Jump to content

Sony Xperia S


sakiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αυτά τα ρημάδια του ΟΤΕ έχουν ταλαιπωρήσει πολύ κόσμο. Είχα κι εγώ τα ίδια προβλήματα σε σπίτι φίλου. νομίζω κι εγώ με Huwai και τελικά το άλλαξα και έβαλα ένα thompson και δεν έχει θέματα. Δοκίμασες να κάνεις κάνα reset το router μπας και ισιώσει;
Naxos Guide App - Ο οδηγός για κινητά τηλέφωνα που σας οδηγεί κατευθείαν στα καλύτερα…
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

γι'αυτό και έχει καθυστερήσει η αναβάθμιση. προκειμένου να γίνει σψστό debugging και να φτάσει στο χρήστη η καλύτερη δυνατή έκδοση.
... and Justice for ... ALL ...
Link to comment
Share on other sites

αν αυτοι που κανανε τις τροποποιησεις για να κουμπωσει στο xperia s τα κανουν μανταρα και το βγαλουν μισοτελειωμενο-προχειροδουλεια τοτε εχει να πεσει το bug συννεφο

 

δεν νομίζω να γίνει κάτι τετοιο. πιστεύω έχουν μάθει από άλλες εταιρίες (ακόμα και από τη google που στο nexus s είχε πρόβλημα η μπαταρία). άντε να το δούμε με ics το συγκεκριμένο κινητάκι να αρρωστήσουμε

Link to comment
Share on other sites

γι'αυτό και έχει καθυστερήσει η αναβάθμιση. προκειμένου να γίνει σψστό debugging και να φτάσει στο χρήστη η καλύτερη δυνατή έκδοση.

 

ελπιζω να ισχυει αυτο και να μην τρομπαρουν εκει στην Sony...:lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Στη σειρά του 2011 έκατσε καλά το ics; Να ξέρουμε τι να περιμένουμε και για το S :p

 

δυστυχως οχι...υπαρχουν μερικα θεματακια.αλλα 1)η sony ειχε εξηγηθει οτι ισως υπαρχουν.και 2)αλλες οι συσκευες του 11 με χαμηλοτερα specs και αλλο το τουμπανακι S

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ελπιζω να ισχυει αυτο και να μην τρομπαρουν εκει στην Sony...:lol:

 

Η αναβάθμιση έχει καθυστερήσει πάρα πολύ,η αλήθεια είναι αυτή,τουλάχιστον όταν έρθει πιστεύω ότι θα αξίζει και δεν θα είναι όπως του SG2,χάλια δηλαδή

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να αλλάξουν πάλι πλάνο και να πανε για Νοέμβρι, οταν θα βγει το jelly beam!!!

Παλι πισω ενα update είμαστε

Η Google θα πρεπει να καθαρίσει το τοπίο με της αναβάθμισεις και τις εταιρείες!!! Και να δίνει ενα σωστο και ευλογο περιθώριο για αλλαγές...

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν κανω λαθος,18 μηνες υποστηριξη εχει ζητηση η Google απο τους κατασκευαστες.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το θεμα να βγει αλλα να γινει σωστη δουλεια απο κει και περα και λιγο ακομα να αργησει δεν χαλασε ο κοσμος!! Γιατι βλεπω να ξινιζει το παγωτακι αντι να γλυκιζει!
the reason i swear so much is because f**k you!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Η αναβάθμιση έχει καθυστερήσει πάρα πολύ

 

όταν βγάλανε το xperia s, είχαν ανακοινώσει πως θα βγει η αναβάθμιση τον Μάϊο. εντάξει, ας είναι και Ιούνιο, πιστεύω αξίζει αυτή η αναμονή για το συνδυασμό S & ICS

Link to comment
Share on other sites

ελατε ρε παιδια, εμεις θα παρουμε κατευθειαν το Jelly Bean! οι πρωτοι θα ειμαστε που θα την παρουμε, δειτε και την θετικη πλευρα!!!!:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::rotfl::rotfl:
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα παιδιά. Το κινητό μπορεί να κάνει βιντεοκλησεις μέσω παροχών, με κινητά δηλαδή η μόνο μέσω skype?
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα παιδιά. Το κινητό μπορεί να κάνει βιντεοκλησεις μέσω παροχών, με κινητά δηλαδή η μόνο μέσω skype?

Οχι δεν κανει. βιντεοκληση κανουν τα samsung galaxy και note.

 

Edit δείγμα ics από Ταϊλάνδη http://www.xperiablog.net/2012/05/27/leaked-video-shows-android-4-0-ics-running-on-xperia-s/

Edited by Karthan7

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Μετά απο ενα μήνα μαζι ,κατα την γνωμη μου ειναι το καλύτερο στην αγορά ,ετσι απλά !

Xperia S & M2 Aqua

&Tablet Z & E1

& ,Xperia Z & Z3 & Tablet Z3

XZ Premium & L1

Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν κανει. βιντεοκληση κανουν τα samsung galaxy και note.

 

Edit δείγμα ics από Ταϊλάνδη

http://www.xperiablog.net/2012/05/27/leaked-video-shows-android-4-0-ics-running-on-xperia-s/

 

Ειδε κανείς οτι έχει λογότυπο Sony Ericsson και οχι Sony?

Πόσο καιρό το δοκιμαζουν άραγε, γιατί αυτο το video δεν έγινε τώρα ;-)

Α ρε δούλεμα που τρωμε απο τις εταιρείες!!!! Εχουν το σκοπό του για την καθυστέρηση του Ics δεν είναι τυχαίο!!!

Link to comment
Share on other sites

Ειδε κανείς οτι έχει λογότυπο Sony Ericsson και οχι Sony?

Πόσο καιρό το δοκιμαζουν άραγε, γιατί αυτο το video δεν έγινε τώρα ;-)

Α ρε δούλεμα που τρωμε απο τις εταιρείες!!!! Εχουν το σκοπό του για την καθυστέρηση του Ics δεν είναι τυχαίο!!!

Το τηλεφωνο ειναι απο τα πρωτα που εβγαλε και αν δειτε και στο κατω μερος ειναι απο αυτα που δεινουν για τεστ ή προμο.

Λες να εχει φλασαρει καμια ρομ απο xda?

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Το τηλεφωνο ειναι απο τα πρωτα που εβγαλε και αν δειτε και στο κατω μερος ειναι απο αυτα που δεινουν για τεστ ή προμο.

Λες να εχει φλασαρει καμια ρομ απο xda?

 

Μπα δεν νομίζω! Αν ειναι οπως λες τοτε θα έπρεπε να εχει βγει με παγωτο το S, αφου το τεσταρανε πριν να χωρίσουν τα τσανακια τους!!! Οπως και να είναι τα πράγματα το θέμα είναι οτι έχει καθυστερήσει πολυ το udate και το πανε απο μηνα σε μηνα μεχρι το jelly beam, και στο τέλος θα πουνε. " α βγήκε η 5 παρτε νεες συσκευές, και το s, θα παρει ταααα....." εκεί τι βλέπω να πήγαινει η δουλειά

Link to comment
Share on other sites

Μπα δεν νομίζω! Αν ειναι οπως λες τοτε θα έπρεπε να εχει βγει με παγωτο το S, αφου το τεσταρανε πριν να χωρίσουν τα τσανακια τους!!! Οπως και να είναι τα πράγματα το θέμα είναι οτι έχει καθυστερήσει πολυ το udate και το πανε απο μηνα σε μηνα μεχρι το jelly beam, και στο τέλος θα πουνε. " α βγήκε η 5 παρτε νεες συσκευές, και το s, θα παρει ταααα....." εκεί τι βλέπω να πήγαινει η δουλειά

Θελω να πω οτι: το οτι γραφει sony ericsson δεν μου λεει κατι, τα πρωτα s που εμφανιστηκαν(δεν βγηκαν στην αγορα) ειχαν αυτο το λογοτυπο(s.e.).

Λεω εγω τωρα.... αυτοι(sony) εχουν στα χερια τους αυτα τα τηλεφωνα(s.e.) οποτε ισως τα εχουν για τεστ και τωρα δοκιμαζουν την 4. σε αυτα τα τηλεφωνα.

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Πείρα πριν από τρεις μέρες και εγώ το Xperia S έχω τις παρακάτω απορίες όμως :

Η συσκευασία δεν έπρεπε να έχει και δύο nfc tag μέσα ;

Η οθόνη δεν υποστηρίζει αυτόματο φωτισμό, αν πάω ρυθμίσεις > προβολή > φωτεινότητα δεν έχει επιλογή αυτόματο, ούτε αλλάζει κάτι αν καλύψω με το χέρι μου το πάνω μέρος της οθόνης.

Δεν υποστηρίζει να μειώνεται ο ήχος αν τοποθετήσεις το τηλέφωνο στο αφτί σου ή αν το μετακινήσεις, πάλι στο ρυθμίσεις > ήχος δεν έχει κάποιες επιλογές για αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Κανένα παιδί που το έχει στείλει στο service center για αντικατάσταση οθόνης έχει κανένα νεότερο;;;

Εμένα το έχουν 25 μέρες τώρα και ακόμα περιμένουν ανταλλακτικό...

Link to comment
Share on other sites

Κανένα παιδί που το έχει στείλει στο service center για αντικατάσταση οθόνης έχει κανένα νεότερο;;;

Εμένα το έχουν 25 μέρες τώρα και ακόμα περιμένουν ανταλλακτικό...

Πάρε τηλ στην εξυπηρέτηση πελατών της sony και πες τους το, εγώ αυτό έκανα και ενέκριναν αλλαγή με καινούρια συσκευή.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia S

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...