Jump to content

[Επίσημο] Nokia Lumia 900


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

πανακριβο προς το παρον τουλαχιστον δεν γινεται να εχει 200+ε διαφορα απο το 800αρι με μια τιμη το πολυ 450 το συζηταμε
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 160
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά το Lumia 900 από κοντά είναι τέλειο (δεν αναφέρομαι στα χαρακτηριστικά που θα ήθελα να είναι λίγο καλύτερα λόγω τιμής...) αλλά θα το προτιμούσα στην έκδοση του Batman!!! :lol:
Goodbyte.gr :blink: Ειδήσεις.Κινητά.Tablet.Gadgets.Science
Link to comment
Share on other sites

νομιζω οτι το τηλεφωνακι πρεπει να τα σπαει!

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Επειδή το προπαρήγγειλα, γνωρίζει κανείς, αν μέσα στο κουτί περιέχεται η στάνταρ μαύρη θήκη σιλικόνης, όπως και με το Lumia 800;
Link to comment
Share on other sites

Επειδή το προπαρήγγειλα, γνωρίζει κανείς, αν μέσα στο κουτί περιέχεται η στάνταρ μαύρη θήκη σιλικόνης, όπως και με το Lumia 800;

 

σιγουρα θα εχει, αφου το ειχα το 800 θα εχει και αυτο

SE k700i, SE k750i, SE W850i, Qtek 8310, Samsung F700v, SE K850i, Sharp GX25 Ferrari,Nokia N95, Nokia N95 8gb, iPhone 3G, Blackberry Storm 9500, LG Optimus 2X, LG Optimus 7, Nokia Lumia 800
Link to comment
Share on other sites

σιγουρα θα εχει, αφου το ειχα το 800 θα εχει και αυτο

 

Νομιζω δεν εχει.

 

Απο τα unboxing που εχω δει δηλαδη μονο το ν9 και το 800 ερχονται με θηκη :)

Αν θέλεις DropBox Account με πρόσθετα 250MB κάνε κλικ εδώ http://db.tt/W0JQVsoS
Link to comment
Share on other sites

Νομιζω δεν εχει.

 

Απο τα unboxing που εχω δει δηλαδη μονο το ν9 και το 800 ερχονται με θηκη :)

 

φανταζομαι πως το video που ειδες ηταν απο AT&T, ισως στο ευρωπαικο εχει θηκη

SE k700i, SE k750i, SE W850i, Qtek 8310, Samsung F700v, SE K850i, Sharp GX25 Ferrari,Nokia N95, Nokia N95 8gb, iPhone 3G, Blackberry Storm 9500, LG Optimus 2X, LG Optimus 7, Nokia Lumia 800
Link to comment
Share on other sites

Platform: Windows Phone 7.5 Mango

CPU speed: 1.4 GHz APQ8055 Snapdragon S2 single core

Memory: Internal phone storage: 16GB / RAM: 512MB

Network: HSPA/WCDMA Europe/Asia: 850/900/1900/2100 MHz / Quad-band GSM/GPRS/EDGE: 850/900/1800/1900 MHz / (Band frequency, HSPA availability, and data speed are operator dependent)

Display: 4.3-inch Amoled Corning® Gorilla® Glass ClearBlack display with 800 x 480 pixels resolution

Camera: 8 megapixels camera with F2.2 lens, Dual LED Flash, Carl Zeiss Optics / 30fps 1280 x 720 pixels video recording / 1 megapixel front camera

Connectivity: Bluetooth® 2.1 / Wi-Fi®: IEEE 802.11b/g/n / 3.5 mm stereo audio jack / micro-USB

MicroSIM

GPS: aGPS, GPS, Cell ID, Wi-Fi positioning

Sensors: 3D Accelerometer, Compass (Magnetometer Sensor), Ambient light sensor, Proximity sensor, Gyroscope

Battery: BP-6EW 1830mAh

Weight: 160 grams with battery

Dimensions: 127.8 x 68.5 x 11.5 mm

In the box: Nokia Fast USB Charger (AC-16U), Nokia Charging and Data Cable CA-190CD, Nokia Stereo Headset WH-902, Quick Guide, User Guide and Product information leafle

 

Άρα ΝΟ θήκη included.....

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να κάνεις βιντεο-κλήσεις μέσω δικτύου (π.χ. Cosmote) ή τις κάνεις αποκλειστικά μέσω Skype και Tango; Γνωρίζει κανείς ευτυχής κάτοχος;
Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να κάνεις βιντεο-κλήσεις μέσω δικτύου (π.χ. Cosmote) ή τις κάνεις αποκλειστικά μέσω Skype και Tango; Γνωρίζει κανείς ευτυχής κάτοχος;

 

Μονο τα Symbian και ελαχιστα Android εχουν αυτη τη δυνατοτητα.

 

μπορει σε μελλοντικο Update αν και δε νομιζω (Λογω Skype/Microsoft)

Αν θέλεις DropBox Account με πρόσθετα 250MB κάνε κλικ εδώ http://db.tt/W0JQVsoS
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
[ame=http://www.youtube.com/watch?v=ufw4CQyOLfw&feature=player_embedded]Caped Crusader and his Nokia Lumia 900 'The Dark Knight Rises' smartphone - YouTube[/ame]

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Μονο τα Symbian και ελαχιστα Android εχουν αυτη τη δυνατοτητα.

 

μπορει σε μελλοντικο Update αν και δε νομιζω (Λογω Skype/Microsoft)

 

Για μισο.. δηλαδη δεν μπορω να κανω βιντεοκληση σε ενα αλλο κινητο.. πχ galaxy S2 οπως εκανα με το Ν8 ?

Γιώργος

 

Το παντελόνι μου στα γόνατα κ τα δικά της γόνατα να ακουμπάν στα χώματα.. δίχως συμπόνια!!

Link to comment
Share on other sites

ημουν ετοιμος να το αγορασω γιατι το ειχα βρει σε καλη τιμη. αλλα και στην αρχικη τιμη ισως και να αξιζει λογω οθονης ποιοτητας κατασκευης και απροβληματιστου λειτουργικου (με οσες ελλειψεις και παραξενιες). Με χαλασαν πολυ τα 16γιγα μνημης και το εξωφρενικο SAR (The FCC measured a digital SAR of 1.49 watts per kilogram for the Lumia 900, η ΝΟΚΙΑ δηλωνει 1.33 που και παλι ειναι πολυ).
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Παιδια σε περιπτωση αγορας του κινητου απο ebay η καποια αλλη ιστοσελιδα πως μπορω να το κανω να δουλεψει σε ελληνικο δικτυο ?

Γιώργος

 

Το παντελόνι μου στα γόνατα κ τα δικά της γόνατα να ακουμπάν στα χώματα.. δίχως συμπόνια!!

Link to comment
Share on other sites

 

γεια σας φιλοι μου ξερουμε αν εχει κλειδωμενο το μπλουτουθ εχει χαρτες δωρεαν οπως τα συμπιαν οβι μαπς

Link to comment
Share on other sites

γεια σας φιλοι μου ξερουμε αν εχει κλειδωμενο το μπλουτουθ εχει χαρτες δωρεαν οπως τα συμπιαν οβι μαπς

Bluetooth προς το παρον κλειδωμένο για ανταλλαγή αρχείων.

Χάρτες εννοείται ότι έχει κανονικά και δωρεαν όπως και στα Symbian.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Τρομερη συσκευη,μπραβο στη νοκια βαζει τα γυαλια σε πολλα διπυρηνα.Την Πεμπτη το πηρα κι εχω μεινει αφωνος με την ταχυτητα του σε σχεση με το s3 που ειμαι επεισης κατοχος.Δεν κανω συγκρυση απλα μπαινω σε σκεψεις...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...