Jump to content

Qtek 8010


eNeRGy
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

φιλε ταξιδιωτης 22 εχει τις εφαρμογες που εχει το 6630 σου?δηλαδη αριθμομηχανη,εγγραφη,παιχνιδια κτλ?το μενου δυσκολευτικες να το μαθεις?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος __0__ (16 Δεκ. 2004 , 16:36)

 

φιλε ταξιδιωτης 22 εχει τις εφαρμογες που εχει το 6630 σου?δηλαδη αριθμομηχανη,εγγραφη,παιχνιδια κτλ?το μενου δυσκολευτικες να το μαθεις?

 

 

και αριθμομηχανή έχει και ηχογράφηση φωνής έχει και παιχνίδια έχει..

 

πλήρες είναι μή φοβάσαι :D

 

Και εγώ σαν πρώην χρήστης nokia το μενού το έμαθα σε 2 μέρες!!! ταχύτατο και πολύ εύκολο μου φαίνεται πλέον!

Link to comment
Share on other sites

Μου στελνουν απο κινητο με BT και μου λεει οτι αποθηκευετε στο τηλεφωνο.Δεν βρισκω που ειναι.Παω σε εναν ηχο δικο μου να τον στειλω με ΒΤ σε κινητο και μου βγαζει μονο με ΜΜS η MAIL οχι με ΒΤ.ξερετε τι γινετε; :D
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος gjimmys (16 Δεκ. 2004 , 18:14)

 

Μου στελνουν απο κινητο με BT και μου λεει οτι αποθηκευετε στο τηλεφωνο.Δεν βρισκω που ειναι.Παω σε εναν ηχο δικο μου να τον στειλω με ΒΤ σε κινητο και μου βγαζει μονο με ΜΜS η MAIL οχι με ΒΤ.ξερετε τι γινετε; :D

 

 

Πήγαινε δες στον φάκελο MyDocuments!!!

 

Για να στείλεις ένα ήχο, μπαίνεις στον file explorer και έχει επιλογή send with BT.

 

Μενού->Αποστολή/Λήψη->Μέσω ΙΡ (καλύπτει και το ΒΤ)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος harryal (16 Δεκ. 2004 , 18:20)

 

Πήγαινε δες στον φάκελο MyDocuments!!!

 

Για να στείλεις ένα ήχο, μπαίνεις στον file explorer και έχει επιλογή send with BT.

 

Μενού->Αποστολή/Λήψη->Μέσω ΙΡ (καλύπτει και το ΒΤ)

 

Kατσε γιατι κολλησα που ειναι ο file explorer;
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας και απο μένα! :)

Σήμερα πήρα το 8010 ,και είμαι χαμένος στα παράθυρα του! 1η ερώτηση για όσους ξέρουν,για να δούλεψει το internet ,θέλει λογαριασμό dialup απο κάποιο provider? Μέχρι στιγμής σε κάποια wap sites έχω καταφέρει να μπώ μόνο! :( Τα φώτα σας plz !

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Quasimodo (16 Δεκ. 2004 , 20:12)

 

Γειά σας και απο μένα! :)

Σήμερα πήρα το 8010 ,και είμαι χαμένος στα παράθυρα του! 1η ερώτηση για όσους ξέρουν,για να δούλεψει το internet ,θέλει λογαριασμό dialup απο κάποιο provider? Μέχρι στιγμής σε κάποια wap sites έχω καταφέρει να μπώ μόνο! :( Τα φώτα σας plz !

 

 

Κάλεσε τον πάροχο σου και ζήτα να σου ενεργοποιήσουν την υπηρεσία GPRS Internet! Υπάρχει χωρίς πάγιο και με πάγιο και κάποια MBytes δωρεάν!

 

Welcome to the club :cool:

Χρήστης:

Qtek 2020, Qtek 9090, Qtek 8010, Qtek 8020

hp iPAQ h6340, iPAQ rz1710, iPAQ rx3715, iPAQ hx4700

Παλαιότερα:

Qtek 8080, Mio 8390, MPx200, MPx, P800, 6600, N-Gage, T68i, T68, 6210, 6110 και ούτε καν θυμάμαι πιο παλιά...

 

Το Windows Mobile στην Ελλάδα

Link to comment
Share on other sites

Τα προγραμματα τα βαζουμε στην Application Data και μετα πως τα τρεχουμε απο το κινητο; :D
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος gjimmys (16 Δεκ. 2004 , 18:41)

 

Τα προγραμματα τα βαζουμε στην Application Data και μετα πως τα τρεχουμε απο το κινητο; :D

 

που σου ρθε αυτο??? :D

οσα ειναι με καταληξη .exe τα τρεχεις απο το pc ενω το κινητο σου ειναι συνδεμενο με active sync. μετα η συνεχεια ειναι στο κινητο. σε ρωταει που θελεις να το εγκαταστησεις( κινητο ή στην καρτα) και τελος.

αν ειναι .cab απλα βαλε το αρχειο μεσα στο κινητο σου( οπου θελεις) και τρεξτο με ενα file explorer. η συνεχεια οπως και πριν....

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος gjimmys (16 Δεκ. 2004 , 18:37)

 

Kατσε γιατι κολλησα που ειναι ο file explorer;

 

 

Έναρξη-> Επιλογές-> Διαχείριση Αρχείων

Link to comment
Share on other sites

Ωραια τα βαλαμε τωρα πως τα διαγραφουμε αν θελουμε;
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Cue (16 Δεκ. 2004 , 16:33)

 

Πήρες WM κινητό και ηρέμισες! Τρελάθηκες να αλλάζεις με τα Nokia :p

 

 

 

Σε περίπτωση που δε το γνωρίζεις, ενώ βρίσκεσαι σε κατάσταση αναμονής στην κεντρική οθόνη, ξεκίνα να γράφεις το όνομα αυτού που θες να καλέσεις (είτε όνομα είτε επίθετο, ελληνικά/αγγλικά) και θα σου φιλτράρει τις επαφές! :D

 

ε ναι εδω που τα λεμε ολο Κινητα με symbian ειχα παντα,δε με χαλασε τωρα ομως το μικρουλη 8010 καταρχην ειναι κατι πρωτογνωρο για μενα μιας και δεν ειχα ασχοληθει και ποτε με microsoft κινητα και γουσταρω πολυ που καθομαι και το ψαχνω για να το μαθω οσο γινεται καλυτερα γιατι δε μπορουμε να τα ξερουμε ολα με τη μια,οσο για ενα φιλο που με ρωτησε εαν εχει παιχνιδια και αριθμομηχανη,φυσικα κι εχει εδω και το πιο απλο εχει πλεον,παιδια οσοι ενδιαφερεστε για το κινητο παρτε το ειναι παρα πολυ καλο αν και σε εμφανιση μου αρεσει το 8020 πιο καλα,παντως ειναι σκετη γλυκα το κινητακι :)

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος gjimmys (16 Δεκ. 2004 , 22:16)

 

Ωραια τα βαλαμε τωρα πως τα διαγραφουμε αν θελουμε;

 

 

Έναρξη->Επιλογές->Διαχείριση εφαρμογών

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος harryal (17 Δεκ. 2004 , 00:38)

 

Έναρξη->Επιλογές->Διαχείριση εφαρμογών

 

Aυτο εκανα φιλε μου αλλα καποια αρχεια δεν τα εσβησε :D
Link to comment
Share on other sites

Συγκεκριμενα ειχα βαλει ενα προγραμμα για να διαβαζει word και εχουν μεινει μεσα τα 3 αρχεια του προγραμματος.
Link to comment
Share on other sites

νομιζω μπορεις να τα σβησεις και μεσο του activesync πας explore-my smartphone και βρισκεις οτι θες να σβησεις

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Quasimodo (17 Δεκ. 2004 , 11:01)

 

Απο games java etc υπάρχει τπτ? and how to install. thnx :)

 

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?s=&threadid=45384

 

Για το installation, αν είναι exe το εκτελείς στον υπολογιστή σου και αυτόματα εγκαθιστάται στο τηλέφωνο και αν είναι cab το βάζεις σε ένα φάκελο του τηλεφώνου και από τον file explorer το κάνεις run

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος ταξιδιωτης22 (17 Δεκ. 2004 , 08:47)

 

νομιζω μπορεις να τα σβησεις και μεσο του activesync πας explore-my smartphone και βρισκεις οτι θες να σβησεις

 

Εχω παει και απο εκει αλλα τιποτα εμνουν 3 αρχεια μεσα στην εναρξη.1.CV Document2. CV Presentation 3. CV Worksheet :worry:
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος gjimmys (17 Δεκ. 2004 , 16:50)

 

Εχω παει και απο εκει αλλα τιποτα μενουν 3 αρχεια μεσα στην εναρξη.1.CV Document2. CV Presentation 3. CV Worksheet :worry:

 

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος gjimmys (17 Δεκ. 2004 , 16:50)

 

Εχω παει και απο εκει αλλα τιποτα εμνουν 3 αρχεια μεσα στην εναρξη.1.CV Document2. CV Presentation 3. CV Worksheet :worry:

 

 

Είχες βάλει το clear view suite... τα αρχεία που αναφέρεις δεν τα χρησιμοποιούσε το πρόγραμμα για να τρέξει.. ήταν απλά demo αρχεία για να δεις τισ δυνατότητες του προγράμματος.

 

Επομένως μην αγχώνεσαι.. σβήσε τα με τον file explorer.

Link to comment
Share on other sites

Απο σημερα ειμαι και εγω ενας κατοχος του μικρου γιγαντα :D Πουλησα το nokbian 6630 (που λεει και ο φιλος energy :p ) και πηρα το μικρο.Το μονο που εχω να πω (για τις δικες μου και μονο προτιμησεις) το 8010 πεταει...

 

@faldainos : Λογικα φιλε μου.Δεν εχω διαβασει κατι σχετικο και δεν νομιζω να υπαρχει ασυμβατοτητα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...