Jump to content

[Προς κυκλοφορία] Samsung Galaxy S III


sakiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μηπως μπέρδεψες αυτο που γράφει ( επεκατασιμη μνήμη εως 32 gb) ?

γιατί λογικα σε αυτα τα λεφτα και απο γερμανος το 16 θα ειναι

 

Γράφει καθαρά επεκτάσιμη μνήμη 32gb και ενσωματωμένη μνήμη 320000mb.

οπότε δεν μπέρδεψα εγώ κάτι :)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Λάθος είναι γιατί 320.000MB είναι 312,5GB.

Τώρα το παρατήρησα!:p

 

Αν είναι έτσι το παίρνω τώρα αμέσως!:lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]

Νίκος

Πρώην Super Moderator του «παλιού» καλού myphone.

Link to comment
Share on other sites

μου φαίνονται πολυ λιγα να κοστιζει 699 τα 32 gb στο γερμανο Edited by m7ixalis

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Ναι έχεις δίκιο

δηλαδή αν το παραγγείλω θα πάρω το 32 στα 699 ευρω?

 

669 θες να πεις........Αν ειναι ετσι και το εχει και σε λευκο με κλειστα ματια:lol::p Θα παρω τηλ αυριο σε κανα Γερμανο η' θα παω σε κανα καταστημα καλυτερα....:p

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Έχουμε κάποια ιδέα για την ακριβή ημερομηνία πώλησης στη ΄χωρα μας; Γιατί αυτό το αρχές ιουνίου με τρελαίνει :wacko:

 

Οχι,θα ανακοινωθει τις επομενες μερες.

Link to comment
Share on other sites

 

Αυτό υποδεικνύει ότι δεν πρέπει να βιαζόμαστε να κρίνουμε μια συσκευή πριν καν την δούμε και πριν κυκλοφορήσει.

Τόσο καιρό διαβάζαμε για φτηνά πλαστικά και τα συναφή...

Προσωπικά προτιμώ μια κατασκευή με αφαιρούμενο καπάκι αν μου δίνει την δυνατότητα να αλλάζω μπαταρία.

Επίσης το καπάκι έχει και την χρηστικότητα που μπορεί να έχει μια θήκη.Αν γρατσουνιστεί απλά παραγγέλνεις ένα άλλο και έχεις πάλι ένα άψογο τηλέφωνο.

Αν σου τύχει όμως σε unibody...απλά την συνηθίζεις..

The sky moves on sideways
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εσείς που παρακολουθείτε τις προπαραγγελίες στο εξωτερικό, είδατε πουθενά τα 32GB?

Tη διαφορά υιμής να χει από τα 16?

 

edit:

Samsung Galaxy S3 deals revealed, 32GB model only on Vodafone

 

και

Vodafone confirms 32GB Samsung Galaxy S3 exclusivity

 

edit 2:

Μπορεί να χει και δωρεαν κάρτα 32

Edited by Matia2007
Ότι σε σκοτώνει, ΔΕΝ σε κάνει δυνατότερο...:cry:
Link to comment
Share on other sites

Έχουμε κάποια ιδέα για την ακριβή ημερομηνία πώλησης στη ΄χωρα μας; Γιατί αυτό το αρχές ιουνίου με τρελαίνει :wacko:

πλαισιο 1/6 public 31/5

Link to comment
Share on other sites

Οχι,θα ανακοινωθει τις επομενες μερες.

 

πλαισιο 1/6 public 31/5

 

Ευχαριστώ παιδια. Μόλις πούλησα το Sensation και ανυπομονώ για το τέρας! :D

Link to comment
Share on other sites

πλαισιο 1/6 public 31/5

 

Εδώ το public

http://www.public.gr/prod/mobile-mp3-gps/pre-orders/samsung-galaxy-s-iii-mple/prod3630024pp/

 

λέει "Το Samsung Galaxy S III έρχεται αρχές Ιουνίου!"

 

Ενώ το σκρουτζομάγαζο που το είχε 649 το πήγε 668!

 

 

Υ.Γ. Το 100 μου ποστ. Αξιώθηκα μετά από 5 χρόνια στο myphone! Ε, εμείς οι κοπέλες δεν είμαστε και πολύ της τεχνολογίας, I guess!:happy:

Edited by Matia2007
Ότι σε σκοτώνει, ΔΕΝ σε κάνει δυνατότερο...:cry:
Link to comment
Share on other sites

απο τη μια λεω να κανω υπομονη, απο την αλλη διαβαζω αυτα που γραφετε και μπριζωνομαι μαμω τη τρελλα μου....το καλο ειναι οτι το s2 θα το πουλησω ευκολα :)

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

απο τη μια λεω να κανω υπομονη, απο την αλλη διαβαζω αυτα που γραφετε και μπριζωνομαι μαμω τη τρελλα μου....το καλο ειναι οτι το s2 θα το πουλησω ευκολα :)

 

Εγώ το πήρα απόφαση,βουρ στο s3!!!!

Ελπίζω να είναι τουλάχιστον απαλλαγμένο απο παιδικές ασθένειες ειδικά στο hw,μιας και η υλοποίηση του μου αρέσει και με κάνει να ξεχνώ τη περισσή ram που ήθελα να έχει!

Και αν μείνω ευχαριστημένος είναι καιρός να αράξω λίγο μιας και η συσκευή έχει όλα όσα θέλω!

μέγεθος

σωστό για internet και όχι απαγορευτικό για τηλέφωνο όπως το note που είχα

Ταχύτητα,smooth και φρεσκάδα,ακόμα και το tw μου αρέσει έτσι όπως το βλέπω

Κάμερα

είχα το one x και με είχετ εντυπωσιάσει με τη ταχύτητα και το hdr του για κινητό,και είμαι βεβαίως πως και το s3 θα τα καταφέρνει ανάλογα!

Απο ποιότητα photo,video ας είναι σα του note και είμαι ok!

 

Και τέλος,γενικά έχει μια φρεσκάδα και έναν αέρα που δύσκολα μπορείς να αντισταθείς!

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ μπήκα τελικά στην διαδικασία και το παράγγειλα. Ένα χρόνο είμαι με την ίδια συσκευή , είναι πάρα πολύ για μένα :O

Τελικά πήρα το μπλε , δεν είμαι του άσπρου γενικά. Handtec εγγύηση σε αποστολή.

Το μόνο που πραγματικά με πειράζει είναι πως θα πουλήσω την μόνη συσκευή που μέχρι τώρα με άφησε 100% ευχαριστημένο , δικαιωμένο και ... ήσυχο. Ναι το ταλαιπώρησα πάρα πολύ και μου φαίνεται θαύμα πως δουλεύει ακόμα. Ίσως να φταίνε τα "φτηνιάρικα" υλικά κατασκευής.

Μπορείτε να αναμένετε root , φλασάρισμα , οτιδήποτε επικίνδυνο θα κυκλοφορήσει εκεί έξω να το κάνω άμεσα και εγώ , τουλάχιστον μέχρι να μαζευτούμε πολλά "θύματα" , μετά θα ησυχάσω :)

Άντε ξανά από την αρχή μπαταρίες/φορτιστές/βάσεις κ.τ.λ.

Gh174 G-500 768 GD-70 8210 Z-5 SL45 8310 515 T68 T68i 7650 P800 T600 gd-87 SL 55 GX20 3650 P900 GX30 410i 7610 V902 8020 K750i N73 N95 Kaiser II N95 8gb, N85 E55 E52 SGS SGS2 SGS3 NoteII Note3 Note4 SGS7e Note8 P20pro  P30pro Pixel6Pro VivoX60Pro Iphone14ProMax ...Keep on Spending!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το πήρα απόφαση,βουρ στο s3!!!!

Ελπίζω να είναι τουλάχιστον απαλλαγμένο απο παιδικές ασθένειες ειδικά στο hw,μιας και η υλοποίηση του μου αρέσει και με κάνει να ξεχνώ τη περισσή ram που ήθελα να έχει!

Και αν μείνω ευχαριστημένος είναι καιρός να αράξω λίγο μιας και η συσκευή έχει όλα όσα θέλω!

μέγεθος

σωστό για internet και όχι απαγορευτικό για τηλέφωνο όπως το note που είχα

Ταχύτητα,smooth και φρεσκάδα,ακόμα και το tw μου αρέσει έτσι όπως το βλέπω

Κάμερα

είχα το one x και με είχετ εντυπωσιάσει με τη ταχύτητα και το hdr του για κινητό,και είμαι βεβαίως πως και το s3 θα τα καταφέρνει ανάλογα!

Απο ποιότητα photo,video ας είναι σα του note και είμαι ok!

 

Και τέλος,γενικά έχει μια φρεσκάδα και έναν αέρα που δύσκολα μπορείς να αντισταθείς!

 

Πως ειναι δυνατον να ειναι απαλλαγμενο απο τις παιδικες ασθενειες την πρωτη μερα της κυκλοφοριας του? :blink:

:)
Link to comment
Share on other sites

Πως ειναι δυνατον να ειναι απαλλαγμενο απο τις παιδικες ασθενειες την πρωτη μερα της κυκλοφοριας του? :blink:

 

Τελείως απαλλαγμένο δε θα είναι αλλά ελπίζω η Samsung να έχει βάλει μυαλό και τουλάχιστον αν έχει τίποτα θεματάκια να είναι software κ όχι hw!

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως θα περιμένω τουλάχιστον 2 βδομάδες από την μέρα που θα κυκλοφορήσει.

 

 

Εκατομμύρια προπαραγγελίες έχει κάνει..

Τι σκ@τ%??! Εστω 1000 από αυτούς θα είναι λίγο ψαγμένοι και θα το ξεφτιλίσουν!! :D

:p

Link to comment
Share on other sites

Τελείως απαλλαγμένο δε θα είναι αλλά ελπίζω η Samsung να έχει βάλει μυαλό και τουλάχιστον αν έχει τίποτα θεματάκια να είναι software κ όχι hw!

 

γιαυτο το λογο ηθελα να κανω υπομονη μηπως κ εχει θεματα οπως το s2 αλλα στο τελος παλι με βλεπω να το τσιμπαω απο τη πρωτη μερα

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εσείς που παρακολουθείτε τις προπαραγγελίες στο εξωτερικό, είδατε πουθενά τα 32GB?

Tη διαφορά υιμής να χει από τα 16?

 

edit:

Samsung Galaxy S3 deals revealed, 32GB model only on Vodafone

 

και

Vodafone confirms 32GB Samsung Galaxy S3 exclusivity

 

edit 2:

Μπορεί να χει και δωρεαν κάρτα 32

 

Για το 32αρι κοιτα απο Germany

 

http://www.hoh.de/

Link to comment
Share on other sites

:!: Μήπως h samsung δεν έβαλε όλα αυτά ου θα ΕΠΡΕΠΕ να έχει το SIII, (Μεγαλύτερη RAM, Επεξργαστές στα 2Ghz κ.α) για να έχει μια καλή απάντηση για το νέο iPhone? :!:
Link to comment
Share on other sites

Για το 32αρι κοιτα απο Germany

 

http://www.hoh.de/

 

Α ωραία. Ευχαριστώ!

Να.

Στη τιμή που το χουν εδώ (699) θα έπρεπε το λιγότερο να είναι το 32ρι, όχι το 16ρι.

Ότι σε σκοτώνει, ΔΕΝ σε κάνει δυνατότερο...:cry:
Link to comment
Share on other sites

:!: Μήπως h samsung δεν έβαλε όλα αυτά ου θα ΕΠΡΕΠΕ να έχει το SIII, (Μεγαλύτερη RAM, Επεξργαστές στα 2Ghz κ.α) για να έχει μια καλή απάντηση για το νέο iPhone? :!:

 

Ή για το Note2 ? :happy:;)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως θα περιμένω τουλάχιστον 2 βδομάδες από την μέρα που θα κυκλοφορήσει.

 

 

Εκατομμύρια προπαραγγελίες έχει κάνει..

Τι σκ@τ%??! Εστω 1000 από αυτούς θα είναι λίγο ψαγμένοι και θα το ξεφτιλίσουν!! :D

:p

 

Και εγω το ιδιο Νικο !!

Να ξερω τι γινεται πριν το παρω ;)

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Παιδες μια ερωτηση για οσους εχουν προπαραγγειλει απο amazon.de

Αν χρειαστει να το ακυρωσουμε γινετε η υπαρχει θεμα;

Γιατι αν παιρνουν τα χρηματα απο την καρτα με την παραγγελια τοτε ισως να υπαρχει θεματακι.

Edited by gnkgr

Γιωργος και.....

[sIGPIC][/sIGPIC]

φυσικα....

Link to comment
Share on other sites

:!: Μήπως h samsung δεν έβαλε όλα αυτά ου θα ΕΠΡΕΠΕ να έχει το SIII, (Μεγαλύτερη RAM, Επεξργαστές στα 2Ghz κ.α) για να έχει μια καλή απάντηση για το νέο iPhone? :!:
Tωρα εδωσε το μισο κουλουρι,οχι γιατι δεν μπορουσε αλλα γιατι δεν ηθελε.Το αλλο μισο με το s4 ;)
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...