Jump to content

Sony Xperia P


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εμένα πάντως αν με ξενερωσει ένα κινητο, το πουλαω αμέσως και με συνοπτικές διαδικασίες. Σιγά με το αφήσω να μου ανεβάζει την πίεση καθημερινά. Dual Sun βρες ένα smartphone με καλύτερη αυτονομία τώρα που είναι νωρίς.
-> HTC Touch Cruise->Nokia 5310 ->HTC Desire ->LG optimus 4x ->Sony Xperia P -> HTC OneX-> iphone 4s -> Galaxy S4 -> lumina 1020 + Honor 6 -> Lumia 1020 + Meizu MX4 -> LG G4-> Galaxy S7 -> Galaxy S7 + Lumia950 -> Galaxy S7 + Nexus 5x -> HTC 10 -> S7Edge -> P20Pro -> S10 -> iPhone11
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αν γυρίσεις λίγες σελίδες πίσω θα βρεις αυτό Πού ψάχνεις

Την επαναφορτιζόμενή εννοώ.

Ψάχνω ακόμη ένα Xperia P οποίος το πουλάει ας στείλή μυνημα

:D

Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν το αλλαζω με τίποτα προς το παρών, εχει οτι θέλω λειτουργεί απροβλημάτιστα και ολα αυτα σε ενα απιστευτο κελυφος αλουμινίου.
-> HTC Touch Cruise->Nokia 5310 ->HTC Desire ->LG optimus 4x ->Sony Xperia P -> HTC OneX-> iphone 4s -> Galaxy S4 -> lumina 1020 + Honor 6 -> Lumia 1020 + Meizu MX4 -> LG G4-> Galaxy S7 -> Galaxy S7 + Lumia950 -> Galaxy S7 + Nexus 5x -> HTC 10 -> S7Edge -> P20Pro -> S10 -> iPhone11
Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν το αλλαζω με τίποτα προς το παρών, εχει οτι θέλω λειτουργεί απροβλημάτιστα και ολα αυτα σε ενα απιστευτο κελυφος αλουμινίου.

 

;););););)

Link to comment
Share on other sites

πρώτον άδικα άνοιξες νέο topic, μπορούσες να ρωτήσεις στο επίσημο xperia p topic, όσο για το gps πως καταλαβαίνεις οτι δε λειτουργεί?

Δεν μπορει να συνδεθει με δορυφορο , ψαχνει για αρκετη ωρα μεχρι να συνδεθει. σημερα συνδεθηκε μια φορα με το iGO , και μετα παλι τα ιδια. μηπως μπορεις να προτεινεις καποιο αλλο Navi να το δοκιμασω?

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορει να συνδεθει με δορυφορο , ψαχνει για αρκετη ωρα μεχρι να συνδεθει. σημερα συνδεθηκε μια φορα με το iGO , και μετα παλι τα ιδια. μηπως μπορεις να προτεινεις καποιο αλλο Navi να το δοκιμασω?

 

Sygic Δοκίμασε. ΚΛειδώνει σχετικά γρήγορα. Πάντως και σε μένα αν έχω τα data off κάνει κανα 5λεπτο να κλειδώσει. Με τα data on κλειδώνει μέσα σε 1 λεπτό.

 

Εμένα πάντως αν με ξενερωσει ένα κινητο, το πουλαω αμέσως και με συνοπτικές διαδικασίες. Σιγά με το αφήσω να μου ανεβάζει την πίεση καθημερινά. Dual Sun βρες ένα smartphone με καλύτερη αυτονομία τώρα που είναι νωρίς.

 

Η αυτονομία είναι πολύ σοβαρό θέμα. Εγώ το φορτίζω 2η φορά στην ημέρα όταν γυρίζω σπίτι από δουλειά γιατί είναι στο 50%-55% το κινητό . Βασικά θα περιμένω να δω το Iphone 5 καθώς και τα κινητά που θα παρουσιάσει η google, την νέα σειρά Nexus. Δεν την ξαναπατάω να αγοράσω κινητό από τρίτο κατασκευαστή. Θέλω να παίρνω τις αναβαθμίσεις στην ώρα τους και να έχω σοβαρή υποστήριξη.

 

 

Όσο για αυτούς που σκέφτονται την αγορά του κινητού , θα τους πρότεινα πρώτα να περιμένουν να βγει η ROM του ICS , να δουν αν βελτιώνονται τα σημαντικά προβλήματα που έχει , και τότε να αποφασίσουν αν θα το πάρουν.

Iphone 7 - Huawei P9 Lite - Ipad Mini 2 - MacBook Pro 13 - Asus ZenAioS

Previous : Iphone 6 - Ipad Mini Retina- MacBook Air - Toshiba Click Mini - Dell Inspiro 23 - Ipad Air - Ipad MIni - Toshiba Encore 8 - Iphone 5C - Ipad 2 - Samsung Galaxy S4 mini - Samsung Tab 7 - Motorola Razr I - Sony Xperia P - Sony Ericsson Xperia Arc - Motorola Defy - Samsung Omnia 2 - Samsung Omnia

Link to comment
Share on other sites

σε κανενα ελληνικό σιτε εχουμε τίποτα καλό ??

 

http://www.play247.gr/index.php?main_page=product_info&products_id=49345

 

Dual_sun μαλλον ειχες ποιο μπροστα το 6310 i :Dκαι μπερδευσε

εκεινο κρατουσε 1 εβδομαδα γιατι δεν καταναλωνε μπαταρια

δεν ειχε εφαρμογες για να ασχολειτε κανεις το ειχαμε μονο για να τηλεφωνουμε

με τα τωρινα τηλεφωνα ολο στο χερι τα εχει κανεις

αν παλι το δινεις και χωρις το παγωτο το αγοραζω εγω

πουλησετο πριν βγει η αναβαθμηση μετα αλλαζει η τιμη του :happy:

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

Dual_sun μαλλον ειχες ποιο μπροστα το 6310 i :Dκαι μπερδευσε

εκεινο κρατουσε 1 εβδομαδα γιατι δεν καταναλωνε μπαταρια

δεν ειχε εφαρμογες για να ασχολειτε κανεις το ειχαμε μονο για να τηλεφωνουμε

με τα τωρινα τηλεφωνα ολο στο χερι τα εχει κανεις

αν παλι το δινεις και χωρις το παγωτο το αγοραζω εγω

πουλησετο πριν βγει η αναβαθμηση μετα αλλαζει η τιμη του :happy:

 

ΚΟίτα ... ποιο μπροστά είχα το Arc , πριν είχα το DEFY και πιο πριν είχα όλα τα ΟΜΝΙΑ ... Οπότε θα μου επιτρέψεις να έχω μια ολοκληρωμένη άποψη για το πότε μια μπαταρία είναι νορμάλ για ένα Smartphone και για το πότε είναι ανεπαρκής.

 

Επίσης θα μου επιτρέψεις να εκφέρω την άποψη πως η ROM Που φοράει το κινητό έχει ΠΑΡΑ πολλά Bugs τα οποία παίζουν καταλυτικό ρόλο στο θέμα της αυτονομίας.

 

Τέλος το έχω ξαναπει, μια εταιρεία που σέβεται τους πελάτες της δεν γίνεται να σου έχει καινούργια κινητά με την 2.3.7 την στιγμή που πλέον υπάρχει η 4.1

 

Δεν χρειάζεται να γινόμαστε Fun boys.

 

ΥΓ: Το να προτείνεται η αγορά http://www.play247.gr/index.php?main_page=product_info&products_id=49345 για να μην έχουν οι ιδιοκτήτες του P το άγχος αν θα τους βγάλει ή όχι το κινητό μια ολόκληρη μέρα χρήσης δείχνει από μόνο του το πόσο απαράδεκτη είναι η αυτονομία του κινητού.

 

ΥΓ2 : Όσοι από εσάς βρίσκεται ελάσσονος σημασίας το θέμα της αυτονομίας , μάλλον δεν χρησιμοποιείται το κινητό ως Smartphone αλλά περισσότερο ώς απλό τηλέφωνο ή music player. Προσωπικά έχω απαίτηση ένα σοβαρό Smartphone να μπορεί να βγάλει 24ώρες λειτουργίας με Normal χρήση (όπως βασικά η συντριπτική πλειοψηφία των Smartphones). Αυτή την στιγμή που το P με το ζόρι βγάζει τις μισές και λίγο παραπάνω.

Edited by DuAl_SuN

Iphone 7 - Huawei P9 Lite - Ipad Mini 2 - MacBook Pro 13 - Asus ZenAioS

Previous : Iphone 6 - Ipad Mini Retina- MacBook Air - Toshiba Click Mini - Dell Inspiro 23 - Ipad Air - Ipad MIni - Toshiba Encore 8 - Iphone 5C - Ipad 2 - Samsung Galaxy S4 mini - Samsung Tab 7 - Motorola Razr I - Sony Xperia P - Sony Ericsson Xperia Arc - Motorola Defy - Samsung Omnia 2 - Samsung Omnia

Link to comment
Share on other sites

Αντε καλα σου επιτρεπω να εχεις αποψη και να την εκφραζεις :)

την αλλη λυση την προτινω γιατι δεν γινεται αλλιως το πηραμε το κινητο τι να κανουμε

οσο για την αναβαθμηση δεν το καταλαβαινω γιατι θα επρεπε να εχει κιολας την καινουρια επανω του?

θα την περασουμε σε λιγο καιρο ολα ειναι μια ιδεα

ας κοιταξουμε και το DESING που δεν το εχουν τα αλλα οπως το ARC ολο πλαστικο ειναι και κρατς κρουτς στο καθε αγγιγμα

φυσικα και θα ειτανε καλυτερα να κρατουσε πιο πολυ η μπαταρια του αλλα ισως διορθωθει αυτο με τον καιρο

εμενα με βγαζει ανετα μια μερα το ενοχλω δεν το ενοχλω

εδω ειμαστε για να λεμε την γνωμη μας και φυσικα ολες ειναι σεβαστες και καλα κανουμε και της θετουμε

θα δεις απο μονος σου θα το αγαπησεις και θα βρεθει μια λυση με την αυτονομια του

 

υπομονη

Link to comment
Share on other sites

Μια συντομη ενημερωση για οσους θελουν να χρησημοποιησουν το USB-3G stick για να κανουν share το ιντερνετ απο το laptop τους και να συνδεσουν το αγαπημενο τους Android, επισημα και προγραμματιστικα πλεον το Standard Android δεν υποστηριζει IBSS (Ad-HOC) networks. Θελω να πιστευω βεβαια οτι με το Root η ICS κατι θα γινει, ωστοσο ξεχναμε remote και μενουμε σταθερα στο δικο μας TCP-UDP :p. Παρεμπιπτοντως, διαβασα σε κατι headlines οτι η ICS μαλλον θα εχει ενα minor delay για την προγραμματισμενη αναβαθμιση του P στην Ιταλια αλλα σε εκεινο το σημειο η δεν ειχε καλυψη 3G και δεν μπηκα καν στο κοπο να ανοιξω το link (με GSM/(2G)) . Βλεπω να ερθει ο Σεπτεμβριος και να περιμενουμε ολοι μαζι P&U την καλη μας αναβαθμιση :lol:
Link to comment
Share on other sites

Σύμφωνα με το XDA το Update για ICS πάει για Σεπτέμβριο...

Σύμφωνα με τα posts στο http://talk.sonymobile.com τα Bugs της GB Rom είναι ατελείωτα και σύμφωνα με τα άρθρα περί πωλήσεων οι πωλήσεις του κινητού έχουν πιάσει πάτο.

Σε περίπτωση που δεν ανέβουν οι πωλήσεις με την έλευση του ICS η Sony θα προβεί σε major price drop για να ξεστοκάρει.

 

Γενικά όποιος ενδιαφέρεται για το κινητό καλό θα είναι να περιμένει 2 μηνάκια πριν προβεί σε αγορά. :ninja: :ninja:

Iphone 7 - Huawei P9 Lite - Ipad Mini 2 - MacBook Pro 13 - Asus ZenAioS

Previous : Iphone 6 - Ipad Mini Retina- MacBook Air - Toshiba Click Mini - Dell Inspiro 23 - Ipad Air - Ipad MIni - Toshiba Encore 8 - Iphone 5C - Ipad 2 - Samsung Galaxy S4 mini - Samsung Tab 7 - Motorola Razr I - Sony Xperia P - Sony Ericsson Xperia Arc - Motorola Defy - Samsung Omnia 2 - Samsung Omnia

Link to comment
Share on other sites

μαλιστα...

 

απο τελη ιουνιου πηγαμε ιουλιο απο ιουλιο πηγαμε τελη ιουλιου,απο τελη ιουλιου πηγαμε αυγουστο και απο αυγουστο πηγαμε σεπτεμβριο.... αρχιζει λοιπον και η sony να γινεται σαν την LG,σε θεματα αναβαθμισεων...

τωρα γιατι το τηλεφωνο οπως λες,εχει πιασει πατο δεν το καταλαβαινω.. 80% που θα πανε να αγορασουν ενα τηλεφωνο δεν εχουν ιδεα απο bugs και αλλα συνναφη ωστε να το χουν σαν κριτηριο....και το τηλεφωνο απο αποδοσεις εμφανιση τιμη τα σπαει....τεσπα...

το λειτουργικο που τρεχει εχει τα θεματακια του.. ελπιζω να διωρθωθουν με το ICS οταν κ οποτε μας το περασουν....

Link to comment
Share on other sites

και ετσι να μεινη δεν με χαλαει χωρις την αναβαθμηση

τωρα που ειρθε και το αλλο το συστημα που φορτιζει την μπαταρια

δεν μασαω τιποτα :D

το φορτιζει στο αψε σβησε αξιζει ο κοπος και τα λιγα χρηματα

 

Το φορτισα εως το τερμα εχθες το μεσημερι κατα τις 2.30 μ.μ

στις 10.00 μ.μ ειχε 94 %

οπου και παρελαβα το εξαρτημα για φορτιση απο την Γερμανια το φερανε το δοκιμασα και σε χρονο ρεκορ ανεβηκε στο 100

τωρα εχω 88 % δεν ξερω αν ειναι καλυτερη αυτονομια απο αλλες ,απλα το αναφερω γιατι ειμαι ευχαριστημενος ετσι,

καμια διαφορα ως αφορα προς το χειροτερο απο το Samsung που ειχα το S plus

μπορω να πω το SONY εχει καλυτερη αυτονομια

αυτα απλα μια ενημερωση εκανα ,αυτο που μπορει να παιξει καποιον ρολο ειναι ισως οταν φορτισει στο 100%

δεν το βγαζω απο την μπριζα ακομη

γιατι ο δεικτης ανεβοκατεβαινει ακομη σαν να μην γεμισε και ας γραφει 100%

εκει το αφηνω λιγο ακομη αυτα καλη συνεχεια

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

μαλιστα...

 

απο τελη ιουνιου πηγαμε ιουλιο απο ιουλιο πηγαμε τελη ιουλιου,απο τελη ιουλιου πηγαμε αυγουστο και απο αυγουστο πηγαμε σεπτεμβριο.... αρχιζει λοιπον και η sony να γινεται σαν την LG,σε θεματα αναβαθμισεων...

τωρα γιατι το τηλεφωνο οπως λες,εχει πιασει πατο δεν το καταλαβαινω.. 80% που θα πανε να αγορασουν ενα τηλεφωνο δεν εχουν ιδεα απο bugs και αλλα συνναφη ωστε να το χουν σαν κριτηριο....και το τηλεφωνο απο αποδοσεις εμφανιση τιμη τα σπαει....τεσπα...

το λειτουργικο που τρεχει εχει τα θεματακια του.. ελπιζω να διωρθωθουν με το ICS οταν κ οποτε μας το περασουν....

 

Έχει πιάσει πάτο γιατί πολύ απλό το 90% αυτών που θα πάνε να αγοράσουν ένα τόσο ακριβό τηλέφωνο θα τσεκάρουν 2-3 φόρουμ πρώτα πριν δώσουν τα λεφτά. Και παντού μα παντού υπάρχουν αρνητικές κρητικές από πολλούς.

Iphone 7 - Huawei P9 Lite - Ipad Mini 2 - MacBook Pro 13 - Asus ZenAioS

Previous : Iphone 6 - Ipad Mini Retina- MacBook Air - Toshiba Click Mini - Dell Inspiro 23 - Ipad Air - Ipad MIni - Toshiba Encore 8 - Iphone 5C - Ipad 2 - Samsung Galaxy S4 mini - Samsung Tab 7 - Motorola Razr I - Sony Xperia P - Sony Ericsson Xperia Arc - Motorola Defy - Samsung Omnia 2 - Samsung Omnia

Link to comment
Share on other sites

Έχει πιάσει πάτο γιατί πολύ απλό το 90% αυτών που θα πάνε να αγοράσουν ένα τόσο ακριβό τηλέφωνο θα τσεκάρουν 2-3 φόρουμ πρώτα πριν δώσουν τα λεφτά. Και παντού μα παντού υπάρχουν αρνητικές κρητικές από πολλούς.

 

περα απο το γνωστο θεμα με την μικρη μπαταρια για τα μετρα του κινητου που διαθετει, και καποια bugs στο λογισμικο που δεν φταιει το τηλεφωνο, πραγματικα δεν βρισκω κατι αξιο λογου να μην ξαναεπαιρνα αυτο το κινητο.... ασχημες κρητικες εχει δεχθει ως προς τι αλλο???ειπαμε ναι στο θεμα της μπαταριας να το δεχθω... αλλα οτι εχει να κανει με λογισμικο και bugs δεν φταιει το τηλεφωνο....

Link to comment
Share on other sites

Ας ριξω λιγο λαδι στην φωτια :D

 

http://blogs.sonymobile.com/products/files/2012/04/ICS.jpg

 

να την δουμε και αυτην την ICS στο xperia p... το οτι αργει η sony ελπιζω να οφειλεται σε τεχνικα θεματακια, και να μας παρουσιασουν ενα λογισμικο με οσα λιγοτερα bugs... γιατι εαν μας φορτωσουν ενα λογισμικο γεματο προβληματα, προτιμω να μεινω με GB..

Link to comment
Share on other sites

περα απο το γνωστο θεμα με την μικρη μπαταρια για τα μετρα του κινητου που διαθετει, και καποια bugs στο λογισμικο που δεν φταιει το τηλεφωνο, πραγματικα δεν βρισκω κατι αξιο λογου να μην ξαναεπαιρνα αυτο το κινητο.... ασχημες κρητικες εχει δεχθει ως προς τι αλλο???ειπαμε ναι στο θεμα της μπαταριας να το δεχθω... αλλα οτι εχει να κανει με λογισμικο και bugs δεν φταιει το τηλεφωνο....

 

Το τηλέφωνο ΔΕΝ είναι μόνο hardware αλλά και Software ... και αν δεν υπάρχει σωστό Software τι να το κάνεις το hardware αφού δεν μπορείς να το λειτουργήσεις ...

 

Λοιπόν οι άσχημες κριτικές έχουν να κάνουν με :

 

1) μικρή διάρκεια μπαταρίας

2) ΠΟλλά battery leaks με την .564 - το κινητό χάνει 10%-20% μπαταρίας μέσα σε ένα λεπτό.

3) Πρόβλημα με το ηχείο του κινητού

4) Μη αναβάθμιση σε ICS

5) Πρόβλημα με το χρωματισμό στην οθόνη

6) πρόβλημα με το σήμα στην .162

7) Death grip issue

8) Πρόβλημε με restart στην .564

9) πρόβλημα με κάποια συγκεκριμένα e-mail clients

10) μεγάλη καθυστέρηση στο να Lockarει δορυφόρους GPS αν έχεις τα Data off

11) Θέμα με παραμόρφωση ήχου στα ακουστικά στην .564

 

Απ ότι βλέπεις δεν είναι και λίγα .... και ουσιαστικά τα περισσότερα από αυτά έχουν να κάνουν με το Software κι όχι το hardware (2,4,6,8,9,19,11) .

 

Επίσης το ότι ακόμα οι XDA δεν έχουν dedicated forum Στο xperia P είναι μεγάλο μείον ενώ η μη υποστήριξή του κινητού από τους CM μέχρι τώρα, αποτρέπει από την αγορά του όσους ασχολούνται με custom roms , tweaks etc

Iphone 7 - Huawei P9 Lite - Ipad Mini 2 - MacBook Pro 13 - Asus ZenAioS

Previous : Iphone 6 - Ipad Mini Retina- MacBook Air - Toshiba Click Mini - Dell Inspiro 23 - Ipad Air - Ipad MIni - Toshiba Encore 8 - Iphone 5C - Ipad 2 - Samsung Galaxy S4 mini - Samsung Tab 7 - Motorola Razr I - Sony Xperia P - Sony Ericsson Xperia Arc - Motorola Defy - Samsung Omnia 2 - Samsung Omnia

Link to comment
Share on other sites

Το τηλέφωνο ΔΕΝ είναι μόνο hardware αλλά και Software ... και αν δεν υπάρχει σωστό Software τι να το κάνεις το hardware αφού δεν μπορείς να το λειτουργήσεις ...

 

Λοιπόν οι άσχημες κριτικές έχουν να κάνουν με :

 

1) μικρή διάρκεια μπαταρίας

2) ΠΟλλά battery leaks με την .564 - το κινητό χάνει 10%-20% μπαταρίας μέσα σε ένα λεπτό.

3) Πρόβλημα με το ηχείο του κινητού

4) Μη αναβάθμιση σε ICS

5) Πρόβλημα με το χρωματισμό στην οθόνη

6) πρόβλημα με το σήμα στην .162

7) Death grip issue

8) Πρόβλημε με restart στην .564

9) πρόβλημα με κάποια συγκεκριμένα e-mail clients

10) μεγάλη καθυστέρηση στο να Lockarει δορυφόρους GPS αν έχεις τα Data off

11) Θέμα με παραμόρφωση ήχου στα ακουστικά στην .564

 

Απ ότι βλέπεις δεν είναι και λίγα .... και ουσιαστικά τα περισσότερα από αυτά έχουν να κάνουν με το Software κι όχι το hardware (2,4,6,8,9,19,11) .

 

Επίσης το ότι ακόμα οι XDA δεν έχουν dedicated forum Στο xperia P είναι μεγάλο μείον ενώ η μη υποστήριξή του κινητού από τους CM μέχρι τώρα, αποτρέπει από την αγορά του όσους ασχολούνται με custom roms , tweaks etc

 

1. γνωστο προβλημα, δεν το αμφβισβητει κανεις

2.κ στο δικο μου βλεπω αρκετα περιεργα σχετικα με την μπαταρια... πεφτει καμια φορα και 8 με 10 % αβιαστα κ αρκετα γρηγορα... (περιμενουμε ICS μπας κ διορθωθει)

3.μια χαρα ειναι το ηχειο του κινητου κατ εμε... δεν βλεπω κατι παραξενο εδω...τωρα αν καποιοι εχουν θεμα δε ξερω....

4.σωστο και συμφωνω

5. προβλημα με χρωματισμο στην οθονη??τι εννοεις τους '' κιτρινους λεκεδες'' ?? γιατι ειδικα στο θεμα οθονη τα σπαει το κινητο απλα δε παιζεται,δεν εχω δει καλυτερη οθονη απο του xperia

6. δεν το χω παρατηρησει κατι τετοιο... παντου κ παντα εχω σημα....

7.κανενα death grip οπως και να το κραταω.. ισως σε καποιους να το εχει παρουσιασει δεν αμφιβαλω απλα ο καθενας μιλαει για το δικο του κινητο..

8.δεν μου εχει τυχει

9.δεν γνωριζω...

10.σχετικο αυτο.... ειναι και αναλογα το ποιο προγραμμα χρησιμοποιεις πιστευω...

11. δεν μου παραμορφωνει ουτε μου μπουκωνει ο ηχος....

 

δεν ειμαι απο αυτους που αγοραζω και κ μετα πρεπει να το υποστυριξω μεχρι τελους... δεν γινομαι φαν και γραφικος... απλα για μενα το κινητο περα απο την μπαταρια που, οκ μια μερα θα μου την δωσει, και καποια λειτουργικα θεματα,που εχεισ ΑΠΟΛΥΤΟ δικιο πρεπει να διορθωθουν κ μαλιστα αμεσα, περα λοιπον απο αυτα δεν βλεπω κατι αλλο.. και πιστευω επειδη ειναι ακριβως software τα πιο πολλα θεματα (περα απο την μπαταρια) λογικα με τις επομενες εκδοσεις θα διορθωθουν, αλλοιως οι τεχνικοι εκει στην sony δεν δικαιολογουν τον μισθο τους... οσο για την υποστηριξη απο XDA εκει εχεις δικιο, ομως ειναι σχετικα νεο το κινητο κ σιγουρα θα ασχοληθουν κ ποιο σοβαρα μαζι του, ισως και με την αφιξη του ICS...

Link to comment
Share on other sites

Το έχει δοκιμάσει κάποιος με το bluetooth sony mw600; Έμφανίζονται τα ονόματα ή μόνο ο αριθμός;

 

Ναι, εγώ τα χρησιμοποιώ μαζί, εμφανίζονται τα ονόματα κανονικά (& τα Ελληνικά εννοείται).

Για τα τραγούδια μη με ρωτήσεις - δεν το χρησιμοποιώ για μουσική.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia P

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...