Jump to content

[Επίσημο] Samsung Galaxy S III


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Φυσικά και το εμφάνιζε. Απλά κατάλαβες λάθος... απλά δε δουλεύει πια σε mass storage mode. Που όχι μόνο είναι πολύ γρηγορότερο, συνδέεται και με άλλες συσκευές σε συστήματα εκτός από Windows.. αν δεν το χρησιμοποιούσες πάντως δε θα σου λείψει.

 

δηλαδη το συνδεεις σε υπολογιστη και δεν μπορεις να δεις τις μνημες sd και εσωτερικη τηλ? η τις βλεπεις αλλα δεν μπορεις να τις χρησιμοποιησεις?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 15,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

δηλαδη το συνδεεις σε υπολογιστη και δεν μπορεις να δεις τις μνημες sd και εσωτερικη τηλ? η τις βλεπεις αλλα δεν μπορεις να τις χρησιμοποιησεις?

 

Τίποτα από τα 2. Και βλέπεις και χρησιμοποιείς. Διάβασε τι έγραψα λίγο πιο πάνω. Αν δεν καταλαβαίνεις τι γράφω ανήκεις στην τελευταία πρόταση. Δε χρειάζεται να σε απασχολεί.

- Alex
Link to comment
Share on other sites

Να ζητήσω ρε παιδιά μια χάρη αν και off topic.

έσβησα κατά λάθος το video Που έχει η συσκευή σαν demo μέσα (αυτό με την φύση, την πόλη κτπ κάτι τέτοιο είχε αλλά δεν είχα προλάβει να το δω όλο και θα το ήθελα).

αν μπορεί κάποιος να το ανεβάσει κάπου να το πάρω θα του ήμουν ευγνώμον !

ευχαριστώ !

Φίλε το βίντεο που λές μπορείς να το κατεβάσεις από το YouTube.! Είναι ακριβώς το ίδιο και το έχει και εκεί σε HD ανάλυση! Ορίστε ένα url:

Link to comment
Share on other sites

Πατας παρατεταμενα πανω στο κειμενο απο τον browser και σου εμφανιζει 2 σηματακια και επιλεγμενη την προταση. Επανω βγαζει κατι εικονιδια. Αφου μετακινησεις τα συμβολακια για να επιλεξεις το κειμενο πατας απο επανω εκεινο που ειναι σα 2 φυλλα χαρτι το ενα πισω απο το αλλο. Νομιζω το τριτο απο δεξια. Και το αντιγραφει. Πας στο κενο που θες, πατας πατατεταμενα στο κενο και βγαζει επικολληση. Το πατας και στο βαζει εκει το κειμενο.

 

Έχω και εγώ το ίδιο "πρόβλημα" με το copy-paste κείμενου: όταν το κείμενο είναι μια σειρά (κυρίως) μου βγάζει μήνυμα ότι δεν υπάρχει κείμενο για επιλογή. Το έχω δοκιμάσει δεκάδες φορές αλλά τίποτα. Ακόμη κ το ίχνος ενεργοποίησα για να δω ότι πέφτει σωστά το παρατεταμένο touch αλλά τίποτα πάλι. Κανείς καμία ιδέα?

Είμαι rooted, custom rom.

If it isn't Amstrad, it isn't good enough

Amstrad CPC 6128, Zilog Z80, 4 MHz, 128 kb RAM, 64 kb ROM, 27 colours (16 on screen) 3+1 sound channels, Disk Drive 3" 178k, AMSDOS-CP/M

Link to comment
Share on other sites

καλημερα ! υπαρχει ενα προβλημα στην λιστα με της επαφες μου δεξια η μπαρα ειναι στα λατινικα με αποτελεσμα να μην μπορω να βρω της επαφες μου η οποιες ειναι στα ελληνικα υπαρχει καποια λυση ?
Yπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

καλημερα ! υπαρχει ενα προβλημα στην λιστα με της επαφες μου δεξια η μπαρα ειναι στα λατινικα με αποτελεσμα να μην μπορω να βρω της επαφες μου η οποιες ειναι στα ελληνικα υπαρχει καποια λυση ?

 

Βάλε ex dialer απο το play ή custom rom .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

δεν υπαρχει λυση με το stock ?

 

Από όσο γνωρίζω όχι . :(

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

δεν υπαρχει λυση με το stock ?

 

Από όσο γνωρίζω όχι . :(

Βέβαια και υπάρχει, πέρνα την 4.1.2 (Πολωνική) ή περίμενε να βγεί επίσημα για το δικό σου. Το έχουν διορθώσει!

Αλέξανδρος,

Galaxy S20+, Galaxy Tab S7 LTE, (Galaxy S9 plus)

Link to comment
Share on other sites

εχω την εφαρμογη gsambattery monitor για να μου λεει ακριβως ποσο μπαταρια καταναλωνει καθε εφαρμογη κτλ μπορειται να μου πειτε την καλυτερη εφαρμογη για αυτον τον σκοπο ? ευχαριστω
Yπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

παιδια καλημερα εχω το SIII και δεν μπορω να συνδεθω στον υπολογιστη,εχω κατεβασει και το kies αλλα τιποτα,υπαρχει λυση?

ευχαριστω και καλες γιορτες!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!

υπαρχει καποια αντιστοιχη εφαρμογη για την συσκευη μας?

http://www.youtube.com/watch?v=v8Yn1D57Ma4

 

Αυτό που βλέπεις στο video δεν είναι εφαρμογή αλλά συνδυασμος πραγμάτων. Μπορείς να κάνεις τα ίδια με τα smemo

Όλα καλά.

Link to comment
Share on other sites

με την εφαρμογη gsambattery monitor βλεπω οτι το phone radio εχει καταναλωσει απο την μπαταρια το 7.9%.

αλλ εγω δεν εχω ανοιξει το ραδιο. τι γινεται?

Link to comment
Share on other sites

με την εφαρμογη gsambattery monitor βλεπω οτι το phone radio εχει καταναλωσει απο την μπαταρια το 7.9%.

αλλ εγω δεν εχω ανοιξει το ραδιο. τι γινεται?

 

Phone Radio είναι ο πομποδέκτης του τηλεφώνου, όχι το radio fm.

Όλα καλά.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που βλέπεις στο video δεν είναι εφαρμογή αλλά συνδυασμος πραγμάτων. Μπορείς να κάνεις τα ίδια με τα smemo

 

μα εχω προσπαθησει κ δεν γινετε..:(

πχ εχω υπογραμμισει κατι το αποθηκευω για να το στειλω κ δεν εμφανιζει το κειμενο που υπογραμμιζω.

θελω πχ να υπογραμμισω ενα κειμενο απο το google η απο fb η απο καποιο sms πως γινεται?

Edited by mmaria_82
Link to comment
Share on other sites

Phone Radio είναι ο πομποδέκτης του τηλεφώνου, όχι το radio fm.

 

ok ευχαριστω. λεω και εγω αφου δεν ειχα ανοιξει ραδιοφωνο.

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε κανένας το antutu; Τι βαθμούς δίνει; Το δικό μου 16474 καλό είναι; Κάθε φορά πάντως έχω διαφορετικό αποτέλεσμα. Παιχνίδια να περνάει η ώρα
Link to comment
Share on other sites

εχω την εφαρμογη gsambattery monitor για να μου λεει ακριβως ποσο μπαταρια καταναλωνει καθε εφαρμογη κτλ μπορειται να μου πειτε την καλυτερη εφαρμογη για αυτον τον σκοπο ? ευχαριστω
Yπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

εχω την εφαρμογη gsambattery monitor για να μου λεει ακριβως ποσο μπαταρια καταναλωνει καθε εφαρμογη κτλ μπορειται να μου πειτε την καλυτερη εφαρμογη για αυτον τον σκοπο ? ευχαριστω

 

Πολλοί μιλούν για το better battery stats.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

Είμαι σχετικά καινούργιος κάτοχος του S3 το έχω περίπου δυο βδομάδες.

Χθες παρατήρησα οτι όταν κανείς κλήση το infrared Led του proximity sensor ανάβει ένα ελαφρύ κόκκινο.

Το κάνει και σε εσάς ή όχι? ( θέλει λίγο σκοτάδι για να το δεις)

Επίσης στις επαφές του ex dialer υπάρχει τρόπος να ταξινομεί τις επαφές κατά επώνυμο και όχι κατά όνομα?

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

Είμαι σχετικά καινούργιος κάτοχος του S3 το έχω περίπου δυο βδομάδες.

Χθες παρατήρησα οτι όταν κανείς κλήση το infrared Led του proximity sensor ανάβει ένα ελαφρύ κόκκινο.

Το κάνει και σε εσάς ή όχι? ( θέλει λίγο σκοτάδι για να το δεις)

Επίσης στις επαφές του ex dialer υπάρχει τρόπος να ταξινομεί τις επαφές κατά επώνυμο και όχι κατά όνομα?

Ευχαριστώ

 

Είναι απολύτως φυσιολογικό να ανάβει το κόκκινο φως που παρατήρησες. Οταν κάνεις κλήση , ενεργοποιείται ο proximity sensor ώστε να πλησιάσεις το τηλέφωνο στο αυτί σου να σβήσει η οθόνη .

Link to comment
Share on other sites

Είναι απολύτως φυσιολογικό να ανάβει το κόκκινο φως που παρατήρησες. Οταν κάνεις κλήση , ενεργοποιείται ο proximity sensor ώστε να πλησιάσεις το τηλέφωνο στο αυτί σου να σβήσει η οθόνη .

 

Κανονικά ένας σωστός poximity sensor δεν θα έπρεπε να φαίνεται γιατί είναι Infrared. Ας πούμε στο HD2 δεν φαίνεται καθόλου, και ούτε σε κανένα σχετικά καινούργιο τηλεκοντρόλ. Γι αυτό ρωτάω αν φαίνεται και σε εσάς ή είναι κατασκευαστική ατέλεια του δικού μου μόνου τηλεφώνου...

Link to comment
Share on other sites

Κανονικά ένας σωστός poximity sensor δεν θα έπρεπε να φαίνεται γιατί είναι Infrared. Ας πούμε στο HD2 δεν φαίνεται καθόλου, και ούτε σε κανένα σχετικά καινούργιο τηλεκοντρόλ. Γι αυτό ρωτάω αν φαίνεται και σε εσάς ή είναι κατασκευαστική ατέλεια του δικού μου μόνου τηλεφώνου...

 

Σε εμένα φαίνεται πάντως και το ίδιο έκανε και στο Galaxy s2.

Link to comment
Share on other sites

μήπως μπορει να μου πει κάποιος γιατι οταν η συσκευή μου βγει εκτος δικτύου κ εφοσον μετα στην αναζήτηση βρω το δίκτυο μου λεει να δοκιμάσω αργότερα..??? οταν κάνω επανεκκίνηση ολα καλά....
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...