήκη φωτό και τιμής
Τα μάτια των άλλων ειναι ο καθρέφτης που πρέπει να κοιτάς..
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας

Εάν αγοράσουμε την συσκευή από κατάστημα κινητής τηλεφωνίας σαν συσκευή , όχι μαζί με κάποιο πρόγραμμα, θα έχει πάλι όλα αυτά τα ενοχλητικά λογότυπα της εταιρίας περασμένα μέσα?

ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S Duos (S7562)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...