Jump to content

Sony Xperia P


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα κι απο μένα! Εχτές πήρα δώρο στην γυναίκα μου το Xperia P.

Δεν ξέρω αν έχει υποθεί κάτι ανάλογο προηγουμένως, αλλά θα ήθελα την βοήθειά σας.

 

1ον Στην επιφάνεια εργασίας θέλει να βάλει την εφαρμογή που έχει συντόμευση κλήσεων από τις επαφές που εκείνη θέλει. Υπάρχει μία εφαρμογή που λέγεται "ΚΟΡΥΦΑΙΕΣ ΕΠΑΦΕΣ". Αυτό το βάζει και επιλέγει μετά κάθε επαφή που θέλει να προσθέσει (πηγαίνει στον τηλ. κατάλογο, διαλέγει το όνομα και τσεκάρει το αστεράκι που βρίσκεται δίπλα από το όνομα). Προσθέτει μερικά και μετά σταματάτει να προσθέτει. Πάντα της αφήνει δύο κενά τετράγωνα. Πως διορθώνεται αυτό το πράγμα? Μήπως είναι λάθος ο τρόπος που ακολουθεί?

 

2ον Έχει κάνει σύνδεση των επαφών που υπάρχουν στο τηλέφωνο με τις επαφές που υπάρχουν στο facebook και έχει επιλέξει να εμφανίζεται η φωτογραφία που υπάρχει στο fb. Όταν ανοίγει από τον τηλ. κατάλογο μία επαφή της εμφανίζει την εικόνα αλλά είναι θολή και δεν φαίνεται καθαρά. Και μάλιστα όταν πάρει τηλ. η φωτογραφία πάλι δεν φαίνεται καλά. Τί κάνουμε εδώ?

 

Σας ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα κι απο μένα! Εχτές πήρα δώρο στην γυναίκα μου το Xperia P.

Δεν ξέρω αν έχει υποθεί κάτι ανάλογο προηγουμένως, αλλά θα ήθελα την βοήθειά σας.

 

1ον Στην επιφάνεια εργασίας θέλει να βάλει την εφαρμογή που έχει συντόμευση κλήσεων από τις επαφές που εκείνη θέλει. Υπάρχει μία εφαρμογή που λέγεται "ΚΟΡΥΦΑΙΕΣ ΕΠΑΦΕΣ". Αυτό το βάζει και επιλέγει μετά κάθε επαφή που θέλει να προσθέσει (πηγαίνει στον τηλ. κατάλογο, διαλέγει το όνομα και τσεκάρει το αστεράκι που βρίσκεται δίπλα από το όνομα). Προσθέτει μερικά και μετά σταματάτει να προσθέτει. Πάντα της αφήνει δύο κενά τετράγωνα. Πως διορθώνεται αυτό το πράγμα? Μήπως είναι λάθος ο τρόπος που ακολουθεί?

 

2ον Έχει κάνει σύνδεση των επαφών που υπάρχουν στο τηλέφωνο με τις επαφές που υπάρχουν στο facebook και έχει επιλέξει να εμφανίζεται η φωτογραφία που υπάρχει στο fb. Όταν ανοίγει από τον τηλ. κατάλογο μία επαφή της εμφανίζει την εικόνα αλλά είναι θολή και δεν φαίνεται καθαρά. Και μάλιστα όταν πάρει τηλ. η φωτογραφία πάλι δεν φαίνεται καλά. Τί κάνουμε εδώ?

 

Σας ευχαριστώ.

 

καλησπερα και με γεια!

για το 1ο, δεν θελει τις κορυφαιες επαφες...αυτο σου εμφανιζει επαφες με τη μεγαλυτερη χρηση ή επαφες που βαζεις εσυ ως κορυφαιες,δε θυμαμαι. Αν καταλαβα καλα ομως θελει να φερει στην επιφανεια την επαφη που θελει εκεινη. ωστε να παταει πανω της και να κανει κληση..1-2-5-10 επαφες ξερω γω. Αυτο το κανεις απο τις συντομευσεις και θα το βρεις ως "επαφη", ειτε μεσα στο μενου αυτο ειστε σε υπομενου ρυθμισεων, δεν ειμαι σιγουρος (εχω αλλαξει launcher και δεν ειναι ιδιο το Τ μου.. ) οποτε σε παει στον καταλογο και διαλεγεις ποια επαφη θα ερθει εξω να την εχει παντα στην επιφανεια..

Απλα ψαχτε λιγο το μενου των συντομευσεων,ειναι λιγο μπερδεψιαρικο στην αρχη..

Οσο για το 2. απλα κατεβαζει σε πολυ χαμηλη ποιοτητα τις φωτο.. Πχ στο Ν8 μου φαινονται σε καλη ποιοτητα αλλα και εκει αν πας να τη δεις κανονικα ή αν την στειλω στο Τ τοτε παλι βγαινει ετσι χαλια..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κι απο μένα! Εχτές πήρα δώρο στην γυναίκα μου το Xperia P.

Δεν ξέρω αν έχει υποθεί κάτι ανάλογο προηγουμένως, αλλά θα ήθελα την βοήθειά σας.

 

1ον Στην επιφάνεια εργασίας θέλει να βάλει την εφαρμογή που έχει συντόμευση κλήσεων από τις επαφές που εκείνη θέλει. Υπάρχει μία εφαρμογή που λέγεται "ΚΟΡΥΦΑΙΕΣ ΕΠΑΦΕΣ". Αυτό το βάζει και επιλέγει μετά κάθε επαφή που θέλει να προσθέσει (πηγαίνει στον τηλ. κατάλογο, διαλέγει το όνομα και τσεκάρει το αστεράκι που βρίσκεται δίπλα από το όνομα). Προσθέτει μερικά και μετά σταματάτει να προσθέτει. Πάντα της αφήνει δύο κενά τετράγωνα. Πως διορθώνεται αυτό το πράγμα? Μήπως είναι λάθος ο τρόπος που ακολουθεί?

 

2ον Έχει κάνει σύνδεση των επαφών που υπάρχουν στο τηλέφωνο με τις επαφές που υπάρχουν στο facebook και έχει επιλέξει να εμφανίζεται η φωτογραφία που υπάρχει στο fb. Όταν ανοίγει από τον τηλ. κατάλογο μία επαφή της εμφανίζει την εικόνα αλλά είναι θολή και δεν φαίνεται καθαρά. Και μάλιστα όταν πάρει τηλ. η φωτογραφία πάλι δεν φαίνεται καλά. Τί κάνουμε εδώ?

 

Σας ευχαριστώ.

 

Για το 1 άγγιγμα της επιφάνειας εργασίας, πάτημα το + που βγάζει πάνω δεξιά , συντομεύσεις, άμεση κλήση, και σε πηγαίνει στις επαφές σου να διαλέξεις ποια θέλεις να σου βγάλει έξω για συντόμευση.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Ανακάληψα τυχαία ένα θέμα με την λήψη φωτο στα 8mp, λέω στα 8 γιατί στα 6mp δουλεύει κανονικά.

Αυτό που κάνει λοιπόν είναι σαν να μην συγχρονίζεται με το φλας, η φώτο βγαίνει μετά το σβήσιμο του φλας με αποτέλεσμα να είναι πολύ σκοτεινή, ιδιαίτερα σε πολύ κοντινές λήψεις η φωτο είναι κατάμαυρη.

Αν κάνω reboot θα δουλέψει για λίγο σωστά και μετά ξανά τα ίδια.

Έκανα επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων αλλά χωρίς αποτέλεσμα.

Λειτουργικό φοράει ICS 4.0.4 - kernel 3.0.8+ - Αρ. έκδοσης 6.1.1.Β.1.54

Μήπως έχετε να μου προτείνετε να δοκιμάσω κάτι η να το στείλω στην Sony ;

Το τηλ. το έχω 3 μήνες δεν νομίζω να το έκανε από την αρχή.

 

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Ανακάληψα τυχαία ένα θέμα με την λήψη φωτο στα 8mp, λέω στα 8 γιατί στα 6mp δουλεύει κανονικά.

Αυτό που κάνει λοιπόν είναι σαν να μην συγχρονίζεται με το φλας, η φώτο βγαίνει μετά το σβήσιμο του φλας με αποτέλεσμα να είναι πολύ σκοτεινή, ιδιαίτερα σε πολύ κοντινές λήψεις η φωτο είναι κατάμαυρη.

Αν κάνω reboot θα δουλέψει για λίγο σωστά και μετά ξανά τα ίδια.

Έκανα επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων αλλά χωρίς αποτέλεσμα.

Λειτουργικό φοράει ICS 4.0.4 - kernel 3.0.8+ - Αρ. έκδοσης 6.1.1.Β.1.54

Μήπως έχετε να μου προτείνετε να δοκιμάσω κάτι η να το στείλω στην Sony ;

Το τηλ. το έχω 3 μήνες δεν νομίζω να το έκανε από την αρχή.

 

Ευχαριστώ.

 

Όλοι που κάναμε το τελευταίο update έχουμε το ίδιο πρόβλημα. Τις επόμενες ημέρες βγαίνει καινούργιο update που ελπίζουμε να το διορθώσει αυτό και κάτι άλλα προβληματακια που προέκυψαν. Μην αγχώνεσαι, δεν είναι ελαττωματική η συσκευή σου :)

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και με γεια!

για το 1ο, δεν θελει τις κορυφαιες επαφες...αυτο σου εμφανιζει επαφες με τη μεγαλυτερη χρηση ή επαφες που βαζεις εσυ ως κορυφαιες,δε θυμαμαι. Αν καταλαβα καλα ομως θελει να φερει στην επιφανεια την επαφη που θελει εκεινη. ωστε να παταει πανω της και να κανει κληση..1-2-5-10 επαφες ξερω γω. Αυτο το κανεις απο τις συντομευσεις και θα το βρεις ως "επαφη", ειτε μεσα στο μενου αυτο ειστε σε υπομενου ρυθμισεων, δεν ειμαι σιγουρος (εχω αλλαξει launcher και δεν ειναι ιδιο το Τ μου.. ) οποτε σε παει στον καταλογο και διαλεγεις ποια επαφη θα ερθει εξω να την εχει παντα στην επιφανεια..

Απλα ψαχτε λιγο το μενου των συντομευσεων,ειναι λιγο μπερδεψιαρικο στην αρχη..

Οσο για το 2. απλα κατεβαζει σε πολυ χαμηλη ποιοτητα τις φωτο.. Πχ στο Ν8 μου φαινονται σε καλη ποιοτητα αλλα και εκει αν πας να τη δεις κανονικα ή αν την στειλω στο Τ τοτε παλι βγαινει ετσι χαλια..

 

Άρα λοιπόν φταίει το τηλέφωνο? Οι επαφές του τηλεφώνου είναι συνδεδεμένες με τις επαφές του fb. Είναι λάθος του τηλεφώνου που δεν παίρνει την εικόνα προφίλ σε καλή ανάλυση?

Link to comment
Share on other sites

Άρα λοιπόν φταίει το τηλέφωνο? Οι επαφές του τηλεφώνου είναι συνδεδεμένες με τις επαφές του fb. Είναι λάθος του τηλεφώνου που δεν παίρνει την εικόνα προφίλ σε καλή ανάλυση?

 

το κανουν ολα ετσι,ειναι θεμα ανροιδ προφανως?θεμα οικονομιας δεδομενων? (γιατι αν την βαλεις την επαφη στην αρχικη οθονη, η εικονα της φαινεται τελεια, αν την ανοιξεις οντως σπαει τρομερα..). Δεν ξερω για ποιο λογο το εχουν κανει ετσι και εαν φτιαχνει με καποια ρυθμιση (Δεν εχω βρει καμια) ή με καποια εφαρμογη, αλλα δεν ειναι προβλημα του Ρ... δοκιμασε να βγαλεις μια επαφη εξω σαν συντομευση,στην οθονη και θα δεις ποσο καλα φαινεται η φωτο..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Όλοι που κάναμε το τελευταίο update έχουμε το ίδιο πρόβλημα. Τις επόμενες ημέρες βγαίνει καινούργιο update που ελπίζουμε να το διορθώσει αυτό και κάτι άλλα προβληματακια που προέκυψαν. Μην αγχώνεσαι, δεν είναι ελαττωματική η συσκευή σου :)

 

Να ΄σαι καλά φίλε μου!:)

Ευτυχώς που υπάρχουν κι αυτά τα forum και μας ξεστραβώνουν.:lol:

Link to comment
Share on other sites

Για το θεμα του φλας παντως χρηστες σε ξενα φορουμς που εγκατεστησαν την 6.1.1.b.1.75 ,λενε οτι το προβλημα δεν λυθηκε...Δυστυχώς!!
Link to comment
Share on other sites

Για το θεμα της καμερας υπαρχει μια λυση, δεν το εχω δοκιμασει αλλα οποιος θελει ας το προσπαθησει. Αρκει βεβαια να εχει root και cwm...

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2026881

Link to comment
Share on other sites

Για το θεμα του φλας παντως χρηστες σε ξενα φορουμς που εγκατεστησαν την 6.1.1.b.1.75 ,λενε οτι το προβλημα δεν λυθηκε...Δυστυχώς!!

 

Τότε δεν έχουμε παρά να περιμένουμε το 4.2 Jelly Bean μέσα στο πρώτο τρίμηνο του 13 και βλέπουμε...:(

 

Τότε δεν έχουμε παρά να περιμένουμε το 4.2 Jelly Bean μέσα στο πρώτο τρίμηνο του 13 και βλέπουμε...:(

 

Τελικά επικοινώνησα με τη Sony, μου ζήτησαν συγνώμη για το πρόβλημα που παρουσίασε η συσκευή και ότι το πρόβλημα το προώθησαν στο εξωτερικό και αναμένουμε λύση...:rolleyes:

 

Οψόμεθα…

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

Αυτό το πρόβλημα με το flash δεν το έχω πετύχει αλλά έτσι και αλλιώς νομίζω ότι είναι προτιμότερες οι 6mpx φωτό που είναι και 16:9 και φαίνονται σε όλη την οθόνη του κινητού.

 

Παρόλα αυτά με Mods από το xda όπως το Camera ZX ή το Cybershot 4.7.2 το πρόβλημα επιλύεται και η κάμερα δουλεύει άψογα.

 

Είδικά με το ZX που έχω αφήσει στην συσκευή μου κάνει πολύ πιο γρήγορα focus από το κανονικό και αξίζει αρκετά. και το cybershot αναφέρει ότι έχει βάλει στο SCAN AUTO mode, HDR αλλά δεν είδα καμία τρελή διαφορά και προφανώς δεν συγκρίνεται με τίποτα με την απίστευτη εφαρμογή Pro HDR Camera... Ότι καλύτερο κυκλοφορεί για κάμερες κινητών

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει η επιλογή εξοικονόμηση ενέργειας ( οταν η οθόνη εναι κλειστή ) στις ρυθμίσεις όπως στο sole ? Για παράδειγμα αυτό το κάνει και εμένα το sole όταν όμως έχω επιλέξει την εξοικονόμηση σε standby mode. Οταν βγάλω την επιλογή το λαμπάκι αναβοσβήνει κανονικά και συνέχεια όσο η οθόνη ειναι κλειστή.

 

πολυ σωστα φιλε μου.το δοκιμασα κ εγω.ενω πρωτα το λαμπακι δεν λειτουργουσε,ξετσεκαρα την εξοικονομηση της μπαταριας ( στο Διαχειριση Ενεργειας) κ πλεον δουλευει ξανα!:D:D

Samsung GT-I5800,xperia P,xiaomi MI-3,xiaomi MI NOTE PRO,REDMI note 4 4/64
Link to comment
Share on other sites

τα μοντέλα που έρχονται από το εργοστάσιο με 4.0.4 παρουσιάζουν τα προβλήματα που αναφέρατε παραπάνω πχ το πρόβλημα του φλας;
Link to comment
Share on other sites

κανένα δεν έρχεται εργοστασιακά με 4.0.4. Όλα σε 2.3 είναι.
Link to comment
Share on other sites

Πως φαίνεται σε εσάς η illumination bar;εμένα μου δείχνει κάπως σκοτεινή θα λεγα,είναι φυσιολογικό;

Βάζω και φώτο

Huawei P30/Huawei mate 10 lite/Samsung Galaxy S6 /Lg Nexus 5 Black 5.0.1/Unlock bootloader/Root

Sony Xperia P Silver/ICS 4.0.4/Root

Sony Ericsson Xperia Neo V Silver/GB (Sold)

Sony Ericsson Xperia X8 Black/GingerDX 2.3.7

Link to comment
Share on other sites

κανένα δεν έρχεται εργοστασιακά με 4.0.4. Όλα σε 2.3 είναι.

 

Είδα αυτό http://www.e-shop.gr/show_tel.phtml?id=TEL.000729 στην σειρά λειτουργικό γράφει ANDROID V4.0 ICE CREAM SANDWICH

Link to comment
Share on other sites

Πως φαίνεται σε εσάς η illumination bar;εμένα μου δείχνει κάπως σκοτεινή θα λεγα,είναι φυσιολογικό;

Βάζω και φώτο

 

το έχεις βάλει στο 7 (Bright)?

 

Στο 7 ικανοποιητικό είναι. Απλά εγώ επέλεξα να μην κάνει πολύ γρήγορα blink γιατί φοβάμαι ότι δεν είναι για τέτοια χρήση αυτά τα λαμπάκια και θα καούν γρήγορα και άντε τρέχε για εγγυήσεις μετά

 

Είδα αυτό http://www.e-shop.gr/show_tel.phtml?id=TEL.000729 στην σειρά λειτουργικό γράφει ANDROID V4.0 ICE CREAM SANDWICH

 

Είναι upgradable to 4.0.4. έχει και αυτοκολλητάκι στο κουτί :)

Link to comment
Share on other sites

το έχεις βάλει στο 7 (Bright)?

 

Στο 7 ικανοποιητικό είναι. Απλά εγώ επέλεξα να μην κάνει πολύ γρήγορα blink γιατί φοβάμαι ότι δεν είναι για τέτοια χρήση αυτά τα λαμπάκια και θα καούν γρήγορα και άντε τρέχε για εγγυήσεις μετά

 

 

 

Είναι upgradable to 4.0.4. έχει και αυτοκολλητάκι στο κουτί :)

 

Δεν έχω πειράξει κ δεν έχω βάλει την εφαρμογή αυτή!απλά έτσι είναι στοκ

Huawei P30/Huawei mate 10 lite/Samsung Galaxy S6 /Lg Nexus 5 Black 5.0.1/Unlock bootloader/Root

Sony Xperia P Silver/ICS 4.0.4/Root

Sony Ericsson Xperia Neo V Silver/GB (Sold)

Sony Ericsson Xperia X8 Black/GingerDX 2.3.7

Link to comment
Share on other sites

Ε με την εφαρμογή έχεις επιλογή φωτεινότητας. Το 7(που είναι και το MAX) είναι ικανοποιητικό και αξίζει για χαμένα SMS και κλήσεις
Link to comment
Share on other sites

Ε με την εφαρμογή έχεις επιλογή φωτεινότητας. Το 7(που είναι και το MAX) είναι ικανοποιητικό και αξίζει για χαμένα SMS και κλήσεις

 

Ναι βρε το ξέρω!απλά εμένα μου φαίνονται κάπως σκοτεινά κ ρωτάω αν είναι φυσιολογικό!

Huawei P30/Huawei mate 10 lite/Samsung Galaxy S6 /Lg Nexus 5 Black 5.0.1/Unlock bootloader/Root

Sony Xperia P Silver/ICS 4.0.4/Root

Sony Ericsson Xperia Neo V Silver/GB (Sold)

Sony Ericsson Xperia X8 Black/GingerDX 2.3.7

Link to comment
Share on other sites

κανένα δεν έρχεται εργοστασιακά με 4.0.4. Όλα σε 2.3 είναι.

Αγορασμένο πριν 10 ημέρες από skroutzoΜάγαζο ήρθε με 4,04 με αυτοκολλητάκι επάνω στο κουτί , Ελληνικής εισαγωγής παραδόξως (με ελληνικά εγχειρίδια και σήμανση ΕΝ / EL στη συσκευασία).

Link to comment
Share on other sites

Το αγόρασα το πρωί και δεν μπορώ να το κάνω root. Έψαξα στο xda αλλά τίποτα δεν δουλεύει. Καμία οδηγία; Αναβαθμίστηκα στην έκδοση .54 με το που το άνοιξα.

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Link to comment
Share on other sites

Ε με την εφαρμογή έχεις επιλογή φωτεινότητας. Το 7(που είναι και το MAX) είναι ικανοποιητικό και αξίζει για χαμένα SMS και κλήσεις

 

Για ποια εφαρμογη μιλατε ρε παιδια????? Πειτε μας και εμας??????

Link to comment
Share on other sites

Παίδες καλησπέρα,

το κινητό το έχω από την προηγούμενη εβδομάδα.

Τώρα μόλις το έβαλα για την τρίτη φόρτιση.

Συνοπτικά το κινητό είναι σούπερ..Δεν μου έχει κολλήσει πουθενά, πάρα πολύ καλή ποιότητα ήχου τόσο στην αναπαραγωγή μουσικής όσο και στις κλήσεις, η πλοήγηση στο διαδίκτυο πολύ ομαλή,ταχύτατο δεν κολλάει πουθενά. Είχα ένα θεματάκι με το gps αλλά ανοίγοντας το 3g για να κατεβάσει κάτι λίγα assistance data πλέον όλα καλώς.

Η χρήση που το κάνω περιλαμβάνει: 60-90 λεπτά ομιλία, κανά 30 λεπτά έλεγχος email (δεν έχω το 3g ανοιχτό μόνιμα..το ανοίγω χειροκίνητα όποτε το χρειάζομαι) και καμμία φωτογραφία και πολύ μουσική..

Παρακάτω επισυνάπτω φωτο από τους 2 πρώτους κύκλους φόρτισης.

Δεν το έχω κάνει root ούτε έχω φλασάρει custom rom / kernel. Επίσης η φόρτιση γίνεται με φορτιστή στα 1000mA και όχι στα 1500mA που είναι ο μανίσιος.

Μία ερώτηση μόνο..Επειδή δεν παρατηρώ ταύτιση απόψεων..

Σε όσους το πήραν από vodafone, η ζελατίνα είναι κανονικά τοποθετημένη??

Σε εμένα είχε μία στο κουτί με ένα πανάκι σε μικρή συσκευασία..

Μου φαίνεται πως έχει στο κινητό διότι περιμετρικά βλέπω ένα αυτοκόλλητο λίγα χιλιοστά εσωτερικά των ορίων της οθόνης.

Απλά κατά λάθος μου έπεσε το κινητό και έκανε μικρές γρατσουνιές και σε έσενα σημείο έκανε προεξοχή και "τσιμπάει" το δάκτυλο κάθε φορά που περνάω από εκεί και προσπαθώ να βγάλω την ζελατίνα για να τοποθετήσω την δεύτερη.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia P

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...