Jump to content

[Επίσημο] Samsung Galaxy S III


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δε μου βγάζει το "Google now" για να το κάνω off.

Έχει:

_Φωνή

_Αναζήτηση τηλεφώνου

_Απόρρητο & λογαριασμοί

 

:!:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 15,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

εκανα χθες αναβαθμιση ,μεχρι τωρα μου ελεγε οι σερβερ ειναι απασχολημενοι και τηρειται σειρα προτεραιοτητας.

χθες το πρωι με το που το ανοιγω μου βγαζει μυνημα οτι πρεπει να κανω αναβαθμιση.

 

 

ΥΓ πως βγαινει η χαζομαρα που ρωταει συνεχεια πχ

εχω exdialer kai το μαμα του τηλεφωνου , με ρωταει τι να χρησιμοποιησει με εικονιδιο που κατω εχει επιλογη

"μια φορα η συνεχεια"

αυτο το κανει και στα βιντεο που θα παιξει κλπ

Edited by gsa1967
Link to comment
Share on other sites

εκανα χθες αναβαθμιση ,μεχρι τωρα μου ελεγε οι σερβερ ειναι απασχολημενοι και τηρειται σειρα προτεραιοτητας.

χθες το πρωι με το που το ανοιγω μου βγαζει μυνημα οτι πρεπει να κανω αναβαθμιση.

 

 

ΥΓ πως βγαινει η χαζομαρα που ρωταει συνεχεια πχ

εχω exdialer kai το μαμα του τηλεφωνου , με ρωταει τι να χρησιμοποιησει με εικονιδιο που κατω εχει επιλογη

"μια φορα η συνεχεια"

αυτο το κανει και στα βιντεο που θα παιξει κλπ

 

Πατάς συνέχεια για να σου ανοίγει πάντα με το πρόγραμμα που θέλεις.:)

Link to comment
Share on other sites

Πατάς συνέχεια για να σου ανοίγει πάντα με το πρόγραμμα που θέλεις.:)

 

ok, αλλα αν θες να ανοιξεις καποια φορα με το αλλο προγραμμα( πχ με στοκ player anti mxplayer) θα πρεπει να το ανοιξεις απο τις εφαρμογες ετσι?

Link to comment
Share on other sites

ok, αλλα αν θες να ανοιξεις καποια φορα με το αλλο προγραμμα( πχ με στοκ player anti mxplayer) θα πρεπει να το ανοιξεις απο τις εφαρμογες ετσι?

 

Σωστά, πας στις εφαρμογές και διαγράφεις την προεπιλογή.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήσω κάτι?? Έχω ένα θέμα με το viber. Το θέμα είναι ότι όσο δεν έχω τα ακουστικά πάνω μιλάω μια χαρά. Ακούω καθαρά και με ακούνε. Αν βάλω τα ακουστικά μετά από λίγο ο άλλος δεν με ακούει καθόλου καλά. Σαν να είμαι πολύ μακρυά και πρέπει να τα βγάλω και να τα ξαναβάλω για να φτιάξει ο ήχος. Εγώ ακούω. ο άλλος δεν με ακούει. Και πάντα όταν χρησιμοποιώ τα ακουστικά μου. Το έχει και άλλος αυτό το πρόβλημα??

 

Παιδιά κανένας δεν έχει αυτό το πρόβλημα με το viber???

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά κανένας δεν έχει αυτό το πρόβλημα με το viber???

 

Σε μένα όλα καλά..Δεν ξέρω που μπορεί να οφείλεται αυτό..

Link to comment
Share on other sites

παιδια με την 4.1.1 ποση ωρα σας παιρνει η φορτιση με σχεδον αδεια μπαταρια? εμενα πανω απο 4 ωρες. ενω με την 4.0.4 εκανε το πολυ 3 και μιση.

 

Καλημερα.Με την τελευταια ICS 4.0.4 την Γερμανικη εκανε ακριβως απο 1% ως 100% 2ωρες και 37λεπτα ακριβως,

Τωρα με την 4.1.1 JB παλι Γερμανικη Εκδοση κανει σχεδον το ιδιο απο 1% ως 100% 2ωρες και 40λεπτα.

Link to comment
Share on other sites

Αλεξ το εκανα αλλα δεν εχει μεσα DBT ...

Εβαλα την αγγλικη, ανοιγω το CSC Select και μου βγαζει 24 διαφορετικα csc αλλα πουθενα το γερμανικο DBT. Ειναι λογικο?

Να περασω την γερμανικη κατευθειαν ?

 

Δεν έβαλες την Αγγλική Πάνο...

- Alex
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να μου πει ποια είναι η σωστή ανάλυση jpeg εικόνας για να την βάλλω wallpaper στο SIII μου και να φαίνεται ολόκληρη η εικόνα;
-Δημήτρης-
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.χθες που πηρα το κινητο ειχε την 4.04 μου εβγαλε καποια ενημερωση την εκανα εγκατασταση και ειναι παλι στην 4.04 δεν επρεπε να παει στην 4.1.1?
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει βγεί ακόμα επίσημο update για Ελλάδα για την 4.1.1
Apple iPhone 3GS: SOLD, Apple iPhone 4: SOLD, Samsung Galaxy S3: SOLD, SONY Xperia Z1: SOLD, LG G2: SOLD, HUAWEI HONOR 6: SOLD, LG G3: SOLD, Xiaomi RedMi Note 3: IN USE
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει βγεί ακόμα επίσημο update για Ελλάδα για την 4.1.1

 

?? Φυσικά και έχει βγει. Είναι μάλιστα αναρτημένο στο αντίστοιχο θέμα.

- Alex
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.χθες που πηρα το κινητο ειχε την 4.04 μου εβγαλε καποια ενημερωση την εκανα εγκατασταση και ειναι παλι στην 4.04 δεν επρεπε να παει στην 4.1.1?

 

Στο τέλος του 1ου post, γράφει τα επίσημα που έχουν κυκλοφορήσει.

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=336584

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορω να το περασω απευθειας απο το κινητο σαν ενημερωσει?

 

Eξαρτάται από τη χώρα προέλευσης του κινητού σου, και από το firmware που έχει τώρα. Κοίτα εδώ.

 

Μπορεί κάποιος να μου πει ποια είναι η σωστή ανάλυση jpeg εικόνας για να την βάλλω wallpaper στο SIII μου και να φαίνεται ολόκληρη η εικόνα;

 

Κανονικά είναι 1280x720.

- Alex
Link to comment
Share on other sites

Eξαρτάται από τη χώρα προέλευσης του κινητού σου, και από το firmware που έχει τώρα. Κοίτα εδώ.

 

 

 

Κανονικά είναι 1280x720.

 

Πιο σωστά είναι 720χ1280 εκτός αν το wallpaper το θες σε landscape :D

Link to comment
Share on other sites

Mηπως μπορει να με βοηθησει καποιος ; γιατι μου βγαζει μια ειδοποιηση network error please check the network καθε φορα που ξεκλειδωνω το κινητο ; ολες οι λειτουργιες του πανε ρολοι απλα εχω αυτο το θεματακι,καποια βοηθεια ;
Link to comment
Share on other sites

Σημερα,με το που ανοιξα το λαπτοπ,οπου εχω εγκατaστησει το Kies,μου ζητησε να συνδεσω το κινητο με το καλωδιο,για να του κανει καποια αναβαθμιση.

Εγω,αν και εχω ακουσει οτι μπορει να βρεθω εμπρος σε περιεργα,το εκανα,και τελικα,ενω εδειξε οτι κατι δεν ειχε παει καλα,και πτι πρεπει να αποσυνδεσω το κινητο για να ψαξει γιατι δεν εγιναν ενταξει τα κατεβασματα,μου πεταξε στο τελος παραθυρακι,που ειχε τρεις ενεργειες που γινανε,τσεκαρισμενες,οτι εγιναν ενταξει.:confused:

Ειναι αυτο που λενε,μη γνωτω η αριστερα σου,τι ποιει η δεξια σου...

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Είχα την εντύπωση ότι με την ICS το Led notification για κλήσεις και μηνύματα ήταν πράσινο και μπλε για Facebook και e-mail......

Τώρα με την JB είναι συνέχεια μπλε και σε εσάς το ίδιο είναι ή κάτι δεν πηγαίνει καλά με το δικό μου;

-Δημήτρης-
Link to comment
Share on other sites

Είχα την εντύπωση ότι με την ICS το Led notification για κλήσεις και μηνύματα ήταν πράσινο και μπλε για Facebook και e-mail......

Τώρα με την JB είναι συνέχεια μπλε και σε εσάς το ίδιο είναι ή κάτι δεν πηγαίνει καλά με το δικό μου;

 

Πράσινο είναι μόνο όταν φορτίσει... μάλλον λάθος θυμάσαι.

Παρ'όλα αυτά μπορείς να βάλεις προγράμματα όπως το gosms για μηνύματα, που διαλέγεις εσύ το χρώμα για τα μηνύματα, π.χ. φούξια ή μπορντοροδοκόκκινο.

- Alex
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.Με την τελευταια ICS 4.0.4 την Γερμανικη εκανε ακριβως απο 1% ως 100% 2ωρες και 37λεπτα ακριβως,

Τωρα με την 4.1.1 JB παλι Γερμανικη Εκδοση κανει σχεδον το ιδιο απο 1% ως 100% 2ωρες και 40λεπτα.

 

του εκανα factory reset και εστρωσε. Φορτισε απο 8% μεχρι 100% σε 2 ωρες και 30 λεπτα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά..όταν ειμαι σε πολύ σκοτεινό μέρος και η φωτεινότητα του κινητού είναι πολύ χαμιλή..σε μαύρη οθόνη φαίνοντε τα pixel..συμβαίνει και σε 'σας??
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά..όταν ειμαι σε πολύ σκοτεινό μέρος και η φωτεινότητα του κινητού είναι πολύ χαμιλή..σε μαύρη οθόνη φαίνοντε τα pixel..συμβαίνει και σε 'σας??

 

Δεν φαίνονται pixels, φαίνονται ink marks.

Πόσες φορές πρέπει να σου απαντήσει κάποιος?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...