Jump to content

[Επίσημο] Samsung Galaxy S III


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Eυχαριστω.

Το ιδιο ισχυει και για τα cosmote?Του πλαισιου ειναι EUR χωρις καποιο logo?

 

Tα 16άρια του Πλαισίου ναι είναι EUR.

Edited by Tyxerakias
- Alex
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 15,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παιδιά μια απορία. Είμαι χρήστης του γαλαξία 2 και σκέφτομαι να το γυρίσω σε γαλαξία 3.

 

Αξίζει τα λεφτά του ?

 

Η οθόνη συνηθίζεται εύκολα ?

 

Όσοι είχατε εμπειρία και από τα 2 τι λέτε ?

Ως πρώην κάτοχος του galaxy s2 και νυν κάτοχος του galaxy s3, θα σου έλεγα ότι αξίζει μονάχα αν πουλήσεις το galaxy s2 σου. Το s3 είναι καλύτερο σε όλα, αλλά και με το s2 την κάνεις την δουλειά σου.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα!

εχω συγχρονισει τις επαφες του facebook με τις επαφες sim..

Κανονικα οταν με καλουνε οι επαφες του fb που ειναι συγχρονισμενες με τον τηλεφωνικο καταλογο δεν θα επρεπε να δειχνει την φωτο οταν καλω η με καλουν?

Link to comment
Share on other sites

Παιδια περασα χωρις να δω οτι ειναι για. JB rom την καμερα και την συλλογη απο note 2. Πως μπορω να τα επαναφερω;Απο titanium δεν γινετσι γιατι εκανα απο λαθος. Back up οταν εβαλα την καμερα και συλλογη απο note
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα!

εχω συγχρονισει τις επαφες του facebook με τις επαφες sim..

Κανονικα οταν με καλουνε οι επαφες του fb που ειναι συγχρονισμενες με τον τηλεφωνικο καταλογο δεν θα επρεπε να δειχνει την φωτο οταν καλω η με καλουν?

Κανονικά ναι, αλλά δυστυχώς μόνο με thrid party applications μπορείς να το κάνεις (μάλλον του facebook app for android, bug είναι).Κατέβασε από το play store το facebook contact sync για να κάνεις την δουλειά σου.

Link to comment
Share on other sites

Screenshot_2012-11-01-15-58-46.png

 

Επειδή προέρχομαι από factory reset θέλω να σας κάνω 2 ερωτήσεις:

1.ο Φάκελος DCIM έτσι είναι και σε εσάς ή μήπως είναι υποφέκελος του φακέλου Pictures δηλαδή : /storage/sdcard0/Pictures/DCIM ;

2.ο τέταρτος φάκελος τι είναι ; burstlyimagecashe γράφει, υποψιάζομαι ότι είναι απο το angrybirds space δίκιο έχω;;;

 

Ας βοηθήσει όποιος γνωρίζει :O:O:O:O

-Δημήτρης-
Link to comment
Share on other sites

 

Επειδή προέρχομαι από factory reset θέλω να σας κάνω 2 ερωτήσεις:

1.ο Φάκελος DCIM έτσι είναι και σε εσάς ή μήπως είναι υποφέκελος του φακέλου Pictures δηλαδή : /storage/sdcard0/Pictures/DCIM ;

2.ο τέταρτος φάκελος τι είναι ; burstlyimagecashe γράφει, υποψιάζομαι ότι είναι απο το angrybirds space δίκιο έχω;;;

 

Ας βοηθήσει όποιος γνωρίζει :O:O:O:O

 

1) το DCIM έτσι είναι ... μόνο του

2) αυτόν τον φάκελο τον έχω και εγώ (και έχω και τα 3 angry birds)

Edited by jkalimer

Samsung Galaxy Note 5 SM-N920C Black Sapphire

Samsung GEAR S

Samsung Galaxy Tab S2 9.7 T813

Link to comment
Share on other sites

 

Επειδή προέρχομαι από factory reset θέλω να σας κάνω 2 ερωτήσεις:

1.ο Φάκελος DCIM έτσι είναι και σε εσάς ή μήπως είναι υποφέκελος του φακέλου Pictures δηλαδή : /storage/sdcard0/Pictures/DCIM ;

2.ο τέταρτος φάκελος τι είναι ; burstlyimagecashe γράφει, υποψιάζομαι ότι είναι απο το angrybirds space δίκιο έχω;;;

 

Ας βοηθήσει όποιος γνωρίζει :O:O:O:O

 

1. Nαι έτσι είναι.

2. Ναι έχεις δίκιο, αλλά δεν είναι μόνο από το angrybirds, το χρησιμοποιούν και άλλα apps με διαφημίσεις. Αν το σβήσεις θα ξαναδημιουργηθεί μόνο του, οπότε άστο ήσυχο.

 

Γενικά δεν έχεις λόγο ανησυχίας, είσαι οκ. :)

- Alex
Link to comment
Share on other sites

Τουλάχιστον οι υπόλοιποι φάκελοι είναι εντάξει; Βλέπετε τίποτα άλλο περίεργο;

 

Σου απάντησα... :) γιατί τέτοιο άγχος; Όλα είναι ok.

- Alex
Link to comment
Share on other sites

Παιδια, έχω μια ερώτηση σχετικά με τον Nova Launcher που τρέχω στο κινητό.

Όταν κατεβάζω κάποιο widget, δεν το εμφανίζει στο μενού... Πρέπει να γυρίσω πίσω στο original touchwiz, να το εγκαταστήσω σε καποια επιφάνεια, και να ξανατρέξω το Nova για να φανεί τελικά και εκεί.

 

Έχει κανείς καμια λύση?

Link to comment
Share on other sites

Παιδια, έχω μια ερώτηση σχετικά με τον Nova Launcher που τρέχω στο κινητό.

Όταν κατεβάζω κάποιο widget, δεν το εμφανίζει στο μενού... Πρέπει να γυρίσω πίσω στο original touchwiz, να το εγκαταστήσω σε καποια επιφάνεια, και να ξανατρέξω το Nova για να φανεί τελικά και εκεί.

 

Έχει κανείς καμια λύση?

Κάνε ένα σώσιμο τον nova μετά απεγκατάσταση και μετά πάλη εγκατάσταση τον nova εγώ κάποιο άλλο πρόβλημα που είχα έτσι έστρωσε.

Link to comment
Share on other sites

Και εγω οπως και μερικοι ακομα απο οτι διαβαζω αντιμετωπισα προβλημα με τον μαμα browser μετα την αναβαθμιση.

Αυτο ομως λυθηκε απλα καθαριζοντας την cache του browser

Link to comment
Share on other sites

Μόλις παρατήρησα πως η ονομασία της εσωτερικής κάρτας άλλαξε από sdcard σε sdcard0 .

Αυτό έγινε μετά την αναβάθμιση η το έχω μόνο εγώ;

Link to comment
Share on other sites

Ναι !! Και reboot pc και τηλέφωνο .

Καν το και βλέπουμε .....

 

Μόλις παρατήρησα πως η ονομασία της εσωτερικής κάρτας άλλαξε από sdcard σε sdcard0 .

Αυτό έγινε μετά την αναβάθμιση η το έχω μόνο εγώ;

Έγινε σε όλους μας :)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά Καλησπέρα. Αν γνωρίζει κάποιος help please... έβαλα φωτογραφίες στο κινητό για επαφές ανάλυση 500x500 και τις πρόσθεσα στις επαφές μου. Σε κάποιες (όχι σε όλες) μετά την προσθήκη στην επαφή η φωτογραφία πιξελιάζει (αλλοιώνεται) και φαίνεται έτσι και κατά την κλήση. Ενώ αν την ανοίξεις εκτός επαφής είναι μια χαρά. Γιατί γίνεται αυτό; Πως διορθώνεται;
Link to comment
Share on other sites

Κανονικά ναι, αλλά δυστυχώς μόνο με thrid party applications μπορείς να το κάνεις (μάλλον του facebook app for android, bug είναι).Κατέβασε από το play store το facebook contact sync για να κάνεις την δουλειά σου.

 

εισαι φοβερος!!!!!!

ευχαριστω πολυ!!!!!!!!

 

Όλες αυτές οι ερωτήσεις έχουν ήδη απαντηθεί στο faq εδώ και μήνες... please βρε παιδιά διαβάστε το έστω μια φορά!

- Alex
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά .

Είμαι νέος κάτοχος του s3 από σκρουτζομαγαζο όλα μια χαρά με το τηλέφωνο

Αυτό που με παραξενεύει είναι πως στο checkfu μου ε βγαλε αυτό το κωδικό GT-I9300RWDFWD και σύμφωνα με την λίστα του τυχεράκια είναι από μαρόκο.

Από το μαγαζί με διαβεβαίωσαν ότι η εγγύηση ισχύει κανονικά από την smarter στο χαϊδάρι.

Εσείς τι γνώμη έχετε ? Πως μπορώ να το ψάξω σίγουρα. Να πάρω τηλ στην Samsung?

Please help.....

Link to comment
Share on other sites

Πάρε τηλέφωνο την εταιρία,και το έχουμε πει,προσέχετε από που ψωνιζεται ρε παιδιά...ΜΗΝ πηγαίνετε στα πολύ φτηνά...
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10396meerjungfrau.gif
Link to comment
Share on other sites

Εσείς τι γνώμη έχετε ? Πως μπορώ να το ψάξω σίγουρα. Να πάρω τηλ στην Samsung?

Please help.....

Ο μόνος σίγουρος τρόπος είναι να πάρεις τηλέφωνο την Samsung Hellas, να τους δώσεις το imei σου και να ζητήσεις να σου πουν για που προορίζεται το κινητό και αν καλύπτεται από εγγύηση. Αν όντως προορίζεται για Μαρόκο τότε δεν έχεις εγγύηση οπότε θα πρέπει να τα πεις απ την καλή με αυτόν που σου το πούλησε.

Μάκης
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, έχει κάποιος άλλος από εδώ το μαύρο 64GB; Μιλάμε, επιτέλους έβαλα όλες τις εφαρμογές και τα παιχνίδια μου και δεν γέμισε η κύρια μνήμη! Του πήρα και μια κάρτα 64GB και τώρα ίσως έχω το μοναδικό κινητό με 128GB χωρητικότητα! Μόνο μου θέμα για την περιορισμένη χρήση του είναι ότι πλέον ακόμη και αυτό μου φαίνεται πολύ μικρό σε σχέση με το Note 2 μου!
[sIGPIC][/sIGPIC]My "baby"!
Link to comment
Share on other sites

Όντως Μαρόκο είναι και δε θα έχεις εγγύηση.

Φυσικά θα περιμένεις και την επίσημη απάντηση της Samsung.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...