Jump to content

Sony Xperia P


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το έχει δοκιμάσει κάποιος με το bluetooth sony mw600; Έμφανίζονται τα ονόματα ή μόνο ο αριθμός;

Αν φοράς ICS ναι. Στην 2.3 που το είχα συνδεδεμένο με το Neo V δεν εμφάνιζε τα ονόματα.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ναι, εγώ τα χρησιμοποιώ μαζί, εμφανίζονται τα ονόματα κανονικά (& τα Ελληνικά εννοείται).

Για τα τραγούδια μη με ρωτήσεις - δεν το χρησιμοποιώ για μουσική.

 

Σε ευχαριστώ!

 

 

 

 

 

Αν φοράς ICS ναι. Στην 2.3 που το είχα συνδεδεμένο με το Neo V δεν εμφάνιζε τα ονόματα.

Το p δεν έχει πάρει ακόμη επίσημα αναβάθμιση σε ice cream.

Link to comment
Share on other sites

μαλιστα...

 

απο τελη ιουνιου πηγαμε ιουλιο απο ιουλιο πηγαμε τελη ιουλιου,απο τελη ιουλιου πηγαμε αυγουστο και απο αυγουστο πηγαμε σεπτεμβριο.... αρχιζει λοιπον και η sony να γινεται σαν την LG,σε θεματα αναβαθμισεων...

τωρα γιατι το τηλεφωνο οπως λες,εχει πιασει πατο δεν το καταλαβαινω.. 80% που θα πανε να αγορασουν ενα τηλεφωνο δεν εχουν ιδεα απο bugs και αλλα συνναφη ωστε να το χουν σαν κριτηριο....και το τηλεφωνο απο αποδοσεις εμφανιση τιμη τα σπαει....τεσπα...

το λειτουργικο που τρεχει εχει τα θεματακια του.. ελπιζω να διωρθωθουν με το ICS οταν κ οποτε μας το περασουν....

 

ειπανε το τριτο τριμηνο του 2012

Ιουλιος Αυγουστος Σεπτεμβριος

βαλε και κανα 2 μηνες απο πανω καλα Χριστουγεννα

Link to comment
Share on other sites

Ενα γρηγορο διαλ/μα.....:p

 

Φιλε Dual_Sun για μια ακομη φορα ειναι εμφανες οτι η συσκευη σου εχει σπασει τα νευρα και γενικοτερα την

ψυχολογια και σε εχει ξενερωσει απιστευτα! Πραγματικα σαν φιλος (εστω και αγνωστος) θα σου προτεινα να το

πουλησεις με την πρωτη ευκαιρια και να παρεις κατι που ικανοποιει τις αναγκες σου. Το σιγουρο ειναι οτι απο

αυτονομια οποιο κινητο να διαλεξεις θα εχει καλυτερη αυτονομια, μιας και το P βρισκεται στην 17 θεση απο το

συγκριτικο τεστ του gsm-areana. Απο εκει και περα θα συμφωνησω και εγω (1)(2) οτι το (3) ηχειο δεν ειναι τοσο δυνατο και

στην μεγιστη ενταση κανει παραμορφωση και η (4) απαραδεκτη καθυστερημενη αναβαθμιση και (8) προβλημα με restart μου το εχει

κανει μια φορα μονο, αλλα εχει συμβει και αξιζει να το αναφερω και τελος υπαρχουν στιγμες (6) που χανεται το σημα για

3 δευτερολεπτα αλλα δεν μου εχει συμβει ποτε κατα την κληση.

 

Απο την αλλη και εγω προσωπικα δεν εχω παρατηρησει καποιο (5)(7) προβλημα στο color depth της οθονης, ουτε στπ grip,

(10) ειναι αληθεια οτι μπορει να παρει πανω απο 2 λεπτα να λοκαρει αλλα να μην ξεχναμε οτι το ιδιο προβλημα

υπηρχε και ανεκαθεν στο Arc και γενικοτερα στα περισσοτερα smartphones της Sony. Επισης τουλαχιστον δεν εχω καποιο θεμα

με την παραμορφωση στα ακουστικα, που ισως αυτο να οφειλεται και στο player που χρησημοποιεις. Χωρις να προδικαζω

τιποτα.

 

Αυτο που ηθελα να αφησω τελευταιο ειναι το προβλημα που σου εμφανιζεται με καποια e-mail clients.

Αν μπορεις να γινεις πιο συγκεκριμενος ισως να μπορω να βοηθησω σε αυτο! Καταρ'χην ελπιζω να μην ενοεις

το hotmail το οποιο αποτελει ξεχωριστη περιπτωση απο μονο του για το σεταρισμα αλλα ενοειται οτι γινεται. Απο εκει και περα

ολα τα 2 αλλα clients που εχω δοκιμασει (POP3,IMAP) ειναι οκ. Επειδη ειχα ασχοληθει πανω απο 6 μηνες σε e-mail servers λογου

του project που ειχα δουλεψει στο παρελθον, αν θελεις πες μου το προβλημα και ισως να μπορω να βοηθησω....ισως και οχι....:worry:

 

Τελος αυτο που ηθελα να πω ειναι οτι και οι xda developers ακολουθουν αριθμους, δηλαδη αναλογα με τις συσκευες που

χρησημοποιουνται, για να ξεκινησουν ενα full support i.e. SGs3, Xperia S, Nexus, e.t.c. Απλα πιστευω οτι μεχρι να

βγει και το ICS για το P κανενας δεν μπαινει στον κοπο ουτε και για το πιο απλο tweak-Root.

 

Κατανοω οτι μετα το Arc περιμενες οτι αυτο το κινητο θα ηταν οτι καλυτερο αλλα οπως βλεπεις το ολο route-plan-marketing της

Sony παραμενει ιδιο (εστω και να ειναι λαθος), ακομα και απο το ARC (και πιο πριν) και προσωπικη μου γνωμη ειναι οτι η Sony μας

ετοιμαζει παλι εκπληξεις με το ICS οι οποιες ισως να μας ξενερωσουν για μια ακομη φορα.....:worry:

 

Φυσικα και ολα τα παραπανω ειναι βασισμενα στην προσωπικη μου αποψη με Android 2.3.7 - 6.0.B.1.564.

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ!

Το p δεν έχει πάρει ακόμη επίσημα αναβάθμιση σε ice cream.

Το εχω σε συνδεση με το Ρ και ειναι αψογο με τα ονοματα και τους τιτλους τραγουδιων.

-> HTC Touch Cruise->Nokia 5310 ->HTC Desire ->LG optimus 4x ->Sony Xperia P -> HTC OneX-> iphone 4s -> Galaxy S4 -> lumina 1020 + Honor 6 -> Lumia 1020 + Meizu MX4 -> LG G4-> Galaxy S7 -> Galaxy S7 + Lumia950 -> Galaxy S7 + Nexus 5x -> HTC 10 -> S7Edge -> P20Pro -> S10 -> iPhone11
Link to comment
Share on other sites

Το εχω σε συνδεση με το Ρ και ειναι αψογο με τα ονοματα και τους τιτλους τραγουδιων.

 

πιο εχεις συνδεσει με το P ?

Η παραθεση σου δεν λεει τιποτα

 

Ενα γρηγορο διαλ/μα.....:p

 

Φιλε Dual_Sun για μια ακομη φορα ειναι εμφανες οτι η συσκευη σου εχει σπασει τα νευρα και γενικοτερα την

ψυχολογια και σε εχει ξενερωσει απιστευτα! Πραγματικα σαν φιλος (εστω και αγνωστος) θα σου προτεινα να το

πουλησεις με την πρωτη ευκαιρια και να παρεις κατι που ικανοποιει τις αναγκες σου. Το σιγουρο ειναι οτι απο

αυτονομια οποιο κινητο να διαλεξεις θα εχει καλυτερη αυτονομια, μιας και το P βρισκεται στην 17 θεση απο το

συγκριτικο τεστ του gsm-areana. Απο εκει και περα θα συμφωνησω και εγω (1)(2) οτι το (3) ηχειο δεν ειναι τοσο δυνατο και

στην μεγιστη ενταση κανει παραμορφωση και η (4) απαραδεκτη καθυστερημενη αναβαθμιση και (8) προβλημα με restart μου το εχει

κανει μια φορα μονο, αλλα εχει συμβει και αξιζει να το αναφερω και τελος υπαρχουν στιγμες (6) που χανεται το σημα για

3 δευτερολεπτα αλλα δεν μου εχει συμβει ποτε κατα την κληση.

 

Απο την αλλη και εγω προσωπικα δεν εχω παρατηρησει καποιο (5)(7) προβλημα στο color depth της οθονης, ουτε στπ grip,

(10) ειναι αληθεια οτι μπορει να παρει πανω απο 2 λεπτα να λοκαρει αλλα να μην ξεχναμε οτι το ιδιο προβλημα

υπηρχε και ανεκαθεν στο Arc και γενικοτερα στα περισσοτερα smartphones της Sony. Επισης τουλαχιστον δεν εχω καποιο θεμα

με την παραμορφωση στα ακουστικα, που ισως αυτο να οφειλεται και στο player που χρησημοποιεις. Χωρις να προδικαζω

τιποτα.

 

Αυτο που ηθελα να αφησω τελευταιο ειναι το προβλημα που σου εμφανιζεται με καποια e-mail clients.

Αν μπορεις να γινεις πιο συγκεκριμενος ισως να μπορω να βοηθησω σε αυτο! Καταρ'χην ελπιζω να μην ενοεις

το hotmail το οποιο αποτελει ξεχωριστη περιπτωση απο μονο του για το σεταρισμα αλλα ενοειται οτι γινεται. Απο εκει και περα

ολα τα 2 αλλα clients που εχω δοκιμασει (POP3,IMAP) ειναι οκ. Επειδη ειχα ασχοληθει πανω απο 6 μηνες σε e-mail servers λογου

του project που ειχα δουλεψει στο παρελθον, αν θελεις πες μου το προβλημα και ισως να μπορω να βοηθησω....ισως και οχι....:worry:

 

Τελος αυτο που ηθελα να πω ειναι οτι και οι xda developers ακολουθουν αριθμους, δηλαδη αναλογα με τις συσκευες που

χρησημοποιουνται, για να ξεκινησουν ενα full support i.e. SGs3, Xperia S, Nexus, e.t.c. Απλα πιστευω οτι μεχρι να

βγει και το ICS για το P κανενας δεν μπαινει στον κοπο ουτε και για το πιο απλο tweak-Root.

 

Κατανοω οτι μετα το Arc περιμενες οτι αυτο το κινητο θα ηταν οτι καλυτερο αλλα οπως βλεπεις το ολο route-plan-marketing της

Sony παραμενει ιδιο (εστω και να ειναι λαθος), ακομα και απο το ARC (και πιο πριν) και προσωπικη μου γνωμη ειναι οτι η Sony μας

ετοιμαζει παλι εκπληξεις με το ICS οι οποιες ισως να μας ξενερωσουν για μια ακομη φορα.....:worry:

 

Φυσικα και ολα τα παραπανω ειναι βασισμενα στην προσωπικη μου αποψη με Android 2.3.7 - 6.0.B.1.564.

εσυ πρεπει να εργαζεσε σε Γραφειο και να εχεις καπου καπου βαρεμαρες :X πολυ χρονο ειθελα να πω με τοπσο που γραφεις :D

καταπλικτηκος για αλλλη μια φορα

φιλε μου μην το πουλας οτι και να σου λενε κρατησε το εχεις το καλυτερο κινητο

ουτε και το τελάυταιο μοντελο της Samsung δεν εχει φαει :lol:

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

πιο εχεις συνδεσει με το P ?

Η παραθεση σου δεν λεει τιποτα:

 

Φίλε Dimi αν κοιτάξεις δυο πόστ ποιο πάνω απο το δικο μου θα δεις που αναφέρομαι και η παράθεση γίνεται αυτόματα δεν την έφτιαξα εγώ την έκοψε μονή της.

 

Για το Mw600 hands free αναφέρομαι.

-> HTC Touch Cruise->Nokia 5310 ->HTC Desire ->LG optimus 4x ->Sony Xperia P -> HTC OneX-> iphone 4s -> Galaxy S4 -> lumina 1020 + Honor 6 -> Lumia 1020 + Meizu MX4 -> LG G4-> Galaxy S7 -> Galaxy S7 + Lumia950 -> Galaxy S7 + Nexus 5x -> HTC 10 -> S7Edge -> P20Pro -> S10 -> iPhone11
Link to comment
Share on other sites

Φίλε Dimi αν κοιτάξεις δυο πόστ ποιο πάνω απο το δικο μου θα δεις που αναφέρομαι και η παράθεση γίνεται αυτόματα δεν την έφτιαξα εγώ την έκοψε μονή της.

 

Για το Mw600 hands free αναφέρομαι.

 

οταν το χρησιμοποιεις και βαραει κληση ακουγεται μονο απο το hands free η ακουγεται και απο το ηχειο του xpedia????

Link to comment
Share on other sites

οταν το χρησιμοποιεις και βαραει κληση ακουγεται μονο απο το hands free η ακουγεται και απο το ηχειο του xpedia????

 

Ακούγεται απο το κινητό ο ηχος κλήσης κανονικά και απο το ακουστικό του handsfree ενα μπιπ μπιπ

-> HTC Touch Cruise->Nokia 5310 ->HTC Desire ->LG optimus 4x ->Sony Xperia P -> HTC OneX-> iphone 4s -> Galaxy S4 -> lumina 1020 + Honor 6 -> Lumia 1020 + Meizu MX4 -> LG G4-> Galaxy S7 -> Galaxy S7 + Lumia950 -> Galaxy S7 + Nexus 5x -> HTC 10 -> S7Edge -> P20Pro -> S10 -> iPhone11
Link to comment
Share on other sites

Ακούγεται απο το κινητό ο ηχος κλήσης κανονικά και απο το ακουστικό του handsfree ενα μπιπ μπιπ

 

το βλεπω γενικα δεν ειναι πολυ ακριβο εισαι ευχαριστημενος??? απο ενταση στις κλησεις στο xperia???? καλο???? αξιζει???

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου ειναι πολύ καλό, οταν προτοβγήκε ηταν ακριβό καπου 60-70€ τώρα μετα απο 1 χρονο και επεσε.

Εχει FM Radio RDS, συνδεση με τρεις συσκευές τα ακουστικά έχουν πολυ καλό ήχο με μπάσο για οσους ακούν μουσική

ένα αρνητικό μόνο τα ακουστικά εχουν λεπτό καλώδιο αλλα αυτο λείνεται γιατί μπορείς να βάλεις οτι ακουστικά θες εσυ γιατι

εχει υποδοχή 3.5mm και το μικροφωνο είναι πάνω στη συσκευή και όχι στο καλώδιο. Πολύ καλή αυτονομία επίσης.

Αξίζει γιατι είναι υποκατάργηση και γι αυτο επεσε η τιμή.

-> HTC Touch Cruise->Nokia 5310 ->HTC Desire ->LG optimus 4x ->Sony Xperia P -> HTC OneX-> iphone 4s -> Galaxy S4 -> lumina 1020 + Honor 6 -> Lumia 1020 + Meizu MX4 -> LG G4-> Galaxy S7 -> Galaxy S7 + Lumia950 -> Galaxy S7 + Nexus 5x -> HTC 10 -> S7Edge -> P20Pro -> S10 -> iPhone11
Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου ειναι πολύ καλό, οταν προτοβγήκε ηταν ακριβό καπου 60-70€ τώρα μετα απο 1 χρονο και επεσε.

Εχει FM Radio RDS, συνδεση με τρεις συσκευές τα ακουστικά έχουν πολυ καλό ήχο με μπάσο για οσους ακούν μουσική

ένα αρνητικό μόνο τα ακουστικά εχουν λεπτό καλώδιο αλλα αυτο λείνεται γιατί μπορείς να βάλεις οτι ακουστικά θες εσυ γιατι

εχει υποδοχή 3.5mm και το μικροφωνο είναι πάνω στη συσκευή και όχι στο καλώδιο. Πολύ καλή αυτονομία επίσης.

Αξίζει γιατι είναι υποκατάργηση και γι αυτο επεσε η τιμή.

 

αρα κατι τετοιο φιλε μου, λυνει το προβλημα με την μουσικη που ακουγεται καπως χαμηλα σε ενταση με τα μαμισια ακουστικα οπως κ οταν εισαι σε κλησεις ακουγεται καπως χαμηλα... αν αυτο δινει κ ενταση στις φωνητικες κλησεις κ η μουσικη ακουγεται και πιο μπασα και εχει κ αναγνωριση κλησεων με ονομα κ οχι μονο με αριθμο ε τοτε δεν θελουμε κατι αλλο σε hands free.....

Link to comment
Share on other sites

Εχθες σε καποιο γλεντι απο εναν γαμο που ειναι να γινει

φιλοι και παιδια τους απο εξωτερικο ειχανε SAmsung στο τραπεζι ολοι τους

ε εβγαλα και εγω το δικο μου :p το βγαζω απο την θηκη :D

και τους λεω ετσι για να σπασει λιγο η μυρωδια του πλαστικου απο εδω δειτε αλουμινιο τους λεω

τι το ειθελες πεσανε να με φανε ολοι :lol:

Link to comment
Share on other sites

Εχθες σε καποιο γλεντι απο εναν γαμο που ειναι να γινει

φιλοι και παιδια τους απο εξωτερικο ειχανε SAmsung στο τραπεζι ολοι τους

ε εβγαλα και εγω το δικο μου :p το βγαζω απο την θηκη :D

και τους λεω ετσι για να σπασει λιγο η μυρωδια του πλαστικου απο εδω δειτε αλουμινιο τους λεω

τι το ειθελες πεσανε να με φανε ολοι :lol:

 

:lol::lol:

καλά έκανες. δεν συγκρίνεται το p μποστά στη πλαστικούρα της samsung

Link to comment
Share on other sites

Εχθες σε καποιο γλεντι απο εναν γαμο που ειναι να γινει

φιλοι και παιδια τους απο εξωτερικο ειχανε SAmsung στο τραπεζι ολοι τους

ε εβγαλα και εγω το δικο μου :p το βγαζω απο την θηκη :D

και τους λεω ετσι για να σπασει λιγο η μυρωδια του πλαστικου απο εδω δειτε αλουμινιο τους λεω

τι το ειθελες πεσανε να με φανε ολοι :lol:

 

Κι εκεί που όλοι θέλουν να δουν το αλουμινένιο κινητό κάνει ένα τσαφ και κλείνει από μπαταρία .... εσύ λες μισό να βρω μια πρίζα αλλά εν το μεταξύ όλοι ξαναγύρισαν στα πλαστικά samsung που τους βγάζουν άνετα 20-25 ώρες χρήσης ... :P :ninja: :ninja:

Iphone 7 - Huawei P9 Lite - Ipad Mini 2 - MacBook Pro 13 - Asus ZenAioS

Previous : Iphone 6 - Ipad Mini Retina- MacBook Air - Toshiba Click Mini - Dell Inspiro 23 - Ipad Air - Ipad MIni - Toshiba Encore 8 - Iphone 5C - Ipad 2 - Samsung Galaxy S4 mini - Samsung Tab 7 - Motorola Razr I - Sony Xperia P - Sony Ericsson Xperia Arc - Motorola Defy - Samsung Omnia 2 - Samsung Omnia

Link to comment
Share on other sites

Κι εκεί που όλοι θέλουν να δουν το αλουμινένιο κινητό κάνει ένα τσαφ και κλείνει από μπαταρία .... εσύ λες μισό να βρω μια πρίζα αλλά εν το μεταξύ όλοι ξαναγύρισαν στα πλαστικά samsung που τους βγάζουν άνετα 20-25 ώρες χρήσης ... :P :ninja: :ninja:

 

η απλα κουμπωνει αυτον τον εξωτερικο φορτιστη που πηρε!εκει οντως θα πουνε "ουαου"! :lol: :lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

:lol::lol:

καλά έκανες. δεν συγκρίνεται το p μποστά στη πλαστικούρα της samsung

 

ετσι ειναι η αληθεια να λεγεται :D εχουμε το καλυτερο DESING

Link to comment
Share on other sites

Κι εκεί που όλοι θέλουν να δουν το αλουμινένιο κινητό κάνει ένα τσαφ και κλείνει από μπαταρία .... εσύ λες μισό να βρω μια πρίζα αλλά εν το μεταξύ όλοι ξαναγύρισαν στα πλαστικά samsung που τους βγάζουν άνετα 20-25 ώρες χρήσης ... :P :ninja: :ninja:

 

ακομη τσαφ και κλεισιμο δεν εχει γινει φροντιζω γι΄αυτο ;)

http://desmond.imageshack.us/Himg109/scaled.php?server=109&filename=bild000o.jpg&res=landing

Link to comment
Share on other sites

Επειδή βαρέθηκα ολίγον να ακούω για τη μπαταρία...

Με κάθε καλή διάθεση, συνφορουμίτη Dual_Sun, απλά πούλησε το γιατί σου έχει καταστρέψει την ψυχολογία και δεν αξίζει να χαλιέσαι τόσο πολύ για ένα κινητό!!

 

Και το πλεονέκτημα!

Τράβηξα video FullHD προχτές σε μια συναυλία και η ποιότητα απλα ΔΕΝ υπάρχει, με πάρα πολύ zoom και νύχτα, η εικόνα είναι ικανοποιητική αλλά ο ήχος είναι σα να είσαι εκεί!! Αυτό που άκουγα live, αυτό έχει αποτυπωθεί...

 

Κατέβασα αυτό, https://play.google.com/store/apps/details?id=com.androidwasabi.livewallpaper.dandelion&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5hbmRyb2lkd2FzYWJpLmxpdmV3YWxscGFwZXIuZGFuZGVsaW9uIl0. και είναι πάρα πολύ όμορφο!!

Link to comment
Share on other sites

Ναι Ναι πουλησε το

το αγοραζω εγω και πριν βγει ο αναβαθμιση

 

Επειδή βαρέθηκα ολίγον να ακούω για τη μπαταρία...

Με κάθε καλή διάθεση, συνφορουμίτη Dual_Sun, απλά πούλησε το γιατί σου έχει καταστρέψει την ψυχολογία και δεν αξίζει να χαλιέσαι τόσο πολύ για ένα κινητό!!

 

Και το πλεονέκτημα!

Τράβηξα video FullHD προχτές σε μια συναυλία και η ποιότητα απλα ΔΕΝ υπάρχει, με πάρα πολύ zoom και νύχτα, η εικόνα είναι ικανοποιητική αλλά ο ήχος είναι σα να είσαι εκεί!! Αυτό που άκουγα live, αυτό έχει αποτυπωθεί...

 

Κατέβασα αυτό, https://play.google.com/store/apps/details?id=com.androidwasabi.livewallpaper.dandelion&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5hbmRyb2lkd2FzYWJpLmxpdmV3YWxscGFwZXIuZGFuZGVsaW9uIl0. και είναι πάρα πολύ όμορφο!!

 

Το χαλασες το κινητο με Livewallpaper απο Samsung

 

βαλε καλυτερα αυτο

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.androidwasabi.livewallpaper.lavender&feature=more_from_developer

 

Επειδή βαρέθηκα ολίγον να ακούω για τη μπαταρία...

Με κάθε καλή διάθεση, συνφορουμίτη Dual_Sun, απλά πούλησε το γιατί σου έχει καταστρέψει την ψυχολογία και δεν αξίζει να χαλιέσαι τόσο πολύ για ένα κινητό!!

 

Και το πλεονέκτημα!

Τράβηξα video FullHD προχτές σε μια συναυλία και η ποιότητα απλα ΔΕΝ υπάρχει, με πάρα πολύ zoom και νύχτα, η εικόνα είναι ικανοποιητική αλλά ο ήχος είναι σα να είσαι εκεί!! Αυτό που άκουγα live, αυτό έχει αποτυπωθεί...

 

Κατέβασα αυτό, https://play.google.com/store/apps/details?id=com.androidwasabi.livewallpaper.dandelion&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5hbmRyb2lkd2FzYWJpLmxpdmV3YWxscGFwZXIuZGFuZGVsaW9uIl0. και είναι πάρα πολύ όμορφο!!

 

Μη ,αστον πλακα εχει οταν τον πιανει το παραπονο για την μπαταρια δεν παιζετε ,δεν υπαρχει δευτερος :lol:

συνεχεισε να παραπονιεσε καλα ειναι

αν το πουλησεις που θα σε ξαναδουμε? θα μπαινεις σε αλλο δωματιο,

η θα περιμενουμε να ξαναεχουμε τα ιδια κινητα?:D

κρατησε το εως να παθεις νευρικο κλονισμο και βλεπουμε μετα

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

Ναι Ναι πουλησε το το αγοραζω εγω και πριν βγει ο αναβαθμιση

 

Όπως θα έχετε προσέξει το topic έχει αρχίσει να μετατρέπεται σε chat room. Είμαι υπέρμαχος του χαλαρού κλίματος, του χιούμορ και της καλής διάθεσης αρκεί όμως αυτό να γίνεται σε λογικά πλαίσια.

Θα παρακαλέσω λοιπόν από όλους να είμαστε λίγο πιο προσεκτικοί.

 

@Dimis39

Θερμή παράκληση να αποφεύγεις τα συνεχόμενα post. Μπορείς να χρησιμοποιήσεις το κουμπί της τροποποίησης (http://images.myphone.gr/prebuttons/edit.png) αν θες να προσθέσεις κάτι σε υπάρχον post σου ή το κουμπάκι της πολλάπλης παράθεσης (http://images.myphone.gr/prebuttons/multiquote_off.png) για να συμπεριλάβεις πολλές παραθέσεις σε ένα post σου. Αν δεν ξέρεις πως γίνεται στείλε μου πμ να σου δώσω περισσότερες οδηγίες.

 

Ευχαριστώ για την προσοχή σας, συνεχίζουμε! :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Επισημη απαντηση απο την Sony για το θεμα του σηματος. Απο αρχες Αυγουστου το νεο firmware.

 

We have received isolated consumer complaints about network selection issues for the products Xperia™ U, Xperia™ P, Xperia™ sola and Xperia™ go in connection with Android 2.3.7 SW version 6.0.B.3.162, successfully resolved by re-starting the phone.

Further optimizations of the network selection procedures were made and affected consumers are recommended to upgrade their handset SW to a new Android 2.3.7 SW version to be available from early August onwards.

Link to comment
Share on other sites

Κι εκεί που όλοι θέλουν να δουν το αλουμινένιο κινητό κάνει ένα τσαφ και κλείνει από μπαταρία .... εσύ λες μισό να βρω μια πρίζα αλλά εν το μεταξύ όλοι ξαναγύρισαν στα πλαστικά samsung που τους βγάζουν άνετα 20-25 ώρες χρήσης ... :P :ninja: :ninja:

 

Κ που να δεις πως γίνεται το αλουμίνιο όταν πέσει κάτω.. Δεν κάνει απλά γρατσουνιά...τσαλακώνει...Μετά ψάχνεις φανοποιό!!! Κάποια στιγμή θα ανεβάσω και φώτο.......

Link to comment
Share on other sites

Τα πλαστικά δεν σας αρέσουν τα αλουμίνια δεν σας αρέσουν το γυαλι δεν σας αρεσει τι να βάλουν οι κατασκευαστές?

Ότι πέσει κάτω θα πάθει ζημιά, τσαλακωμα είναι αυτο ή σπάσιμο, απλά γιατί δεν φτιάχνονται για να πέσουν.

Ρίξετε defy xcover αυτά αντέχουν.

-> HTC Touch Cruise->Nokia 5310 ->HTC Desire ->LG optimus 4x ->Sony Xperia P -> HTC OneX-> iphone 4s -> Galaxy S4 -> lumina 1020 + Honor 6 -> Lumia 1020 + Meizu MX4 -> LG G4-> Galaxy S7 -> Galaxy S7 + Lumia950 -> Galaxy S7 + Nexus 5x -> HTC 10 -> S7Edge -> P20Pro -> S10 -> iPhone11
Link to comment
Share on other sites

Στο xperia p βλέπω τα περισσότερα παράπονα είναι για την μπαταρία του και την διάρκεια της , στο topic του sole όμως βλέπω τους κατόχους αρκετά ευχαριστημένους σε αυτό τον τομέα παρόλο που τα 2 δύο κινητά είναι σχεδόν ίδια σε hardware με μόνη διαφορά την μεγαλύτερη οθόνη του p αλλά πιο οικονομική σύμφωνα με την sony ελεο τεχνολογίας whitemagic.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia P

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...