Jump to content

Sony Xperia P


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

στο skroutz πιστευω πως θα το εχουν πιο χαμηλα.εδω το s που ειναι ανωτερο αρχιζει απο 460 ευρω
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Είναι σίγουρο ότι το έφερε η Vodafone?

 

Αυτο θελω να ρωτησω και εγω καθως το περιμεναμε για μεσα του αλλου μηνα!:confused:

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

παιδια ενταξει το arc s κανει 400,το P να μην κανει 450?μια χαρα τιμη τη βρισκω, αν ειναι ετσι.εγω για κανα 500-530 το κοβα.450 ειναι πολυ καλα πιστευω για τετοιο κινητο.
Link to comment
Share on other sites

Το arc ειναι η προηγουμενη ναυαρχιδα υποτειθεται.νταξει οπως ειπα το κινητο ειναι αξιοπρεπεστατο απο θεμα specifications και με πραγματικα εκπληκτικη κατασκευη.(μενει να το δουμε στην πραξη)

Το απατο που ειπα πηγαινε με τα σημερινα δεδομενα της οικονομιας και των εκαστοτε τιμων που εχουν τα προιοντα.σκεψου μονο ποσο πουλησε το neo v.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αν ξεκίνησε από τα 400 σε ένα μήνα θα έχει πέσει στα 320. Λίγη υπομονή και το τσιμπάτε τότε. ;)
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως πήρα τηλ σε καταστηματα Vodafone και μου είπαν για μαιο.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Αν ξεκίνησε από τα 400 σε ένα μήνα θα έχει πέσει στα 320. Λίγη υπομονή και το τσιμπάτε τότε. ;)

 

450 λενε τα παιδια

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

αυτο λογικα θα ειναι φθηνοτερο απο το S, δ εμπορει να βγει στην ιδια τιμη! Αν εχει γυρω στα 450 ισως μπορεσω ν αντικατασταστησω το arc μου!

 

Βάλε κανά 30άρι ακόμη το πολύ και είσαι μέσα. Από εξωτερικό παίζει να το βρίσκεις και 430ευρώ

 

 

τελικα ολα καλα με την τιμη...περιμενεις και λιγο να πεσει στο 400ρι κι εισαι κομπλε... Λογικα θ αξιζει η μεταβαση:cool:

:cool:
Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως πήρα τηλ σε καταστηματα Vodafone και μου είπαν για μαιο.

 

μαλλον λαθος μοντελο θα ειδε ο φιλος... ισως το U? :worry:

 

αμα λενε Μαιο καλο καλοκαιρι, οσο για την τιμη στα 350ε κατα Αυγουστο-Σεπτεμβρη... :(

παει μακρια η βαλιτσα

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

Sony Xperia P and Xperia U delayed until May 28

23 April, 2012

 

Sony Xperia P and Xperia U are scheduled to be released this May. The previous launch date rumors were pointing to May 7, but according to new info from Clove UK, Sony will be delaying both devices.

 

Either those rumors were full of it or Sony faced some production or shipping issues as the date has now been pushed back to May 28. Granted, three weeks isn't too bad, but delays are never good news.

 

The aluminum Xperia P (black, silver) is available on pre-order on Clove for £330. The youthful Xperia U (white, black) is going to be sold for £204 there, but you should consider the lack of a microSD slot and the limited internal storage it has to offer.

 

http://www.gsmarena.com/sony_xperia_p_and_xperia_u_delayed_until_may_28-news-4139.php

 

Φεξε μαη μου...

Μπεκα πες ποτε θα μας ερθει τελικα ρε φιλε..

Πιο αξιοπιστος εισαι απο αυτους σιγουρα :)

Link to comment
Share on other sites

μαλλον λαθος μοντελο θα ειδε ο φιλος... ισως το U? :worry:

 

αμα λενε Μαιο καλο καλοκαιρι, οσο για την τιμη στα 350ε κατα Αυγουστο-Σεπτεμβρη... :(

παει μακρια η βαλιτσα

 

Όχι μάλλον,σιγουρα,ιδεα δεν είχαν οι ανθρωποι στην Vodafone όταν τους έλεγα για το τηλ.Μονο κάποιοι μου είπαν για αρχές Μαΐου.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Όχι μάλλον,σιγουρα,ιδεα δεν είχαν οι ανθρωποι στην Vodafone όταν τους έλεγα για το τηλ.Μονο κάποιοι μου είπαν για αρχές Μαΐου.

 

Ναι μωρε γιατί αυτοί ειναι σχετικοί γενικά..ασε με βρε Ταξιδιώτη γιατί αν αρχίζω να κράζω για τα όσα έχω ακούσει από όλους τους,θα φάω μπαν

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ναι μωρε γιατί αυτοί ειναι σχετικοί γενικά..ασε με βρε Ταξιδιώτη γιατί αν αρχίζω να κράζω για τα όσα έχω ακούσει από όλους τους,θα φάω μπαν

 

Βρε σχετικοί δεν ειναι,τουλάχιστον όμως δεν είπαν οτι το έχουν χωρις να το έχουν...ούτε οτι το είδαν χωρις να το είδαν.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Σωστό! Οπότε βάλε ότι θα πέσει στα 350!

 

 

 

Ποιος στα λεει αυτα?

 

Sony Xperia P and Xperia U delayed until May 28

23 April, 2012

 

Sony Xperia P and Xperia U are scheduled to be released this May. The previous launch date rumors were pointing to May 7, but according to new info from Clove UK, Sony will be delaying both devices.

 

Either those rumors were full of it or Sony faced some production or shipping issues as the date has now been pushed back to May 28. Granted, three weeks isn't too bad, but delays are never good news.

 

The aluminum Xperia P (black, silver) is available on pre-order on Clove for £330. The youthful Xperia U (white, black) is going to be sold for £204 there, but you should consider the lack of a microSD slot and the limited internal storage it has to offer.

 

http://www.gsmarena.com/sony_xperia_p_and_xperia_u_delayed_until_may_28-news-4139.php

 

Φεξε μαη μου...

Μπεκα πες ποτε θα μας ερθει τελικα ρε φιλε..

Πιο αξιοπιστος εισαι απο αυτους σιγουρα :)

 

 

Εγω στο ειπα πιο πριν απο αυτους

;-)

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

Βρε σχετικοί δεν ειναι,τουλάχιστον όμως δεν είπαν οτι το έχουν χωρις να το έχουν...ούτε οτι το είδαν χωρις να το είδαν.

 

Ισχύει..αλλά τους έχω ικανούς ακομα και να το χουν στο κατάστημα και να μην το ξέρουν..μου εχει τύχει στο πλαίσιο για αυτό στο λέω..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ισχύει..αλλά τους έχω ικανούς ακομα και να το χουν στο κατάστημα και να μην το ξέρουν..μου εχει τύχει στο πλαίσιο για αυτό στο λέω..

 

Εγω παιδια ρωταγα την sonyericsson greece τηλεφωνικά πότε θα κυκλοφορούσε το Satio (το 2009) και δεν είχαν ιδέα. Το αγόρασα πέμπτη και παρασκευή που τους ξαναπήρα τηλέφωνο για ψάρωμα μου λέγανε "το αναμένουμε μεχρι τέλος του μήνα" και όταν τους είπα οτι το αγόρασα κόλησαν λίγο. Τα καταστήματα φαντασου τι ενημέρωση θα έχουν. Στο εξωτερικό έχουν και countdown καμια φορά. Ανήκουστα πράγματα για Ελλάδα...

Link to comment
Share on other sites

Εγω στο ειπα πιο πριν απο αυτους

;-)

 

Εννοειτε και προσωπικα σε ευχαριστω για την εξτρα ενημερωση που κανεις ;)

 

Απλα μετα απο αυτο το αρθρο, δεν καταλαβα αν παει για 28 μαιου για την αγγλια μονο, ή αν αυτη η ημερομηνια ειναι και για μας... Απο το δικο σου ποστ καταλαβαινω οτι το 28 παει και για μας, αλλα ειπα να ρωτησω για να το σιγουρεψω οσο γινετε..

 

Να 'σαι καλα φιλε. :)

Link to comment
Share on other sites

Προσωπική εκτίμηση.

 

Να σε κανω μαγκα???

 

Οι τιμες των κινητων θα ανεβουν, οποτε αν το θες κοιτα να το παρεις νωρις και ασε τις εκτιμησεις...

 

Εννοειτε και προσωπικα σε ευχαριστω για την εξτρα ενημερωση που κανεις ;)

 

Απλα μετα απο αυτο το αρθρο, δεν καταλαβα αν παει για 28 μαιου για την αγγλια μονο, ή αν αυτη η ημερομηνια ειναι και για μας... Απο το δικο σου ποστ καταλαβαινω οτι το 28 παει και για μας, αλλα ειπα να ρωτησω για να το σιγουρεψω οσο γινετε..

 

Να 'σαι καλα φιλε. :)

 

Και για εμας...

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

Να σε κανω μαγκα???

 

Οι τιμες των κινητων θα ανεβουν, οποτε αν το θες κοιτα να το παρεις νωρις και ασε τις εκτιμησεις...

 

ποιος τα λεει αυτα?

 

ολα τα τεχνολογικα προιοντα με την παροδο του χρονου οπως ειναι φυσικοτατο, πεφτουν οι τιμες τους

μονο στα ακινητα ανεβαινει η αξια, αλλα και εκει θα πεσουν συντομα :lol:

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

ποιος τα λεει αυτα?

 

ολα τα τεχνολογικα προιοντα με την παροδο του χρονου οπως ειναι φυσικοτατο, πεφτουν οι τιμες τους

μονο στα ακινητα ανεβαινει η αξια, αλλα και εκει θα πεσουν συντομα :lol:

 

 

Μην μου πεις οτι δεν στο ειπα. Οκ ?

Link to comment
Share on other sites

Μην μου πεις οτι δεν στο ειπα. Οκ ?

 

ειμαι σιγουρος οτι αποκλειεται να λεμε το ιδιο πραγμα

για να κλεισουμε ομως το offtopic θα ηθελες να μας δωσεις ενα επιχειρημα μιας και η αποψη που ειπα προηγουμενως ειναι πιο ευλογη? ;)

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

κι εγω πιστευω οτι ετσι οπως ειναι τα πραγματα,θα βλεπουμε σιγα σιγα ριξιμο στις τιμες.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Αυτο ειναι και το λογικο επομενο και νομος αγραφος της συγκεκριμενης αγορας ,οτι θα πεσουν οι τιμες ..

εχουμε δει ομως & λογω ανωτερας βιας ..(βλ. καταστροφες στην Ταυλανδη ) σε καποια ειδη οι τιμες να αυξανονται ,σκληροι δισκοι κτλ..

Κανείς δεν ξέρει

Edited by nick2crete

Xperia S & M2 Aqua

&Tablet Z & E1

& ,Xperia Z & Z3 & Tablet Z3

XZ Premium & L1

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia P

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...