Jump to content

[Επίσημο] Samsung Galaxy S III


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

:!:Παιδιά μην με κάνετε να σβήνω post χρονιάρες μέρες .Μείνετε on topic δεν είναι εδω το κατάλληλο θέμα για VS .:!::!:

Ευχαριστω .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 15,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

καλησπερα παιδια πως βγαινει στη αεχικη οθονη η μπαρα που εχει ..την εβαλα καπως αλλα δεν ξςεω πως να την βγαλω! ευχαριστω
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

αν εννοεις την μπαρα που κατεβαινει πιασε απο κατω και συρε επανω...αν εννοεις κατι αλλο γινε πιο σαφεστερος.και με την ευκαιρια καλη Ανασταση σε ολους.
:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Αντιμετωπίζω το εξής πρόβλημα με το SIII. Ορισμένες φορές (όχι πάντα, αλλά σίγουρα στο 30-40% των περιπτώσεων) όταν τρέχω κάποια εφαρμογή και θέλω να επιστρέψω στη homescreen αυτή αργεί να φορτώσει πλήρως για ορισμένα δευτερόλεπτα (3-4) και φορτώνει μόνο το background με το εικονίδιο των εφαρμογών: http://s27.postimg.org/cd8w4xa4f/Screenshot_2014_04_20_15_27_58.jpg' alt='Screenshot_2014_04_20_15_27_58.jpg'>

Έχετε καμία ιδέα τι μπορεί να συμβαίνει;

Link to comment
Share on other sites

Παλιότερα είχα διαβάσει πως για αυτήν την καθυστέρηση έφταιγε το s voice.

Δοκίμασες να το απενεργοποιησεις;

Link to comment
Share on other sites

Παλιότερα είχα διαβάσει πως για αυτήν την καθυστέρηση έφταιγε το s voice.

Δοκίμασες να το απενεργοποιησεις;

το ιδιο συνεβει και σε μενα πολλες φορες,θα δοκιμασω και την συμβουλη για το ςvoice.

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

θα αλλαξω το λευκο και θα το ΞΑΝΑπαρω σε μαυρο γιατι μου αρεσει το χρωμα.παιζει τιποτα σε ποιοτητα υλικων?η ειναι ιδια.ρωταω για οποιον ξερει κατι,επειδη παλια ειχα το ς2 μαυρο,και αλλαξα με το λευκο ς2 και ειχε διαφορα πχ στο καπακι.
:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Αντιμετωπίζω το εξής πρόβλημα με το SIII. Ορισμένες φορές (όχι πάντα, αλλά σίγουρα στο 30-40% των περιπτώσεων) όταν τρέχω κάποια εφαρμογή και θέλω να επιστρέψω στη homescreen αυτή αργεί να φορτώσει πλήρως για ορισμένα δευτερόλεπτα (3-4) και φορτώνει μόνο το background με το εικονίδιο των εφαρμογών: http://s27.postimg.org/cd8w4xa4f/Screenshot_2014_04_20_15_27_58.jpg' alt='Screenshot_2014_04_20_15_27_58.jpg'>

Έχετε καμία ιδέα τι μπορεί να συμβαίνει;

 

Τρεχεις κανενα προγραμμα που αδειαζει τις εφαρμογες που τρεχουν στο παρασκηνιο ?

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει τροπος να κανουμε την αρχικη οθονη να περιστρεφεται?

 

Το είχα πετύχει σε ένα htc wildfire που είχα άλλα δε θυμάμαι την εφαρμογή,το είχα κάνει πάντως.....

Link to comment
Share on other sites

Τρεχεις κανενα προγραμμα που αδειαζει τις εφαρμογες που τρεχουν στο παρασκηνιο ?

 

Αυτο ειναι σίγουρα!

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει τροπος να κανουμε την αρχικη οθονη να περιστρεφεται?

 

Υπάρχει μια εφαρμογή στο google play το photosphere free wallpaper αλλά δεν ξέρω αν είναι αυτό που ζητάς :)

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει τροπος να κανουμε την αρχικη οθονη να περιστρεφεται?

μονο με custom rom(μερικες) η με αλλον launcher.νομιζω.επισης να ρωτησω υπαρχει και σε εσας μια μικρη καθυστερηση οταν ανοιγετε μια εφαρμογη?εγω με οποια ρομ και αν εβαλα το φαινομενο υπαρχει.

Edited by stauros2653
:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Nα ρωτησω υπαρχει και σε εσας μια μικρη καθυστερηση οταν ανοιγετε μια εφαρμογη?εγω με οποια ρομ και αν εβαλα το φαινομενο υπαρχει.

 

Εγώ έχω παρατηρήσει στο άνοιγμα της γκαλερί μια καθυστέρηση των 3-4 δευτερολέπτων,κατά τα άλλα πιστεύω καλά πάει.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω παρατηρήσει στο άνοιγμα της γκαλερί μια καθυστέρηση των 3-4 δευτερολέπτων,κατά τα άλλα πιστεύω καλά πάει.

σε εμενα συμβαινει και στις επαφες,τηλ,youtube,γενικα στις περισσοτερες εφαρμογες.μπορει να ειναι φυσιολογικο για το τηλεφωνο,αλλα οταν λεμε τετραπυρηνο κλπ γιατι να συμβαινει. δεν το εχω φωρτοσει με παιχνιδια η εφαρμογες,6-7 το πολλυ.

Edited by stauros2653
:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Όχι δε φταίει το s voice. Απενεργοποίησα τη δυνατότητα να ανοίγει με double click στο homescreen button και δεν άλλαξε κάτι. (Αν και έγινε σαφώς πιο γρήγορη η απόκριση του homescreen button.) Το πρόβλημα μου εμφανίζεται ακόμη και όταν δε χρησιμοποιώ το homescreen button. Για παράδειγμα όταν τρέχω μια εφαρμογή και βγω από την εφαρμογή με back. Πως θα μπορούσα να δω αν κάποια άλλη εφαρμογή κάνει kill; Πάντως με την αναβάθμιση που έγινε μέσα στο Μάρτιο για 1-2 μέρες είχε σταματήσει να το κάνει και μετά επανήλθε. Μήπως φταίει ο launcher της jelly bean;
Link to comment
Share on other sites

Το απενεργοποίησα αλλά και πάλι τίποτα :/

 

Και στο κινητό της μάνας μου στο galaxy core το κάνει αυτό.Όταν όμως απενεργοποιησα την εξοικονόμηση ενέργειας μειώθηκε πολύ.δοκίμασε το και εσύ και πες μας :)

Link to comment
Share on other sites

Σε μένα πάντως, μετά την αναβάθμιση σε 4.3 και άλλο ένα (διορθωτικό) update, το κινητό είναι πολύ καλύτερα από πριν. Ούτε κολλήματα σε dialer και φωτογραφίες, ούτε lags.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...