Jump to content

[Android - προτάσεις] Εφαρμογές σε προσφορά


Villis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και στην 5.9.12 έκδοση που είμαι εγώ έχει την κατηγορία των προσφορών στην αρχική οθόνη της εφαρμογής. Τσίμπησα το Most Wanted, €0,1 δεν είναι τίποτα

[sIGPIC][/sIGPIC]

goto fail;

goto fail;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τα πήρα όλα με λιγότερα από ένα ευρώ !!! :lol::lol::lol:

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Καλημέρα, καλή εβδομάδα,

 

στην εφαρμογή appgratis θα βρείτε δωρεάν την εφαρμογή Glovebox για multitasking ;)

Για επισκευές: http://servicekiniton.gr/.
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
παιδια μπορει καποιος να δωσει τα φωτα του σχετικα με το Amazon Underground app! το κατεβασα σημερα εκανα acc το αφησα σαν χωρα Αμερικη αλλα δεν μπορω να κατεβασω τα apps λεει You are not eligible to purchase this app due to geographical restrictions! καμια ιδεα;
Link to comment
Share on other sites

παιδια μπορει καποιος να δωσει τα φωτα του σχετικα με το Amazon Underground app! το κατεβασα σημερα εκανα acc το αφησα σαν χωρα Αμερικη αλλα δεν μπορω να κατεβασω τα apps λεει You are not eligible to purchase this app due to geographical restrictions! καμια ιδεα;

Από browser στο amazon.com συνδεόμαστε στον λογαριασμό μας.

Πάμε account & lists (πάνω δεξιά)- account & settings - στο πλαίσιο digital content - manage your content and devices - settings - country settings - change. Βάζουμε μια υπαρκτή διεύθυνση στην Αμερική.

Στην εφαρμογή amazon underground κάνουμε logout και ξανά login.

Link to comment
Share on other sites

Από browser στο amazon.com συνδεόμαστε στον λογαριασμό μας.

Πάμε account & lists (πάνω δεξιά)- account & settings - στο πλαίσιο digital content - manage your content and devices - settings - country settings - change. Βάζουμε μια υπαρκτή διεύθυνση στην Αμερική.

Στην εφαρμογή amazon underground κάνουμε logout και ξανά login.

 

καμια ιδεα απο τι διευθηνση να βαλω; επισης λεει υποχρεωτικα και αριθμο τηλεφωνου για να ολοκληρωθει;δεν γινεται αλλιως να φανταστω εε; βαζουμε τον αριθμο του κινητου μας θα υπαρξει καποια χρεωση;

Link to comment
Share on other sites

Γιατί ρε παιδια εγώ κατεβάζω κανονικά από το underground χωρίς να έχω δώσει διευθυνση εξωτερικού; Από την πρώτη στιγμή κατεβάζω απροβλημάτιστα. Με το που κατέβασα την εφαρμογή underground από το site της Amazon κατεβάζω χωρίς να έχω θέμα.
ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Γιατί ρε παιδια εγώ κατεβάζω κανονικά από το underground χωρίς να έχω δώσει διευθυνση εξωτερικού; Από την πρώτη στιγμή κατεβάζω απροβλημάτιστα. Με το που κατέβασα την εφαρμογή underground από το site της Amazon κατεβάζω χωρίς να έχω θέμα.

 

 

Το θέμα είναι τί κατεβάζεις! Έχεις πρόσβαση στις εφαρμογές actually free;

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι τί κατεβάζεις! Έχεις πρόσβαση στις εφαρμογές actually free;

 

Υπάρχει ειδική κατηγορία που να λέει actually free; γιατί free εφαρμογές κατεβάζω.

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

δινει απι πληρωμης εφαρμογες δωρεαν! παιδια στο τηλεφωνο πρεπει να βαλω κινητο υπαρχει καποια χρεωση ετσι ωστε να βαλω μια διευθηνση σην Αμερικη;;;
Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι τί κατεβάζεις! Έχεις πρόσβαση στις εφαρμογές actually free;

 

Που να παω να κοιταξω; Παω app and games. Μετά που να κοιτάξω, υπάρχει κάποια ειδική κατηγορία;

Edited by vastegial_74
ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

δινει απι πληρωμης εφαρμογες δωρεαν! παιδια στο τηλεφωνο πρεπει να βαλω κινητο υπαρχει καποια χρεωση ετσι ωστε να βαλω μια διευθηνση σην Αμερικη;;;

Όχι δεν υπάρχει χρέωση.

Αλλά περίεργο. Δεν θυμάμαι να έχω θέμα με το ελληνικό νούμερο.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Μπορείτε να χρησιμοποιήσετε αυτή την σελίδα http://www.fakenamegenerator.com/

Χρησιμοποιήστε μόνο τα στοιχεία που είναι απαραίτητα.

Link to comment
Share on other sites

παιδια μιας και πρωτη φορα χρησιμοποιω το Amazon underground οι εφαρμογες που κατεβαζω ειναι μονο στο αμαζον και κανουν ενημερωσεις απο εκει; δεν φαινονται στο google play; επισης γιατι δεν μπορω να συδεθω ΠΧ στο Ninja Fruit που το δινει δωρεαν με το acc στο FB/G+ ;; ξερει κανενας μπορει να με βοηθησει;
Link to comment
Share on other sites

Για το πρώτο που ξέρω θα σου πω, όντως μόνο μέσω του Amazon ενημερώνονται οι εφαρμογές. Και για να δουλέψουν θέλουν και την εφαρμογή Amazon, αν την απεγκαταστήσεις δεν θα παίζουν.

[sIGPIC][/sIGPIC]

goto fail;

goto fail;

Link to comment
Share on other sites

Από browser στο amazon.com συνδεόμαστε στον λογαριασμό μας.

Πάμε account & lists (πάνω δεξιά)- account & settings - στο πλαίσιο digital content - manage your content and devices - settings - country settings - change. Βάζουμε μια υπαρκτή διεύθυνση στην Αμερική.

Στην εφαρμογή amazon underground κάνουμε logout και ξανά login.

Να σαι καλά, επιτέλους λειτουργεί. Από τότε που έγινε underground το χα παρατήσει γιατί δεν έβγαζα άκρη.

Link to comment
Share on other sites

ποσο κ@λοφαρδος παιζει να ειμαι! την αγορασα το μεσημερι στα 0.99 και την εκανα refund! και βλεπω τωρα 0.50! πωωω την αγορασα τωρα αχαχαχαχαχ
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιο σάιτ που να δείχνει τις εφαρμογές σε προσφορά στο play store ή κάποιο μέρος στο ίδιο το playstore; Εκτός του app the day.
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιο σάιτ που να δείχνει τις εφαρμογές σε προσφορά στο play store ή κάποιο μέρος στο ίδιο το playstore; Εκτός του app the day.

 

πολυ καλη η ερωτηση σου με προλαβες! επισης παιδια εβγαζε κατηγορια απο οσο θυμαμαι με apps σε προσφορα! οπως το Need for speed που το ειχε 0.10 λεπτα δεν με ξανα εβγαλε κατι τετοιο! δεν ξανα εβγαλαν τετοιες προσφορες ή ειναι πουθενα κρυμενες και δεν τις βλεπω; επισης το App of the Day μονο βλακιες δινει κατα την γνωμη μου και 2 φορες το μηνα και αν δωσει καποια επι πληρωμης

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιο σάιτ που να δείχνει τις εφαρμογές σε προσφορά στο play store ή κάποιο μέρος στο ίδιο το playstore; Εκτός του app the day.

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bestappsale

 

Η καλύτερη για μένα.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιο σάιτ που να δείχνει τις εφαρμογές σε προσφορά στο play store ή κάποιο μέρος στο ίδιο το playstore; Εκτός του app the day.

 

App sales....

Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] Εφαρμογές σε προσφορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...