Jump to content

Samsung Galaxy S Advance (I9070)


sakiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εννοώ να ήταν να χαλάσει εκείνη τη στιγμή που εγκατέστησες την εφαρμογή. Αμέσως χάλασε. Εκεί που ήμουν μια χαρά, έχανε τη επαφή με το κινητό και αν δεν άκουγα την ειδοποίηση ότι "έχανε" την κάρτα, θα νομίζα ότι έφταιγε η συσκευή. Μετά το δοκίμασα και σε άλλες συσκευές που έχω και έκανε τα ίδια. Και δε χρειάζεται να πολλές ώρες. 1 ώρα σε άλλη συσκευή πιστεύω θα είναι αρκετή, για να ξαναπαρουσιάσει το πρόβλημα. :)

 

Σωστος φιλε mr_47 αυτο μου περασε απο το μυαλο,οτι μπορει να ηταν συμπτωση που το εκανε μολις ειχα περασει το flash light πριν 10 λεπτα.

Τωρα για την μια ωρα αν θα ηταν αρκετη,χλωμο το βλεπω,γιατι απο το μεσημερι μεχρι τωρα δεν μου το ξαναεκανε.

Εγω νομιζα οτι οι καρτες sim ειναι μπάμ και έξω οταν χαλασουν,η θα δουλευουν η δεν θα δουλευουν,αλλα εφόσον μου λες οτι και εσύ είχες το ίδιο προβλημα που περιστασιακα εχανε την καρτα,μαλλον με βλεπω για νεα καρτα,ετσι και αλλιώς την έχω 14 χρόνια.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

από τις απορίες.

1. Πώς βρίσκω αν το κινητό μου είναι "ελληνικό" και όχι παραεισαγωγής; σε περίπτωση που είναι όντως παραεισαγωγής, κάνω αναβάθμηση με την ρ΄ψσικη ή περιμένω να βγεί η ελληνική μήπως και την πάρει;

2. Βάζωντας άλλο Launcher, απο που τον επιλέγω μετά από το μενού;

3. Screen Capture με ποιο συνδιασμό πλήκτρων κάνω;

4. Υποτίτλους πάιζει ή να μη δοκιμάσω καν; ή θέλει άλλο player;

5. θέλω να βάλω ένα συγκεκριμένο πληκτρολόγιο (touchpal) που και το έχω συνηθίσει και που το βρίσκω πολύ λογικό. Στο Playstore όμως λέει πως δεν είναι διαθέσιμο, στην χώρα μας. Αλλά από το site τους μπορώ να το κατεβάσω, το εγκαταστείω ή όχι;

6. Τέλος έχω μια απορία για την κάρτα SD. Κάνω εγκατάσταση μια οποιαδήποτε εφαρμογή, η οποία μπορεί να περάσει στην κάρτα. Αν το κάνω τώρα (που δεν έχω βάλει εξωτερική SD ακόμα) θα πάρει το μεγαλύτερο ποσοστό από την μνημη Συσήσταματος και θα το περάσει στην εσωτερική SD (ή όπως λέει το κινητό "Συσκευή αποθύκευσης USB"). Πως επιλέγω όμως η μεταφορά αυτή να γίνεται στην εξωτερική SD (όταν βάλω) και όχι στην "USB";

 

 

Anybody? Κάποια απάντηση?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά παράγγειλα Anti Glare http://www.ebay.com/itm/New-3x-MATTE-Anti-Glare-Screen-Protector-Guard-Samsung-Galaxy-S-Advance-i9070-/120998868871?pt=PDA_Accessories&hash=item1c2c183787

 

Eίχα δει πάνω σε άλλο τηλ και μου άρεσε πολύ η υφή .

 

Επίσης είδα ότι βγήκε VLC για Andrοid Beta. Δεν το έχω δοκιμάσει ακόμα. Είδα ότι με το μαμά Player ένα αρχείο MKV δεν μου έπαιζε ήχο......

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ από Περιστέρι το πήρα 169. Πήρα και στα γρήγορα screen protector για καλό και για κακό από Public αλλά δεν ξέρω σα να μου χαλάει λίγο τα χρώματα. Όπως και να έχει σε αυτή την τιμή δεν υπάρχει πιστεύω κάτι καλύτερο. Ρώτησα και ένα παληκάρι εκεί αν αύριο που έχει εγκαίνια θα έχει κάποιες άλλες προσφορες και μου είπε πως θα έχει καμμιά έκπτωση σε κάνα λάπτοπ και ίσως και σε κανένα κινητό αλλά δεν έχει ενημέρωση. Αν κάποιος δεν έχει δουλειά και ενδιαφέρεται για κάτι και είναι κοντά και ... και .. ας κάνει μια βόλτα μήπως βρει κάτι καλό
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ από Περιστέρι το πήρα 169. Πήρα και στα γρήγορα screen protector για καλό και για κακό από Public αλλά δεν ξέρω σα να μου χαλάει λίγο τα χρώματα. Όπως και να έχει σε αυτή την τιμή δεν υπάρχει πιστεύω κάτι καλύτερο. Ρώτησα και ένα παληκάρι εκεί αν αύριο που έχει εγκαίνια θα έχει κάποιες άλλες προσφορες και μου είπε πως θα έχει καμμιά έκπτωση σε κάνα λάπτοπ και ίσως και σε κανένα κινητό αλλά δεν έχει ενημέρωση. Αν κάποιος δεν έχει δουλειά και ενδιαφέρεται για κάτι και είναι κοντά και ... και .. ας κάνει μια βόλτα μήπως βρει κάτι καλό

 

Thanks man, θα περάσω μια βόλτα να δω τι παίζει...

Link to comment
Share on other sites

Anybody? Κάποια απάντηση?

 

Στην ερωτηση σου 2 και 4 σου απάντησε ο φίλος Stavros88:

2.Κατεβασε τον απο το google play και τρεξε την εφαρμογη οπως ενα παιχνιδι

 

4.Δοκιμασα με bs player παιζει εξωτερικους υποτιτλους σε mkv και avi

Για τις άλλες ερωτήσεις σου:

1.Μπορει να υπάρχει και άλλη λύση αλλά αν πάρεις τηλέφωνο στην Samsung και δηλώσεις το ΙΜΕΙ της συσκευής μάλλον μπορούν να σου πουν για ποια Χώρα φτιάχτηκε. Στο κατάστημα που αγόρασα το δικό μου έθεσα το ερώτημα αν το τηλέφωνο είναι παραεισαγωγής μου είπαν πως πλέον δεν υπάρχει ο όρος παρεισαγωγή γιατί τα τηλέφωνα φτιάχνονται κοινά για όλη την Ευρώπη. Κάποιος που γνωρίζει το θέμα ας σου απαντήσει πιο έγκυρα. Εγώ στην συσκευή μου έχω αλλάξει το CSC σε Σέρβικο και πέρασα firmware Ρώσικο και το Kies μου βγάζει κανονικά τις αναβαθμίσεις.

3. Screen Capture κάνεις με Home+Power ταυτόχρονα.

6. Αυτό γίνεται σίγουρα με root στη συσκευή σου και Link2SD που μετακινεί μέρος των εφαρμογών στην εξωτερική sd και πρέπει με μια εύκολη διαδικασία να διαμορφώσεις την sd κάρτα κατάλληλα, αλλά με κάθε επιφύλαξη, γίνεται και χωρίς root με άλλα προγράμματα αλλά νομίζω με μικρότερες δυνατότητες.

Link to comment
Share on other sites

για την θηκη στην προηγουμενη σελιδα εχω παρει μια ιδια αλλα σε μπλε . σκληρη ειναι . πλαστικο. καλυπτει πολυ καλα γυρω γυρω και πισω

δεν μεγαλωνει πολυ το κινητο αλλα αφηνει ακαλυπτει το πανω και κατω μερος . καλη ειναι .

μεσα στην εβδομαδα θα μου ερθει κ μια σιλικονης που προτεινει ενα παιδι εδω μεσα . θα δω ποια ειναι η καλυτερη απο τις δυο και το ποσταρω.

Link to comment
Share on other sites

Στην ερωτηση σου 2 και 4 σου απάντησε ο φίλος Stavros88:

2.Κατεβασε τον απο το google play και τρεξε την εφαρμογη οπως ενα παιχνιδι

 

4.Δοκιμασα με bs player παιζει εξωτερικους υποτιτλους σε mkv και avi

Για τις άλλες ερωτήσεις σου:

1.Μπορει να υπάρχει και άλλη λύση αλλά αν πάρεις τηλέφωνο στην Samsung και δηλώσεις το ΙΜΕΙ της συσκευής μάλλον μπορούν να σου πουν για ποια Χώρα φτιάχτηκε. Στο κατάστημα που αγόρασα το δικό μου έθεσα το ερώτημα αν το τηλέφωνο είναι παραεισαγωγής μου είπαν πως πλέον δεν υπάρχει ο όρος παρεισαγωγή γιατί τα τηλέφωνα φτιάχνονται κοινά για όλη την Ευρώπη. Κάποιος που γνωρίζει το θέμα ας σου απαντήσει πιο έγκυρα. Εγώ στην συσκευή μου έχω αλλάξει το CSC σε Σέρβικο και πέρασα firmware Ρώσικο και το Kies μου βγάζει κανονικά τις αναβαθμίσεις.

3. Screen Capture κάνεις με Home+Power ταυτόχρονα.

6. Αυτό γίνεται σίγουρα με root στη συσκευή σου και Link2SD που μετακινεί μέρος των εφαρμογών στην εξωτερική sd και πρέπει με μια εύκολη διαδικασία να διαμορφώσεις την sd κάρτα κατάλληλα, αλλά με κάθε επιφύλαξη, γίνεται και χωρίς root με άλλα προγράμματα αλλά νομίζω με μικρότερες δυνατότητες.

 

Σε ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σου, αυτό με το CSC εξακολουθεί να είναι πολύ θολό γιατι, δοκιμάζοντας έναν κωδικό που έδωσες ένας φιλός πιο πριν, βρίσκω ότι έχω επιλεγμένο COE, και μπορω να επιλεξω και 4-5 άλλα. Αλλά δεν το πολυπιάνω, αν μπορει κανένας άλλος φίλος να βοηθήσει...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τη βοήθεια σας παρακαλώ.

Εδώ και 2-3 μέρες το κινητό μου παρουσιάζει το εξής πρόβλημα....εκεί που εκτελώ κάποια λειτουργία, είτε μήνυμα, είτε ετοιμάζομαι για κλήση, είτε για φωτογραφία, αν το αφήσω για πάνω από 2 λέπτά χωρίς να το δουλέψω, κολλάει και δε παίρνει μπρος με τίποτα και στο ενδιάμεσο μου πετάει π.χ. το εξής μήνυμα :

"Λυπούμαστε!

Η δραστηριότητα Μηνύματα (σε εφαρμογή Μηνύματα) δεν αποκρίνεται"

και μου έχει 2 επολογές για "αναγκαστικό κλείσιμο" ή "περιμένετε"

Όποια και να επιλέξω δεν ξεκολλάει και αναγκάζομαι να το κλείνω και να το ξαναανοίγω.

Ευτυχώς οι λειτουργίες του power button ανταποκρίνονται και κάνω κανονικά απενεργοποίηση χωρίς να βγάζω μπαταρία.

 

Τι μπορεί να φταίει γιατί αρχίζει και εξαντλείται η υπομονή μου.

 

 

Σε σχέση με προηγούμενα μηνύματα για μεμβράνη, εγώ έχω πάρει mirror από ebay από το ecell (πακέτο των 3) η οποία έχει εφαρμόσει ιδανικά στην οθόνη χωρίς να έχει πουθενά καμμιά φουσκαλίτσα, ούτε να ξεκολλάει στις άκρες (εδω και 3 μήνες χρήση). Το μόνο που με χαλάει είναι ότι η mirror μεμβράνη δεν κάνει για εξωτερικούς χώρους γιατί και με τέρμα το φωτισμό, η αντανάκλαση από το φως του ήλιου δε σε αφήνει να δεις τίποτα!

Link to comment
Share on other sites

Παιδι.α χρειάζομαι βοήθεια επειγόντως ... Δεν εχω πολλες γνώσεις στο λειτουργικο και γενικα στο κινιτο και διβάζω καθημερινά τα σχολια σας στο φορουμ και προσπάθησα να κανω αυτο με που γραφεις *#272ΙΜΕΙ* ειδα οτι εχει το EUR το μοντέλο μου και ειχε επιλεγμενο και παλι το eur πατησα ομως Install απο κατω δε ξερω γιατι ειμαι βλακας μαλλον και το κινιτο εκανε κατι διαδικασές και τωρα εχουν σβηστεί τα παντα και ειναι σαν να το ανοιξα την πρώτη φορα . Υπαρχει τρόπος να το επαναφέρω οπως ηταν πριν κανω αυτη την ανοησία . Παρακαλώ βοηθήστε με.

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Παιδι.α χρειάζομαι βοήθεια επειγόντως ... Δεν εχω πολλες γνώσεις στο λειτουργικο και γενικα στο κινιτο και διβάζω καθημερινά τα σχολια σας στο φορουμ και προσπάθησα να κανω αυτο με που γραφεις *#272ΙΜΕΙ* ειδα οτι εχει το EUR το μοντέλο μου και ειχε επιλεγμενο και παλι το eur πατησα ομως Install απο κατω δε ξερω γιατι ειμαι βλακας μαλλον και το κινιτο εκανε κατι διαδικασές και τωρα εχουν σβηστεί τα παντα και ειναι σαν να το ανοιξα την πρώτη φορα . Υπαρχει τρόπος να το επαναφέρω οπως ηταν πριν κανω αυτη την ανοησία . Παρακαλώ βοηθήστε με.

Ευχαριστώ.

 

Αν δεν είχες κάνει κάποιο backup δεν μπορείς να το επαναφέρεις όπως ήταν .Τώρα θέλει υπομονή και στήσιμο απο την αρχή .

Έπρεπε να γνωρίζεις οτι κάνοντας install το sale code γινεται και ταυτόχρονα factory reset ,χάνοντας όλα όσα εχεις στην εσωτερική sd .

Δεν πειράζει κάνοντας λάθη μαθαίνουμε .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν είχες κάνει κάποιο backup δεν μπορείς να το επαναφέρεις όπως ήταν .Τώρα θέλει υπομονή και στήσιμο απο την αρχή .

Έπρεπε να γνωρίζεις οτι κάνοντας install το sale code γινεται και ταυτόχρονα factory reset ,χάνοντας όλα όσα εχεις στην εσωτερική sd .

Δεν πειράζει κάνοντας λάθη μαθαίνουμε .

 

Ευχαριστω ... εχεις δικιο φιλε μου μαθαινω σιγα σιγα ... Να σαι καλα ξεκινάω το στήσιμο !!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ από Περιστέρι το πήρα 169. Πήρα και στα γρήγορα screen protector για καλό και για κακό από Public αλλά δεν ξέρω σα να μου χαλάει λίγο τα χρώματα. Όπως και να έχει σε αυτή την τιμή δεν υπάρχει πιστεύω κάτι καλύτερο. Ρώτησα και ένα παληκάρι εκεί αν αύριο που έχει εγκαίνια θα έχει κάποιες άλλες προσφορες και μου είπε πως θα έχει καμμιά έκπτωση σε κάνα λάπτοπ και ίσως και σε κανένα κινητό αλλά δεν έχει ενημέρωση. Αν κάποιος δεν έχει δουλειά και ενδιαφέρεται για κάτι και είναι κοντά και ... και .. ας κάνει μια βόλτα μήπως βρει κάτι καλό

 

Καλορίζικο,ολοι πηρατε screen protector και δεν ειχε ουτε για δειγμα screen protector σημερα :)

Περασα παλι απο το public Περιστεριου σημερα,για να δω αν ειχε και αλλες προσφορες.

Το advance το ειχαν πρωτο πλανο σε ενα τραπεζάκι καμμια 10 αρια κομμάτια στα 169 ευρω.

Ειδα οτι εχουν καποιες εκτωσεις στα κινητα μικρες διαφορες ομως σε μερικα μοντελα οχι σε ολα,αυτο που προσεξα ηταν το Galaxy ace2 στα 179 ευρω απο 199 ευρω.

Σε κατι tablet φτηνα π.χ των 90 ευρω τα ειχε στα 80 ευρω ,οσο πιο ακριβα τοσο πιο καλη εκπτωση,κατι λαπτοπ ειχε προσφορα αλλα και παλι λεω οχι σε ολα τα προιοντα.πχ ενα λαπτοπ που ειχε 399 ευρω το ειχε 369 ευρω 30 ευρω δηλαδη διαφορα.Ενα πιο ακριβο το ειχε με μεγαλυτερη εκπτωση κ.τ.λ.

Φωτογραφικη μηχανη απο 69 ευρω στα 49 ευρω Panasonic HD Lumix DMC-S5EG

Και αλλα που δεν θυμαμαι.

Edited by weather1967
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν είχες κάνει κάποιο backup δεν μπορείς να το επαναφέρεις όπως ήταν .Τώρα θέλει υπομονή και στήσιμο απο την αρχή .

Έπρεπε να γνωρίζεις οτι κάνοντας install το sale code γινεται και ταυτόχρονα factory reset ,χάνοντας όλα όσα εχεις στην εσωτερική sd .

Δεν πειράζει κάνοντας λάθη μαθαίνουμε .

 

αδερφε πρεπει να γινει αυτο το install ? και αν ναι για ποιο λογο ?

Link to comment
Share on other sites

Παλικάρια ρουτ σε 2,3 χωρίς να ανεβάζει τον binary counter έχει κάνει κανείς? Θέλω να πάρω backup από τα παιχνίδια μου και σκέφτομαι να φλασάρω την 4,1.
Link to comment
Share on other sites

αδερφε πρεπει να γινει αυτο το install ? και αν ναι για ποιο λογο ?

Αν το τηλέφωνο δουλεύει σωστά και δεν θέλεις αναβαθμίσεις με kies ή OTA ,τότε δεν χρειαζεται να το αλλαξεις .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα,

Το πήρα σήμερα και εγώ το κινητό από το public στο Περιστέρι στα 169€.

Ψάχνοντας λίγο το thread εδώ και καθότι εντελώς άσχετος με το android θα ήθελα να ρωτήσω τα εξής:

1) Είδα ΕΔΩ ότι έχει βγεί η 4.1.2 για την Σερβία CSC TSR

Διαβάζοντας τον @haki πληκτρολόγησα το *#272*IMEI# και είδα το CSC TSR είναι στις επιλογές της συσκευής μου

μάλιστα υπάρχει η επιλογή install. To κάνω ή όχι;;;;;

2) Αν το κάνω θα δημιουργηθεί πρόβλημα στη συσκευή;;;

3) Αν δεν δημιουργηθεί πρόβλημα θα μου βγάλει κανονικά την αναβάθμιση από την 2.3.6 σε 4.1.2 και μετά θα το σετάρω όπως θέλω;;;

 

Σημείωση: Η συσκευή ενεργοποιήθηκε χωρίς κάρτα σιμ μέσα για να δω πως είναι.

 

Αν ρωτάω σε λάθος thread,παρακαλώ ενημερώστε με για το σωστό.

Ευχαριστώ!

 

Και εγώ αυτό ήθελα να ρωτήσω...Μήπως ξέρει κανείς;

Link to comment
Share on other sites

PROBLEM παιδια! στελνω μηνυμα και φτανει κατεστραμενο στον αλλον δηλαδη με ερωτηματικα..τι φταει? :confused:

 

 

κανεις?? κεφαλαια γραφω κ παλι εφτασε κατεστραμενο..επισης να ρωτησω γιατι δεν γινεται να γραφεις με μικρα ολα τα κινητα γραφουν..

Link to comment
Share on other sites

κανεις?? κεφαλαια γραφω κ παλι εφτασε κατεστραμενο..επισης να ρωτησω γιατι δεν γινεται να γραφεις με μικρα ολα τα κινητα γραφουν..

 

Δοκίμασε να αλλάξεις την κωδικοποίηση από τις ρυθμίσεις των μηνυμάτων.

Link to comment
Share on other sites

κανεις?? κεφαλαια γραφω κ παλι εφτασε κατεστραμενο..επισης να ρωτησω γιατι δεν γινεται να γραφεις με μικρα ολα τα κινητα γραφουν..

 

Καλησπέρα. Καλά, δε γράφουν όλα τα κινητά με μικρά. Π.χ., στο WP κινητό που έχω ( Omnia W ), γράφω με μικρά χωρίς προβλήματα στους χαρακτήρες. Αλλά, στο Advance, πρέπει να έχω επιλεγμένο το Αλφάβητο GSM ( Μηνύματα --> Ρυθμίσεις --> Μέθοδος Εισαγωγής ) και να γράφω με κεφαλαίους χαρακτήρες. Με το stock πληκτρολόγιο της Samsung.

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά!

Από χτες είμαι κι εγώ ένας ευτυχής(μέχρι στιγμής) κάτοχος του εν λόγω smartphone - και μάλιστα το πρώτο μου - και από σήμερα μέλος της παρέας.. Μια από τις έγνοιες μου τώρα, πέρα από την αναβάθμιση που υποτίθεται ότι γίνεται αυτόματα όπως μου είπανε..., είναι το GPS!

Επειδή η πλοήγηση που διαθέτει απαιτεί σύνδεση στο διαδίκτυο, έχει κανείς υπόψην του από που μπορώ να κατεβάσω χάρτες ή πρόγραμμα το οποίο(θέλω να πιστεύω...) θα είναι αυτόνομο??

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας παιδιά! Χρησιμοποιώ το xperia neo V εδώ και ενάμιση χρόνο δεν είμαι ευχαριστημένη. Βρήκα το samsung galaxy s advance με 199 ευρώ στο Public και ενθουσιάστηκα καθώς από παλιά μου άρεσε αυτό το κινητό αλλά δεν ήθελα να ξεπεράσω τα 200 ευρώ γ'αυτό και πήγα στο neo V. Θέλω να πάω σε samsung galaxy. Μου το προτείνετε ως μια καλή μετάβαση από τη sony ericsson?

Ελπίζω να μην το παρέθεσα σε λάθος θέμα :)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά!

Από χτες είμαι κι εγώ ένας ευτυχής(μέχρι στιγμής) κάτοχος του εν λόγω smartphone - και μάλιστα το πρώτο μου - και από σήμερα μέλος της παρέας.. Μια από τις έγνοιες μου τώρα, πέρα από την αναβάθμιση που υποτίθεται ότι γίνεται αυτόματα όπως μου είπανε..., είναι το GPS!

Επειδή η πλοήγηση που διαθέτει απαιτεί σύνδεση στο διαδίκτυο, έχει κανείς υπόψην του από που μπορώ να κατεβάσω χάρτες ή πρόγραμμα το οποίο(θέλω να πιστεύω...) θα είναι αυτόνομο??

 

κοίτα στο google play.. υπάρχουν πολλά προγράμματα.. στείλε μου πμ αν θες

 

Γειά σας παιδιά! Χρησιμοποιώ το xperia neo V εδώ και ενάμιση χρόνο δεν είμαι ευχαριστημένη. Βρήκα το samsung galaxy s advance με 199 ευρώ στο Public και ενθουσιάστηκα καθώς από παλιά μου άρεσε αυτό το κινητό αλλά δεν ήθελα να ξεπεράσω τα 200 ευρώ γ'αυτό και πήγα στο neo V. Θέλω να πάω σε samsung galaxy. Μου το προτείνετε ως μια καλή μετάβαση από τη sony ericsson?

Ελπίζω να μην το παρέθεσα σε λάθος θέμα :)

 

πολύ καλή θα έλεγα.. αν είσαι κοντά στο περιστέρι τρέχα εκεί στο public γιατί το έχουν σε προσφορά στα 169 ευρώ

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας παιδιά! Χρησιμοποιώ το xperia neo V εδώ και ενάμιση χρόνο δεν είμαι ευχαριστημένη. Βρήκα το samsung galaxy s advance με 199 ευρώ στο Public και ενθουσιάστηκα καθώς από παλιά μου άρεσε αυτό το κινητό αλλά δεν ήθελα να ξεπεράσω τα 200 ευρώ γ'αυτό και πήγα στο neo V. Θέλω να πάω σε samsung galaxy. Μου το προτείνετε ως μια καλή μετάβαση από τη sony ericsson?

Ελπίζω να μην το παρέθεσα σε λάθος θέμα

:)

 

Άνετα. Δεν είχα Android smartphone και πραγματικά είμαι πολύ ευχαριστημένος. Ειδικά με τη διάρκεια της μπαταρίας. :)

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S Advance (I9070)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...