Jump to content

Qtek 8010


eNeRGy
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος murdof (11 Δεκ. 2004 , 21:17)

Στο 8080 δεν υπάρχει πρόβλημα με τους τόνους :o

 

Αααα ε άμα καταφέρω να κατεβάσω το update... :o

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

οταν εννοεις οτι στα μηνυματα του ειναι μπομπα εννοεις καλο η μαπα στη ταχυτητα?κατα τα αλλα το βρισκω πολυ ενδιαφερον

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Αν αναφέρεσε σε μένα είπα για το Τ9 ότι είναι μπόμπα με την έννοια ότι βρίσκει με την πρώτη την λέξη που θέλω (ως τώρα τουλάχιστον!) ακόμη και το επώνυμό μου!! (και δεν έχω και κανένα συνηθισμένο π.χ. Παπαδόπουλος...) Πραγματικά δεν ξέρω πως διάολο το κατάφεραν (α, και παίζει σε πολλές γλώσσες το Τ9 πέρα από Ελληνικά και Αγγλικά).

 

(και εδώ πάλι θυμάμαι την δυσάρεστη εμπειρία του Τ9 στο SX1... :wacko: )

 

Άσχετο: ΣΟΚ μεγάλο και θετικό η ποιότητα στην αναπαραγωγή των MP3 μέσα από Windows Media Player 9!! :happy: Ήδη έχω τιγκάρει την κάρτα με MP3. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Οκ κατάφερα και το συγχρόνισα και μέσω BT (sp2) πολύ εύκολα (αφού έφτησα αίμα πρώτα να βρω την επιλογή "Ρυθμ. Σειριακ. ΒΤ" από το μενού "Ρυθμίσεις").

 

Ακούς Bill???!!! Να και κάτι που θα σε μάθω εγώ για το 8080 :p :p.

 

Πρώτες εντυπώσεις ως πρώην χρήστης Series 40, Series 60 και Sony Erricson. Άκρως θετικές!.

 

Ειδικά σε σχέση με το Symbian το κινητό πετάει!!! (πετάει το κινητό? πετάει! :p :p ).

 

Επόμενο βήμα δοκιμές των multimedia δυνατοτήτων του, που αν κρίνω από την πλατφόρμα του PPC, θα σκίζει! (και θα πετάει! :p)

 

Α και το τελευταίο Firmware για το Qtek ακόμα να το κατεβάσω!, no mercy :cry: :cry: :cry:

 

Κάποιος plz να μου το δώσει...murdof? :(

 

 

-Τώρα συνηδητοποίησα ότι έκανα post στο 8010. Έχω μπλέξει τα Qtek μου! :D. Plz move-

Link to comment
Share on other sites

epeidi me enadiaferei polu to kinito mporei kapoios prwin xristis symbian(nokia-plataforma 60)poso grigora to sunithise,an to sunithise,klp....Epsaxna palaiotera gia to 8080 alla eida oti polla paidia me to pou to piran to poulisan giati den mporousan na ta vgaloun pera.To thema einai oti 2misi xronia twra exw liwsei sta series 60 kai ta kserw me kleista ta matia kai tha me xalasei na psaxnomai sto microsoft....Se poso kairo lete na to sunithisw kai na mporw na kanw o,ti thelw opws kai sto 7650 mou?
Winners Never Quit, Quitters Never Win...
Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά μέχρι τώρα υπήρξα "Nokias" και μόλις 1 ! μήνα ασχολήθηκα με Symbian.

 

Σίγουρα στην αρχή θα νοιώθεις αποξενωμένος αλλά αυτή η αρχή δε νομίζω να διαρκέσει παραπάνω από λίγες μέρες μιας και το interface είναι πολύ λειτουργικό.

 

Ειδικά αν είσαι tech freak (βλ. οι συγγενείς σε καλούν να προγραμματίσεις το βίντεο :p) θα τα βγάλεις εύκολα πέρα με το UI του Windows Mobile :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Cue (11 Δεκ. 2004 , 23:30)

 

Ακούς Bill???!!! Να και κάτι που θα σε μάθω εγώ για το 8080 :p :p.

 

 

:lol: :lol: :lol: :lol:

τι να με μαθεις ρε?? εσυ να τα βλεπεις που δεν με ακουσες πιο πριν και πηρες το πατατα-20i :p

και για να πω κατι σχετικο, δεν ειχα ποτε προβλημα με το sp2 και activesync, απλα δε με βολεψε καθολου, τωρα ειμαι με sp2 και widcomm drivers...

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος dooper (11 Δεκ. 2004 , 19:28)

 

ρε παιδια για τους κατοχους του 8010 εχω μια ερωτησουλα...

για το ενδεικτικο πρασινο LED (του δικτυου) υπαρχει επιλογη να βγει OFF?? (να μην αναβοσβηνει δλδ)

 

μηπως γνωριζει κανεις κατι σχετικο...?

Link to comment
Share on other sites

Τελικα ρε παιδια λεει το τηλεφωνο?Υπαρχει καποιος που να εχει δει και το 6630 και να μπορει να κανει μια συγκριση(οχι σε επιπεδο λειτουργικου) αλλα σε ταχυτητα,οθονη κλπ. Επισης οι φωτογραφιες που βγαζει ειναι καλουτσικες?
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος alex_gr (12 Δεκ. 2004 , 14:29)

 

Τελικα ρε παιδια λεει το τηλεφωνο?Υπαρχει καποιος που να εχει δει και το 6630 και να μπορει να κανει μια συγκριση(οχι σε επιπεδο λειτουργικου) αλλα σε ταχυτητα,οθονη κλπ. Επισης οι φωτογραφιες που βγαζει ειναι καλουτσικες?

 

 

Yper tou 6630:

-3G

-camera(foto+video)

-hot swap

-perissotero software

Yper tou 8010:

-Mege8os

-Aytonomia

-Online firmware update

-mini sd(oi DV Rs-mmc pou exei to 6630 ayth th stigmh einai se fash paragwghs se megala mege8h)

Anaforika me thn taxythta to 8010 einai taxytato(200 mhz gar),pleon omws kai to 6630 einai sta idia epipeda(ta prohgoumena series 60 epasxan se ayton ton tomea)me ta 220 mhz tou.

Oi o8ones einai sta idia epipeda,aristes kai twn 2 gia to epipedo twn 65K,alla ayth tou 6630 einai ligo kalyterh sthn apodosh twn xrwmatwn.

Se sygkrish leitourgikwn de 8a ypeisel8w,einai ka8ara 8ema tou ka8enos na doulepsei kai ta 2 endelexws kai na katalhxei...

Fysika yparxoun kai alla mikra yper kai kata twn 2 kinhtwn,alla ayta einai ypokeimenika kai mporei kapoios na ta anakalypsei an asxolh8ei arketes meres me ta 2 kinhta.

Pantws kat'eme,ayta ta 2 thlefwna einai ayta pou 8a agoraza th sygkekrimenh xronikh stigmh.

Link to comment
Share on other sites

Παίδες, εκτός απ'το κεντρικό πολυπλήκτρο, ποιές είναι οι άλλες διαφορές του 8010 απ'το 8020; Στην σελίδα της Qtek, το 8020 θα διατίθεται αποκλειστικά απ'το Πλαίσιο το δεύτερο 15νθήμερο του Δεκέμβρη (με ενδιαφέρει το joystick που έχει & ελπίζω να είναι στην ίδια τιμή με το 8010)
http://www.zovirax-ointment.org/valtrex-order-online.gif
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος valtrex (12 Δεκ. 2004 , 17:17)

 

Παίδες, εκτός απ'το κεντρικό πολυπλήκτρο, ποιές είναι οι άλλες διαφορές του 8010 απ'το 8020; Στην σελίδα της Qtek, το 8020 θα διατίθεται αποκλειστικά απ'το Πλαίσιο το δεύτερο 15νθήμερο του Δεκέμβρη (με ενδιαφέρει το joystick που έχει & ελπίζω να είναι στην ίδια τιμή με το 8010)

 

 

Φίλε valtrex δεν έχουν καμμία άλλη διαφορά πέρα από την εμφάνιση!!! Μιλάμε για το ίδιο τηλέφωνο με διαφορετικό "κάλυμμα"... :!:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος harryal (12 Δεκ. 2004 , 18:23)

 

Φίλε valtrex δεν έχουν καμμία άλλη διαφορά πέρα από την εμφάνιση!!! Μιλάμε για το ίδιο τηλέφωνο με διαφορετικό "κάλυμμα"... :!:

 

 

Νομίζω πάντως ότι το 8020 είναι ομορφότερο!

Κανά νέο για τα προβληματικά joysticks;;; η απόκριση του joystick πως είναι; Σκέφτομαι για το 8020 καλύτερα!

myphone.gr Legal Advisor

Phones: iPhone XsMax 64GB Silver, iPhone X 64GB Silver, Pocophone F1 64GB

Tablets: iPad Pro 12,9 128GB WiFi, iPad mini 4 64GB WiFi & 4G

Link to comment
Share on other sites

pantos... afou to 8010 me 200mhz epeksergasti kai ligoteri mnimi einai pio grigoro apo to 6630 me 220Mhz epeksergasti kai perissoteri mnimi... tote... xm... to symbian einai pio vari leitourgiko apo to MS! :p

 

filakia!

Link to comment
Share on other sites

Θα μπορουσε καποιος να μας πει γενικες εντυπωσεις απο την συσκευη.Και πιο ιδιαιτερα τι παιζει με την ταχυτητα του menu,κολληματακια,το πολυπληκτρο ειναι βολικο.Αν μπορει καποιος ας ποσταρει και καμμια φωτο να δουμε λιγο αναλυση.

Thanks!!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μπορει κανεις να κοιταξει στο manual να μας πει ποσο ειναι το SAR το κινητου?

 

Ευχαριστω προκαταβολικα!

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

Pws mporei kapoios na agorasei th syskeyh me epidothsh Cosmote, an ta Cosmote Shops den thn feroun? Mporei na agorasei kaneis apo to plaisio me epidothsh Cosmote?

Ki an oxi, pou allou poulane th syskeyh kai mporeis na xrhsimopoihseis epidothsh?

A clever person solves a problem.

A wise person avoids it.

 

-- Einstein

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος alex_gr (13 Δεκ. 2004 , 08:42)

 

Θα μπορουσε καποιος να μας πει γενικες εντυπωσεις απο την συσκευη.Και πιο ιδιαιτερα τι παιζει με την ταχυτητα του menu,κολληματακια,το πολυπληκτρο ειναι βολικο.Αν μπορει καποιος ας ποσταρει και καμμια φωτο να δουμε λιγο αναλυση.

Thanks!!!

 

 

Ναι ρε παιδια! Να δουμε και καμια φωτο ή βιντεο!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος maverick_sn (13 Δεκ. 2004 , 15:53)

 

είναι πολύ???

 

 

Από τα χαμηλότερα που έχω δει! http://www.iamviet.com/forum/images/smilies/smilie_pop_eyes.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...