Jump to content

Samsung Galaxy Note II (N7100)


sakiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ευθυμη καλο αυτο αλλα εγω βάζω αγγελία το Siii. Και θα δώ τι θα κάνω ...... Έχω σπαστει ακόμα μια φορα απο την Samsung. Δεν ειναι λύση να πάω υποχρεωτικά σε mini tablet για να έχω τα πράγματα δεδομένα.

Ναι πω ότι δεν σε καταλαβαίνω..

 

Επεστρεψα απο τη δουλεια και μετα την πρωτη ωρα χρησης καταθετω εντυπωσεις:

Αρνητικα:

- Γελοια, τρισαθλια πλαστικα, οπως αυτα που παιζουν τα ανηψακια μου. Κλασικη samsung. Το 90% εδω μεσα θα τα βρει αψογα, αλλα προσωπικα ανηκω στο υπολοιπο 10% που θελει σοβαρη ποιοτητα κατασκευης. Οχι, εδω ειναι μια απο τα ιδια.

- ΚΑΝΕΝΑ ΑΛΛΟ για την ωρα

 

Θετικα:

-Βελτιωμενο παντου: Κι οταν λεω παντου το εννοω.

-Καλυτερη οθονη (επιτελους μια amoled με αρκετα καλο λευκο, καλυτερα χρωματα, πιο φωτεινη απο αυτη του S3)

- Επικη αυτονομια. Περισσοτερα τις επομενες ημερες

- Ταχυτητα. Επιτελους το μικροτερο δυνατο λαγκαρισμα σε android συσκευη. Δεν εχει εξαφανιστει τελειως, αλλα τα παντα ειναι ταχυτατα και ναι η εισαγωγη στο dialer γινεται ακαριαια

- Καλυτερο ηχειο, ακουστικο, μικροφωνο. Θελω να δω σημα GSM, WiFi τις επομενες ημερες

- Το γκρι ειναι πιο ομορφο και κομψο απο οτι περιμενα

- Καλυτερη γραφιδα

 

Με λιγα λογια και θα επανελθω με μεγαλο αναλυτικο review σε γειτονικο site, ειναι μακραν η καλυτερη δυνατη εμπειρια (τωρα και για καιρο) σε android λογισμικο. Απλα παιζει χωρις αντιπαλο, κανει πλακα στον ανταγωνισμο, ερμηνευστε το οπως θελετε.

Εσένα σε περίμενα όλη μέρα και τελικά δεν με απογοήτευσες ;) Μεγειά δεν είπα! Η μπαταρία δείχνει επικά δυνατή.. Like!!

Edited by efthimis31
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 17,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Επεστρεψα απο τη δουλεια και μετα την πρωτη ωρα χρησης καταθετω εντυπωσεις:

Αρνητικα:

- Γελοια, τρισαθλια πλαστικα, οπως αυτα που παιζουν τα ανηψακια μου. Κλασικη samsung. Το 90% εδω μεσα θα τα βρει αψογα, αλλα προσωπικα ανηκω στο υπολοιπο 10% που θελει σοβαρη ποιοτητα κατασκευης. Οχι, εδω ειναι μια απο τα ιδια.

- ΚΑΝΕΝΑ ΑΛΛΟ για την ωρα

 

Θετικα:

-Βελτιωμενο παντου: Κι οταν λεω παντου το εννοω.

-Καλυτερη οθονη (επιτελους μια amoled με αρκετα καλο λευκο, καλυτερα χρωματα, πιο φωτεινη απο αυτη του S3)

- Επικη αυτονομια. Περισσοτερα τις επομενες ημερες

- Ταχυτητα. Επιτελους το μικροτερο δυνατο λαγκαρισμα σε android συσκευη. Δεν εχει εξαφανιστει τελειως, αλλα τα παντα ειναι ταχυτατα και ναι η εισαγωγη στο dialer γινεται ακαριαια

- Καλυτερο ηχειο, ακουστικο, μικροφωνο. Θελω να δω σημα GSM, WiFi τις επομενες ημερες

- Το γκρι ειναι πιο ομορφο και κομψο απο οτι περιμενα

- Καλυτερη γραφιδα

 

Με λιγα λογια και θα επανελθω με μεγαλο αναλυτικο review σε γειτονικο site, ειναι μακραν η καλυτερη δυνατη εμπειρια (τωρα και για καιρο) σε android λογισμικο. Απλα παιζει χωρις αντιπαλο, κανει πλακα στον ανταγωνισμο, ερμηνευστε το οπως θελετε.

Με εξαιρεση τα αστεια υλικα που εχουν χρησιμοποιηθει, δηλωνω απολυτα ευχαριστημενος.

 

Μόλις κάνεις το review δώσε λίνκ.

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Το καταδίκασε γιατι εκανε πισωγύρισμα. Ενω με το Sii και gingerbread δεν υπήρχε ανάγκη για κανένα tweak, αφαίρεση πρόσθεση κλπ, σήμερα με το Siii, ο απαιτητικός χρήστης πρεπει να κανει πολλα για να εχει την συσκευη όπως πρεπει.

Δηλαδή έπρεπε να περιμένει για να δώσει τα 2gb ram? κι εμείς τώρα να ταλαιπωρουμαστε φθάνοντας κάποιες στιγμές στα 75MB ram, να αφαιρούμε εφαρμογές, να χρησιμοποιούμε startup mangers που είχαμε αγοράσει απο την εποχή του galaxy s1.

Επιτρεπεται να αναγκαζόμαστε να χρησιμοποιούμε στην ναυαρχίδα τους dialer απο το market?

Οχι φίλε μου αν ηταν σωστή η Samsung θα έπρεπε το Siii να ειναι όπως το NOTE 2 σε ram, φωτεινότητα κλπ. Δεν θα ηταν κακό να ειναι παρόμοιο το hardware. Το ένα ειναι κινητο ενω το άλλο ξεχωριστή κατηγορία.

Τέλος πάντων βγήκαμε πολυ εκτός θέματος.

 

Ας μας πει κάποιος αν το άνοιγμα του dialer και των επαφών γίνεται φυσιολογικά, η υπάρχει η ίδια καθυστέρηση που έχουμε στο Siii?

 

συγνωμη φιλε μου το ειπες και μονος σου!

αλλο samsung galaxy ΚΙΝΗΤΟ και αλλο NOTE!!!

νομιζω οτι γινεται μπαχαλο εδω το θεμα!

δεν ξερω τι κανεις εσυ με το SGIII αλλα εγω σαν κατοχος του NOTE δεν ΚΑΙΓΟΜΑΙ ΝΑ ΤΟ ΑΛΛΑΞΩ!

το θεωρω κορυφη το 2 το λιγουρεύομαι :O αλλα ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΥΜΕΝΟΣ ΣΤΟ ΦΟΥΛ ΑΠΟ ΤΟ ΕΝΑ!

Θα περιμενω θα το χαρω οσο παει και οταν βολεψει θα το παρω..! τωρα αυριο θα ειναι σε 5 μηνες θα ειναι θα δειξει!

τωρα τι γινεται στους γαλαξιες ειναι αλλο θεμα!

καλυτερα θα ηταν η σύγκριση να γινει με το SGII και οχι με το note..

μου αρεσει παντως που απο εκει που το 80% εκραζε το note 1(και δεν μιλαω για σενα φιλε μου salat) τωρα ολοι θεωρουν το 2 ναυαρχίδα!

δεν τους πειραζει ουτε το μεγεθος ουτε τιποτα!

Link to comment
Share on other sites

Ναι πω ότι δεν σε καταλαβαίνω..

 

 

Εσένα σε περίμενα όλη μέρα και τελικά δεν με απογοήτευσες ;) Μεγειά δεν είπα! Η μπαταρία δείχνει επικά δυνατή.. Like!!

 

Σε ευχαριστω. Βιαστικες εντυπωσεις κατεθεσα.

 

@nnik_1969

Υποσχεθηκα σε καλο φιλο να το γραψω εγω το review, γιατι απλα προκειται για μια απο τις καλυτερες συσκευες που περασαν ποτε απο τα χερια μου και οπως φαινεται ο διαδοχος του θα κρατησει με ανεση τα σκηπτρα...

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικα τα νοτακια σε όσους παρέλαβαν και όσους περιμένουν απο Δευτέρα.

 

Όσοι ψαχνόμαστε για αγορά να κάνουμε ένα κόπο να μοιραζόμαστε τυχόν προσφορές μέσα στο επόμενο διάστημα.

Link to comment
Share on other sites

ολα καλα αλλα αυτα τα καπακια σου βγαινει το ματι ρε παιδι μου

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

 

Με λιγα λογια και θα επανελθω με μεγαλο αναλυτικο review σε γειτονικο site, ειναι μακραν η καλυτερη δυνατη εμπειρια (τωρα και για καιρο) σε android λογισμικο. Απλα παιζει χωρις αντιπαλο, κανει πλακα στον ανταγωνισμο, ερμηνευστε το οπως θελετε.

Με εξαιρεση τα αστεια υλικα που εχουν χρησιμοποιηθει, δηλωνω απολυτα ευχαριστημενος.

 

Oι πρώτες εντυπώσεις επιβεβαιώνουν την πεποιθηση που εδω και καιρό εχω σχηματίσει και εχω αναφέρει ( http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=4104847#post4104847 ) σχετικά με το ΝΟΤΕ πως αυτό είναι η ναυαρχίδα της Samsung.

Το happines των χρηστών του φαίνεται να συνεχίζεται και με την έλευση του 2:cool:.

Λίγη υπομονή απο πλευράς μου να πέσουν κάπως οι τιμές και ακολουθω ακάθεκτος.

Καλορίζικο σε σε όλους τους τυχερούς φίλους που το εχουν ηδη στα χέρια τους.

Xiaomi Mi Max3 4/64
Link to comment
Share on other sites

ελληνικο unboxing

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

Σας ήρθε mail με τον αριθμό αποστολής; πότε περίπου; σήμερα λέει πως έφυγε αλλά ακόμα δεν έχω πάρει αριθμό

Gh174 G-500 768 GD-70 8210 Z-5 SL45 8310 515 T68 T68i 7650 P800 T600 gd-87 SL 55 GX20 3650 P900 GX30 410i 7610 V902 8020 K750i N73 N95 Kaiser II N95 8gb, N85 E55 E52 SGS SGS2 SGS3 NoteII Note3 Note4 SGS7e Note8 P20pro  P30pro Pixel6Pro VivoX60Pro Iphone14ProMax ...Keep on Spending!

Link to comment
Share on other sites

Σας ήρθε mail με τον αριθμό αποστολής; πότε περίπου; σήμερα λέει πως έφυγε αλλά ακόμα δεν έχω πάρει αριθμό

 

συνηθως την επομενη βγαινει το link της dhl.κατω κατω δεσ αν εχει κατι

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

ελληνικο unboxing

 

Αυτό για την ασύρματη φόρτιση που ανεφερε ο φιλος στο τελος του video λέτε να ισχύει?

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σίγουρα ειναι η Ναυαρχίδα της Samsung.

Μιλούσα τώρα στο Skype με φίλο και συμφορουμιτη που είχε μπροστά του το i5. Καλα υλικα αλλα....τίποτα άλλο. Θα το επιστρέψει στο apple store να πάρει τα λεφτά του πίσω.

Οπότε συμβιβαζομαστε με τα πλαστικά της Samsung γιατι σαν το android δεν υπάρχει οτι και να λένε.

Ειδικα οταν ειναι φορεμενο σε συσκευές σαν το Note 2.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Το καταδίκασε γιατι εκανε πισωγύρισμα. Ενω με το Sii και gingerbread δεν υπήρχε ανάγκη για κανένα tweak, αφαίρεση πρόσθεση κλπ, σήμερα με το Siii, ο απαιτητικός χρήστης πρεπει να κανει πολλα για να εχει την συσκευη όπως πρεπει.

Δηλαδή έπρεπε να περιμένει για να δώσει τα 2gb ram? κι εμείς τώρα να ταλαιπωρουμαστε φθάνοντας κάποιες στιγμές στα 75MB ram, να αφαιρούμε εφαρμογές, να χρησιμοποιούμε startup mangers που είχαμε αγοράσει απο την εποχή του galaxy s1.

Επιτρεπεται να αναγκαζόμαστε να χρησιμοποιούμε στην ναυαρχίδα τους dialer απο το market?

Οχι φίλε μου αν ηταν σωστή η Samsung θα έπρεπε το Siii να ειναι όπως το NOTE 2 σε ram, φωτεινότητα κλπ. Δεν θα ηταν κακό να ειναι παρόμοιο το hardware. Το ένα ειναι κινητο ενω το άλλο ξεχωριστή κατηγορία.

Τέλος πάντων βγήκαμε πολυ εκτός θέματος.

 

Ας μας πει κάποιος αν το άνοιγμα του dialer και των επαφών γίνεται φυσιολογικά, η υπάρχει η ίδια καθυστέρηση που έχουμε στο Siii?

 

Κωστα πολυ σωστος στις παρατηρησεις σου.Ειναι ισως η πρωτη φορα που ξανααγοραζω samsung και εχω "τυψεις"

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Το καταδίκασε γιατι εκανε πισωγύρισμα. Ενω με το Sii και gingerbread δεν υπήρχε ανάγκη για κανένα tweak, αφαίρεση πρόσθεση κλπ, σήμερα με το Siii, ο απαιτητικός χρήστης πρεπει να κανει πολλα για να εχει την συσκευη όπως πρεπει.

Δηλαδή έπρεπε να περιμένει για να δώσει τα 2gb ram? κι εμείς τώρα να ταλαιπωρουμαστε φθάνοντας κάποιες στιγμές στα 75MB ram, να αφαιρούμε εφαρμογές, να χρησιμοποιούμε startup mangers που είχαμε αγοράσει απο την εποχή του galaxy s1.

Επιτρεπεται να αναγκαζόμαστε να χρησιμοποιούμε στην ναυαρχίδα τους dialer απο το market?

Οχι φίλε μου αν ηταν σωστή η Samsung θα έπρεπε το Siii να ειναι όπως το NOTE 2 σε ram, φωτεινότητα κλπ. Δεν θα ηταν κακό να ειναι παρόμοιο το hardware. Το ένα ειναι κινητο ενω το άλλο ξεχωριστή κατηγορία.

Τέλος πάντων βγήκαμε πολυ εκτός θέματος.

 

Ας μας πει κάποιος αν το άνοιγμα του dialer και των επαφών γίνεται φυσιολογικά, η υπάρχει η ίδια καθυστέρηση που έχουμε στο Siii?

Μειλώντας με δεδομένα όπως σου είπα. Ηταν και παραμένει κορυφαιο smartphone το SIII. ναι οκ μην τρελαθούμε κιόλας!όσο περι μνήμης που λες μα κανένας απο ανταγωνισμό δεν είχε περισότερη! άσε για την οθώνη! νεα τεχνολογια φυσικα και θα εξελίσεται! Δεν ήταν δυνατό πριν μια δεκαετία να είχες τους σημερινούς παπάδες! και φυσικά η τεχνολογία σήμερα....απλά προχορά με πάρα πολυ γρηγορους ρυθμούς! οι τιμές...πέφτουν στους νορμάλ κάθετα! αποδειξη το SIII σου. τεσπα...νιώθεις σοροπιασμένος με την αγορα που έκανες πριν λίγο καιρο με το SIII δεν υπάρχει λόγος να το συνεχίσω. οκ καλή συνέχια και σου εύχομαι καλύτερη τύχη στο επόμενο ότι και να είναι αυτό μακάρι να το μελετήσεις ποιο σοφά τουλάχιστον πάντα και πανω απο όλα με τις απαιτησεις σου.

παιδιά αν υπάρχει κάπου review απο τους πρώτους τυχερούς ας μας στείλη κανένα λινκ να....ζαχαρόσουμε!

ex-user of N9210i communicator,6210,8850, P800,GX10i, SL55,T610i, SX1,qtek2020,N95,3gs,Galaxy Note 2, lg g2 and ...6s plus
Link to comment
Share on other sites

καποιος φιλος προσαρμοσε θηκη του 1 στο καινουριο νοτε.εχει κανεις παρομοια εμπειρια?

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

Κωστα πολυ σωστος στις παρατηρησεις σου.Ειναι ισως η πρωτη φορα που ξανααγοραζω samsung και εχω "τυψεις"

 

Παιδιά τα έχω πει και εγώ αυτά παλιότερα όταν πήρα το νοτε άσπρο μέσα σε μια βδομάδα όλο το ψευτονικελ γύρω από την οθόνη άρχιζε και έφευγε το πήγα στη σμαρτεκ και μου το παίζανε κινέζοι μόλις τους έδειξα απόδειξη το βουλωσαν και μου το άλλαξαν.τι να κάνουμε δεν μπορούμε να τα έχουμε όλα μάλλον εκτος και αν μας κάνει την έκπληξη η google με νέο νεξους αυτός είναι και ο λόγος που περιμένω λίγο

Link to comment
Share on other sites

Μειλώντας με δεδομένα όπως σου είπα. Ηταν και παραμένει κορυφαιο smartphone το SIII. ναι οκ μην τρελαθούμε κιόλας!όσο περι μνήμης που λες μα κανένας απο ανταγωνισμό δεν είχε περισότερη! άσε για την οθώνη! νεα τεχνολογια φυσικα και θα εξελίσεται! Δεν ήταν δυνατό πριν μια δεκαετία να είχες τους σημερινούς παπάδες! και φυσικά η τεχνολογία σήμερα....απλά προχορά με πάρα πολυ γρηγορους ρυθμούς! οι τιμές...πέφτουν στους νορμάλ κάθετα! αποδειξη το SIII σου. τεσπα...νιώθεις σοροπιασμένος με την αγορα που έκανες πριν λίγο καιρο με το SIII δεν υπάρχει λόγος να το συνεχίσω. οκ καλή συνέχια και σου εύχομαι καλύτερη τύχη στο επόμενο ότι και να είναι αυτό μακάρι να το μελετήσεις ποιο σοφά τουλάχιστον πάντα και πανω απο όλα με τις απαιτησεις σου.

παιδιά αν υπάρχει κάπου review απο τους πρώτους τυχερούς ας μας στείλη κανένα λινκ να....ζαχαρόσουμε!

 

Η αποψη μου ειναι οτι η samsung εκανε λαθος με το s3 και αυτο φαινεται απο το μοντελο 9305.Το note2 ειναι αυτο που θα επρεπε να ηταν το s3 με μεγαλυτερη οθονη.Και για την οθονη, το s3 με το note2 εχουν διαφορα 3 μηνες?Η samsung επρεπε να ειναι πιο γενναιοδωρη στο s3.

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σίγουρα ειναι η Ναυαρχίδα της Samsung.

Μιλούσα τώρα στο Skype με φίλο και συμφορουμιτη που είχε μπροστά του το i5. Καλα υλικα αλλα....τίποτα άλλο. Θα το επιστρέψει στο apple store να πάρει τα λεφτά του πίσω.

Οπότε συμβιβαζομαστε με τα πλαστικά της Samsung γιατι σαν το android δεν υπάρχει οτι και να λένε.

Ειδικα οταν ειναι φορεμενο σε συσκευές σαν το Note 2.

 

Κωστα πραγματικα δεν εχει καμια σχέση το φετινό iphone απο το note 2.Ειναι αλλη κλαση πραγματικα το note...

Link to comment
Share on other sites

Η αποψη μου ειναι οτι η samsung εκανε λαθος με το s3 και αυτο φαινεται απο το μοντελο 9305.Το note2 ειναι αυτο που θα επρεπε να ηταν το s3 με μεγαλυτερη οθονη.Και για την οθονη, το s3 με το note2 εχουν διαφορα 3 μηνες?Η samsung επρεπε να ειναι πιο γενναιοδωρη στο s3.

 

ρε παιδια χαλαρωστε λιγο!:)

για αυτο λεμε μην αγοραζετε κατι πριν το δειτε καλα(και δεν μιλαω για τον φιλο salat το ξαναλεω!!)

το note δεν ειναι κινητο ειναι αλλη κατηγορία τα ειπαμε 100 φορες αυτα!

ειναι λογικο η samsung να εδινε κατι παραπανω στην τελειότερη συσκευη που εχει κανει ποτε για μενα!

δειτε τι σας λεω πιο πανω! βγηκε το 2 και εγω ειμαι ακομη σουπερ με το 1!:)

πατε στον αδερφο μου που εχει το SGII τωρα! ποια ραμ dialer και πρασινα αλογα θα χαζεψει μονο απο την οθονη του sgiii!

φτασαμε σε σημειο να λεμε οτι το note ειναι ναυαρχίδα και το galaxy εμεινε πισω!

ενα χρονο πριν τετοια κουβεντα θα ηταν μονο για τρελους!

ξεκολλήστε!

οταν εγω ειμαι "ηρεμος" με το Note 1 παρολο που βγηκε το 2 και παρολο που βγηκε jb ενω εγω ακομη εχω ice τοτε η το SGIII ειναι Η πατατα η εγω ειμαι τρελος!

χαρείτε την συσκευη σας!

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια χαλαρωστε λιγο!:)

για αυτο λεμε μην αγοραζετε κατι πριν το δειτε καλα(και δεν μιλαω για τον φιλο salat το ξαναλεω!!)

το note δεν ειναι κινητο ειναι αλλη κατηγορία τα ειπαμε 100 φορες αυτα!

ειναι λογικο η samsung να εδινε κατι παραπανω στην τελειότερη συσκευη που εχει κανει ποτε για μενα!

δειτε τι σας λεω πιο πανω! βγηκε το 2 και εγω ειμαι ακομη σουπερ με το 1!:)

πατε στον αδερφο μου που εχει το SGII τωρα! ποια ραμ dialer και πρασινα αλογα θα χαζεψει μονο απο την οθονη του sgiii!

φτασαμε σε σημειο να λεμε οτι το note ειναι ναυαρχίδα και το galaxy εμεινε πισω!

ενα χρονο πριν τετοια κουβεντα θα ηταν μονο για τρελους!

ξεκολλήστε!

οταν εγω ειμαι "ηρεμος" με το Note 1 παρολο που βγηκε το 2 και παρολο που βγηκε jb ενω εγω ακομη εχω ice τοτε η το SGIII ειναι Η πατατα η εγω ειμαι τρελος!

χαρείτε την συσκευη σας!

 

Freddy εγω το χαιρομαι το note2.Απλα ο Κωστας εχει δικιο που λεει οτι το s3 επρεπε να ειναι at par με το note 2.Πατατα δεν μπορω να το πω το s3,θα πεσει ο ουρανος να με πλακωσει αλλα τη ram του την ηθελε

 

edit και προστασια οθονης που παρηγγειλα (sgp και τα μυαλα στα καγκελα)

http://www.ebay.com/itm/280979407535?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

και μια θηκη μεχρι να βγει κατι καλυτερο

http://www.ebay.com/itm/140857529802?var=440080122487&ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

Edited by afilopou

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Freddy εγω το χαιρομαι το note2.Απλα ο Κωστας εχει δικιο που λεει οτι το s3 επρεπε να ειναι at par με το note 2.Πατατα δεν μπορω να το πω το s3,θα πεσει ο ουρανος να με πλακωσει αλλα τη ram του την ηθελε

 

edit και προστασια οθονης που παρηγγειλα (sgp και τα μυαλα στα καγκελα)

http://www.ebay.com/itm/280979407535?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

και μια θηκη μεχρι να βγει κατι καλυτερο

http://www.ebay.com/itm/140857529802?var=440080122487&ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

 

και εγω την ιδια ρομ εχω στο note 1 βρε φιλε και ειμαι καλυμμένος 100%:)

ειναι σκυλι μαυρο το εργαλείο και το ξερεις!:)

και παλι για μενα αλλο γαλαξιας και αλλο note!!!!

και μονο που μπαινει στην κουβεντα δεν εχει νοημα!

Link to comment
Share on other sites

Με το καλό να το δεχτείτε όσοι το περιμένετε και μεγειές όσοι τα παραλάβατε ήδη... δωστε βιντεάκια και παρατηρησεις στο λαό ποθ διψάει για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το Note II ;)
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον παιδια οσοι το εχετε πειτε μας αν εχει τη κλασικη σαμσουνγκ καθυστερηση οταν ξυπναμε τη συσκευη μετα απο αρκετη ωρα.

Επισης για πειτε μας και εντυπωσεις απο photo,και οταν ηχογραφης video εχει καλη ποιοτητα?

Και τελος αυτο το τζαναμπετικο το κυκλακι στις ρυθμισεις τις καμερας το βγαζει και στη νοτα?

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note II (N7100)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...