Jump to content

iPad (3rd & 4th Gen - 2012)


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα..εδω κ 2 μερες εχω βαλει στο ipad μου μια καρτα της vodafone..Θα θελα να ξερω,αν υπαρχει κ δικτυο wifi η καρτα χρεωνεται η πρεπει να την απενεργοποιω;
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλησπερα..εδω κ 2 μερες εχω βαλει στο ipad μου μια καρτα της vodafone..Θα θελα να ξερω,αν υπαρχει κ δικτυο wifi η καρτα χρεωνεται η πρεπει να την απενεργοποιω;

 

Δινεται προτεραιότητα στο wifi, αρα δεν καταναλώνεις mbs από το προγραμμα σου.

Νίκος
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά γιατί στο σαφάρι όταν ανοίγεις δεύτερο παράθυρο και στο άλλο έχεις βιντεάκι αυτό σταματάει;Είναι τρομακτικό ελάτωμμα κατα την γνώμη μου.Υπάρχει κάποιο πρόγραμμα να το διορθώνει;

 

Οχι, ετσι λειτουργει το ipad. Αν θες να ακους ηχο απο youtube, βαλε στο youtube να παιζει οχι στο safari

Nokia 5110, 3210, 8210, Samsung M-100, Nokia 7210, 7650, 6600, Siemens Sx1, Nokia 6230, 6680, N70, Qtek S200, Nokia N80, Qtek 9000, Nokia N93, N95 8GB, samsung Omnia, iphone 3g, 3gs , 4, 4s, 5, 6+, 7
Link to comment
Share on other sites

Πώς μπορώ να ανεβάσω youtube video στο facebook? Για το twitter έχει επιλογή, για fb όμως? To Dailymotion έχει αυτήν τη δυνατότητα.

 

Τhanx!

Ποτέ να μην τα βάζεις με έναν βλάκα!

Θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει λόγω εμπειρίας...

Link to comment
Share on other sites

Έχω ξαναγράψει Γι Αυτο,αλλα σήμερα,με έχει παιδέψει.Μερικες φορές δηλαδη,καθυστερεί πολυ να γράψει ένα γράμμα,Απο τη στιγμη που το έχω πληκτρολογήστε.Τις πιο πολλές φορές,δεν συμβαίνει,αλλα μερικές,Ειναι πολυ ενοχλητικό.

Το γράφω,διότι με Αυτο το διάολο,γράφω πολυ πολυ γρηγορότερα,Απο ο,τι με ένα κοινό υπολογιστή,και Γι Αυτο ενοχλούμαι.

 

 

Εγώ το παθαίνω αυτό καμιά φορά όταν σερφαρω με τον chrome browser με τον safari δεν έχω προβλημα.

Ιστορικό: Ericsson T28s, Nokia 3330, Sony ericsson T630,K750i, K800i, Motorola V3x, Sony ericsson w950i, Nokia n95 8gb, Sony ericsson vivaz , Nokia Ν8 , iphone 4 , Samsung Galaxy SIII , Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S7 και τώρα Samsung Galaxy Νοte10 Plus + Samsung galaxy tab s2 8" 4G 2016
Link to comment
Share on other sites

Πώς μπορώ να ανεβάσω youtube video στο facebook? Για το twitter έχει επιλογή, για fb όμως? To Dailymotion έχει αυτήν τη δυνατότητα.

 

Τhanx!

μπες απο τον safari στο youtube και πατα share.

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

Εγώ το παθαίνω αυτό καμιά φορά όταν σερφαρω με τον chrome browser με τον safari δεν έχω προβλημα.

 

Επισης,και οπως βλεπεις στο ποστ μου,μου πεταει κεφαλαια γραμματα,χωρις να εχω βαλει τελεια πιο πριν,και μιας και δεν ξερω τυφλο να παρακολουθω τι γραφω,τα βλεπω μετά,βριζω,αλλα επειδη βαριεμαι να τα διορθωσω,τα αφηνω ως εχουν.(Τωρα γραφω με το λαπτοπ).

Αλλο σπαστικο,ειναι οτι αμα κανω λαθος,δεν μπορω να το διορθωσω ευκολα,οπως κανω στον κοινο υπολογιστη,ή το λαπτοπ,μετατοπιζομενος προς τα αριστερα,ουτε μπορω να βαλω το δαχτυλο μου αναμεσα στα γραμματα,και να σβυσω ή να προσθεσω καποιο γραμμα,αλλα μονον να σβυσω ολη τη λεξη.

Αυτο για μενα,αν ειναι πραγματι ετσι,και δεν ειναι δικη μου αγνοια,αποτελει το χειροτερο λαθος της συσκευης.Αν εγω δεν ξερω κατι,παρακαλω ας με κατατοπισει καποιος να ηρεμησω.

Επισης,αμα θελω να αντιγραψω φραση ολοκληρη,και οχι λεξη,πως μπορω να το κανω,γιατι η μεθοδος με το μεγεθυντικο φακο που μου εγραψε ο φιλος τις προαλλες,δεν δουλευει.

Edited by Theodore41

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Οχι, ετσι λειτουργει το ipad. Αν θες να ακους ηχο απο youtube, βαλε στο youtube να παιζει οχι στο safari

Ετσι λειτουργεί ο σαφάρι.Με άλλους browser δεν γίνεται το ίδιο.Για αυτό λέω αν υπάρχει κάποιο add-on για το συγκεκριμένο θέμα...

Link to comment
Share on other sites

Ετσι λειτουργεί ο σαφάρι.Με άλλους browser δεν γίνεται το ίδιο.Για αυτό λέω αν υπάρχει κάποιο add-on για το συγκεκριμένο θέμα...

Ποιος ειναι καλυτερος απο τους browser που πανε στο iPad;

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιο πρόγραμμα που να μετακινούνται οι υπότιτλοι από μία ταινία μπρος ή πίσω όσα δευτερόλεπτα θέλουμε;
Link to comment
Share on other sites

Η καμερα,δεν εχει καμια ρυθμιση;Πηγα στις ρυθμισεις,και δεν βρηκα τιποτα.

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Βρηκα αυτο σημερα.Πως σας φαινετε;

http://www.ebay.co.uk/itm/Magnetic-PU-Leather-Smart-Cover-Case-iPad-2-New-iPad-3-Sleep-Wake-/261048019287?_trksid=p4340.m1982&_trkparms=aid%3D555001%26algo%3DPW.CURRENT%26ao%3D1%26asc%3D37%26meid%3D1046867702533754011%26pid%3D100009%26prg%3D1025%26rk%3D5%26

Και επειδη δεν στελνει εδω ο τυπος,βρηκα και αυτον,που στελνει,με 10 χρωματα!!http://www.ebay.co.uk/itm/UK-Stock-Magnetic-PU-Leather-Smart-Cover-Case-Ipad-2-New-Ipad-3-10-Color-/320912016078?pt=UK_iPad_Tablet_Accessories&hash=item4ab7d8c2ce

Edited by Theodore41

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Επισης,και οπως βλεπεις στο ποστ μου,μου πεταει κεφαλαια γραμματα,χωρις να εχω βαλει τελεια πιο πριν,και μιας και δεν ξερω τυφλο να παρακολουθω τι γραφω,τα βλεπω μετά,βριζω,αλλα επειδη βαριεμαι να τα διορθωσω,τα αφηνω ως εχουν.(Τωρα γραφω με το λαπτοπ).

Αλλο σπαστικο,ειναι οτι αμα κανω λαθος,δεν μπορω να το διορθωσω ευκολα,οπως κανω στον κοινο υπολογιστη,ή το λαπτοπ,μετατοπιζομενος προς τα αριστερα,ουτε μπορω να βαλω το δαχτυλο μου αναμεσα στα γραμματα,και να σβυσω ή να προσθεσω καποιο γραμμα,αλλα μονον να σβυσω ολη τη λεξη.

Αυτο για μενα,αν ειναι πραγματι ετσι,και δεν ειναι δικη μου αγνοια,αποτελει το χειροτερο λαθος της συσκευης.Αν εγω δεν ξερω κατι,παρακαλω ας με κατατοπισει καποιος να ηρεμησω.

Επισης,αμα θελω να αντιγραψω φραση ολοκληρη,και οχι λεξη,πως μπορω να το κανω,γιατι η μεθοδος με το μεγεθυντικο φακο που μου εγραψε ο φιλος τις προαλλες,δεν δουλευει.

 

Η λυση για σενα φιλε μου αν εισαι jailbroken είναι swipeselection απο cydia.Δες και το παρακατω βιντεο

Link to comment
Share on other sites

Η λυση για σενα φιλε μου αν εισαι jailbroken είναι swipeselection απο cydia.Δες και το παρακατω βιντεο

Το βιντεο ειναι ωραιο,το jb ομως δεν ξερω τι παρενεργειες εχει,τοσο στη λειτουργια,οσο και στην εγγυηση .

Αλλα η αχρηστη η Απλ,δεν μπορουσε να τα κανει η ιδια αυτα,τα προφανη;

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Το βιντεο ειναι ωραιο,το jb ομως δεν ξερω τι παρενεργειες εχει,τοσο στη λειτουργια,οσο και στην εγγυηση .

Αλλα η αχρηστη η Απλ,δεν μπορουσε να τα κανει η ιδια αυτα,τα προφανη;

 

Δεν επηρεάζει τη εγγύηση.

Είναι νόμιμο και με ενα restore δεν φαίνεται τίποτα.

Καμμια σχέση με root.

Νίκος
Link to comment
Share on other sites

Δεν επηρεάζει τη εγγύηση.

Είναι νόμιμο και με ενα restore δεν φαίνεται τίποτα.

Καμμια σχέση με root.

Εηω το τσακαλι,νομιζα οτι jb και root,ειναι το ιδιο...:p

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μόλις μου ήρθε ένα μήνυμα από την κοσμοτέ που εμφνίστηκε σε ένα μικρό παράθυρο στο κέντρο της οθόνης. Πάτησαν όμως Οκ αμέσως κ δεν πρόλαβα να το διαβάσω ούτε μπορώ να το βρω κάπου για να το διαβάσω. Έχει κανείς ιδέα τί μπορεί να είναι η που μπορώ να το βρω;
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μόλις μου ήρθε ένα μήνυμα από την κοσμοτέ που εμφνίστηκε σε ένα μικρό παράθυρο στο κέντρο της οθόνης. Πάτησαν όμως Οκ αμέσως κ δεν πρόλαβα να το διαβάσω ούτε μπορώ να το βρω κάπου για να το διαβάσω. Έχει κανείς ιδέα τί μπορεί να είναι η που μπορώ να το βρω;

 

Τι έκανες εκείνη την ώρα;

Μήπως για ενεργοποίηση του IMessage;

Νίκος
Link to comment
Share on other sites

Εμένα που στο ίδιο στυλ εμφανίζεται ένα πινακάκι από vodafone, με παραπέμπει στην σελίδα του internet της vodafone, για να ενημερωθώ για τα υπόλοιπα gb που έχω...
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας...μπορείτε να μου πείτε πως ενημερώνεστε για το υπόλοιπο της χρήσης σας, γιατί από το site της vodafone δεν βγάζεις άκρη...
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας...μπορείτε να μου πείτε πως ενημερώνεστε για το υπόλοιπο της χρήσης σας, γιατί από το site της vodafone δεν βγάζεις άκρη...

 

Πας ρυθμίσεις, γενικά, χρήση, χρήση κινητού και το μηδενίζεις κάθε μήνα. Είναι το πιο αξιόπιστο.

Link to comment
Share on other sites

Πας ρυθμίσεις, γενικά, χρήση, χρήση κινητού και το μηδενίζεις κάθε μήνα. Είναι το πιο αξιόπιστο.

 

θα συμφωνησω πως ο μετρητης της Apple ειναι αξιοπιστος,απλα καλο ειναι να ενημερωνομαστε και απο τον παροχο για να μην εχουμε τρεχαματα!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPad (3rd & 4th Gen - 2012)
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...