Jump to content

Γενικές συζητήσεις περί συσκευών Xperia


jvp4ant
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για ραδιόφωνο εγώ έχω το TuneIn Radio και τα σπάει!!

 

το οποίο απαιτεί σύνδεση στο ιντερνετ. δε νομίζω να ψάχνει κάτι τέτοιο ο φίλος:)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 18,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Έκανα downgrade!!!επιτέλους root!!!!

Ώρα για δοκιμές!

Ειχε βάλει ο Γιώργος κάτι ρυθμίσεις για lowmemory κ ο lousou έκανε το script με τις ρυθμίσεις αυτές,σωστά;

Επειδή είμαι μέσω tapatalk μπορεί κάποιος να το ξαναβάλει να το κατεβάσω;

Που να ξέρει ο κόσμος βρε συ ποιος είναι ο Γιώργος;;; :p :p

Αυτό κι αυτό ψάχνεις.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Που να ξέρει ο κόσμος βρε συ ποιος είναι ο Γιώργος;;; :p :p

Αυτό κι αυτό ψάχνεις.

 

Αυτό Updatecfg2.rar εδώ μάλλον ψάχνεις για να βάλεις τις ρυθμίσεις που πεδεύτηκε και μας βρήκε ο zxr και τον ευχαριστούμε και πάλι

Link to comment
Share on other sites

Που να ξέρει ο κόσμος βρε συ ποιος είναι ο Γιώργος;;; :p :p

Αυτό κι αυτό ψάχνεις.

Τώρα σε μάθανε!!Σε έδωσα στεγνά!!!:p:p

Οκ thnx!!!

Το περναω μεσω root explorer κ αντικαθιστω το αρχειο;

Edited by iliasx8

Huawei P30/Huawei mate 10 lite/Samsung Galaxy S6 /Lg Nexus 5 Black 5.0.1/Unlock bootloader/Root

Sony Xperia P Silver/ICS 4.0.4/Root

Sony Ericsson Xperia Neo V Silver/GB (Sold)

Sony Ericsson Xperia X8 Black/GingerDX 2.3.7

Link to comment
Share on other sites

μια βοηθεια παιδια πως βρισκω την mac adress στο κινητο ?

 

Ρυθμίσεις-Ασύρματο και δίκτυα- Ρυθμίσεις wi-fi πατάς το δεξί πλήκτρο- Σύνθετα :ninja:

Link to comment
Share on other sites

παιδευόμουν να βρω πως έγιναν όλα τα widget να κουνιόνται και να ανακατεύονται με το κούνημα του κινητού και τελικά το βρήκα

λογικά θα το ξέρουνε αρκετή το γράφω για όσους δεν το ξέρουνε

με 2 δάχτυλα σαν zoom out στην οθόνη σε βάζει σε επισκόπηση, το είδα αρκετά χρήσιμο αν έχεις πολλές σελίδες με διάφορα

 

edit: το κάνει ο stock launcher δεν ξέρω αν γίνετε σε όλους

Edited by pgpmx5

Samsung Galaxy Watch 4 classic 46mm - Samsung Galaxy S21 Ultra 512 - Samsung Galaxy S10+ 1ΤΒ - Samsung Galaxy Watch - Samsung S8+ - Gear S3 - Xperia M2 - NEO V Xperia Ultimate HD 4.0 + ROOT+CMW5

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κατι..υπαρχει καποια εφαρμογη/λειτουργεια για δημιουργια φακελων μεσα στο μενου σαν του iphone? γιατι οταν ειναι πολλες εφαρμογες ειναι κουραστικο να ψαχνεις σε πια σελιδα ειναι τι..εχω ψαξει αλλα δεν εχω βρει κατι,παρα μονο φακελους στο desktop..rooted συσκευη.

Sony Ericsson Xperia Neo V black rooted/unlock bootloader via TP/CWM Recovery/4.1.c.0.7 Baseband/1.8Ghz Supercharged/16GB-C4 Kingston microSD/Link2SD @ 1GB sd-ext3

 

Πωλειται bluetooth headset Sony Ericsson MW600 λευκο αγρατσουνιστο!

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κατι..υπαρχει καποια εφαρμογη/λειτουργεια για δημιουργια φακελων μεσα στο μενου σαν του iphone? γιατι οταν ειναι πολλες εφαρμογες ειναι κουραστικο να ψαχνεις σε πια σελιδα ειναι τι..εχω ψαξει αλλα δεν εχω βρει κατι,παρα μονο φακελους στο desktop..rooted συσκευη.

Ο stock launcher της ericsson δεν εχει αυτη τη δυνατοτητα,θα πρεπει να κατεβασεις καποιον απο το market.Στο δικο μου εχω τον go launcher ex ειναι πολυ καλος.

ericsson t39m-nokia 3230-sony ericsson xperia neo v
Link to comment
Share on other sites

οχι οχι δε θελω να αλλαξω περιβαλλον..κατι μονο για φακελους δεν υπαρχει?

Sony Ericsson Xperia Neo V black rooted/unlock bootloader via TP/CWM Recovery/4.1.c.0.7 Baseband/1.8Ghz Supercharged/16GB-C4 Kingston microSD/Link2SD @ 1GB sd-ext3

 

Πωλειται bluetooth headset Sony Ericsson MW600 λευκο αγρατσουνιστο!

Link to comment
Share on other sites

οχι οχι δε θελω να αλλαξω περιβαλλον..κατι μονο για φακελους δεν υπαρχει?

Καταλαβαινω ειχα και εγω τον ιδιο δισταγμο,αλλα απο τη στιγμη που τον εγκατεστησα δεν τον αλλαζω!Αν υπαρχει κατι μονο για φακελους δεν το γνωριζω.

ericsson t39m-nokia 3230-sony ericsson xperia neo v
Link to comment
Share on other sites

SOS SOS SOS

Επειδη τελικα την εκανα τη μ@#$κια και κατα λαθος εσβησα ολες της κλησεις, μηπως υπαρχει κανενα τρικ να τις επαναφερω? Π.χ. οπως το undelete στα Windows?

 

thx

Link to comment
Share on other sites

Παδια το αγορασα μολις... Ο πωλητης στο πλαισιου μου ελεγε οτι εχει 4αρι μεσα ενταξει ελεγα :P Εχει την .62 , θελει downgrade στην .42 για ροοτ και τετοια ετσι ?
:shoot: Galaxy s10e - Apple AirPods - Gear s3 watch !
Link to comment
Share on other sites

Παδια το αγορασα μολις... Ο πωλητης στο πλαισιου μου ελεγε οτι εχει 4αρι μεσα ενταξει ελεγα :P Εχει την .62 , θελει downgrade στην .42 για ροοτ και τετοια ετσι ?

 

Ναι, καλωσήρθες και καλό διάβασμα! :kill:

Link to comment
Share on other sites

Παδια το αγορασα μολις... Ο πωλητης στο πλαισιου μου ελεγε οτι εχει 4αρι μεσα ενταξει ελεγα :P

 

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::X

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

SOS SOS SOS

Επειδη τελικα την εκανα τη μ@#$κια και κατα λαθος εσβησα ολες της κλησεις, μηπως υπαρχει κανενα τρικ να τις επαναφερω? Π.χ. οπως το undelete στα Windows?

 

thx

 

XAXXAXAXAXAXAXAXAAXAXXAXAAXAXAXAXXAAX

 

ε παιδιά εγώ πήγα κ πλήρωσα τη δεή μήπως υπάρχει κανενα UNPAY επειδή το μετάνιωσα να πάρω πίσω τα λεφτα μου?

dimitrissa εύκολο είναι λέμε, ξεκίνα όλο τον οδηγό βήμα βήμα.

Link to comment
Share on other sites

Εμενα μου ηρθαν σημερα κατι ζελατινες απο ebay που πηρα και θηκη εχω παραγγειλει αλλα την περιμενω
PaOk RE!!!!
Link to comment
Share on other sites

Εμενα μου ηρθαν σημερα κατι ζελατινες απο ebay που πηρα και θηκη εχω παραγγειλει αλλα την περιμενω

 

Aν μπορεις δωσε μου λιγο το λινκ :)

:shoot: Galaxy s10e - Apple AirPods - Gear s3 watch !
Link to comment
Share on other sites

προσπαθω να κάνω εγκατάσταση το CsipSiple και μου βγαζει σφάλμα

διπλοτυπη εξουσιοδότηση παροχεα...

τι ειναι αυτο το εχει συναντήσει κανείς.. μήπως καποιο conflict με αλλο πρόγραμμα?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα..επειδή δεν είμαι κ κανένας ειδικός σ'αυτά ποιά προγράμματα πιστεύετε οτι χρειάζονται (''must have'') για την ram και γενικά για την καλύτερη λειτουργία του κινητού???Επίσης θέλω να μου προτείνετε τον καλύτερο κατα τη γνώμη σας broswer !!Ευχαριστώ...φιλικά
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα..επειδή δεν είμαι κ κανένας ειδικός σ'αυτά ποιά προγράμματα πιστεύετε οτι χρειάζονται (''must have'') για την ram και γενικά για την καλύτερη λειτουργία του κινητού???Επίσης θέλω να μου προτείνετε τον καλύτερο κατα τη γνώμη σας broswer !!Ευχαριστώ...φιλικά

 

περνα μια βολτα απο την υπογραφη μου και θα βρεις απαντησεις σε ολα σου τα ερωτηματα...

καλο διαβασμα.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ποιο dolphin προτεινεται για browser?

 

 

 

EDIT :Υπαρχει τροπος να βαλω σαν επιλογη να παταω κατι στην οθονη και να κλειδωνει? Βασικα οπως εχει απο τη μαμα του κατι widgets για wifi κτλ , γνωριζετε αν υπαρχει εφαρμογη για κλειδωμα?

Edited by dimitrissa
:shoot: Galaxy s10e - Apple AirPods - Gear s3 watch !
Link to comment
Share on other sites

εχω εγκαταστησει το Handcent sms και δουλευω τα μηνυματα μεσα απο αυτο.πως μπορω ομως οταν ερχεται μηνυμα να μην μενει ειδοποιηση απο το μαμα προγραμμα της sony?
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Γενικές συζητήσεις περί συσκευών Xperia
Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...