Jump to content

Διαθεσιμότητα και αγορά του Samsung Galaxy S III


Tyxerakias
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

XXALEF

Firmware Info

PDA: XXALEF

Phone: DDLE9

Date: 22/05/2012

Android Version: 4.0.4

 

NPL (Nepal) SLK (Sri Lanka) TML (Bangladesh) also contains CSC (ETR INS INU):

φιλε εγω θα το πυγαινα πισω και δεν θα εμπλεκα σε περιπετειες. 600 ευρω δινεις γιατι να μην παρεις κατι και να μην εισαι συνεχεια με το αγχος. ασε που δεν ξερω μυπως εχει και τιποτα διαφορες και δεν δουλευει σωστα και το δικτιο κινητης τηλεφωνιας

 

Το ίδιο λογισμικό φοράει και η Βουλγαρική έκδοση άρα Ευρωπαϊκή έκδοση.

Γιωργος και.....

[sIGPIC][/sIGPIC]

φυσικα....

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Το πηρα και γω σημερα το απογευμα απο το πλαισιο σε μπλε (φοβερο χρωμα) 32 gb και μαζι μου εδωσαν το σετ με τα αξεσουαρ που δινει η vodafone και τους χαρτες πλοηγησης που δινει το πλαισιο...

Samsung Galaxy Note 5 SM-N920C Black Sapphire

Samsung GEAR S

Samsung Galaxy Tab S2 9.7 T813

Link to comment
Share on other sites

το πουλάς απλά!

 

μολις γυρισα απο μεγαλο καταστημα ειχε το μπλε... τα εχασα μπορω να πω απιστευτο χρωμα με την γυαλαδα που κανει ειναι πανεμορφο. τωρα τι κανω το ασπρο που ηδη εχω?
Link to comment
Share on other sites

Ειναι. Branded?δηλαδη εχει το λογοτυπο της vodafone?στο σασι,η στην οθονη οταν ανοιγει?

 

Όχι. Απλά έχει εγκατεστημένες κάποιες εφαρμογές της Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος να αλλαχθούν τα καπάκια και να το κάνεις μπλέ; Κρίμα να σκέφτεσαι να το αλλάξεις για το χρώμα, ειδικά αν σου δουλεύει άψογα. Είναι σίγουρο ότι θα χάσεις από την αλλαγή, αλλά αν σκέφτεσαι να το κάνεις, κάντο όσο γίνεται πιο γρήγορα για να πιάσει το άσπρο όσο γίνεται καλύτερη τιμή

 

Το λευκό πάντως μου φαίνεται πιο ποιοτικό τουλάχιστον στο μπροστινό κομμάτι,αυτή η γυαλάδα του μπλε δεν μου αρέσει.προτιμώ το λιτό λευκό.

Και σίγουρα δεν αξίζει να αλλάξει καπάκια καθώς είναι ακριβά,όπως επίσης και η αλλαγή από λευκό σε μπλε είναι κάτι πού δεν αξίζει!

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

μολις γυρισα απο μεγαλο καταστημα ειχε το μπλε... τα εχασα μπορω να πω απιστευτο χρωμα με την γυαλαδα που κανει ειναι πανεμορφο. τωρα τι κανω το ασπρο που ηδη εχω?

Kαι εγω πηγα και ειδα το μπλε στο πλαισιο και τα εχασα...πολυ καλυτερο το λευκο :) το μπλε μου θυμιζει πλακακι :lol: ( γουστα ειναι αυτα)

Link to comment
Share on other sites

Όχι. Απλά έχει εγκατεστημένες κάποιες εφαρμογές της Vodafone

Πήρα και εγώ το μπλε στα 32GB από το πλαίσιο, αν και βασικά το άσπρο ήθελα αλλά δεν το είχε.

Είμαι συνδρομητής Cosmote και περιμένω τώρα τη mini Sim.

Εχει και σε εμένα τα τρία εικονίδια της Vodafone ελπίζω αυτό να μην δημιουργεί θέμα με τα over the air updates.

Link to comment
Share on other sites

παιδες βοηθειστε λιγο σχετικα με το θεμα του χρωματος μπλε, να ξεδιαλύνει το τοπιο.

 

Πηγα πριν απο λιγο στο media markt και επειτα στο πλαισιο για να αγορασω το s3 σε μπλε. Λοιπον το μπλε του media markt ηταν πιο ωραιο μπλε. Στο πλαισιο ηταν γκρι το πισω καπακι και στο ταμπελακι με τα χαρακτηριστικα ελεγε "metallic blue"

Τι γινεται; ποσα ειναι τα μπλε; μηπως οι νεες παρτιδες ειναι metallic blue και οσα παλια μπλε ηρθαν ειναι pebble blue;

TCe
Link to comment
Share on other sites

Πήρα και εγώ το μπλε στα 32GB από το πλαίσιο, αν και βασικά το άσπρο ήθελα αλλά δεν το είχε.

Είμαι συνδρομητής Cosmote και περιμένω τώρα τη mini Sim.

Εχει και σε εμένα τα τρία εικονίδια της Vodafone ελπίζω αυτό να μην δημιουργεί θέμα με τα over the air updates.

 

Πως ειναι δυνατον να εχει εικονιδια της vodafone αφου το πηρες απο πλαισιο?:wacko:

Link to comment
Share on other sites

Πως ειναι δυνατον να εχει εικονιδια της vodafone αφου το πηρες απο πλαισιο?:wacko:

 

Το πλαίσιο έχει ιδιαίτερη συνεργασία με τη Vodafone. Αν και συνεργάζεται και με τις άλλες εταιρείες κινητής είναι ουσιαστικό επίσημος συνεργάτης Vodafone (και προφανώς προμηθεύεται τις εκδόσεις των κινητών της Vodafone).

 

Πολύ ενδιαφέρον το θέμα με τα μπλε χρώματα. Ουσιαστικά επιβεβαιώνεται η ύπαρξη 2 μπλε (οπότε δεν ήταν θέμα φωτισμού η διαφορά που φαινόταν στα video). Πιο ωραίο το pebble blue ε?

 

Λογικά λοιπόν η ελληνική αντιπροσωπεία πήρε τις νέες εκδόσεις (metallic blue) που δίνει η Vodafone και το mediamarkt προφανώς δίνει εισαγώμενες ευρωπαικές pebble blue.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα δυστυχώς μου έβγαλε ένα θεματάκι η οθόνη και το πήγα σήμερα το πρωί πίσω. Θα μου απαντήσουν είπαν μέσα σε 2 μέρες αν θα το αλλάξουν η όχι.
Link to comment
Share on other sites

Το πλαίσιο έχει ιδιαίτερη συνεργασία με τη Vodafone. Αν και συνεργάζεται και με τις άλλες εταιρείες κινητής είναι ουσιαστικό επίσημος συνεργάτης Vodafone (και προφανώς προμηθεύεται τις εκδόσεις των κινητών της Vodafone).

 

Πολύ ενδιαφέρον το θέμα με τα μπλε χρώματα. Ουσιαστικά επιβεβαιώνεται η ύπαρξη 2 μπλε (οπότε δεν ήταν θέμα φωτισμού η διαφορά που φαινόταν στα video). Πιο ωραίο το pebble blue ε?

 

Λογικά λοιπόν η ελληνική αντιπροσωπεία πήρε τις νέες εκδόσεις (metallic blue) που δίνει η Vodafone και το mediamarkt προφανώς δίνει εισαγώμενες ευρωπαικές pebble blue.

 

Μαλιστα, καλα που το εμαθα γιατι ειχα σκοπο να παω πλαισιο να παρω αλλα εικονιδεια και τετοια δεν τα θελω, οποτε θα προτιμησω κανα Γεμανο/ Media markt. Ναι λογικα τα media θα κανουν εισαγωγη δικια τους απο Γερμανια.

 

Εμένα δυστυχώς μου έβγαλε ένα θεματάκι η οθόνη και το πήγα σήμερα το πρωί πίσω. Θα μου απαντήσουν είπαν μέσα σε 2 μέρες αν θα το αλλάξουν η όχι.

 

Τι ακριβως θεμα σου εβγαλε και απο που το ειχες παρει?

Link to comment
Share on other sites

Εμένα δυστυχώς μου έβγαλε ένα θεματάκι η οθόνη και το πήγα σήμερα το πρωί πίσω. Θα μου απαντήσουν είπαν μέσα σε 2 μέρες αν θα το αλλάξουν η όχι.

 

Τι πρόβλημα σου παρουσίασε ?

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

και απο γερμανο παντως το μενου ειναι της cosmote,και οταν ανοιγει το τηλεφωνο εχει boot animation, cosmote ο κοσμος μας εσυ,εικονιδια κτλ..

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

και απο γερμανο παντως το μενου ειναι της cosmote,και οταν ανοιγει το τηλεφωνο εχει boot animation, cosmote ο κοσμος μας εσυ,εικονιδια κτλ..

 

Ελεος... Θα παω media markt...

Link to comment
Share on other sites

Παντώς από ότι παρατηρώ την τελευταία βδομάδα στο skroutz, κάθε μέρα η τιμή έχει και μια μικρή πτώση. Την περασμένη βδομάδα η τιμή ήταν στα 592 και τώρα 576 περίπου, εγώ θα το "ρισκάρω" και θα πάω kaizer, μου είχε πει 580 την περασμένη βδομάδα να δω αύριο μεθαύριο τι θα μου πει, σκέφτομαι βέβαια και το s2, έχω ανοίξει σχετικο θέμα στην επιλογή, όποιος θέλει να πει τη γνώμη του, για λόγους οικονομίας, αν και μάλλον κλείνω προς το siii. :)
Link to comment
Share on other sites

παιδες μολις καλεσα την samsung hellas και τους ρωτησα για τα 2 μπλε (αν ειναι 2, ποιος ξερει) metallic blue και pebble blue

και μου ειπαν οτι η samssung hellas φερνει μονο το pebble blue και οτι το αλλο δεν ξερουν τι ειναι και οτι δεν εχουν καμια σχεση με αυτο.

Δηλαδη το πλαισιο (σημερα πηγα) ειχε το metallic blue. Τι σημαινει αυτο; Παιδια ειλικρινα εχετε βγαλει ακρη;

TCe
Link to comment
Share on other sites

παιδες μολις καλεσα την samsung hellas και τους ρωτησα για τα 2 μπλε (αν ειναι 2, ποιος ξερει) metallic blue και pebble blue

και μου ειπαν οτι η samssung hellas φερνει μονο το pebble blue και οτι το αλλο δεν ξερουν τι ειναι και οτι δεν εχουν καμια σχεση με αυτο.

Δηλαδη το πλαισιο (σημερα πηγα) ειχε το metallic blue. Τι σημαινει αυτο; Παιδια ειλικρινα εχετε βγαλει ακρη;

 

Έχουν κάνει λάθος στο καρτελάκι με τα χαρακτηριστικά στο Πλαίσιο...

Εγώ το πήρα και στο κουτί επάνω γράφει pebble blue ...

Samsung Galaxy Note 5 SM-N920C Black Sapphire

Samsung GEAR S

Samsung Galaxy Tab S2 9.7 T813

Link to comment
Share on other sites

Παιδια οσοι το πηρατε απο καιζερ (χοντος), ειναι ολα οκ; λεω να παω αυριο να το παρω απο κει.
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχουν δύο μπλέ, αστικός μύθος είναι!

Εμένα πάντως το λευκό μου, μου αρέσει πολύ περισσότερο! Και η μαμά rom πάει πολύ καλά, δεν δείχνει να έχει προβλήματα, πολύ σταθερό και γρήγορο.

Αλέξανδρος,

Galaxy S20+, Galaxy Tab S7 LTE, (Galaxy S9 plus)

Link to comment
Share on other sites

Για να καταλάβω...όλες οι συσκευές στο Πλαίσιο έχουν εικονίδια της Vodafone?

 

Ναι...τουλάχιστον στο δικό μου έχει εικονίδια της Vodafone ... και μόλις το άνοιξα έκανε και αναβάθμιση στην BULF1

Samsung Galaxy Note 5 SM-N920C Black Sapphire

Samsung GEAR S

Samsung Galaxy Tab S2 9.7 T813

Link to comment
Share on other sites

Ναι...τουλάχιστον στο δικό μου έχει εικονίδια της Vodafone ... και μόλις το άνοιξα έκανε και αναβάθμιση στην BULF1

 

Όταν bootarei σου βγάζει κανα Vodafone icon? ή απλά έχει 2-3 applications icons.

Link to comment
Share on other sites

Όταν bootarei σου βγάζει κανα Vodafone icon? ή απλά έχει 2-3 applications icons.

 

Δεν έχει τίποτα αλλο η συσκευή πέρα απο 2-3 applications icons ....

Samsung Galaxy Note 5 SM-N920C Black Sapphire

Samsung GEAR S

Samsung Galaxy Tab S2 9.7 T813

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...