Jump to content

Γενικές συζητήσεις περί συσκευών Xperia


jvp4ant
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ρε παιδια πως θα ανεβάσω μια φώτο ξέρει κανεις?

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 18,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ρε παιδια πως θα ανεβάσω μια φώτο ξέρει κανεις?

 

Εδω στο topic εννοεις;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εδω στο topic εννοεις;

 

 

Ναι ρε συ Κώστα,εδω...

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε συ Κώστα,εδω...

 

τη βοηθεια σας ,το τηλεφ. κανη βιντεοκλησης με skype.θελο να το αγορασω και με ενδιαφερη ,και αν κανη βιντεοκλησης και σε κινιτα τηλεφ. και σε pc

Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε συ Κώστα,εδω...

 

οπως κανεις εδω παραθεση μηνυματος πας λιγο πιο κατω στην σελιδα και σου εχει μια επιλογη για

επισυναψη αρχειων πατας Διαχείριση Συνημμένων και ανεβαζεις φωτο

Link to comment
Share on other sites

Λογικα ναι

 

 

 

4.0 οχι 3.0 :p. Τελη Μαρτη με αρχες Απριλη εχουν πει για το δικο μας

 

---------------------------------------

 

Η μεγαλυτερη διαρκεια της μπαταριας που εχω βγαλει: 5 μερες και 17 ωρες συνεχομενα ανοιχτο!!! :D Η χρηση του εννοειται ηταν πολυ ελαφρια. Η προβολη της οθονης ηταν 5 ωρες και 20 λεπτα :X αλλα δεν μιλησα στο τηλεφωνο και ουτε ανοιξα καμια βαρια εφαρμογη. Τιποτα μηνυματακια και browsing χωρις video. Το ειχα 6 μερες χωρις επανεκκινηση και μου ειχε φτασει τα 136 MB η ελευθερη ram. Με την επανεκκινηση πηγα στα 178 MB. Συνηθως το ανοιγοκλεινω σε καθε φορτιση δηλαδη καθε 2-3 μερες. Δεν του εχω πολλες εφαρμογες max 50. Πρωτη φορα ειχε τοσο καλη αποδοση αλλα βεβαια με πολυ μικρη χρηση.

 

 

Εμένα μου έχει βγ'αλει 9!!!!!!!! μέρες με λίγες κλήσεις μόνο.:lol::D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε συ Κώστα,εδω...

 

Και αν θες να ανεβασεις απευθειας απο κινητο,παλι οπως σου ειπε ο kouber μεσω του browser του κινητου..:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια.. Αποφασισα να παρω κινητο και ειμαι αναμεσα στο neo v και το mini ..Τι λετε ? :)
:shoot: Galaxy s10e - Apple AirPods - Gear s3 watch !
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια.. Αποφασισα να παρω κινητο και ειμαι αναμεσα στο neo v και το mini ..Τι λετε ? :)

 

neo v με κλειστα ματια!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πιστεύω πως είναι από τις καλύτερες αγορές value for money που έχω κάνει EVER, και έχω αγοράσει τα τελευταία χρόνια πάνω από 30 συσκευές (όχι μόνο κινητά αλλά γύρω από την τεχνολογία) και δεν με βλέπω να το αποχωρίζομαι σύντομα αν και καλοβλέπω την ανερχόμενη ναυαρχία της Huawei http://www.huaweidevice.com/resource/mini/201201053915/CES2012/ascend.html και τώρα που τα ξαναείδα κα***σα :X

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια.. Αποφασισα να παρω κινητο και ειμαι αναμεσα στο neo v και το mini ..Τι λετε ? :)

 

Neo V με κλειστά μάτια. Καλύτερα χαρακτηριστικά, μεγαλύτερη οθόνη, είναι πιο κομψό ,το mini είναι κάπως χοντροκομένο, και η ποιότητα κατασκευής είναι πολύ μικρό ζήτημα μπροστά σε όλα όσα σου προσφέρει σε αυτή την τιμη, 199!!!!!!!!!!

Nexus 7 2013 32GB: Stock 6.0.1
Link to comment
Share on other sites

Neo V με κλειστά μάτια. Καλύτερα χαρακτηριστικά, μεγαλύτερη οθόνη, είναι πιο κομψό ,το mini είναι κάπως χοντροκομένο, και η ποιότητα κατασκευής είναι πολύ μικρό ζήτημα μπροστά σε όλα όσα σου προσφέρει σε αυτή την τιμη, 199!!!!!!!!!!

 

ΜΕ ΚΛΕΙΣΤΑ ΜΑΤΙΑ, ΔΕΜΕΝΟΣ ΧΕΙΡΟΠΟΔΑΡΑ, ΑΝΑΠΟΔΑ ΣΕ ΔΕΞΑΜΕΝΗ ΜΕ ΝΕΡΟ.

Link to comment
Share on other sites

χαχα με πεισατε παω αυριο πλαισιο να το παρω :P

 

Οποια εκδοση και να εχει γινεται ροοτ ετσι ? Επισης εχει βγει καμια ρομ που να ειναι πληρως λειτουργικη ? :)

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
:shoot: Galaxy s10e - Apple AirPods - Gear s3 watch !
Link to comment
Share on other sites

Οποια εκδοση και να εχει γινεται ροοτ ετσι ? Επισης εχει βγει καμια ρομ που να ειναι πληρως λειτουργικη ? :)

 

η .62 δεν εχει ακομα ευκολο ροοτ...η 42 εχει σιγουρα..

Link to comment
Share on other sites

Οποια εκδοση και να εχει γινεται ροοτ ετσι ? Επισης εχει βγει καμια ρομ που να ειναι πληρως λειτουργικη ? :)

 

Γϊνεται ναι, τώρα εύκολο ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΟ ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ φφφφ.

Link to comment
Share on other sites

Οποια εκδοση και να εχει γινεται ροοτ ετσι ? Επισης εχει βγει καμια ρομ που να ειναι πληρως λειτουργικη ? :)

 

καλα ναι με οδηγο loysoy και zxr το κινητο πεταει...

 

στην .62 παντα

Edited by panoutsi
Link to comment
Share on other sites

καλα ναι με οδηγο loysoy και zxr το κινητο πεταει...

 

στην .62 παντα

 

Για δωσε κανα λινκ :)

:shoot: Galaxy s10e - Apple AirPods - Gear s3 watch !
Link to comment
Share on other sites

:shoot: Galaxy s10e - Apple AirPods - Gear s3 watch !
Link to comment
Share on other sites

Επειδη δεν βλεπω να μπορω να κανω κατι που κανουν αρκετα φτηνοτεα κινητα, υπαρχει κανενας τροπος να τικαρουμε ποιες απο τις κλησεις θελουμε να σβησουμε και ποιες να μεινουν? Οταν παω ΤΗΛΕΦΩΝΟ - ΚΛΗΣΕΙΣ μου δινει την επιλογη ειτε να τις σβηνω μια-μια , ειτε να τις σβησω ολες μαζι.

 

Και κατι ευκολο. Εχετε να προτεινετε καποιο app για ραδιοφωνο, γιατι αυτο που εχει εγκατεστημενο ειναι για τα μπαζα.

 

thx

Link to comment
Share on other sites

Επειδη δεν βλεπω να μπορω να κανω κατι που κανουν αρκετα φτηνοτεα κινητα, υπαρχει κανενας τροπος να τικαρουμε ποιες απο τις κλησεις θελουμε να σβησουμε και ποιες να μεινουν? Οταν παω ΤΗΛΕΦΩΝΟ - ΚΛΗΣΕΙΣ μου δινει την επιλογη ειτε να τις σβηνω μια-μια , ειτε να τις σβησω ολες μαζι.

 

Και κατι ευκολο. Εχετε να προτεινετε καποιο app για ραδιοφωνο, γιατι αυτο που εχει εγκατεστημενο ειναι για τα μπαζα.

 

thx

Για ραδιο υπαρχει αυτη στο market.Δεν την εχω χρησιμοποιησει για να δω αν λειτουργει σωστα στο neo v.

 

edit:Η συγκεκριμενη εφαρμογη χρειαζεται root.

Edited by ermis1982
ericsson t39m-nokia 3230-sony ericsson xperia neo v
Link to comment
Share on other sites

Επειδη δεν βλεπω να μπορω να κανω κατι που κανουν αρκετα φτηνοτεα κινητα, υπαρχει κανενας τροπος να τικαρουμε ποιες απο τις κλησεις θελουμε να σβησουμε και ποιες να μεινουν? Οταν παω ΤΗΛΕΦΩΝΟ - ΚΛΗΣΕΙΣ μου δινει την επιλογη ειτε να τις σβηνω μια-μια , ειτε να τις σβησω ολες μαζι.

 

Και κατι ευκολο. Εχετε να προτεινετε καποιο app για ραδιοφωνο, γιατι αυτο που εχει εγκατεστημενο ειναι για τα μπαζα.

 

thx

Για ραδιόφωνο εγώ έχω το TuneIn Radio και τα σπάει!!

Link to comment
Share on other sites

Έκανα downgrade!!!επιτέλους root!!!!

Ώρα για δοκιμές!

Ειχε βάλει ο Γιώργος κάτι ρυθμίσεις για lowmemory κ ο lousou έκανε το script με τις ρυθμίσεις αυτές,σωστά;

Επειδή είμαι μέσω tapatalk μπορεί κάποιος να το ξαναβάλει να το κατεβάσω;

Edited by iliasx8

Huawei P30/Huawei mate 10 lite/Samsung Galaxy S6 /Lg Nexus 5 Black 5.0.1/Unlock bootloader/Root

Sony Xperia P Silver/ICS 4.0.4/Root

Sony Ericsson Xperia Neo V Silver/GB (Sold)

Sony Ericsson Xperia X8 Black/GingerDX 2.3.7

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Γενικές συζητήσεις περί συσκευών Xperia
Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...