Jump to content

[Android - προτάσεις] Εφαρμογές σε προσφορά


Villis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κοίτα εδώ.

Δίπλα δίπλα οι 2 εφαρμογές κανονικά.

https://www.dropbox.com/sc/8iwc95x2lzim5g6/AABeegkVepp1YoN8tpEpBe03a

 

και εμενα και τις 2 τις εχει κανονικα...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοίτα εδώ.

Δίπλα δίπλα οι 2 εφαρμογές κανονικά.

https://www.dropbox.com/sc/8iwc95x2lzim5g6/AABeegkVepp1YoN8tpEpBe03a

 

Τώρα κατάλαβα τι εννοούσες. Εγώ δεν είχα την εφαρμογή με το appstore. Μπορούσες να κατεβάσεις μέσα από το site της αμαζον την εφαρμογή της αμαζον που ήταν σαν αυτή του Google play αλλά είχε ενσωματωμένο και το app store. Αυτό το λέω με βεβαιότητα γιατί το είχα μέχρι χθες. Αυτή ή εφαρμογή αντικαταστάθηκε.

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Και σε μένα υπάρχουν πλέον και οι 2 εφαρμογές. Τώρα η παλιά πάει για σβήσιμο; Έχει κανένα νόημα να την αφήσουμε εγκατεστημένη;
Link to comment
Share on other sites

Εγώ διέγραψα την παλιά κι αμέσως ήρθαν τα μηνύματα επανεγκατάστασής του Amazon appstore ώστε να μπορέσουν να δουλέψουν οι εφαρμογές που κατέβασα από εκεί κλπ κλπ.

Αφού επέλεξα την επανεγκατάσταση τότε άρχισε να κατεβαίνει πάλι το αρχείο του Amazon underground (προφανώς σβήστηκε και αυτό όταν απεγκατέστησα την "παλιά" εφαρμογή ) και πλέον στις εφαρμογές μου υπάρχει εγκατεστημένο μόνο το "underground" κι όχι το παλιό "appstore".

Όλα δουλεύουν κανονικά φυσικά. ;)

 

 

Δεν μπορώ να βρω την προσφορά ημέρας (τη δωρεάν εφαρμογή που δίνουν καθημερινά δηλαδή ) στο καινούργιο όμως, υπάρχει κάποια "διαδρομή" να τη βρίσκω μέσα απ'το μενού της εφαρμογής;

 

 

Edit: το βρήκα αφού έβαλα τη συντόμευση "Amazon apps" στην επιφάνεια. ;)

Edited by makis206
Link to comment
Share on other sites

Ποιας χωρας εχετε βαλει εσεις το amazon underground;Θελει να κανει ενα update και λογω γεωγραφικης θεσης λεει δεν με αφηνει.

Αν βαλω Αγγλια δεν βλεπω τις εφαρμογες σε προσφορα.Αν βαλω Αμερικη τις βλεπω αλλα δεν με αφηνει να κατεβασω.

Κι εβαλα και συντομευση αλλα παλι τιποτα

Samsung S23 Ultra - Samsung Tab S9+

Link to comment
Share on other sites

Εγώ διέγραψα την παλιά κι αμέσως ήρθαν τα μηνύματα επανεγκατάστασής του Amazon appstore ώστε να μπορέσουν να δουλέψουν οι εφαρμογές που κατέβασα από εκεί κλπ κλπ.

Αφού επέλεξα την επανεγκατάσταση τότε άρχισε να κατεβαίνει πάλι το αρχείο του Amazon underground (προφανώς σβήστηκε και αυτό όταν απεγκατέστησα την "παλιά" εφαρμογή ) και πλέον στις εφαρμογές μου υπάρχει εγκατεστημένο μόνο το "underground" κι όχι το παλιό "appstore".

Όλα δουλεύουν κανονικά φυσικά. ;)

 

 

Δεν μπορώ να βρω την προσφορά ημέρας (τη δωρεάν εφαρμογή που δίνουν καθημερινά δηλαδή ) στο καινούργιο όμως, υπάρχει κάποια "διαδρομή" να τη βρίσκω μέσα απ'το μενού της εφαρμογής;

 

 

Edit: το βρήκα αφού έβαλα τη συντόμευση "Amazon apps" στην επιφάνεια. ;)

 

Κι εγώ διέγραψα το παλιό appstore και εγκατέστησα μόνο το underground, και τώρα έχω μόνο αυτό. Και οι εφαρμογές και όλα όντως δουλεύουν κομπλέ!!

 

Παρόλα αυτά, αδυνατώ να βρω την προσφορά της ημέρας... :worry:

Η συντόμευση (το "amazon apps") δεν είναι κάτι διαφορετικό, απλά σε πετάει κατευθείαν στην επιλογή "amazon apps" του μενού, αντί να μπαίνεις στην κεντρική εφαρμογή και να το διαλέγεις από το μενού...

 

[ATTACH]63755[/ATTACH] [ATTACH]63756[/ATTACH]

 

Η προσφορά/ές της ημέρας όμως πού είναι; οΕο;;

 

 

Ποιας χωρας εχετε βαλει εσεις το amazon underground;Θελει να κανει ενα update και λογω γεωγραφικης θεσης λεει δεν με αφηνει.

Αν βαλω Αγγλια δεν βλεπω τις εφαρμογες σε προσφορα.Αν βαλω Αμερικη τις βλεπω αλλα δεν με αφηνει να κατεβασω.

Κι εβαλα και συντομευση αλλα παλι τιποτα

 

Εγώ Αμερική (Amazon.com) και κατεβάζει κανονικά.

 

Edit:

Άκυρο... από τον υπολογιστή δε μ' αφήνει να κατεβάσω... και γενικώς έγινε λίγο μπάχαλο μου φαίνεται... :X

Edited by petaloudas
Link to comment
Share on other sites

Δεν με καταλαβες...αν παω να κατεβασω μια free εφαρμογη με αφηνει.Αν παω να κατεβασω μια εφαρμογη απο προσφορα μου λεει να κανω καποιο update το amazon underground και δεν με αφηνει.Αν παω να το κανω μου λεει οτι δεν μπορω λογω γεωγραφικης θεσης.

Samsung S23 Ultra - Samsung Tab S9+

Link to comment
Share on other sites

Δεν με καταλαβες...αν παω να κατεβασω μια free εφαρμογη με αφηνει.Αν παω να κατεβασω μια εφαρμογη απο προσφορα μου λεει να κανω καποιο update το amazon underground και δεν με αφηνει.Αν παω να το κανω μου λεει οτι δεν μπορω λογω γεωγραφικης θεσης.

 

Μια χαρά σε κατάλαβα...

Απλά λέω ότι σε μένα συμβαίνει το αντίθετο... Με χώρα Αμερική δεν τις βλέπω καν, ενώ με χώρα Αγγλία τις βλέπω αλλά δε μ' αφήνει και μου γράφει o,τι και σε σένα (περί γεωγραφικής θέσης) όταν έχεις Αμερική... :blink: Αυτά από το κινητό... γιατί από τον υπολογιστή, ο,τι χώρα και να έχω στο κινητό, δε μ'αφήνει να κατεβάσω τις "προσφορές", τις underground...

(πχ. την εφαρμογή "Docs To Go - Free Office Suite", σαν free αλλά με in-app purchases, με αφήνει να την κατεβάσω. Αλλά σαν εντελώς free, μέσω underground δεν με αφήνει...)

Link to comment
Share on other sites

Δεν με καταλαβες...αν παω να κατεβασω μια free εφαρμογη με αφηνει.Αν παω να κατεβασω μια εφαρμογη απο προσφορα μου λεει να κανω καποιο update το amazon underground και δεν με αφηνει.Αν παω να το κανω μου λεει οτι δεν μπορω λογω γεωγραφικης θεσης.

 

Εγώ εχω πάντα σαν χώρα την Ιταλία και χωρα αποστολής, που μάλλον δεν παιζει κανένα ρολο, Ελλαδα. Ολα κομπλε και καταεβαζει και εγκατασταση κανει και ολα.

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Δούλευε αρκετά καλά και κάποιες φορές (όχι συχνά), έβαζε ενδιαφέρουσες εφαρμογές επί πληρωμή, εντελώς δωρεάν. Κάπως χαλούσε την "πιάτσα".

Οπότε έπρεπε να εναρμονιστεί και αυτό

με την τρέχουσα

Βλέπε Apple, Samsung, Google κ.λ.π.

Link to comment
Share on other sites

Ποιας χωρας εχετε βαλει εσεις το amazon underground;Θελει να κανει ενα update και λογω γεωγραφικης θεσης λεει δεν με αφηνει.

Αν βαλω Αγγλια δεν βλεπω τις εφαρμογες σε προσφορα.Αν βαλω Αμερικη τις βλεπω αλλα δεν με αφηνει να κατεβασω.

Κι εβαλα και συντομευση αλλα παλι τιποτα

Έχω ακριβώς το ίδιο πρόβλημα.

Δεν μπορώ να καταλάβω τί φταίει...

Link to comment
Share on other sites

Δούλευε αρκετά καλά και κάποιες φορές (όχι συχνά), έβαζε ενδιαφέρουσες εφαρμογές επί πληρωμή, εντελώς δωρεάν. Κάπως χαλούσε την "πιάτσα".

Οπότε έπρεπε να εναρμονιστεί και αυτό

με την τρέχουσα

Βλέπε Apple, Samsung, Google κ.λ.π.

Οπότε και εάν φυσικά κατάλαβα καλά, τέλος στο "free app of the day" σωστά;

Δεν βλέπω και λόγο ύπαρξης λοιπόν για όσους δεν έχουν εγκατεστημένες από εκεί εφαρμογές που απαιτούν την ύπαρξή του για να δουλέψουν..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα.

Σε όσους δεν δούλεψε το underground από την αρχή καταφέρατε να βρείτε άκρη;

Εμένα ακόμα τα ίδια κάνει...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Σε όσους δεν δούλεψε το underground από την αρχή καταφέρατε να βρείτε άκρη;

Εμένα ακόμα τα ίδια κάνει...

 

Κι εμένα :( . Οτι και αν έχω δοκιμάσει δεν είχε αποτέλεσμα. Η απάντηση είναι πως η εφαρμογή θέλει αναβάθμιση :!:

 

Πρίν απο λίγο πήρα την παρακάτω απάντηση: Amazon Underground is available to Amazon customers located in the United States, United Kingdom, Germany, and France from their local marketplace.

Edited by faji
Για επισκευές: http://servicekiniton.gr/.
Link to comment
Share on other sites

Παίδες τα ιδια ισχύει που ίσχυε και για την αρχική Amazon εφαρμογή.

Μπείτε στην σελίδα της Amazon και κάπου μέσα στο account μπορεις να δηλώσεις χώρα. Εκεί βάλτε Αμερική και φυσικά γλώσσα Αγγλικά αν το ζηταει.

Σε μένα με Αμερική κατεβάζω τα πάντα.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Παίδες τα ιδια ισχύει που ίσχυε και για την αρχική Amazon εφαρμογή.

Μπείτε στην σελίδα της Amazon και κάπου μέσα στο account μπορεις να δηλώσεις χώρα. Εκεί βάλτε Αμερική και φυσικά γλώσσα Αγγλικά αν το ζηταει.

Σε μένα με Αμερική κατεβάζω τα πάντα.

 

 

Θα το δοκιμάσω,αλλά πολλοί πού έχουν δηλώσει Ελλάδα κατεβάζουν κανονικά. Επίσης η Ελλάδα περιλαμβάνεται στις χώρες που είναι διαθέσιμο...

Link to comment
Share on other sites

Παίδες τα ιδια ισχύει που ίσχυε και για την αρχική Amazon εφαρμογή.

Μπείτε στην σελίδα της Amazon και κάπου μέσα στο account μπορεις να δηλώσεις χώρα. Εκεί βάλτε Αμερική και φυσικά γλώσσα Αγγλικά αν το ζηταει.

Σε μένα με Αμερική κατεβάζω τα πάντα.

 

Καλημέρα, έκανα αλλαγή στη χώρα και τη διεύθυνση, πλέον οι δωρεάν εφαρμογές αγοράζονται.

 

Ευχαριστώ :)

Για επισκευές: http://servicekiniton.gr/.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, έκανα αλλαγή στη χώρα και τη διεύθυνση, πλέον οι δωρεάν εφαρμογές αγοράζονται.

 

Ευχαριστώ :)

 

χώρα από που δηλώνεις? μόνο διεύθυνση μπόρεσα να βρω στο account Μου

 

edit: ΆΚΥΡΟ το βρήκα.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, έκανα αλλαγή στη χώρα και τη διεύθυνση, πλέον οι δωρεάν εφαρμογές αγοράζονται.

 

Ευχαριστώ :)

Εγώ πρόσθεσα αμερικάνικη διεύθυνση αλλά δεν άλλαξε κάτι.

Στο address book δεν την έβαλες;

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πρόσθεσα αμερικάνικη διεύθυνση αλλά δεν άλλαξε κάτι.

Στο address book δεν την έβαλες;

Παρομοίως. Έφτιαξα στο http://www.fakenamegenerator.com ένα "προφίλ" και δήλωσα τη διεύθυνση που μου έβαλε (στο Address book), αλλά τίποτα

[sIGPIC][/sIGPIC]

goto fail;

goto fail;

Link to comment
Share on other sites

Αλλαξα την χώρα σε Αμερική και πρόσθεσα επίσης μια διεύθυνση, άσχετη, Αμερικής. Τώρα πια έχω δύο διευθύνσεις αποστολής.
Για επισκευές: http://servicekiniton.gr/.
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα to app of the day έχει δωρεάν την εφαρμογή HD Camera

Έχει κάτι το ιδιαίτερο αυτή η εφαρμογή;

Την έβαλα αλλά δεν είδα κάτι και την έσβησα.

Ειλικρινά ρωτάω. Μήπως δεν τής έδωσα την προσοχή που έπρεπε...

Link to comment
Share on other sites

Έχει κάτι το ιδιαίτερο αυτή η εφαρμογή;

Την έβαλα αλλά δεν είδα κάτι και την έσβησα.

Ειλικρινά ρωτάω. Μήπως δεν τής έδωσα την προσοχή που έπρεπε...

 

Να σου πώ την αλήθεια κι εγώ λίγο που την είδα δεν πρόσεξα καμιά ιδιαίτερη διαφορά απο άλλες εφαρμογές.

Για επισκευές: http://servicekiniton.gr/.
Link to comment
Share on other sites

Δεν λέει τίποτα η εφαρμογή... Μόλις την δοκιμασα! Έχει πολύ λιγότερα και από την στοκ εφαρμογή για φωτο που έχει το κινητό. Και τα φίλτρα της είναι χάλια.

Αν θέλετε δοκιμάστε την εφαρμογή

"Ζ κάμερα". Έχει πολλά περισσότερα φιλτρα

Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] Εφαρμογές σε προσφορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...