Jump to content

Android TV Box


spyrosrotary
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ρυθμίσεις, εφαρμογες, συστήματος, βρες το Chromecast και κάνε απεγκαταστατη των ενημερώσεων., Restart

 

Για την φωνητική, δοκίμασε repair του τηλεκοντρόλ, αν και εμένα μου το κάνει αφού βάλω δεκτή usb για το ποντίκι Logitech που έχω0(όχι αμέσως, μετά, στο άσχετο).

Το βγάζω, restart και στρώνει.

Δεν έχω βρει λύση να δουλεύει και usb mouse και φωνητικές εντολές.....

Δεν έχω δοκιμάσει αν το παθαίνει και με άλλες usb συσκευές...

Αν βρεις καμία λύση πες...

Λίγο που έψαξα δεν βρήκα τπτ

 

Στάλθηκε από το Mi 9 Lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Σε ευχαριστώ πολύ αν και το δεύτερο μέρος με το repair δεν το βρηκα...

(Realme X2 pro)Mi 9,Mi Max 3,Mi A2,LG V10 H901,Mi Note 2,Samsung Galaxy S7 Edge, LG V10 , LG G Flex 2 ,Lenovo Vibe Z2 Pro, LG G3,Lenovo Vibe X2, Coolpad F1, Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S3,

(Samsung Galaxy Tab Pro 8,4)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 21,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • junglist

    1093

  • gatos814

    1263

  • makis1024

    549

  • ath156

    1776

ομωςυ λένε στο coreelec netflix ο s903x στα 1080p σκαλωνει, ενώ ο s922 όχι.

 

Δεν ξερω ... μπορει!

Δεν εχω ακομα s905x3 για να το δοκιμασω....!

Ομως το coreelec και το netflix δεν ειναι το βασικο κριτιριο για ολους!

Η βασικη συγκριση παντα γινεται σε Android OS!

Λογικα την αλλη εβδομαδα μεχρι το τελος της θα ερθει το δικο μου s905x3 και οταν το δοκιμασω θα σου πω!

Παντως οπως και στον s912 που δεν ''σκαλωνε'' σε ολα τα μποξακια πιστευω και εδω στον s905x3 μπορει να ισχυει το ιδιο!

Αλλα οπως ειπα θα δουμε ...

Περισσοτερα σε ... λιγες μερες!

 

:)

Android TV Boxes & XIAOMI Smartphones

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ αν και το δεύτερο μέρος με το repair δεν το βρηκα...
Ρυθμίσεις, τηλεχειριστήρια και αξεσουάρ, Xiaomi RC, διακοπή ζεύξης.

Μετά ακόλουθα οδηγίες για επαναζευξη

 

Στάλθηκε από το Mi 9 Lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Beta Dual Boot λογισμικο ανακοινωσε η Ugoos σε ολα τα τελευταια Amlogic chip της (x2 , x3 & s922x) !

https://ugoos.com/beta-dual-boot-firmware-v-0-2-8-coreelec-for-ugoos-am6-am6-pro-x2-x3-series-models

Τετοια ... να γινονται!

:)

Android TV Boxes & XIAOMI Smartphones

Link to comment
Share on other sites

Beta Dual Boot λογισμικο ανακοινωσε η Ugoos σε ολα τα τελευταια Amlogic chip της (x2 , x3 & s922x) !

 

https://ugoos.com/beta-dual-boot-firmware-v-0-2-8-coreelec-for-ugoos-am6-am6-pro-x2-x3-series-models

 

Τετοια ... να γινονται!

 

:)

Αυτά είναι!!Και boot από internal SD βλέπω.. Λογικά θα παίζει 4K Netflix για πλάκα!! Υπάρχει πουθενά το AM6 Pro απο Ιταλία κλπ;;
Link to comment
Share on other sites

Αυτά είναι!!Και boot από internal SD βλέπω.. Λογικά θα παίζει 4K Netflix για πλάκα!! Υπάρχει πουθενά το AM6 Pro απο Ιταλία κλπ;;

 

Δεν νομιζω ...

Μονο το απλο 2/16!

4K Netflix ;;;;;;;!

Α ... και εδω μιλαμε boot απο την εσωτερικη του μνημη (eMMC) και οχι απο εξωτερικη SD!

Και απ'οτι βλεπω εχουν ετοιμο και ενα ακομα AM6 Plus με τον S922XJ και πολλες αλλες βελτιωσεις!

:)

Android TV Boxes & XIAOMI Smartphones

Link to comment
Share on other sites

Αυτά είναι!!Και boot από internal SD βλέπω.. Λογικά θα παίζει 4K Netflix για πλάκα!! Υπάρχει πουθενά το AM6 Pro απο Ιταλία κλπ;;
Από πού ακριβώς το συμπερανες αυτό;;

 

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, Magicsee N5 Max ή Tanix TX3; και τα δύο είναι με s905x3 αλλά δεν ξέρω ποιο να διαλέξω. Ποια εταιρία έχει περισσότερη υποστήριξη (updates κτλ.) και με ποια μάρκα ασχολούνται περισσότερο οι προγραμματιστες για custom roms;

 

Στάλθηκε από το MI 9 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, Magicsee N5 Max ή Tanix TX3; και τα δύο είναι με s905x3 αλλά δεν ξέρω ποιο να διαλέξω. Ποια εταιρία έχει περισσότερη υποστήριξη (updates κτλ.) και με ποια μάρκα ασχολούνται περισσότερο οι προγραμματιστες για custom roms;

 

Στάλθηκε από το MI 9 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Όπως έχω ήδη πει και εγώ ψάχνω να αγοράσω ένα κουτί με τον s905x3, εφόσον θεωρώ ότι τη δεδομένη χρονική στιγμή είναι vfm για τις δικές μου απαιτήσεις. Το πιο πιθανό θα ήταν να το είχα ήδη παραγγείλει όμως μία με τις γιορτές των Κινέζων (που για πολλές εταιρίες παρατάθηκαν έως 10 Φεβρουαρίου) και μία με το πρόβλημα του νέου ιού που δημιουργεί προβλήματα ακόμα και στις μεταφορές αποφάσισα να περιμένω λίγο ακόμα. Στο μεσοδιάστημα έκανα μία μικρή έρευνα για τα 2 κουτιά που αναφέρεις και επιπλέον για το πιο καινούργιο H96 Max X3.

- Magicsee N5 Max. Υπάρχει επίσημο site που φαίνεται εκτός της παρουσίασης των μοντέλων να δίνει για download και το αυθεντικό firmware της εταιρίας. Αυτό το θεωρώ σημαντικό εάν πρόκειται να δοκιμάσεις και άλλες roms και θέλεις να γυρίσεις πίσω ή ακόμα σημαντικότερο να ξεμπρικάρεις το κουτί σου. Υπάρχει βέβαια ένα μπέρδεμα με την μνήμη (DDR3 or DDR4) και φαίνεται να υπάρχουν 2 εκδόσεις LAN (100 & 1000).Το περιμένει ο @gatos814 οπότε πιθανόν πολύ σύντομα να έχουμε πληροφορίες από 1ο χέρι.

- Tanix Tx3. Στο επίσημο site δεν υπάρχει καν το TX3 με τον S905x3 !! Επίσης φυσικά δεν υπάρχει και το αντίστοιχο αυθεντικό firmware. Από την άλλη πλευρά έχει κυκλοφορήσει εδώ και καιρό και υπάρχουν διάφορα Φόρουμς που ασχολούνται μαζί του.Έχει LAN 100άρι. Όσοι το έχουν ήδη θα μπορούσαν να μας πούνε τα υπέρ/κατά.

- Η96 Max X3. Είναι αυτό που κυκλοφόρησε πιο πρόσφατα, έχει LAN 1000άρι, έχοντας δε θετική εμπειρία από το H96 Max X2 που ήδη έχω το εξετάζω σοβαρά. Το official site όμως δεν λειτουργεί εδώ και 2-3 ημέρες (πιθανόν λόγω προβλημάτων του νέου κορονοιού?). Όσο λειτουργούσε είχε όλα τα αυθεντικά firmwares. Όπως έχει ήδη γράψει ο @gatos814 το firmware της δεν έχει άνω & κάτω μπάρες που και εγώ τις θεωρώ σημαντικές. Δεν ξέρω βέβαια εάν θα κυκλοφορήσουν και custom roms όπως έγινε με το H96 Max X2 που ήταν πολλές και καλές.Κάθε επιπλέον πληροφορία για αυτό και τα προηγούμενα είναι ευπρόσδεκτη.

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, TOX3, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, Magicsee N5 Max ή Tanix TX3; και τα δύο είναι με s905x3 αλλά δεν ξέρω ποιο να διαλέξω. Ποια εταιρία έχει περισσότερη υποστήριξη (updates κτλ.) και με ποια μάρκα ασχολούνται περισσότερο οι προγραμματιστες για custom roms;

 

Στάλθηκε από το MI 9 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Καταρχην να πω πως συμφωνω σε ολα που ειπε ο @ath156!

Εχω πει εδω και καιρο οτι η Tanix σαν εταιρια ειναι λιγο ... απροσδιοριστη!

Σε γενικες γραμμες εχει καλες υλοποιησεις και ανω του μετριου λογισμικο για την ''κατηγορια'' της!

Αλλα κυκλοφορουν πολλα ιδιου τυπου μποξακια της με αλλο λογοτυπο το ενα απο το αλλο...

Και εδω ακριβως ειναι που χανεται η μπαλα και ο κυριοτερος λογος ειπαμε ειναι το σωστο λογισμικο για την σωστη βερσιον , αν το μποξακι μας παθει κατι !

Υπαρχει λοιπον ενα συννεφο που πλαναται και αν μη τι αλλο καλο θα ειναι αν δεν δουλευει το μποξακι μας με το λογισμικο της μαμας που ''νομιζουμε'' οτι κανει να το ζηταμε παντα απο τον πωλητη μας!

Βεβαια αυτο ισχυει για ολα τα μποξακια που υπαρχουν αυτα τα δεδομενα !!!

Η Magicsee απο την αλλη κερδιζει ολο και πιο πολυ εδαφος με την ''τιμιοτητα'' που φαινεται να την διακατεχει σε hardware και software!

Περιμενω πραγματικα τι μερος του λογου θα ειναι το νεο της μποξακι με τον s922x γιατι φαινεται πολλα υποσχομενο!

Για την Η96 τωρα που αναφερεται και ο @ath156 ειναι μια εταιρια που τελευταια βγηκε στο προσκηνιο με δικο της σαιτ και μεχρι προτινος ηταν ''υπευθηνη'' για πολλα καλα κουτακια που κυκλοφορουσαν ιδιως σε s912 αλλα και για πολλες ''αντιγραφες'' ..!

Να διευκρινισω εδω και κατι για το hardware επειδη ολοι αυτοι χρησιμοποιουν πανω κατω τα ιδια υλικα ...

Η διαφορα παντα θα φαινεται στις λεπτομερειες , δλδ , στις κολλησεις , στις ψυκτρες , στους αεραγωγους στα τροφοδοτικα στα καλωδια hdmi κτλ!

Και εδω απο θεμα ποιοτητας κερδιζουν ανετα η Minix , η Ugoos και τωρα τελευταια (αντε) και η Beelink !

Υπαρχουν βεβαια και καποιες αλλες εταριες μικροτερες με πολυ ποιοτητα αλλα η εχουν ακριβα ''πραγματα'' και δεν ειναι ευρεως διαδεδομενες η δεν ασχολουνται (πλεον) με τους Amlogic επεξεργαστες οπως η ZIDOO , η PROBOX2 κτλ ...!

Τελειωνοντας εδω να πω πως ηταν να παραλαβω σημερα το max 5 αλλα μετα απο λαθος του ταχυδρομειου (τι προτοτυπο) το μποξακι μου εκανε μια βολτα σε αλλη πολη για να παρει και τον ... αερα του! :lol:

:):)

Edited by gatos814

Android TV Boxes & XIAOMI Smartphones

Link to comment
Share on other sites

Διάβασα στο Freaktab ότι το bqeel Y8 Max 4/64 είναι ολόιδιο με το H96 max X3. Κατέβασα μάλιστα και το σχετικό firmware του bqeel για να το έχω έτοιμο. Δυστυχώς όμως η έκδοση 4/64 του H96 Max X3 δεν υπάρχει ετοιμοπαράδοτη στο κατάστημα που θέλω να αξιοποιήσω τους πόντους μου, αλλά αντίθετα υπάρχει η 4/32 (και μάλιστα σε προσφορά). Δεν θα είχα πρόβλημα να πάρω το 4/32 αλλά πιστεύω ότι πιθανόν τότε να μην ισχύει το προαναφερόμενο firmware?

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, TOX3, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

Μια βοήθεια παιδιά προσπαθώ να στήσω το kodi όλα καλά. Με υπότιτλους όμως δεν μου κατεβάζει από το http://www.subtitles.gr. Επειδή δεν επιτρέπεται από Ελλάδα. Κατεβάζω το iptv extrem και προσπαθώ να το στήσω. Έχω δει βιντεακια αλλά δεν ξέρω τι κάνω λάθος. Στο Playlist link ποια διεύθυνση βάζω; μια βοήθεια ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Διάβασα στο Freaktab ότι το bqeel Y8 Max 4/64 είναι ολόιδιο με το H96 max X3. Κατέβασα μάλιστα και το σχετικό firmware του bqeel για να το έχω έτοιμο. Δυστυχώς όμως η έκδοση 4/64 του H96 Max X3 δεν υπάρχει ετοιμοπαράδοτη στο κατάστημα που θέλω να αξιοποιήσω τους πόντους μου, αλλά αντίθετα υπάρχει η 4/32 (και μάλιστα σε προσφορά). Δεν θα είχα πρόβλημα να πάρω το 4/32 αλλά πιστεύω ότι πιθανόν τότε να μην ισχύει το προαναφερόμενο firmware?

 

Μεχρι τωρα χωρις να εχω εικονα για το μποξακι τα 4/32 & 4/64 ειχαν το ιδιο hardware οποτε δεν θα εχεις λογικα προβλημα ...

 

Μια βοήθεια παιδιά προσπαθώ να στήσω το kodi όλα καλά. Με υπότιτλους όμως δεν μου κατεβάζει από το http://www.subtitles.gr. Επειδή δεν επιτρέπεται από Ελλάδα. Κατεβάζω το iptv extrem και προσπαθώ να το στήσω. Έχω δει βιντεακια αλλά δεν ξέρω τι κάνω λάθος. Στο Playlist link ποια διεύθυνση βάζω; μια βοήθεια ευχαριστω

 

Βαλε dns google και καθαρισες για ολες τις εφαρμογες στο μποξακι!

π.χ :

Android TV Boxes & XIAOMI Smartphones

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες, το παρήγγειλα κι εγώ το Magicsee στα 47 ευρώ από την ευρωπαϊκή αποθήκη του geek. Αντε να δούμε αν θα μου φανεί η διαφορά από το beelink GT1 2/16 που εχω

 

Στάλθηκε από το MI 9 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ φίλε γάτε.

. Άλλη μια ερώτηση παιδιά. Πριν πολλά πολλά χρόνια μπορεί και 8 με 9 όταν πρωτοβγήκε το kodi υπήρχε ένα addon με το οποίο μπορούσες να δεις ελληνικές ταινίες ακόμα και ασπρόμαυρες. Υπάρχει κάποιος να το θυμάται; υπάρχει κάποιο αντίστοιχο; ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ φίλε γάτε.

. Άλλη μια ερώτηση παιδιά. Πριν πολλά πολλά χρόνια μπορεί και 8 με 9 όταν πρωτοβγήκε το kodi υπήρχε ένα addon με το οποίο μπορούσες να δεις ελληνικές ταινίες ακόμα και ασπρόμαυρες. Υπάρχει κάποιος να το θυμάται; υπάρχει κάποιο αντίστοιχο; ευχαριστω

 

https://alivegr.net/

 

:thanks:

Android TV Boxes & XIAOMI Smartphones

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες, το παρήγγειλα κι εγώ το Magicsee στα 47 ευρώ από την ευρωπαϊκή αποθήκη του geek. Αντε να δούμε αν θα μου φανεί η διαφορά από το beelink GT1 2/16 που εχω

 

Στάλθηκε από το MI 9 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Το gt1 2/16 με Android 7 ειχε χειροτερη διαχειριση μνημης απο το Android 6 οπωτε εννοειται οτι θα ειναι εμφανης η διαφορα με ενα τελευταιου τυπου επεξεργαστη και 4 γιγα ραμ (ακομα και απο το Android 6) !

Απο υποστηριξη τωρα σε custom λογισμικα οι προγραμματιστες παντα ασχολουνται με αυτα που τους ''ταιζουν'' και εδω προς τιμη της την πρωτια εχει η beelink!

Αλλα επειδη ολα αυτα μοιαζουν μεταξυ τους σιγα σιγα κατι θα γινει φανταζομαι και σε αυτον τον τομεα ..!

;)

Android TV Boxes & XIAOMI Smartphones

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ φίλε γάτε.

 

. Άλλη μια ερώτηση παιδιά. Πριν πολλά πολλά χρόνια μπορεί και 8 με 9 όταν πρωτοβγήκε το kodi υπήρχε ένα addon με το οποίο μπορούσες να δεις ελληνικές ταινίες ακόμα και ασπρόμαυρες. Υπάρχει κάποιος να το θυμάται; υπάρχει κάποιο αντίστοιχο; ευχαριστω

Υπάρχει ξεχωριστό θέμα για KODI.

Ίσως καλύτερα να ψάχνεις εκεί για απαντήσεις, καθώς έχουν αναλυθεί όλα τα add-on εκεί.

 

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Τελικά παρήγγειλα το H96 Max X3 4/32 στα 35 ευρώ με PDM. Όταν/Εάν έρθει θα πω εντυπώσεις και υπέρ/κατά:happy::rolleyes:

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, TOX3, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

Σημερα τελικα ηρθε το n5max x3 (μετα απο μια βολτα σε αλλη πολη για να παρει τον αερα του και με καθυστερηση απο ... γριπωμενο ταχυδρομο!) και οι πρωτες εντυπωσεις ειναι αριστες (παντα για την κατηγορια του) !

Εχει πανω κατω μπαρες αλλα η πανω δεν κατεβαινει ...

Εχει root διακοπτη και δυνατοτητα monitoring πολλων hardware πληροφοριων!

Φοραει ακριβως το ιδιο λογισμικο με το ξαδερφακι του n5 plus και δουλευει πολυ καλα με το λογισμικο του ... tanix x3 αλλα χωρις το τηλεκοντρολ του και την οθονη του!

Και να σταθω λιγο εδω στην μικρη συγκριση των 2 αυτων κουτιων και να πω οτι το tanix εχει παρα πολυ καλο διακοπτη root που μολις κλεινει το μποξακι περναει ολα τα τεστ 100% ξερουταρισμενο !

Εχει επισης και dlns και miracast ομως η κατω μπαρα δεν ειναι διαφανης και δεν φαινεται καλα ο διακοπτης της διαγραφης ολων!

Τι δεν μου αρεσε στο magisee ...

Η πανω μπαρα που δεν κατεβαινει και ο διακοπτης ρουτ που δεν ''καθαριζει'' καλα το μποξακι...

Σαν αισθηση launcher και γενικα λογισμικου ομως νομιζω οτι το magisee κερδιζει το στοιχημα !

:)

EDIT :

Και για οσους εχουν αυτο το μποξακι και ενδιαφερονται υπαρχει ηδη ενα custom λογισμικο τυπου TV στους φιλους μας τους Ρωσους εδω :

https://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=973352&view=findpost&p=93085504

;)

Edited by gatos814

Android TV Boxes & XIAOMI Smartphones

Link to comment
Share on other sites

Σημερα τελικα ηρθε το n5max x3 (μετα απο μια βολτα σε αλλη πολη για να παρει τον αερα του και με καθυστερηση απο ... γριπωμενο ταχυδρομο!) και οι πρωτες εντυπωσεις ειναι αριστες (παντα για την κατηγορια του) !

 

Εχει πανω κατω μπαρες αλλα η πανω δεν κατεβαινει ...

 

Εχει root διακοπτη και δυνατοτητα monitoring πολλων hardware πληροφοριων!

 

Φοραει ακριβως το ιδιο λογισμικο με το ξαδερφακι του n5 plus και δουλευει πολυ καλα με το λογισμικο του ... tanix x3 αλλα χωρις το τηλεκοντρολ του και την οθονη του!

 

Και να σταθω λιγο εδω στην μικρη συγκριση των 2 αυτων κουτιων και να πω οτι το tanix εχει παρα πολυ καλο διακοπτη root που μολις κλεινει το μποξακι περναει ολα τα τεστ 100% ξερουταρισμενο !

 

Εχει επισης και dlns και miracast ομως η κατω μπαρα δεν ειναι διαφανης και δεν φαινεται καλα ο διακοπτης της διαγραφης ολων!

 

Τι δεν μου αρεσε στο magisee ...

 

Η πανω μπαρα που δεν κατεβαινει και ο διακοπτης ρουτ που δεν ''καθαριζει'' καλα το μποξακι...

 

Σαν αισθηση launcher και γενικα λογισμικου ομως νομιζω οτι το magisee κερδιζει το στοιχημα !

 

:)

Χαίρομαι για τις εντυπώσεις σου, αισιόδοξες καθώς περιμένω και το δικό μου... Ή πάνω μπάρα δεν με ενοχλεί. Αφού υπάρχει η κάτω για το browsing στο λογισμικό όλα καλά. Για launcher όλα καλά αν και μάλλον θα τον αλλάξω στον ugoos απ το playstore, το οποίο με έχει βολέψει πολύ στο beelink

 

Στάλθηκε από το MI 9 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Χαίρομαι για τις εντυπώσεις σου, αισιόδοξες καθώς περιμένω και το δικό μου... Ή πάνω μπάρα δεν με ενοχλεί. Αφού υπάρχει η κάτω για το browsing στο λογισμικό όλα καλά. Για launcher όλα καλά αν και μάλλον θα τον αλλάξω στον ugoos απ το playstore, το οποίο με έχει βολέψει πολύ στο beelink

 

Στάλθηκε από το MI 9 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Με...μπερδεψες λιγο με το ... ugoos !

Τεσπα ....

Ενας παρα πολυ καλος launcher για Android 9 γενικα ειναι ο ADW Launcher 2!

Δοκιμασε τον!

Android TV Boxes & XIAOMI Smartphones

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...