Jump to content

Android TV Box


spyrosrotary
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 21,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • junglist

    1093

  • gatos814

    1271

  • makis1024

    549

  • ath156

    1776

36 minutes ago, johnstef33 said:

Όχι δεν ξαναπέρασα τη ρομ μήπως και...

Αποσυνδέσεις έχω αφού όταν ανοίγω κλείνω το wifi, επανέρχεται η ροή της ταινίας 

Και στο Kodi και σε εφαρμογή για κανάλια τβ και σε browsing 

Εκεί που βλέπω μια ταινία σταματάει βγάζει τον γνωστό κύκλο που δείχνει ότι ψάχνει για ίντερνετ και τέλος

Θα το κοιτάξω και με το speedtest 

Αυτά άρχισαν πριν κάνα δυμηνο με το μαμά λογιστικό εντελώς ξαφνικά και χωρίς φυσικά πεσιηματα ή διαφορά ζορίσματα και χωρίς ποτέ όπως είπα με θερμοκρασίες πάνω από 60 βαθμούς Μαξ το καλοκαίρι

Δυο τρια πραγματακακια...
Πρωτον...φορτωσε το λογισμικο απο την αρχη...
Δευτερον...τσεκαρε το speedtest για να δεις την στιγμη που σου συμβαινει αυτο αν εχεις η οχι ιντερνετ...
Και τριτον...με το καλωδιο δεν εχεις δηλαδη τετοια θεματα ;
Αν εγινε αυτο που λες ετσι ξαφνικα ισως να πηρε ''μεντα'' το τροφοδοτικο σου!
Και προσεχε... μπορει οριακα να εχασε την ενταση του το τρφοδοτικο και με το wifi να σου κανει αυτα τα τσαλιμακια!
Απεναντιας με κλειστο το wifi και μονο με το καλωδιο η ενταση που χρειαζεται σαν καταναλωση το μποξακι σου ειναι σαφως μικροτερη
Αν υπαρχει λοιπον η δυνατοτητα δοκιμης με αλλο τροφοδοτικο θα εβγαζες και πιο ασφαλη συμπερασμα!
Επειδη εχω στα χερια μου τωρα ενα a95 f3 air ξερω οτι εχει ''δυσκολη'' τρυπα αλλα αν λεω αν υπαρχει η δυνατοτητα της δοκιμης ισως καταληγαμε καπου !!!
Αυτη η ... ''ξαφνικιτιδα'' να ξερεις οσο και αν σου φαινεται απιθανο ειναι μεσα στο πλαισιο των ... ''χαλασμενων'' τροφοδοτικων!

Android TV Boxes & XIAOMI Smartphones

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, makis1024 said:

Πόσο εύκολο είναι να το κουμπώσεις σε Ethernet ; Μήπως είναι κοντά , μήπως παίζει κανένα power line ;

Είναι σε άλλο δωμάτιο φίλε

Δεν γίνεται να έχω 8 μέτρα καλώδιο μέσα στα πόδια μας...

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, johnstef33 said:

Είναι σε άλλο δωμάτιο φίλε

Δεν γίνεται να έχω 8 μέτρα καλώδιο μέσα στα πόδια μας...

Φυσικά και δεν μιλάμε για τέτοιο καλώδιο...απλά όπως σου ειπώθηκε ήδη με ένα ζευγαράκι powerlines (βρίσκεις και με 20άρικο σήμερα) θα το έχεις με καλώδιο (αυτό ή κάποιο άλλο ή άλλη συσκευή μελλοντικά😎).

Για τροφοδοτικό μπορείς να δοκιμάσεις και αυτό του κινητού σου ΄και του καλωδίου εγκατάστασης firmware, μεσω της θύρας USB, όπως λέω και εδώ:

- Επιπλέον (επικουρικά και εάν χρειασθεί) ένα τέτοιο καλώδιο μπορεί να χρησιμοποιηθεί και ως τροφοδοτικό από την θύρα USB του κουτιού μας, με χρήση του τροφοδοτικού του κινητού μας !! (φωτο 1)

Λινκ για τροφοδοσία μέσω USB

**Σε κάθε περίπτωση κάνε και μία καθαρή εγκατάσταση, εάν  και όσα αναφέρεις μάλλον δεν οφείλονται σε αυτό....but you never know....εάν έχεις ήδη "στήσει" αρκετά το κουτί σου κάνε και ένα backup to micro sd

Edited by ath156

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, TOX3, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, gatos814 said:

Δυο τρια πραγματακακια...
Πρωτον...φορτωσε το λογισμικο απο την αρχη...
Δευτερον...τσεκαρε το speedtest για να δεις την στιγμη που σου συμβαινει αυτο αν εχεις η οχι ιντερνετ...
Και τριτον...με το καλωδιο δεν εχεις δηλαδη τετοια θεματα ;
Αν εγινε αυτο που λες ετσι ξαφνικα ισως να πηρε ''μεντα'' το τροφοδοτικο σου!
Και προσεχε... μπορει οριακα να εχασε την ενταση του το τρφοδοτικο και με το wifi να σου κανει αυτα τα τσαλιμακια!
Απεναντιας με κλειστο το wifi και μονο με το καλωδιο η ενταση που χρειαζεται σαν καταναλωση το μποξακι σου ειναι σαφως μικροτερη
Αν υπαρχει λοιπον η δυνατοτητα δοκιμης με αλλο τροφοδοτικο θα εβγαζες και πιο ασφαλη συμπερασμα!
Επειδη εχω στα χερια μου τωρα ενα a95 f3 air ξερω οτι εχει ''δυσκολη'' τρυπα αλλα αν λεω αν υπαρχει η δυνατοτητα της δοκιμης ισως καταληγαμε καπου !!!
Αυτη η ... ''ξαφνικιτιδα'' να ξερεις οσο και αν σου φαινεται απιθανο ειναι μεσα στο πλαισιο των ... ''χαλασμενων'' τροφοδοτικων!

Κάποια στιγμή το δοκίμασα με ethernet για λίγο και είδα ότι πηγαίνε καλύτερα και χωρίς διακοπές

Θα ξαναπεράσω τη τελευταία ρομ και θα δοκιμάσω το speedtest 

Τώρα αυτό με το τροφοδοτικό δεν έχω ιδέα πως μπορώ να βάλω κάτι εναλλακτικό,αν γίνεται

Ευχαριστώ πάντως για όλες τις απαντήσεις 

 

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, johnstef33 said:

Όχι δεν ξαναπέρασα τη ρομ μήπως και...

Αποσυνδέσεις έχω αφού όταν ανοίγω κλείνω το wifi, επανέρχεται η ροή της ταινίας 

Και στο Kodi και σε εφαρμογή για κανάλια τβ και σε browsing 

Εκεί που βλέπω μια ταινία σταματάει βγάζει τον γνωστό κύκλο που δείχνει ότι ψάχνει για ίντερνετ και τέλος

Θα το κοιτάξω και με το speedtest 

Αυτά άρχισαν πριν κάνα δυμηνο με το μαμά λογιστικό εντελώς ξαφνικά και χωρίς φυσικά πεσιηματα ή διαφορά ζορίσματα και χωρίς ποτέ όπως είπα με θερμοκρασίες πάνω από 60 βαθμούς Μαξ το καλοκαίρι

 

Είναι διαφορετικό πάντως να "χάνει" τελείως το Ιντερνετ και διαφορετικό απλώς να κάνει "caching" (ο γνωστός κύκλος?).

Εάν συμβαίνει αυτό θα έλεγα στο KODI ορισμένα απλά τιπς:

1. Να χρησιμοποιήσεις το "Advanced Settings Configurator" για να αυξήσεις την "Video Cache Size". Αυτό γίνεται π.χ. στο GKobu πηγαίνοντας στο "WIZARD - Quick Configure AndvancedSettings.xml (Maintenance)" και εκεί απλώς αλλάζεις το Video Cache Size από το ελάχιστο 20ΜΒ που είναι εξ' ορισμού στο 180ΜΒ (ή και παραπάνω) που μπαίνει απλά με περιήγηση στις διάφορες επιλογές του και τελικά με "Write File".

2. Για ταινίες να επιλέγεις καλύτερα ποιότητα 720p (που είναι αξιοπρεπέστατη) και όχι 1080 που μπορεί να εμφανίζει το φαινόμενο του "κύκλου" (επειδή δεν έχεις και καμία σπουδαία ταχύτητα Ιντερνετ....)

3. Να δοκιμάζεις και διαφορετικές "πηγές"/"παρόχους" για τις ταινίες....δεν είναι όλοι ίδιοι....

4. Καμία φορά κάνοντας ένα απλό "pause" και περιμένοντας 1-2 λεπτά, μετά μπορεί να σου παίζει απροβλημάτιστα....(κάνει το caching που λέγαμε...δεν είναι όμως πανάκεια αυτό.

Edited by ath156

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, TOX3, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα και το speed test και την στιγμή που χάθηκε το ίντερνετ όντως έδειξε ότι δεν έχει ίντερνετ....

Πάω να ξαναβάλω τη ρομ μήπως και...

2 minutes ago, ath156 said:

Είναι διαφορετικό πάντως να "χάνει" τελείως το Ιντερνετ και διαφορετικό απλώς να κάνει "caching" (ο γνωστός κύκλος?).

Εάν συμβαίνει αυτό θα έλεγα στο KODI ορισμένα απλά τιπς:

1. Να χρησιμοποιήσεις το "Advanced Settings Configurator" για να αυξήσεις την "Video Cache Size". Αυτό γίνεται π.χ. στο GKobu πηγαίνοντας στο "WIZARD - Quick Configure AndvancedSettings.xml (Maintenance)" και εκεί απλώς αλλάζεις το Video Cache Size από το ελάχιστο 20ΜΒ που είναι εξ' ορισμού στο 180ΜΒ (ή και παραπάνω) που μπαίνει απλά με περιήγηση στις διάφορες επιλογές του και τελικά με "Write File".

2. Για ταινίες να επιλέγεις καλύτερα ποιότητα 720p (που είναι αξιοπρεπέστατη) και όχι 1080 που μπορεί να εμφανίζει το φαινόμενο του "κύκλου" (επειδή δεν έχεις και καμία σπουδαία ταχύτητα Ιντερνετ....)

3. Να δοκιμάζεις και διαφορετικές "πηγές"/"παρόχους" για τις ταινίες....δεν είναι όλοι ίδιοι....

4. Καμία φορά κάνοντας ένα απλό "pause" και περιμένοντας 1-2 λεπτά, μετά μπορεί να σου παίζει απροβλημάτιστα....(κάνει το caching που λέγαμε...δεν είναι όμως πανάκεια αυτό.

Όχι όχι φίλε δεν είναι μόνο το κοντι ,απλά δεν έχει ίντερνετ 

Αυτό ισχύει για όλες τις εφαρμογές

Δείχνει επάνω δεξιά ότι έχει WiFi ,στην ουσία όμως είναι ψευτικο

 

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας παιδιά! Τώρα που το Vanced μας άφησε χρόνους οριστικά, υπάρχει κάποια εναλλακτική της προκοπής για να βάλω στο box μου; Έχω ένα Χ96Air με περασμένη την Slimbox. 

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, gvargiam said:

Γειά σας παιδιά! Τώρα που το Vanced μας άφησε χρόνους οριστικά, υπάρχει κάποια εναλλακτική της προκοπής για να βάλω στο box μου; Έχω ένα Χ96Air με περασμένη την Slimbox. 

https://modyolo.com/download/youtube-revanced-250289

Android TV Boxes & XIAOMI Smartphones

Link to comment
Share on other sites

On 12/4/2023 at 9:44 ΜΜ, makis1024 said:

Δεν το έχω παραλάβει ακόμα , σήμερα το παρήγγειλα, αλλά UGOOS μποξάκι με AOSP λογισμικό θεωρείται σίγουρο ότι αυτά τα θέματα τα έχει λύσει η UGOOS.

 

On 14/4/2023 at 1:17 ΜΜ, makis1024 said:

16 ημέρες , 29 Μαρτίου έπεσε η παραγγελία. Αλλά είμαι σε νησί. Αθήνα λογικά 14-15 ημέρες.

Έφτασε Ελλάδα το uggos ?

Link to comment
Share on other sites

Όχι νωρίς είναι ακόμα, 28/04 το περιμένω, αλλά έχω tracking number και της ACS. 

IMG_20230420_060144.jpg

Edited by makis1024
Link to comment
Share on other sites

On 17/4/2023 at 2:17 ΜΜ, ath156 said:

Αρχικά ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ και Χριστός Ανέστη σε όλους.

Τώρα το πρώτο που θα δοκίμαζα εγώ στην θέση σου θα ήταν στα "Settings-Network&Internet-Wi-Fi country code" και εδώ θα επέλεγα 'US". Τουλάχιστον στην μπάντα 5G μπορεί να σου δώσει θαύματα...ακόμα και να έχεις "automatic" στον router σου ...δοκίμασέ το.

Προσπαθώ μέσα από το ρούτερ της nova να βρω αυτή την επιλογή αλλά δεν τη βρίσκω μήπως και αλλάξει κάτι 

Πέρασα ξανά τη ρομ με τσεκαρισμενο το erase bootloader αλλά μάλλον τα ίδια κάνει...

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, johnstef33 said:

Προσπαθώ μέσα από το ρούτερ της nova να βρω αυτή την επιλογή αλλά δεν τη βρίσκω μήπως και αλλάξει κάτι 

Πέρασα ξανά τη ρομ με τσεκαρισμενο το erase bootloader αλλά μάλλον τα ίδια κάνει...

ΟΧΙ !!! Αυτό το κάνεις μέσα στην ρομ του Slimbox !!😉

Screenshot_20230420-190348.png

Edited by ath156

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, TOX3, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και χρόνια πολλά. Έχουμε καμια εφαρμογη YouTube που να βάλω στο h96 max x3 και στο κινητό samsung a13 χωρίς να παίζουν τα βιντεακια με διαφημίσεις?

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, kostas123464 said:

Καλησπέρα και χρόνια πολλά. Έχουμε καμια εφαρμογη YouTube που να βάλω στο h96 max x3 και στο κινητό samsung a13 χωρίς να παίζουν τα βιντεακια με διαφημίσεις?

https://smarttube.app

https://smarttubenext.com

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, TOX3, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, kostas123464 said:

Καλησπέρα και χρόνια πολλά. Έχουμε καμια εφαρμογη YouTube που να βάλω στο h96 max x3 και στο κινητό samsung a13 χωρίς να παίζουν τα βιντεακια με διαφημίσεις?

Έξι post πιο πάνω είναι το link του Γάτου για το YouTube Revanced , με microg μπορείς να κάνεις και login στον YouTube λογαριασμό σου.

Link to comment
Share on other sites

Όσοι είσαστε "τρελλαμένοι" με το Ugoos AM7 S905X4 το έβγαλε το Banggood στα 63,50 ευρώ με κωδικό BGdb52dc.

Προσωπικά δεν ενδιαφέρομαι για S905X4, αλλά προφανώς άλλοι το επιθυμούν.....

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, TOX3, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σας  Θέλω την γνώμη σας. Θέλω να προσθέσω σε έναν προντζεκτορα ένα tv box για να παίζει netflix, apple tv, Disney+, eon, ertflix, cosmote tv, vodafone tv, dinobo, Spotify, youtube, ant1+, amazon κτλ δηλαδή σχεδόν τα πάντα. Έχω και ένα soundbar της bose με Bluetooth και οπτική είσοδο. Είμαι μεταξύ 2 :

1. Google tv stick 4K ( μόνο HDMI)

2. Nokia tv box ( hdmi + optical out)

Αρχικά είχα επιλέξει το google και θα συνδεα τον ήχο μέσω Bluetooth. Σκέφτηκα όμως ότι σε περίπτωση που είναι συνδεδεμένο το ηχείο με κάτι άλλο πχ ένα κινητό πρέπει να κάτσω να αποσυνδεσω το ένα για να συνδεθεί το google tv κτλ. Ενώ με το nokia που έχει οπτική έξοδο ο ήχος θα ακούγεται κατευθείαν στο soundbar χωρίς κανείς να ψάχνεται. Καταρχάς συμφωνείτε με αυτή την λύση ; Και κατά δεύτερον παίζουν και τα δύο απροβληματιστα τα πάντα ; Έχουν κάποια θεματακια το καθένα τους που θα πρέπει να τα λάβω υπόψιν μου στην τελική απόφαση επιλογής ; Σας ευχαριστώ προκαταβολικά για κάθε απάντηση που θα λάβω 

Edited by gthebest
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, gthebest said:

Καλημερα σας  Θέλω την γνώμη σας. Θέλω να προσθέσω σε έναν προντζεκτορα ένα tv box για να παίζει netflix, apple tv, Disney+, eon, ertflix, cosmote tv, vodafone tv, dinobo, Spotify, youtube, ant1+, amazon κτλ δηλαδή σχεδόν τα πάντα. Έχω και ένα soundbar της bose με Bluetooth και οπτική είσοδο. Είμαι μεταξύ 2 :

1. Google tv stick 4K ( μόνο HDMI)

2. Nokia tv box ( hdmi + optical out)

Αρχικά είχα επιλέξει το google και θα συνδεα τον ήχο μέσω Bluetooth. Σκέφτηκα όμως ότι σε περίπτωση που είναι συνδεδεμένο το ηχείο με κάτι άλλο πχ ένα κινητό πρέπει να κάτσω να αποσυνδεσω το ένα για να συνδεθεί το google tv κτλ. Ενώ με το nokia που έχει οπτική έξοδο ο ήχος θα ακούγεται κατευθείαν στο soundbar χωρίς κανείς να ψάχνεται. Καταρχάς συμφωνείτε με αυτή την λύση ; Και κατά δεύτερον παίζουν και τα δύο απροβληματιστα τα πάντα ; Έχουν κάποια θεματακια το καθένα τους που θα πρέπει να τα λάβω υπόψιν μου στην τελική απόφαση επιλογής ; Σας ευχαριστώ προκαταβολικά για κάθε απάντηση που θα λάβω 

Καλημέρα.

Αρχικά να πω ότι δεν έχω κανένα από τα 2, όμως με αυτά που ζητάς θα πήγαινα κατευθείαν στο 2 (υποθέτω μιλάς για το Nokia 8000).

- Όλα τα πιστοποιημένα κουτιά παίζουν όλα όσα ζητάς. Άρα με αυτό το σκεπτικό και το 1 και το 2

- Το 1 είναι "στικάκι" το άλλο κουτί (και με παραπάνω θύρες - που ιδιαίτερα η οπτική είναι ιδιαίτερα χρήσιμη σε εσένα). Άρα 2.

- Οι ενσύρματες συνδέσεις είναι πάντοτε καλύτερες και συνήθως απροβλημάτιστες. Σε ΒΤ μπορεί να υπάρξουν προβλήματα (διακοπές, παρεμβολές κλπ). Άρα η οπτική θύρα είναι σημαντικό πλεονέκτημα. Άρα 2.

Καλή επιτυχία σε ότι και να αγοράσεις τελικά.

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, TOX3, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πριν, ath156 said:

Καλημέρα.

Αρχικά να πω ότι δεν έχω κανένα από τα 2, όμως με αυτά που ζητάς θα πήγαινα κατευθείαν στο 2 (υποθέτω μιλάς για το Nokia 8000).

- Όλα τα πιστοποιημένα κουτιά παίζουν όλα όσα ζητάς. Άρα με αυτό το σκεπτικό και το 1 και το 2

- Το 1 είναι "στικάκι" το άλλο κουτί (και με παραπάνω θύρες - που ιδιαίτερα η οπτική είναι ιδιαίτερα χρήσιμη σε εσένα). Άρα 2.

- Οι ενσύρματες συνδέσεις είναι πάντοτε καλύτερες και συνήθως απροβλημάτιστες. Σε ΒΤ μπορεί να υπάρξουν προβλήματα (διακοπές, παρεμβολές κλπ). Άρα η οπτική θύρα είναι σημαντικό πλεονέκτημα. Άρα 2.

Καλή επιτυχία σε ότι και να αγοράσεις τελικά.

Σ ευχαριστώ! Τελικά παράγγείλα το Nokia! Θα το έχω Τρίτη! Φαίνεται πολύ καλό απ' ότι έχω διαβάσει σε σχόλια και κριτικές! 

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, gthebest said:

Σ ευχαριστώ! Τελικά παράγγείλα το Nokia! Θα το έχω Τρίτη! Φαίνεται πολύ καλό απ' ότι έχω διαβάσει σε σχόλια και κριτικές! 

Χωρίς να το έχω νομίζω ότι έκανες την πιο σωστή επιλογή σύμφωνα με τις απαιτήσεις σου. Είναι από τις ελάχιστες περιπτώσεις που έχει σχεδόν μόνο θετικές κριτικές στο scroutz (πολλές φορές θα δεις τις πιο αντιφατικές κριτικές για διάφορα είδη εκεί - είτε δικαιολογημένα είτε αδικαιολόγητα). Εάν θυμάμαι καλά μόνο 1 τελείως αρνητική κριτική έχει και αυτή είναι σαν την μύγα μες στο γάλα.

Εάν ήθελα σήμερα πιστοποιημένο κουτί σίγουρα αυτό θα έπαιρνα....έλα όμως που έχω το "βίτσιο" με τα μη πιστοποιημένα και με εγκατάσταση  custom roms...😉

Καλώς να το παραλάβεις λοιπόν....θα ήταν δε χρήσιμο μετά από καμιά εβδομάδα χρήσης να αναρτήσεις τις εντυπώσεις σου για αυτό εδώ, έτσι ώστε να βοηθηθούν και άλλοι χρήστες με παρόμοιες απαιτήσεις.

 

Edited by ath156

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, TOX3, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σόρρυ για το οφ τοπικ αλλά θέλω βοήθεια και δε ξέρω που να τη ζητήσω

Μου έφερε η κόρη μου το λάπτοπ που έχει από τη μητέρα της να του κάνω φορμάτ και να του περάσω νέο λειτουργικό

Ετοιμάζω ένα usb flash κι ενώ το τσεκαρω αν όντως είναι σωστό σε αλλο λάπτοπ,προσπαθώ να μπω στο BIOS για να αλλάξω σειρά προτεραιότητας από που να κάνει boot ΔΕΝ μπορω με τπτ 

Πάταω είτε del είτε f2 και ακούγετε ένα μπιπ-μπιπ-μπιπ-μπιπ και ξεκινούν πάλι να φορτώνουν τα windows....

Υπάρχει τρόπος να μπω στο BIOS με κάποιον άλλο τρόπο???

Λέτε να έχει συμβεί κάτι σοβαρότερο??

Ένα Toshiba satellite είναι με windows 10 ,8 ετών 

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασε με F12 η το F10

OptoStyle



Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...