Jump to content

Sony Xperia P


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τώρα μένει να δούμε την τιμή που θα έρθει. Αν έρθει κάτω από τα 400 θα είναι σούπερ!

http://www.guenstiger.de/Preisvergleich/Sony/Xperia_P.html

Σε ένα μήνα περίπου τα δικά μας skroutzομάγαζα θα το πουλάνε κοντά στα 300+ αφού τώρα είναι στα 350 περίπου και με ημερομηνία 20/5 και μετά στα γερμανικά αντίστοιχα μαγαζιά.

Δεν υπάρχει περίπτωση να θέλουν κάποια ΠΛΑΙΣΙΟ κλπ. να πάρουν 450 και μείς σαν ζωντόβολα να τα δίνουμε,δε κολλάει με τίποτα πλέον ειδικά τώρα με τις συνθήκες που επικρατούν εδώ(Μπανανία......:mad::().

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

http://www.guenstiger.de/Preisvergleich/Sony/Xperia_P.html

Σε ένα μήνα περίπου τα δικά μας skroutzομάγαζα θα το πουλάνε κοντά στα 300+ αφού τώρα είναι στα 350 περίπου και με ημερομηνία 20/5 και μετά στα γερμανικά αντίστοιχα μαγαζιά.

Δεν υπάρχει περίπτωση να θέλουν κάποια ΠΛΑΙΣΙΟ κλπ. να πάρουν 450 και μείς σαν ζωντόβολα να τα δίνουμε,δε κολλάει με τίποτα πλέον ειδικά τώρα με τις συνθήκες που επικρατούν εδώ(Μπανανία......:mad::().

 

καλα...

 

περιμενε εσυ 300+.......... αν το δεις ποτε εμενα να με χ...εις

Link to comment
Share on other sites

http://www.eprice.com.tw/mobile/talk/4551/4768422/

Από τα λίγα που διέκρινα είδα 1,8 GB για εφαρμογές(καλό) και 591 ΜΒ ελεύθερη RAM την δεδομένη στιγμή(επίσης καλό)......και άλλα που μου άρεσαν.......:)

 

ποπο Link... απιστευτη δουλεια οι κοντοπιθαροι

 

ωραιες φοτος και βιντεος

Link to comment
Share on other sites

To μαύρο είναι πιο «σοβαρό», για κάποιον χρήστη που θα ήθελε κάτι τέτοιο. Το ασημένιο είναι πιο «φωτεινό», αλλά ταιριάζει λιγότερο με το ντύσιμο «σακάκι - γραβάτα» :p

 

Και το κόκκινο μου θυμίζει ανοδιωμένα αλουμίνια σε ρρρρρέισινγ υπερκατασκευες σε 2 τροχούς για τους οπαδούς της αυτοκίνησης :lol:

http://about.me/dftm.shopping

 

Έλα πάρε κόσμε, διαλιέέέχτε, όμορφα πραματάκια σε φιλικές τιμές λέμε, εξεπερέτηση κάνουμε, επικοινωνία εντός!

Link to comment
Share on other sites

http://www.eprice.com.tw/mobile/talk/4551/4768422/

Από τα λίγα που διέκρινα είδα 1,8 GB για εφαρμογές(καλό) και 591 ΜΒ ελεύθερη RAM την δεδομένη στιγμή(επίσης καλό)......και άλλα που μου άρεσαν.......:)

Εσωτερικά πάντως ακόμα Sony Ericsson γράφουν τα κινητά...

Πότε θα βγουν "καθαρά" Sony?

Όχι ότι με ενοχλεί σε κάτι ή ότι θα έχουν καμιά τεράστια διαφορά (πιστεύω). Απλά ρωτάω...

Link to comment
Share on other sites

Εσωτερικά πάντως ακόμα Sony Ericsson γράφουν τα κινητά...

Πότε θα βγουν "καθαρά" Sony?

Όχι ότι με ενοχλεί σε κάτι ή ότι θα έχουν καμιά τεράστια διαφορά (πιστεύω). Απλά ρωτάω...

Μετά τον Αυγουστο θα βγούν από την γραμμή παραγωγής (μετά τα διαδικαστικά ονομασίας κλπ.) σκέτα SONY πιστεύω,εκτιμώ.......;)

Link to comment
Share on other sites

ότι κυκλοφορεί από εδω και πέρα είναι καθαρά sony απλά έχει να κάνιε με διαδικαστικά θέμα τα υποθέτω.
... and Justice for ... ALL ...
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
ότι κυκλοφορεί από εδω και πέρα είναι καθαρά sony απλά έχει να κάνιε με διαδικαστικά θέμα τα υποθέτω.

 

Δεν βρίσκω λόγο να το αναλύσουμε παραπάνω. Εδώ συζητάμε για το xperia p και μόνο.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Sony Xperia P death grip, Το άγγιγμα

του θανάτου

 

techblog.gr/mobile/sony-xperia-p-death-grip-lost-signal-94987/

 

Πρώτες εκτιμήσεις λένε ότι πιθανόν να έχει θέμα με death grip ...

Link to comment
Share on other sites

Αν το κρατάς με το δεξί τι να συμβαίνει άραγε; Θα με έπειθε αν έκαναν το test και σε gsm καθώς κι αν άφηναν την κάμερα 2-3 λεπτά για να δούμε την διακύμανση του 3G.

 

Παρόλο αυτά η απότομη πτώση του σήματος υποδηλώνει υποβόσκων πρόβλημα.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Sony Xperia P death grip, Το άγγιγμα

του θανάτου

 

techblog.gr/mobile/sony-xperia-p-death-grip-lost-signal-94987/

 

Πρώτες εκτιμήσεις λένε ότι πιθανόν να έχει θέμα με death grip ...

 

πάει και αυτό το κινητό...... πάμε γι' άλλα.!!!!!:lol::lol::lol:

frastgr
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ υπερβολές νομίζω ότι είναι. Κάτσε να δούμε πως θα έρθει και το βλέπουμε μετά.
Naxos Guide App - Ο οδηγός για κινητά τηλέφωνα που σας οδηγεί κατευθείαν στα καλύτερα…
Link to comment
Share on other sites

Στο χαντς ον του myphone πάντως μια χαρα σήμα έλεγε οτι ειχε και μάλιστα καλύτερο από αλλα κινητα
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ούτε πού με απασχολεί αν έχει θέμα η όχι,γιατί πολύ απλά δεν πιστεύω ότι έχει,όπως και τα 2 iPhone πού είχα τότε και δεν είχαν κανένα θέμα

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

βλακείες αυτό με το σήμα. σίγουρα υπερβολές.

το κινητάκι είναι τούμπανο ακι δεν νομίζω να κάνανε τόσο εύκολα τέτοιο λάθος

Link to comment
Share on other sites

βλακείες αυτό με το σήμα. σίγουρα υπερβολές.

το κινητάκι είναι τούμπανο ακι δεν νομίζω να κάνανε τόσο εύκολα τέτοιο λάθος

Αυτοί δεν έκαναν λάθος,όσοι το αγοράσουν θα έχουν κανει όμως σίγουρα αν ανακαλύψουν πως οι παρατηρήσεις περι death grip είναι βάσιμες......:lol:;)

Link to comment
Share on other sites

Δε νομίζω πως ισχύει. Θα το δούμε από όσους το πάρουν πρώτοι, αλλά πιστεύω ότι δεν υπάρχει τέτοιο ζήτημα. Το κινητό είναι από τα καλύτερα της αγοράς αυτή τη στιγμή και θα είναι κρίμα να έχει κάτι τέτοιο.
Link to comment
Share on other sites

τελικα η σονυ θα βγαλει κανενα καινουριο τηλεφωνο χωρις προβληματα?το κοιτουσα και αυτο το κινητο,μου αρεσε πολυ και ηθελα να το παρω αλλα με αυτα που ακουω μαλλον παει και αυτο.και οντως το κοκκινο ειναι τελειο....
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν έρθει μην πιστεύετε τίποτα

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

τελικα η σονυ θα βγαλει κανενα καινουριο τηλεφωνο χωρις προβληματα?το κοιτουσα και αυτο το κινητο,μου αρεσε πολυ και ηθελα να το παρω αλλα με αυτα που ακουω μαλλον παει και αυτο.και οντως το κοκκινο ειναι τελειο....

 

Ακομα και να ισχυει(αν και τα συγκεριμενα κινητα ειναι προπαραγωγης), ειναι τουλαχιστον ηλιθιος ο λογος για να μην το παρες....

Link to comment
Share on other sites

Ακομα και να ισχυει(αν και τα συγκεριμενα κινητα ειναι προπαραγωγης), ειναι τουλαχιστον ηλιθιος ο λογος για να μην το παρες....

 

δε νομίζω ότι ο λόγος που επικαλείται ο φίλος είναι ηλίθιος, αν λάβεις υπόψη σου τα 450 ευρώ της αρχικής τιμής (υπερβολική τιμολόγηση κατ' εμέ, κοντά στα 350-380 έπρεπε να παίζει). Και μετά από τις όποιες φήμες ή αλήθειες (θα δείξει τι είναι) δύσκολα κάποιος κάνει πρώτος το βήμα της επιλογής και αγοράς του συγκεκριμένου κινητού. Άλλωστε υπάρχουν καλύτερες προτάσεις κοντά σε αυτή την τιμή, βλέπε HTC ONE S για παράδειγμα..!!!!

Edited by frastgr
frastgr
Link to comment
Share on other sites

προσωπικά το htc δε νομίζω ότι είναι καλύτερη πρόταση αγοράς από το xperia P (Πχ καλύτερο dpi αφού έχει την ίδια ανάλυση σε μικρότερη οθόνη)
... and Justice for ... ALL ...
Link to comment
Share on other sites

προσωπικά το htc δε νομίζω ότι είναι καλύτερη πρόταση αγοράς από το xperia P (Πχ καλύτερο dpi αφού έχει την ίδια ανάλυση σε μικρότερη οθόνη)

 

Κι όμως,είναι καλύτερό και η οθόνη μία χαρά,ας μιλάμε καλύτερα για πράγματά πού έχουμε στα χέρια μας

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

προσωπικά το htc δε νομίζω ότι είναι καλύτερη πρόταση αγοράς από το xperia P (Πχ καλύτερο dpi αφού έχει την ίδια ανάλυση σε μικρότερη οθόνη)

Φίλε μου, να κάτσω να αναλύσω από τεχνικά στοιχεία μέχρι ας πούμε υποστήριξη συσκευής; τι να λέμε τώρα.... μόνο ο διπύρινος επεξεργαστής Krait στο 1.5 φτάνει. Συγκρίνουμε lada με Mercedes, τρόπος του λέγειν!!!!

frastgr
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia P

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...