Jump to content

Γενικές συζητήσεις περί συσκευών Xperia


jvp4ant
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι! Οι εφαρμογές όταν απεγκαθίστανται αφήνουν στην κάρτα μνήμης ότι έχουν. Αν για παράδειγμα περάσεις κάποιο παιχνίδι και κατεβάσει 500MB data στην κάρτα μνήμης, όταν την κάνεις απεγκατάσταση αυτά θα παραμείνουν στην κάρτα μνήμης και θα πρέπι να τα σβήσεις χειροκίνητα.

 

ευχαριστώ για την απάντηση όντως είχε αφήσει στο temp μια φωτογραφία και την έσβησα αν κάνω εκκαθάριση προσωρινής μνήμης θα κολλήσει στο κινητό τίποτα?

Επίσης από ότι κοίταξα ότι για αποθήκευση μου λέει στις εφαρμογές 89 mb στη μνήμη τηλεφώνου και στον αποθηκευτικό χώρο τα 46 αυτός ο αριθμός όμως αλλάζει συνέχεια γιατί?

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 18,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ποια ειναι η "καλυτερη" εφαρμογη για να επεξεργαζομαι και να βλεπω αρχεια word,excel pdf?

 

εμενα προς το παρον με εχει βολεψει αυτο απο τα free

Kingsoft Office

Σίγουροι είναι μόνο, οι τρελοί...

Redmi Note 9 Pro 6/64

11.0.6.0 (QJZEUXM)

Link to comment
Share on other sites

υπάρχει κινητικότητα στα κεντρικά από τι φαίνεται εδώ, πιστεύω ότι θα είναι λίγο πιο κοντά στο ICS :)

 

A 4.0.2.A.0.69 ECO Feb 27, 2012

 

http://www.ptcrb.com/vendor/complete/view_complete_request_guest.cfm?modelid=20188

Samsung Galaxy Watch 4 classic 46mm - Samsung Galaxy S21 Ultra 512 - Samsung Galaxy S10+ 1ΤΒ - Samsung Galaxy Watch - Samsung S8+ - Gear S3 - Xperia M2 - NEO V Xperia Ultimate HD 4.0 + ROOT+CMW5

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει καποια εφαρμογη call recorder να γραφει και τον ηχο απο bluetooth.Οσα δοκιμασα, τζιφος...

Σίγουροι είναι μόνο, οι τρελοί...

Redmi Note 9 Pro 6/64

11.0.6.0 (QJZEUXM)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Αν σβήσω εντελώς ένα smartphone και το βάλω στο κουτί του για πολύ καιρό πρέπει να βγάλω και τη μπαταρία του ή δεν παίζει ρόλο;

Εννοώ να μην οξειδωθούν οι επαφες μπαταρίας-τηλεφώνου κτλ.

Βγάλτην καλύτερα.

 

Παιδιά το SEUS από που το κατεβάζουμε κάνα link? Δεν είναι αυτπό που λέει PC companion έτσι δεν είναι?

SEUS

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Με αυτό το καλώδιο παίζει άψογα σε LG τηλεόραση.:D

 

Ποιο μοντελο της lg εχεις

Με 42LW5400 το εχει δοκιμασει καποιος?

 

Για ηχογράφηση δοκιμαστε το livo recorder πολυ καλο

Link to comment
Share on other sites

Ποιο μοντελο της lg εχεις

 

Δεν έχει σημασία πιο μοντέλο έχεις. Δοκίμασε καταρχήν να πιέσεις λίγο περισσότερο στην είσοδο του κινητού γιατί ενώ φαίνεται ότι έχει μπει κανονικά πρέπει να κουμπώσει καλά. Αλλιώς άλλαξε καλώδιο.:D

Link to comment
Share on other sites

υπάρχει κινητικότητα στα κεντρικά από τι φαίνεται εδώ, πιστεύω ότι θα είναι λίγο πιο κοντά στο ICS :)

 

A 4.0.2.A.0.69 ECO Feb 27, 2012

 

http://www.ptcrb.com/vendor/complete/view_complete_request_guest.cfm?modelid=20188

 

Βγάλτην καλύτερα.

 

 

SEUS

Οκ ευχαριστω. Με αφορμη το post του προηγουμενου φιλου πιο πανω, ποια ειναι η τελευταια επισημη εκδοση για το κινητο; Αυτη 4.0.2.A.0.69 Feb 27, 2012

ή αυτη 4.0.2.D.0.5 Jan 2012;;;

Εγω στο κινητο εχω αυτη 4.0.2.Α.0.62 η οποια προφανως δεν ειναι η τελευταια επισημη;;;;;;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους τους φιλους. Η ερωτηση μου αφορα τον φορτιστη του κινητου μας. Αν θυμαμαι καλα σε παλαιοτερο post ειχα διαβασει πως ο φορτιστης μας δουλευει στα 1200mA, σωστα? Εγω χτες απο περιεργεια κοιταξα τον φορτιστη και ειδα πως στο output δινει 5,0VDC = 850mA . Μηπως δεν μου εχουν δωσει σωστο φορτιστη? Γενικοτερα κραταει με το ζορι 2 μερες η διαρκεια της μπαταριας μου και μετα απο εναμιση μηνα κτησης της συσκευης κανει σχεδον 2μιση ωρες να φορτισει στο 100%. Με 8 ωρες λειτουργιας, 20 λεπτα κλησεις, πολυ λιγο ανοιχτο wifi και εχει πεσει στο 75% .

Ειναι φυσιολογικο? :worry:

 

Yeap, μετά από 8ωρο και λίγο WIFI και λίγες κλήσεις, μου ακούγεται μια χαρά!

Βασικά είναι άλλο πράγμα το πόσα mA δίνει ο φορτιστής και πόσες mAh είναι η μπαταρία! (Όποιος ξέρει κάτι παραπάνω παιδιά ας βοηθήσει!)

Η μονάδα μέτρησης του φορτιστή δείχνει, από όσο θυμάμαι, το πόσα mA φορτίζει ανά ώρα, δηλαδή 550.

Άρα,

550/ώρα + 550/ώρα + μισή ώρα μας κάνει περίπου 2,5 ώρες, και δίνει περίπου 1500, όσα είναι δηλαδή και η μπαταρία!

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=3929137#post3929137

Σου το είπα όπως το έχω καταλάβει εγώ, χωρίς να εμβαθύνω σε ηλεκτρολογικά!

 

υπάρχει κινητικότητα στα κεντρικά από τι φαίνεται εδώ, πιστεύω ότι θα είναι λίγο πιο κοντά στο ICS :)

A 4.0.2.A.0.69 ECO Feb 27, 2012

http://www.ptcrb.com/vendor/complete/view_complete_request_guest.cfm?modelid=20188

 

Καλημέρα!

Η έκδοση .69 προορίζεται ΜΟΝΟ για τη Γερμανία και διορθώνει κάτι μικροπροβλήματα, τίποτα ιδιαίτερο!

http://www.xperiablog.net/2012/02/25/4-0-2-a-0-69-firmware-update-is-for-germany-only/

Η τελευταία έκδοση για μας είναι η .62

Και όπως είπε κι ένας φίλος πιο πάνω, σε κανα μήνα έρχεται η ICS, δεν νομίζω να βγει κάποια άλλη αναβάθμιση μέχρι τότε!

Edited by myweca
Siemens M35i - Nokia 3210 - Sony Ericsson T68i - Nokia 3220 - Nokia 6600 - Sony Ericsson W880i - Samsung Corby - Motorola Flipout - HTC Wildfire - Sony Ericsson Xperia Neo V - Galaxy SII - LG Nexus 4 - OnePlus One - OnePlus X - OnePlus 3 - Galaxy S7 Edge - OnePlus 5t - Galaxy S9 Plus - OnePlus 6 - Galaxy S10e - iPhone 6 - Huawei P20 Pro - Xiaomi Mi 9t - Huawei Mate 20 Pro - iPhone 7 - Galaxy S10 Lite - iPhone XS Max - Galaxy S20
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια..Σημερα ειχα ενα δυσαρεστο ατυχημα..

Ημουν σχολειο και το ειχα στην τσεπη μου..Σουταρε ενας μια μπαλα ηρθε στην τσεπη μου οπου ειχα και τα ακουστικα..Αποτελεσμα να σπασει η οθονη..

Θελω να ενημερωσετε αν μπορει να μπει στην εγγυηση που απο 'τι νομιζω δεν γινεται και αν δεν μπαινει ποσο κοστιζει η επισκευη..

Ευχαριστω πολυ

Link to comment
Share on other sites

Αυτη που ειναι διαθεσιμη ειναι η .62! Οι αλλες προφανως ειναι δοκιμαστικη!

Δεν υπαρχει και λογος να βγει καινουρια αναβαθμιση αφου σε 1 μηνα ισως και λιγοτερο να βγει η ics[(QUOTE]

 

 

 

Καλημέρα!

Η έκδοση .69 προορίζεται ΜΟΝΟ για τη Γερμανία και διορθώνει κάτι μικροπροβλήματα, τίποτα ιδιαίτερο!

http://www.xperiablog.net/2012/02/25/4-0-2-a-0-69-firmware-update-is-for-germany-only/

Η τελευταία έκδοση για μας είναι η .62

Και όπως είπε κι ένας φίλος πιο πάνω, σε κανα μήνα έρχεται η ICS, δεν νομίζω να βγει κάποια άλλη αναβάθμιση μέχρι τότε!

Ευχαριστώ φίλε.

 

 

Κρίμα φίλε μου. Το μόνο σίγουρο είναι ότι δε σε καλύπτει η εγγύηση.

 

Γεια σας παιδια..Σημερα ειχα ενα δυσαρεστο ατυχημα..

Ημουν σχολειο και το ειχα στην τσεπη μου..Σουταρε ενας μια μπαλα ηρθε στην τσεπη μου οπου ειχα και τα ακουστικα..Αποτελεσμα να σπασει η οθονη..

Θελω να ενημερωσετε αν μπορει να μπει στην εγγυηση που απο 'τι νομιζω δεν γινεται και αν δεν μπαινει ποσο κοστιζει η επισκευη..

Ευχαριστω πολυ

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια..Σημερα ειχα ενα δυσαρεστο ατυχημα..

Ημουν σχολειο και το ειχα στην τσεπη μου..Σουταρε ενας μια μπαλα ηρθε στην τσεπη μου οπου ειχα και τα ακουστικα..Αποτελεσμα να σπασει η οθονη..

Θελω να ενημερωσετε αν μπορει να μπει στην εγγυηση που απο 'τι νομιζω δεν γινεται και αν δεν μπαινει ποσο κοστιζει η επισκευη..

Ευχαριστω πολυ

 

Δύσκολα τα πράγματα...

Πριν κάποιες σελίδες κάποιος είχε πάθει κάτι παρόμοιο...

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=3989062#post3989062

Δες τι του πρότειναν!

Siemens M35i - Nokia 3210 - Sony Ericsson T68i - Nokia 3220 - Nokia 6600 - Sony Ericsson W880i - Samsung Corby - Motorola Flipout - HTC Wildfire - Sony Ericsson Xperia Neo V - Galaxy SII - LG Nexus 4 - OnePlus One - OnePlus X - OnePlus 3 - Galaxy S7 Edge - OnePlus 5t - Galaxy S9 Plus - OnePlus 6 - Galaxy S10e - iPhone 6 - Huawei P20 Pro - Xiaomi Mi 9t - Huawei Mate 20 Pro - iPhone 7 - Galaxy S10 Lite - iPhone XS Max - Galaxy S20
Link to comment
Share on other sites

Αντικατάσταση με τίποτα. Είτε επισκευή από την SE (με αρκετά μεγάλο κόστος) είτε επισκευή μόνος σου αν πιάνει το χέρι σου. Αν το ψάξεις λίγο ίσως στο τέλος να σε συμφέρει να πάρεις ένα καινούριο.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για τις απαντησεις σας..Θα παω αργοτερα στην SE να δω ποσο κοστιζει..Αν κοστειζει πολλα θα εχω το χ6 μεχρι να βρεθουν λεφτα..

Ευχαριστω κ παλι..

Link to comment
Share on other sites

Ο φορτιστής γράφει οutput 850mA και η μπαταρία γράφει min 1460mA. Αυτό τι σημαίνει? Πως η μπαταρία χωράει τόσα mA ?

Πόσο κρατάει σε εσάς φίλοι μου μια φόρτιση με κλειστή συσκευή όταν είναι πλήρως άδεια και πόσο με ανοικτή συσκευή ?

Έχω τωρα μια μέρα που φορτισα το κινητό και με ομιλία κατω μιας ωρας και με λίγο ιντερνετ εχει φτασει στο 19% .... δεν ξέρω... δεν μου φαίνεται φυσιολογικό. Και το μεγαλυτερο ποσοστό το τρωει η προβολή. Σημειώνω πως δεν χρησιμοποιώ καποια εφαρμογή για την φωτεινοτητα, εργοστασιακο ειναι.

"Music Is My Life"
Link to comment
Share on other sites

γεισας παιδια καινουριος στο κλαμπ προτεινεται μου μια καρτα μνημης για νεο v

τωρα το πηρα

Εγω εχω μια samsung micro sd (Samsung MicroSD HC 16GB Class 6 & Adapter ( MB-MSAGA/EU )) και δουλευει μια χαρα!!!ηταν και οικονομικη(22ευρω) οποτε πηρα αυτη!!!!

Όταν είσαι νέος θέλεις να είσαι καλός στις εξετάσεις και όταν γεράσεις θέλεις να είναι καλές οι εξετάσεις σου...:superman::
Link to comment
Share on other sites

Ο φορτιστής γράφει οutput 850mA και η μπαταρία γράφει min 1460mA. Αυτό τι σημαίνει? Πως η μπαταρία χωράει τόσα mA ?

Πόσο κρατάει σε εσάς φίλοι μου μια φόρτιση με κλειστή συσκευή όταν είναι πλήρως άδεια και πόσο με ανοικτή συσκευή ?

Έχω τωρα μια μέρα που φορτισα το κινητό και με ομιλία κατω μιας ωρας και με λίγο ιντερνετ εχει φτασει στο 19% .... δεν ξέρω... δεν μου φαίνεται φυσιολογικό. Και το μεγαλυτερο ποσοστό το τρωει η προβολή. Σημειώνω πως δεν χρησιμοποιώ καποια εφαρμογή για την φωτεινοτητα, εργοστασιακο ειναι.

 

Παραπάνω πράγματα για φόρτιση-φορτιστή δε γνωρίζω!

Για μένα, με την .42 είχα μεγάλο battery drain, μου έβγαζε μία μέρα με το ζόρι με λίγα πραγματάκια.

Αλλά από τότε που φλάσαρα την .62, μου βγάζει κανά 2ήμερο με μέτρια χρήση.

Θεωρητικά η .62 είχε βελτιώσεις σχετικές με τη μπαταρία.

Οπότε, ή μου την βελτίωσε η έκδοση .62, ή το στήσιμο του κινητού από την αρχή.

Το σίγουρο είναι πως το battery drain θέλει ψάξιμο! Γιατί εξαρτάται από πολλά πράγματα.

Αυτό που θα προτείνω είναι, εφόσον δε μπαίνεις συχνά στο internet μέσω 3G, να γυρίσεις το κινητό σε GSM Mode Only, βοηθάει κατά πολύ.

Ρυθμίσεις - Ασύρματο και δίκτυα - Δίκτυα κινητής τηλεφωνίας - Λειτουργία δικτύου, επέλεξε "Μόνο GSM"

Siemens M35i - Nokia 3210 - Sony Ericsson T68i - Nokia 3220 - Nokia 6600 - Sony Ericsson W880i - Samsung Corby - Motorola Flipout - HTC Wildfire - Sony Ericsson Xperia Neo V - Galaxy SII - LG Nexus 4 - OnePlus One - OnePlus X - OnePlus 3 - Galaxy S7 Edge - OnePlus 5t - Galaxy S9 Plus - OnePlus 6 - Galaxy S10e - iPhone 6 - Huawei P20 Pro - Xiaomi Mi 9t - Huawei Mate 20 Pro - iPhone 7 - Galaxy S10 Lite - iPhone XS Max - Galaxy S20
Link to comment
Share on other sites

Παραπάνω πράγματα για φόρτιση-φορτιστή δε γνωρίζω!

Για μένα, με την .42 είχα μεγάλο battery drain, μου έβγαζε μία μέρα με το ζόρι με λίγα πραγματάκια.

Αλλά από τότε που φλάσαρα την .62, μου βγάζει κανά 2ήμερο με μέτρια χρήση.

Θεωρητικά η .62 είχε βελτιώσεις σχετικές με τη μπαταρία.

Οπότε, ή μου την βελτίωσε η έκδοση .62, ή το στήσιμο του κινητού από την αρχή.

Το σίγουρο είναι πως το battery drain θέλει ψάξιμο! Γιατί εξαρτάται από πολλά πράγματα.

Αυτό που θα προτείνω είναι, εφόσον δε μπαίνεις συχνά στο internet μέσω 3G, να γυρίσεις το κινητό σε GSM Mode Only, βοηθάει κατά πολύ.

Ρυθμίσεις - Ασύρματο και δίκτυα - Δίκτυα κινητής τηλεφωνίας - Λειτουργία δικτύου, επέλεξε "Μόνο GSM"

 

ετσι το χω αδερφε. πολυ σπανια να μπω μεσω 3G στο ιντερνετ. ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις ;)

σε τι ποσοστο να χω την φωτεινοτητα?

"Music Is My Life"
Link to comment
Share on other sites

ετσι το χω αδερφε. πολυ σπανια να μπω μεσω 3G στο ιντερνετ. ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις ;)

σε τι ποσοστο να χω την φωτεινοτητα?

 

Ό,τι σε βολεύει εσένα!

Εγώ, ας πούμε, έχοντας εγκαταστήσει το Disable Auto Brightness (το οποίο απαιτεί root και είναι free) την έχω στο 25% και είμαι υπερευχαριστημένος!

https://market.android.com/details?id=com.hatcyl.android.Disable_Auto_Brightness&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5oYXRjeWwuYW5kcm9pZC5EaXNhYmxlX0F1dG9fQnJpZ2h0bmVzcyJd

Κι έχω εγκαταστήσει στη statusbar κάποια widget, και όποτε θέλω την ανεβάζω στα γρήγορα (π.χ. έχει πολύ ήλιο)

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1295254

Αν θες να αποφύγεις root κ.λ.π., προτείνω αυτό:

https://market.android.com/details?id=com.curvefish.widgets.brightnesslevel&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5jdXJ2ZWZpc2gud2lkZ2V0cy5icmlnaHRuZXNzbGV2ZWwiXQ..

Το είχα παλιότερα, πολύ βολικό, κι ανεβοκατεβάζεις τη φωτεινότητα όποτε σε βολεύει!

Edited by myweca
Siemens M35i - Nokia 3210 - Sony Ericsson T68i - Nokia 3220 - Nokia 6600 - Sony Ericsson W880i - Samsung Corby - Motorola Flipout - HTC Wildfire - Sony Ericsson Xperia Neo V - Galaxy SII - LG Nexus 4 - OnePlus One - OnePlus X - OnePlus 3 - Galaxy S7 Edge - OnePlus 5t - Galaxy S9 Plus - OnePlus 6 - Galaxy S10e - iPhone 6 - Huawei P20 Pro - Xiaomi Mi 9t - Huawei Mate 20 Pro - iPhone 7 - Galaxy S10 Lite - iPhone XS Max - Galaxy S20
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το Neo V της κοπέλας μου εμφάνισε επαμνεκκινήσεις, αλλά κάπως σαν soft reset, δηλαδή εμφανίζει το λογότυπο SE και ζητάει πιν. Αλλά το έχουμε μια εβδομάδα και το έκανε πρώτη φορά εχθές ή προχθές, τις άλλες μέρες τίποτε. Αν ήταν σφάλμα υλικού δεν θα έπρεπε να το εμφανίζει από την πρώτη μέρα; Μήπως απλά μένει από μνήμη; Το update που δόθηκε ΟΤΑ πάντως το έχουμε κάνει.

 

Επίσης το κινητό το έχουμε πάρει από ΜΜ, όπου μας είπαν ότι πρέπει να το δει τεχνικός. Παίζει DOA κανονικά;

Link to comment
Share on other sites

Ό,τι σε βολεύει εσένα!

Εγώ, ας πούμε, έχοντας εγκαταστήσει το Disable Auto Brightness (το οποίο απαιτεί root και είναι free) την έχω στο 25% και είμαι υπερευχαριστημένος!

https://market.android.com/details?id=com.hatcyl.android.Disable_Auto_Brightness&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5oYXRjeWwuYW5kcm9pZC5EaXNhYmxlX0F1dG9fQnJpZ2h0bmVzcyJd

Κι έχω εγκαταστήσει στη statusbar κάποια widget, και όποτε θέλω την ανεβάζω στα γρήγορα (π.χ. έχει πολύ ήλιο)

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1295254

Αν θες να αποφύγεις root κ.λ.π., προτείνω αυτό:

https://market.android.com/details?id=com.curvefish.widgets.brightnesslevel&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5jdXJ2ZWZpc2gud2lkZ2V0cy5icmlnaHRuZXNzbGV2ZWwiXQ..

Το είχα παλιότερα, πολύ βολικό, κι ανεβοκατεβάζεις τη φωτεινότητα όποτε σε βολεύει!

 

Ευχαριστω πολυ και παλι !!!

 

Γνωριζει κανεις τι ειναι η εφαρμογη ΑΝΤ Radio Service ?

 

Επισης το Neo V της κοπελας μου οταν μιλαει ακουγεται περιεργα ενα φυσημα - βουησμα απο το ακουστικο της οταν μιλαει ειτε απο το κινητο της ειτε απο το bluetooth ακουστικο ειτε και απο τα hands free της. Ξερει κανεις γιατι?

Edited by chris24best
"Music Is My Life"
Link to comment
Share on other sites

Παιδια περασα απο το script , τις εφαρμογες του xperia s..Εμφανιζονται μονο στο μανισιο launcher..Υπαρχει τροπος να εμφανισω τα widgets και στον go launcher ?
:shoot: Galaxy s10e - Apple AirPods - Gear s3 watch !
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ και παλι !!!

 

Γνωριζει κανεις τι ειναι η εφαρμογη ΑΝΤ Radio Service ?

 

Επισης το Neo V της κοπελας μου οταν μιλαει ακουγεται περιεργα ενα φυσημα - βουησμα απο το ακουστικο της οταν μιλαει ειτε απο το κινητο της ειτε απο το bluetooth ακουστικο ειτε και απο τα hands free της. Ξερει κανεις γιατι?

H ANT Radio Service εφαρμογή αναλαμβάνει να συνδέσει το κινητό σου με κάποιες περιφερειακές συσκευές που χρησιμοποιούν ραδιοσυχνότητα, όπως για παράδειγμα μία ζώνη για καρδιακούς παλμούς.

 

Εφόσον ακούγεται και στο ακουστικό και στο HF αλλά και στο bluetooth ακουστικό σου σίγουρα δεν σταίει το ακουστικό της συσκευής!

1998 - 2015: Πάνω από 50 συσκευές, ουτε θυμάμαι ποιες... 2015: Nokia Lumia 930, 2016: Samsung S6 Edge Plus, 2017: LG G6, Sony Xperia XA1 Ultra, 2018: Xiaomi Mi A1, Samsung Note 8, 2019: Samsung Note 10 Plus
2023: Moving to IOS, iPhone 14 Pro Max, iPhone 15 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

H ANT Radio Service εφαρμογή αναλαμβάνει να συνδέσει το κινητό σου με κάποιες περιφερειακές συσκευές που χρησιμοποιούν ραδιοσυχνότητα, όπως για παράδειγμα μία ζώνη για καρδιακούς παλμούς.

 

Εφόσον ακούγεται και στο ακουστικό και στο HF αλλά και στο bluetooth ακουστικό σου σίγουρα δεν σταίει το ακουστικό της συσκευής!

 

οποτε σε τι μπορει να χρησιμεψει αυτη η εφαρμογη πρακτικα?

 

Για το βουισμα τι λες να θελει φιλε μου? service? αντιπροσωπεια?

"Music Is My Life"
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Γενικές συζητήσεις περί συσκευών Xperia
Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...