Jump to content

Android TV Box


spyrosrotary
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παρακληση, την βοηθεια σας σε Beelink GT1 Mini, θελω να βγαλω την εφαρμογη που εχει YouTube και να βαλω την Vance που δεν εχει διαφημισεις, αυτο στο κινητο το κανω μπαινοντας στο TWRP. Στο μποξακι ομως δεν ξερω καν αν εχω TWRP, ουτε πως μπορω να παω εκει ουτε πως να το βαλω, ειναι διαφορετικα απο το κινητο. Αλλος τροπος υπαρχει και αν δεν υπαρχει θα ηθελα τα φωτα σας παρακαλω.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 21,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • junglist

    1093

  • gatos814

    1263

  • makis1024

    549

  • ath156

    1776

Παρακληση, την βοηθεια σας σε Beelink GT1 Mini, θελω να βγαλω την εφαρμογη που εχει YouTube και να βαλω την Vance που δεν εχει διαφημισεις, αυτο στο κινητο το κανω μπαινοντας στο TWRP. Στο μποξακι ομως δεν ξερω καν αν εχω TWRP, ουτε πως μπορω να παω εκει ουτε πως να το βαλω, ειναι διαφορετικα απο το κινητο. Αλλος τροπος υπαρχει και αν δεν υπαρχει θα ηθελα τα φωτα σας παρακαλω.

 

Ποιος είπε ότι χρειάζεται twrp;;; Πας εδώ και κατεβάζεις όποια έκδοση θέλεις και την κάνεις εγκατάσταση , απλά αν θέλεις να έχει λογαριασμό και θέλεις να κάνεις login τότε θα κάνει πρώτα εγκατάσταση και το MicroG , από την ίδια σελίδα,.

Υπάρχει και το Smart YouTube TV εδώ το οποίο δουλέυει πολύ καλά με το τηλεκοντρόλ και δεν χρειάζεται ποντίκι ή airmouse (αυτό χρησιμοποιώ )

Edited by lost

Οι τρανοί άντρες είναι σφυρηλατημένοι στη φωτιά.

Προνόμιο των κατωτέρων είναι το άναμμα της φωτιάς.

Link to comment
Share on other sites

Παρακληση, την βοηθεια σας σε Beelink GT1 Mini, θελω να βγαλω την εφαρμογη που εχει YouTube και να βαλω την Vance που δεν εχει διαφημισεις, αυτο στο κινητο το κανω μπαινοντας στο TWRP. Στο μποξακι ομως δεν ξερω καν αν εχω TWRP, ουτε πως μπορω να παω εκει ουτε πως να το βαλω, ειναι διαφορετικα απο το κινητο. Αλλος τροπος υπαρχει και αν δεν υπαρχει θα ηθελα τα φωτα σας παρακαλω.
Γιατί απλά δεν εγκαθιστάς το vanced;

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ποιος είπε ότι χρειάζεται twrp;;; Πας εδώ και κατεβάζεις όποια έκδοση θέλεις και την κάνεις εγκατάσταση , απλά αν θέλεις να έχει λογαριασμό και θέλεις να κάνεις login τότε θα κάνει πρώτα εγκατάσταση και το MicroG , από την ίδια σελίδα,.

Υπάρχει και το Smart YouTube TV εδώ το οποίο δουλέυει πολύ καλά με το τηλεκοντρόλ και δεν χρειάζεται ποντίκι ή airmouse (αυτό χρησιμοποιώ )

 

Απο αυτα τα δυο που μου ειπες, πιο ευκολο για να βαλω μου φαινετε το Smart YouTube TV.

Ομως αν εχω προσβαση και στο TWRP, θα μπορεσω να παρω πληρες back up και την ROM σε περιπτωση που του βγαλω τα ματια .

Edited by jimmys
Link to comment
Share on other sites

για δοκίμασε να βαλεις adguard dns στο μοντεμ η βάλε καρφωτη διεύθυνση στο box και τους dns αυτούς εκεί.

176.103.130.130

176.103.130.131

Πχ αν συνδέεστε στο wifi ..cosmote-xxxx

πάτα κάπου εκεί και βάλε στατική διεύθυνση.

 

Απλά μετά θέλει μια εκκαθάριση προσωρινής μνήμης για να δεις αν σου κανει δουλειά.

 

Είναι 20 δευτερόλεπτα υπόθεση και θα σε γλυτώσει απο πολλές πολλές διαφημίσεις παντού.

Edited by drdedus
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω τι εννοεις για το κουτακι και για το παιδικο δωματιο ξερω ομως οτι με αυτα τα λεφτα που σου ειπα παιρνεις ΑΝΕΤΑ μια 32'' MLS iQ32600 SuperSmart TV : https://www.skroutz.gr/s/17618460/MLS-iQ32600-SuperSmart-TV-32.html#reviews που ειναι και Android !

Δεν συγκρινεται βεβαια ουτε με ενα μποξακι ουτε με το Nvidia αλλα οπως ειπα την βασικη δουλεια της θα την κανει και θα ειναι και 2 σε 1 !

Αραγε ποσοι απο τους κατοχους του Nvidia Shield τουλαχιστον στην αρχη ξερανε τι αγοραζουνε και τι θα περιμενουνε απο αυτο το κουτακι;

Και αραγε ποσοι απο αυτους ειναι ευχαριστημενοι με αυτο που αγορασανε σε συγκριση με αυτο που περιμενανε ; :bow::bow::bow:

 

Φιλε εννοω για ποιοτητα εικονας,μεγεθος οθονης κτλ.

Mls προφανως και δεν θα αγοραζα σε καμια περιπτωση.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει Google playstore + ούτε Google services !

 

Και στα ATV μποξακια που εχει ουτε το 1/5 δεν σ'αφηνει να ''βαλεις'' !

Οποτε με οποιο τροπο ψαξεις και εγκαταστησεις αυτα που θελεις στο ATV μποξ με τον ιδιο τροπο θα τα ''βαλεις'' και σ'αυτην την τι βι!

 

----- προσθήκη μηνύματος 82 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Φιλε εννοω για ποιοτητα εικονας,μεγεθος οθονης κτλ.

Mls προφανως και δεν θα αγοραζα σε καμια περιπτωση.

 

Και εγω δεν θα αγοραζα mls ποτε αλλα η αληθεια ειναι πως σαν ενναλακτικη υπαρχει !

 

:up:

Android TV Boxes & XIAOMI Smartphones

Link to comment
Share on other sites

Και στα ATV μποξακια που εχει ουτε το 1/5 δεν σ'αφηνει να ''βαλεις'' !

Οποτε με οποιο τροπο ψαξεις και εγκαταστησεις αυτα που θελεις στο ATV μποξ με τον ιδιο τροπο θα τα ''βαλεις'' και σ'αυτην την τι βι!

 

----- προσθήκη μηνύματος 82 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Και εγω δεν θα αγοραζα mls ποτε αλλα η αληθεια ειναι πως σαν ενναλακτικη υπαρχει !

 

:up:

Δεν έχει Google services ! Μην μπερδεύεσαι! Πχ και να κάνεις εγκαταστάσει το gmail,YouTube (οτι εχει σχέση με google )..κτλ ΔΕΝ θα λειτουργεί

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει Google services ! Μην μπερδεύεσαι! Πχ και να κάνεις εγκαταστάσει το gmail,YouTube (οτι εχει σχέση με google )..κτλ ΔΕΝ θα λειτουργεί

 

Μαλλον φιλε μου εσυ μπερδευεσαι γιατι στα aftermarket μπορεις να βρεις και να εγκαταστησεις οτι εναλλακτικα προγραμματα θελεις !

Δεν θα βρεις αραγε λυσεις για mail, youtube κτλ ;

Και ισα ισα , επειδη δεν εχει Google services θα ειναι και ''ελαφροτερο'' !

Το δια'ταυτα εδω ομως ειναι οτι ειναι mls (:knife:) η τι βι και οχι οτι δεν εχει Google services!

Android TV Boxes & XIAOMI Smartphones

Link to comment
Share on other sites

Και στα ATV μποξακια που εχει ουτε το 1/5 δεν σ'αφηνει να ''βαλεις'' !

Οποτε με οποιο τροπο ψαξεις και εγκαταστησεις αυτα που θελεις στο ATV μποξ με τον ιδιο τροπο θα τα ''βαλεις'' και σ'αυτην την τι βι!

 

----- προσθήκη μηνύματος 82 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Και εγω δεν θα αγοραζα mls ποτε αλλα η αληθεια ειναι πως σαν ενναλακτικη υπαρχει !

 

:up:

 

Στο ρεζουμε λοιπον για να παρεις αξιολογη τιβι με ανδροιντ θες καλο 3φιο οικονομικο νουμερα,και οχι το κοστος του Nvidia.

Τωρα εαν ειναι καποιος καλυμμενος με τετοιο επιπεδο τιβι-ανδροιντ κτλ,οκ εγω πασο.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Στο ρεζουμε λοιπον για να παρεις αξιολογη τιβι με ανδροιντ θες καλο 3φιο οικονομικο νουμερα,και οχι το κοστος του Nvidia.

Τωρα εαν ειναι καποιος καλυμμενος με τετοιο επιπεδο τιβι-ανδροιντ κτλ,οκ εγω πασο.

 

Με την ιδια ακριβως λογικη εδω & αντιστροφα , δεν πας ευκολα να αγορασεις Nvidia γιατι θελει ενα αρκετα σεβαστο ποσο (για μποξακι) αλλα προτιμας τα ''τιμια'' μποξακια του διψηφιου νουμερου που με λιγο ψαξιμο δεν εχουν να ζηλεψουν τιποτα απο το ακριβο Nvidia !

Android TV Boxes & XIAOMI Smartphones

Link to comment
Share on other sites

Με την ιδια ακριβως λογικη εδω & αντιστροφα , δεν πας ευκολα να αγορασεις Nvidia γιατι θελει ενα αρκετα σεβαστο ποσο (για μποξακι) αλλα προτιμας τα ''τιμια'' μποξακια του διψηφιου νουμερου που με λιγο ψαξιμο δεν εχουν να ζηλεψουν τιποτα απο το ακριβο Nvidia !

 

Οκ εαν δεν μπορεις οικονομικα κανεις της επιλογες σου.

Εχε κατα νου οτι το 99.9% των χρηστων ΔΕΝ το ψαχνει οπως εσυ η ο καθε εσυ,ουτε ξημερωβραδιαζεται στο xda,το πριζωνει και μετα βγαζει μαλλια.....:lol:

Και προφανως εχουν να ζηλεψουν πολλα απο το Nvidia.

Οποτε αναλογα τα βαλαντια παει και το μηχανακι.

Οπως σε ολα τα πραματα σε αυτην την ζωη αλλωστε.:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Οκ εαν δεν μπορεις οικονομικα κανεις της επιλογες σου.

Εχε κατα νου οτι το 99.9% των χρηστων ΔΕΝ το ψαχνει οπως εσυ η ο καθε εσυ,ουτε ξημερωβραδιαζεται στο xda,το πριζωνει και μετα βγαζει μαλλια.....:lol:

Και προφανως εχουν να ζηλεψουν πολλα απο το Nvidia.

Οποτε αναλογα τα βαλαντια παει και το μηχανακι.

Οπως σε ολα τα πραματα σε αυτην την ζωη αλλωστε.:)

 

Πω πω ....!

Μεγαλε .....

Μ'εχεις καταλαβει...!

Εχεις καταλαβει 100% οτι ειμαι ενας φτωχος , αυπνος (λογο xda) και φαλακρος τυπος που για στοχο στα βελακια μου εχω διαφορες φωτο του Nvidia !!!!!!!!!!!!!

Πω πω !

Εισαι καλοοοοοοοοοοοος!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Android TV Boxes & XIAOMI Smartphones

Link to comment
Share on other sites

Πω πω ....!

Μεγαλε .....

Μ'εχεις καταλαβει...!

Εχεις καταλαβει 100% οτι ειμαι ενας φτωχος , αυπνος (λογο xda) και φαλακρος τυπος που για στοχο στα βελακια μου εχω διαφορες φωτο του Nvidia !!!!!!!!!!!!!

Πω πω !

Εισαι καλοοοοοοοοοοοος!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

Πραγματικα το τερματισες εσυ,το οικονομικο παει στο οτι δεν θες συνειδητά να δωσεις το κατι παραπανω για μηχανακια σαν αυτα,τα μαλλια πανε με την φρικη που θα φας εαν δεν δουλευει καλα το μποξακι.

Το οτι πρεπει να τα εξηγω τα αυτονοητα με ξεπερνα φιλε.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικα το τερματισες εσυ,το οικονομικο παει στο οτι δεν θες συνειδητά να δωσεις το κατι παραπανω για μηχανακια σαν αυτα,τα μαλλια πανε με την φρικη που θα φας εαν δεν δουλευει καλα το μποξακι.

Το οτι πρεπει να τα εξηγω τα αυτονοητα με ξεπερνα φιλε.

 

Για να το τελειωνουμε επειδη βγηκαμε και εκτος θεματος η τελευταια μου αναρτηση ηταν ακρως και ΜΟΝΟ χιουμοριστικη !

Μαλλον χαθηκαμε στην μεταφραση....!

 

:oops:

Android TV Boxes & XIAOMI Smartphones

Link to comment
Share on other sites

....

Εχε κατα νου οτι το 99.9% των χρηστων ΔΕΝ το ψαχνει οπως εσυ η ο καθε εσυ,ουτε ξημερωβραδιαζεται στο xda,το πριζωνει και μετα βγαζει μαλλια.....:lol:

..

Πραγματικα το τερματισες εσυ,το οικονομικο παει στο οτι δεν θες συνειδητά να δωσεις το κατι παραπανω για μηχανακια σαν αυτα,τα μαλλια πανε με την φρικη που θα φας εαν δεν δουλευει καλα το μποξακι.

Το οτι πρεπει να τα εξηγω τα αυτονοητα με ξεπερνα φιλε.

Στο ρεζουμε ομως όπως είπες δεν απάντησες στην ερώτηση που έκανα πριν μερικά ποστ..

Δεν θέλει τόσο θαρος για να παραδεχτεί κάποιος το αυτονόητο.

Ο φίλος μπορεί να εχει μπλεξει με τηλεοράσεις κλπ αλλα και εσυ νομίζεις ότι επειδή τα εχωσες.. ολα τα αλλα μηχανήματα του πλανήτη κολλάνε.

Εμ.δεν ειναι έτσι.Κάνεις λάθος μια χαρά πάνε αυτα που αναφέρω.

Γιατί δεν το παραδέχεσαι/χωνεύεις και να μην τα βάζεις στον ίδιο κουβα όλα.. ?

Σε χαλάει που καποιοι δώσανε 30-60 ευρώ για ενα xiaomi η firetv και όχι 150-250 και πήρανε κάτι που για την καθημερινότητα των περισσοτέρων (εδω παει το ρεζουμε..) πάει μια χαρά και δεν κολλάει?

Edited by drdedus
Link to comment
Share on other sites

Στο ρεζουμε ομως όπως είπες δεν απάντησες στην ερώτηση που έκανα πριν μερικά ποστ..

Δεν θέλει τόσο θαρος για να παραδεχτεί κάποιος το αυτονόητο.

Ο φίλος μπορεί να εχει μπλεξει με τηλεοράσεις κλπ αλλα και εσυ νομίζεις ότι επειδή τα εχωσες.. ολα τα αλλα μηχανήματα του πλανήτη κολλάνε.

Εμ.δεν ειναι έτσι.Κάνεις λάθος μια χαρά πάνε αυτα που αναφέρω.

Γιατί δεν το παραδέχεσαι/χωνεύεις και να μην τα βάζεις στον ίδιο κουβα όλα.. ?

Σε χαλάει που καποιοι δώσανε 30-60 ευρώ για ενα xiaomi η firetv και όχι 150-250 και πήρανε κάτι που για την καθημερινότητα των περισσοτέρων (εδω παει το ρεζουμε..) πάει μια χαρά και δεν κολλάει?

 

Φιλε εχω και ενα xiaomi στην κρεβατοκαμα,μαλιστα το αλλαξα 2 φορες λογο προβληματος,το οτι δεν μπορει να κανει τα ιδια με το ακριβο ειναι γεγονος,αυτο γραφω εγω,οπως επισεις οτι εγω θελω το κατι παραπανω που τα αλλα μηχανακια δεν το κανουν,για αυτο και τα εχωσα οπως λες.Προσωπικη αποψη ολα τα παραπανω.

Εαν εσυ εισαι οκ με το φθηνο ολα καλα.μεινε με αυτο.

Με αυτην την λογικη να βγαινει και ενα αυτοκινητο,ενα ψυγειο,μια κουζινα κτλ καταναλωτικα που να το εχουν ολοι,μην αλλαζουμε συνεχεια.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Ποιος είπε ότι χρειάζεται twrp;;; Πας εδώ και κατεβάζεις όποια έκδοση θέλεις και την κάνεις εγκατάσταση , απλά αν θέλεις να έχει λογαριασμό και θέλεις να κάνεις login τότε θα κάνει πρώτα εγκατάσταση και το MicroG , από την ίδια σελίδα,.

Υπάρχει και το Smart YouTube TV εδώ το οποίο δουλέυει πολύ καλά με το τηλεκοντρόλ και δεν χρειάζεται ποντίκι ή airmouse (αυτό χρησιμοποιώ )

Ενώ το Vanced μόνο του μου παίζει μια χαρά, μετά που εγκατέστησα και το Micro G όταν ανοίγω το Vanced ανοίγει για 1 δευτερόλεπτο και κλείνει αμέσως. Σαν να κρασάρει η εφαρμογή δηλαδή αλλά χωρίς να βγάζει κάποιο μήνυμα σφάλματος. Αυτά σε rooted box με την έκδοση vanced για non root συσκευές (επειδή δεν θέλω να μπλέξω με twrp κλπ). Παίζει κάποιο ρόλο αυτό? μήπως πρέπει οπωσδήποτε να εγκαταστήσω τη rooted έκδοση του Vanced? Edited by letom
Link to comment
Share on other sites

Ενώ το Vanced μόνο του μου παίζει μια χαρά, μετά που εγκατέστησα και το Micro G

όταν ανοίγω το Vanced ανοίγει για 1 δευτερόλεπτο και κλείνει αμέσως. Σαν να κρασάρει η εφαρμογή δηλαδή αλλά χωρίς να βγάζει κάποιο μήνυμα σφάλματος. Αυτά σε rooted box με την έκδοση vanced για non root συσκευές (επειδή δεν θέλω να μπλέξω με twrp κλπ). Παίζει κάποιο ρόλο αυτό? μήπως πρέπει οπωσδήποτε να εγκαταστήσω τη rooted έκδοση του Vanced?

 

Κάτι άλλο φταίει , σε εμένα (rooted android tv) έπαιζε κανονικά , απλά μετά ανακάλυψα το smart και από τότε δουλέυω μόνο αυτό.

Οι τρανοί άντρες είναι σφυρηλατημένοι στη φωτιά.

Προνόμιο των κατωτέρων είναι το άναμμα της φωτιάς.

Link to comment
Share on other sites

Κάτι άλλο φταίει , σε εμένα (rooted android tv) έπαιζε κανονικά , απλά μετά ανακάλυψα το smart και από τότε δουλέυω μόνο αυτό.
Το smart τι παραπανω προσφέρει? Δεν έχει διαφημίσεις? Στο σάιτ λέει απλώς ότι είναι πιο stable από το επίσημο youtube.
Link to comment
Share on other sites

Φιλε εχω και ενα xiaomi στην κρεβατοκαμα,μαλιστα το αλλαξα 2 φορες λογο προβληματος,το οτι δεν μπορει να κανει τα ιδια με το ακριβο ειναι γεγονος,αυτο γραφω εγω,οπως επισεις οτι εγω θελω το κατι παραπανω που τα αλλα μηχανακια δεν το κανουν,για αυτο και τα εχωσα οπως λες.Προσωπικη αποψη ολα τα παραπανω.

Εαν εσυ εισαι οκ με το φθηνο ολα καλα.μεινε με αυτο.

Με αυτην την λογικη να βγαινει και ενα αυτοκινητο,ενα ψυγειο,μια κουζινα κτλ καταναλωτικα που να το εχουν ολοι,μην αλλαζουμε συνεχεια.

Με αυτην την λογικη να παρουμε ολοι nvidia..

Link to comment
Share on other sites

Με αυτην την λογικη να παρουμε ολοι nvidia..

 

Εσυ δλδ αυτο καταλαβες απο αυτα που εγραψα....

 

Μπορω να παρω και αμαξι με 20κ και να κανω την δουλεια μου,αλλα μπορω και με 40κ,προφανως με 40κ θα κανω καλυτερα,και πιο ανετα την δουλεια μου.

Ειναι επιλογη μου που θα χαλασω τα χρηματα μου.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

τι λες... το έχεις χάσει.

Καλό το nvidia αλλά δεν χρειάζεται σε ολους.

Για να ακριβολογούμε στους περισσότερους.

Edited by drdedus
Link to comment
Share on other sites

Εσυ δλδ αυτο καταλαβες απο αυτα που εγραψα....

 

 

 

Μπορω να παρω και αμαξι με 20κ και να κανω την δουλεια μου,αλλα μπορω και με 40κ,προφανως με 40κ θα κανω καλυτερα,και πιο ανετα την δουλεια μου.

 

Ειναι επιλογη μου που θα χαλασω τα χρηματα μου.

Μιλάς γενικά και αόριστα χωρίς να αναφέρεις μια σημαντική παράμετρο: την χρήση.

Γιατί αλλιώς και το αμάξι των 20κ κάνει ακριβώς την ίδια χρήση με το αμάξι των.40κ. Και τα 2 σε πάνε από το σημείο Α στο Β.

Οπότε πρέπει να αναφερθεις γιατί πιστεύεις ότι αξίζει τα λεφτά του το shield. Τι παραπάνω κάνει καλύτερα;

Αλλιώς καλά σου λέει ο άλλος. Και το μηχανάκι των 30€ την ίδια δουλειά κάνει: βλέπεις ταινίες στην τηλεόραση.

 

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...