Jump to content

[Android - προτάσεις] Εφαρμογές σε προσφορά


Villis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Aπό Android Community

 

 

Γράφτηκε πριν 7 ώρες, δεν ξέρω μέχρι πότε θα ισχύει, ούτε το δοκίμασα.

Το runtastic έχει αρκετά προγράμματα για πιο ισχυει; μόνο για το τρέξιμο;

Τώρα το δοκίμασα και δουλεύει
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
Το Amazon έχει (πάλι) το Monument Valley δωρεάν. Όσοι δεν το πήρατε την προηγούμενη φορά, σπεύσατε.
http://mowned.com/sig/don-fedon-kon.jpg
Link to comment
Share on other sites

Το Amazon έχει (πάλι) το Monument Valley δωρεάν. Όσοι δεν το πήρατε την προηγούμενη φορά, σπεύσατε.

 

Καλημέρες,

 

με πρόλαβες ;)

 

Υ.Γ. επίσης και εφαρμογές κόστους 50$ --> δωρεάν

Edited by faji
Για επισκευές: http://servicekiniton.gr/.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Τώρα που δεν μπορούμε να αγοράσουμε εφαρμογές τουλάχιστον να κατεβάζουμε ότι είναι δωρεάν. Το App off the day σήμερα έχει το runtastic road bike δωρεάν.
Link to comment
Share on other sites

Τώρα που δεν μπορούμε να αγοράσουμε εφαρμογές τουλάχιστον να κατεβάζουμε ότι είναι δωρεάν. Το App off the day σήμερα έχει το runtastic road bike δωρεάν.

 

Καλησπερα, υπαρχει καποιο link για τη συγκεκριμενη εφαρμογη;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, υπαρχει καποιο link για τη συγκεκριμενη εφαρμογη;

Πριν έκανα την ανάρτηση από το κινητό και δεν ξέρω πως να βάλω λινκ.

Τώρα μπήκα απο το λάπτοπ

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.appturbo.appoftheday2015&hl=el

Link to comment
Share on other sites

Το App off the day σήμερα έχει το runtastic road bike δωρεάν.

Kαλησπέρα και ευχαριστούμε για την πληροφορία!

Απλά να διευκρινήσω πως μόλις εγκατασταθει η εφαρμογή "runtastic road bike" πάμε στα settings,εκεί που λέει στο τέλος "enter promotion code" και

βαζουμε appoftheday ...με μια επανεκκίνηση της εφαρμογής γίνεται στην ουσία pro που κοστίζει 4,99€ :cool:

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα και ευχαριστούμε για την πληροφορία!

Απλά να διευκρινήσω πως μόλις εγκατασταθει η εφαρμογή "runtastic road bike" πάμε στα settings,εκεί που λέει στο τέλος "enter promotion code" και

βαζουμε appoftheday ...με μια επανεκκίνηση της εφαρμογής γίνεται στην ουσία pro που κοστίζει 4,99€ :cool:

 

Ωραιος :clap: :up:

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να γίνει επανεγκατάσταση;

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να γίνει επανεγκατάσταση;

 

Οχι

1234567890

 

εγω την κατεβασα την ξεκλειδωσα και την εκανα απεγκατασταη σημερα την εβαλα παλι και ηταν κανονικα η προ που κοστιζει 5 ευρω

Link to comment
Share on other sites

Από που την κατέβασες τη 2η φορά;

Siemens C25, Nokia 3330, Nokia 8310, Sony - Ericsson K500i, BenQ - Siemens EL71, Nokia 6288, Νοkia 5310 XpressMusic, Nokia 5800 XpressMusic, Samsung Galaxy 3 i5800, Sony Xperia Go, Vodafone Smart 4G (Yulong 8860u), Nexus 5, Nexus 5X LineageOS 15.0 (14/12/2017), Huawei P9 Lite (2017), Samsung S9+ 6GB/64GB, Samsung S20+ 8GB/128GB

Link to comment
Share on other sites

Από που την κατέβασες τη 2η φορά;

 

οσες εφαρμογες κατεβαζεις αποθηκευονται στο εμαιλ σου ! και οι εφαρμογες επιπληρωμης το ιδιο! μπαινεις στο play store πας στις εφαρμογες εκει εχει αυτες που εχεις στην συσκευη και απο διπλα εχει ολες! απο εκει την κανεις παλι εγκατασταση αμα την εχεις διαγραψει

Link to comment
Share on other sites

εγω την κατεβασα την ξεκλειδωσα και την εκανα απεγκατασταη σημερα την εβαλα παλι και ηταν κανονικα η προ που κοστιζει 5 ευρω

 

Στο runtastic αναφέρεσαι φαντάζομαι...

Είναι μια ξεχωριστή περίπτωση που αν κάνεις login με τον λογαριασμό google+ ,κρατάει τα δικαιώματα της pro.

 

οσες εφαρμογες κατεβαζεις αποθηκευονται στο εμαιλ σου ! και οι εφαρμογες επιπληρωμης το ιδιο! μπαινεις στο play store πας στις εφαρμογες εκει εχει αυτες που εχεις στην συσκευη και απο διπλα εχει ολες! απο εκει την κανεις παλι εγκατασταση αμα την εχεις διαγραψει

 

Για το app of the day ισχύει αυτό.

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=6215768

Link to comment
Share on other sites

Στο runtastic αναφέρεσαι φαντάζομαι...

Είναι μια ξεχωριστή περίπτωση που αν κάνεις login με τον λογαριασμό google+ ,κρατάει τα δικαιώματα της pro.

 

 

 

Για το app of the day ισχύει αυτό.

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=6215768

 

για να καταλαβω επειδη μπερδευτικα! αμα κατεβασω μια επιπληρωμης απο το app of the day και την διαγραψω δεν μπορω να την ξανακατεβασω αλλη μερα ενω εχει αποθηκευτει στις εφαρμογες μου στο εμαιλ;; μονο αμα την κατεβασω και την κανω μπακ απ για να την εχω ετσι! εγω το ειχα καταλαβει οτι γινεται γενικα αυτο και οχι μονο στο runtastic τοτε λαθος μου ! σε ευχαριστω φιλε μου

Link to comment
Share on other sites

Κανονικά μπορεις να την χρησιμοποιησης οποτε θέλεις αρκει να βάλεις τον ιδιο λογαριασμό με αυτο που είχες οταν την κατέβασες ,δεν χάνεις τα δικαιώματα της pro έκδοσης .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Κανονικά μπορεις να την χρησιμοποιησης οποτε θέλεις αρκει να βάλεις τον ιδιο λογαριασμό με αυτο που είχες οταν την κατέβασες ,δεν χάνεις τα δικαιώματα της pro έκδοσης .

 

 

Δηλαδή εσύ το έχεις δοκιμάσει αυτό και σού δούλεψε;

Μιλάμε πάντα για εφαρμογές από το app of the day...

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή εσύ το έχεις δοκιμάσει αυτό και σού δούλεψε;

Μιλάμε πάντα για εφαρμογές από το app of the day...

Και εγώ κατέβασα προχθές μια. Δεν μου άρεσε την έσβησα και υπάρχει στο λογαριασμό μου. Την ξανά έκανα εγκατάσταση και ήταν η PRO.

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Αυτονόητο είναι παιδιά ότι με την απεγκατασταση δεν χάνεις τα pro δικαιώματα ,να ήταν έτσι όλες οσες έχω πάρει με την προσφορά app of the day θα είχαν χαθεί .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ κατέβασα προχθές μια. Δεν μου άρεσε την έσβησα και υπάρχει στο λογαριασμό μου. Την ξανά έκανα εγκατάσταση και ήταν η PRO.

 

 

 

αρα καλα τα λεω οτι μενει στον λογαριασμο σου ! και μπορεις να την βαλεις οποτε θες

 

 

 

Αυτονόητο είναι παιδιά ότι με την απεγκατασταση δεν χάνεις τα pro δικαιώματα ,να ήταν έτσι όλες οσες έχω πάρει με την προσφορά app of the day θα είχαν χαθεί .

 

 

Ok Παιδιά. Τότε προφανώς κάνω λάθος εγώ.

Στο παρελθόν παντός μού είχε συμβεί μετά από καθαρή εγκατάσταση νέας Rom και επανεγκατάσταση αυτής της εφαρμογής https://play.google.com/store/apps/details?id=com.androbaby.voicechanger

να μην την βλέπει σαν pro .

Δεν ξέρω τί μπορεί να συνέβη...

Link to comment
Share on other sites

Ok Παιδιά. Τότε προφανώς κάνω λάθος εγώ.

Στο παρελθόν παντός μού είχε συμβεί μετά από καθαρή εγκατάσταση νέας Rom και επανεγκατάσταση αυτής της εφαρμογής https://play.google.com/store/apps/details?id=com.androbaby.voicechanger

να μην την βλέπει σαν pro .

Δεν ξέρω τί μπορεί να συνέβη...

 

Η σημερινή εφαρμογή του app of the day το λέει καθαρά

[ATTACH]63101[/ATTACH]

Έχεις pro μέχρι να το απεγκαταστήσεις...

Edited by SERS1612
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] Εφαρμογές σε προσφορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...