Jump to content

[Android - προτάσεις] Εφαρμογές σε προσφορά


Villis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δωρεαν σημερα στο appgratis το AMC security, μια εφαρμογη με σχεδον τα παντα ολα, για οσους θελουν antitheft, security, booster, cleaner, antivirus, locker κλπ https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iobit.mobilecare&hl=el&referrer=utm_source%3Dgoogle%26utm_medium%3Dorganic%26utm_term%3Damc+security&pcampaignid=APPU_1_uDIEVu-BCIHcUPnJqYgB
The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δωρεαν σημερα στο appgratis το AMC security, μια εφαρμογη με σχεδον τα παντα ολα, για οσους θελουν antitheft, security, booster, cleaner, antivirus, locker κλπ https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iobit.mobilecare&hl=el&referrer=utm_source%3Dgoogle%26utm_medium%3Dorganic%26utm_term%3Damc+security&pcampaignid=APPU_1_uDIEVu-BCIHcUPnJqYgB

 

Πως μπορούμε να έχουμε απομακρυσμένο έλεγχο στο antitheft ?

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

Πως μπορούμε να έχουμε απομακρυσμένο έλεγχο στο antitheft ?

Λεπτομερειες για το antitheft δεν ξερω, απο περιεργεια την κατεβασα την εφαρμογη σημερα να υπαρχει μιας και ειναι δωρεαν πολλες δυνατοτητες. Σου ανεβασα ενα screenshot του help οσον αφορα το antitheft μηπως σε βοηθησει να καταλαβεις

https://mega.nz/#!3IIEWT7Q!71-RXRkSMZe-TLPhiTBItPxJaCqym5pWBfUX7Rev984

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Λεπτομερειες για το antitheft δεν ξερω, απο περιεργεια την κατεβασα την εφαρμογη σημερα να υπαρχει μιας και ειναι δωρεαν πολλες δυνατοτητες. Σου ανεβασα ενα screenshot του help οσον αφορα το antitheft μηπως σε βοηθησει να καταλαβεις

https://mega.nz/#!3IIEWT7Q!71-RXRkSMZe-TLPhiTBItPxJaCqym5pWBfUX7Rev984

 

Ευχαριστώ. Και εγώ από περιέργεια την εγκατέστησα και η δωρεάν προσφορά είναι για ένα χρόνο, αφού η εφαρμογή είναι συνδρομητική.

Κατάλαβα το screenshot, αλλά τελικά σαν αντικλεπτικό δε λέει και πολλά. Ο κέρβερος είναι πολλές κλάσεις πάνω.

Σήμερα και το appoftheday και το appgratis, δίνουν δωρεάν από ένα παιχνιδάκι. :)

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Κάτι σαν το Spotify, που να κατεβάζουμε και να ακούμε offline μουσική χωρίς χρέωση υπάρχει? Γιατί το Spotify για offline ζητάει 7€ τον μήνα..

Link to comment
Share on other sites

Ας επικεντρωθούμε εδώ στις εφαρμογές που βρίσκονται σε προσφορά. Για αναζήτηση συγκεκριμένων εφαρμογών υπάρχουν αρκετά διαφορετικά θέματα στην ενότητα του android (πχ εδώ)
Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Καλησπέρα! Σήμερα έχει στο APP of the day ΤΗΝ εφαρμογή. Υο window δωρεάν.Παταω να το κατεβάσω από περιέργεια και αντί να μου δίνει την προ έκδοση με βγάζει την δωρεάν. Η εφαρμογή αυτή κανονικά δεν δίνει κάθε μέρα μια προ εφαρμογή δωρεάν?
Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να πας μέσα στην εφαρμογή Yowindow και στις ρυθμισεις να βάλεις τον κωδικό appoftheday.To γράφει εάν πατήσεις read more στο app of the day.Φοβερή εφαρμογή το yowindow!
Link to comment
Share on other sites

Eγω έχω την εφαρμογή yowindow την δωρεαν έκδοση όμως. Πρέπει να κάνω απεγκατάσταση και να την ξαναβαλω από το σημερινο app of the day για να μου μπει η pro έκδοση?

 

Εdit: έσβησα την δωρεαν έκδοση που ειχα και έβαλα την pro από το app of the day. Που βάζω τον κωδικό που λέτε?

Βλέπω ότι πάλι την δωρεαν έκδοση μου κατέβασε το app of the day.

 

Ξαναedit: έβαλα στις ρυθμίσεις του yowindows τον κωδικό appofthaday (Μετά από αρκετό ψαξημο) και τώρα μου δείχνει ότι έχω την pro έκδοση!! Όλα οκ!!

 

Πολύ καλή εφαρμογή καιρού! Και η δωρεαν κορυφη! Μόνο που δείχνει διαφημίσεις από κάτω στην δωρεαν.

Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

Από ποιον παροχο παίρνει τα δεδομένα καιρού;

Από met Norway.

Είναι πολύ καλό στις προβλέψεις του το app! Το συνιστώ!

Σπάνια πέφτει έξω. Έχω δοκιμάσει κατά καιρούς πολλές εφαρμογές τέτοιου τύπου και κατέληξα σε αυτήν εδώ και παρα πολυ καιρό. Δείχνει Τάι την θερμοκρασία στο μέρος που βρίσκεσαι αυτή την στιγμή και έχει και θερμοκρασία στην στατους μπαρ.

Πλέον είναι και στα ελληνικά μετά το πρόσφατο update!

Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

να μας λεγατε και που ακριβως βαζουμε τον κωδικο μπας και προλαβουμε το yowindow!εκει που λεει redeem code?εκει μου βγαζει σφαλμα

ακυρον..το πηρε με την τεταρτη!κουφο......ευχαριστουμε παιδες

Edited by tolisfar
Link to comment
Share on other sites

Σε μένα το πήρε με την 1η Αλλά δεν έβρισκα που να βάλω τον κωδικό στην αρχη!!

Ανοίγετε την εφαρμογή yowindow, πατε πάνω δεξιά στις 3 κάθετες τελείες. Μετά επιλογες, μετα κάτω κατω που λέει για προχωρημένους και στην επιλογή που λέει code γράφετε τον κωδικό appoftheday.

 

Το λέω για όποιον το χρειαστεί αργοτερα.

Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

Αυτα τα "πολυ ωραια" :X ηχητικα :down: πως τ'απενεργοποιουμε ?

3 τελείες πάνω δεξιά, επιλογές και κατεβάζεις την μπάρα του ήχου στο 0.

(την πας τέρμα αριστερά)

Link to comment
Share on other sites

Ωραία εφαρμογή, τρώει αρκετή μπαταρία ;

Όχι δεν τρώει καθολου!!! Τουλάχιστον στην δικιά μου συσκευή δεν βλέπω καθόλου καταναλωση. Βέβαια δεν έχω βάλει Ποτε στην οθόνη μου το live wallpaper Του yowindow να δω αν Αυτό τραβαει μπαταρια (που λογικά θα τραβάει όπως όλα τα live wallpapers). Δεν μου αρέσουν τα live wall.

Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

 

πως καταφερες να τις δεις; εγω οσο και να προσπαθω δεν μπορω να βρω που δειχνει τα παιχνιδια σε εκπτωση σε πια κατηγορια δλδ

Link to comment
Share on other sites

πως καταφερες να τις δεις; εγω οσο και να προσπαθω δεν μπορω να βρω που δειχνει τα παιχνιδια σε εκπτωση σε πια κατηγορια δλδ

playstore 5.10.29 κεντρική σελίδα..εκπτώσεις παιχνιδιών...

Link to comment
Share on other sites

πως καταφερες να τις δεις; εγω οσο και να προσπαθω δεν μπορω να βρω που δειχνει τα παιχνιδια σε εκπτωση σε πια κατηγορια δλδ

 

Εδω ειναι η λίστα με τα παιχνιδια σε προσφορά ψάξε στο google play. In Fear I Trust CHILLINGO

Robbery Bob 2: Double Trouble CHILLINGO

Fleece Lightning CHILLINGO

Dead Space™ ELECTRONIC ARTS

MONOPOLY ELECTRONIC ARTS

Need for Speed™ Most Wanted ELECTRONIC ARTS

Contre Jour CHILLINGO

Incredible Jack CHILLINGO

Power Ping Pong CHILLINGO

Γιωργος

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 Pixels και 16,3 KBytes.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] Εφαρμογές σε προσφορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...