Jump to content

Sony Xperia Sole / Sola


Karthan7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

πολυ ωραιο τηλεφωνακι.λετε να το παρω τωρα η θα πεσει η τιμη του σε ενα μηνα?τελικα τρεχει 2.3 και οχι ics εκδοση?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλομίλητο στα παιδία που το έχουν.

Μια ερώτηση και από εμένα, η οθόνη από τα πλαϊνά καλύπτεται καπως με πλαστικό ή είναι σκέτο το τζαμί?

 

Αλκή…εισαι για να κάνεις ποδαρικό.... με αυτά που γραφείς φτου-φτου παιδάκι μου οπως γραφει και ο c0rpse_grinder :lol::lol:

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

http://www-static.sonymobile.com/blogs.dir/0/files/2012/03/xperia-sola-gallery-04-940x529.png

 

Καλοριζικο και καλο σκαλισμα:D

 

Να ρωτησω, η φωτισμενη μπαρα που φαινεται πανω απο το λογοτυπο XPERIA, παιζει το ρολο του LED ειδοποιησης (αναπαντητες κτλ) ή απλα αναβει το βραδυ?

Link to comment
Share on other sites

ρε τη σονυ....θα τους παρει τα σοβρακα παλι με αυτο το κινητακι.καθε χρονο και ενα vfm κινητο.:)
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Είναι όντως καλό το κινητάκι αλλά δυστυχώς δεν θα πάει πολύ μακριά με 512ΜΒ. Κατά βάθος το ξέρουμε όλοι μας. Αν κάποιος θέλει να το κρατήσει για αρκετό καιρό και κάνει λίγο πιο advanced χρήση σίγουρα θα δυσανασχετήσει κάποιες φορές. Για οτιδήποτε άλλο είναι μια χαρά.

 

Υ.Γ.: c0rpse_grinder και alkis_7 έφυγαν μερικά post σας ως off topic.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Είναι όντως καλό το κινητάκι αλλά δυστυχώς δεν θα πάει πολύ μακριά με 512ΜΒ. Κατά βάθος το ξέρουμε όλοι μας. Αν κάποιος θέλει να το κρατήσει για αρκετό καιρό και κάνει λίγο πιο advanced χρήση σίγουρα θα δυσανασχετήσει κάποιες φορές. Για οτιδήποτε άλλο είναι μια χαρά.

 

πιστευω οτι οποιος θελει ενα κινητο για μια ανω του μεσου ορου χρηση τοτε κοιταει σε λαθος κατηγορια.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μου ηρθε και εμενα το κινητο :) :) κουκλακι ειναι.αλλα κανει μια ωρα να περασει τις επαφες απο την sim.ουτε 50 δεν παιζει να ειναι...
Link to comment
Share on other sites

http://www-static.sonymobile.com/blogs.dir/0/files/2012/03/xperia-sola-gallery-04-940x529.png

 

:blink::blink:

πανέμορφο το άτιμο. και αυτό το led φοβερο

Link to comment
Share on other sites

Το κακο ειναι οτι εχει μονο 512 ram και το βλεπω χλωμο να παρει την επομενη εκδοση android, ειτε μπορει ειτε οχι αφου θα κυκλοφορουνε συσκευες με 2 g ram

 

Με custom roms όλα γίνονται!!;)

Εδώ το X8 μου πήρε ICS!!!:p

Link to comment
Share on other sites

Coolpad F1 (8297W)
Link to comment
Share on other sites

Αν εννοείς μικρές σε όγκο (~500ΚΒ) τότε φταίει η GB και η συμπίεση που κάνει.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

χαχαχα!δεν φανταζεσαι ποσα ατομα προσβαλεις με το παραπανω σχολιο φιλε haki.

Οπως και ναχει πιστευω οτι τα τολμηρα αγορακια που τους νοιαζει η επεξεργαστικη ισχυ,ειναι λιγοτερα απο τα κοριτσακια που λες..;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

antutu benchmark --> 5389

http://i1114.photobucket.com/albums/k522/arlinkolljiov/IMG_20120518_142154.jpg

Edited by c0rpse_grinder
Coolpad F1 (8297W)
Link to comment
Share on other sites

Tρέξε βρε συ το Antutu και άσε τις φωτό που ενδιαφέρουν τα έφηβα κοριτσάκια!!! :baby: :lol: Να δούμε ο "κινητήρας" τι λέει! ;) Αντε, γιατί το είδα σήμερα στη Wind και με τρώει η τσέπη! :cry: Στις 5:30 ανοίγουν!!! :grin:

 

Αααα...και άλλο βασικό, ειδικά όταν έχοημε να κάνουμε με αυτήν την εταιρεία! Πόσος χώρος είναι διαθέσιμος για εγκατάσταση εφαρμογών;;;

εν το μεταξυ γιαυτο που ρωτας μου λεει:

353MB σε χρηση, 1,6GB ελευθερα :cool:

Coolpad F1 (8297W)
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον καλοριζικο στους κατοχους!:)

Επειδη το σκεφτομαι σα 2ο για αλλαγη του neo v που εχω να ρωτησω.

Πως ειναι το ηχειο του σε ανοικτη ακροαση?

Το ακουστικο?μιας και εγραψε φιλος οτι δεν ειναι τοσο δυνατο.

Η καμερα ανοιγη γρηγορα και κανει φοκους η ειναι σα του neo v με ics?

Και τελος,ακουγετε καλα οταν σε καλουν?

 

Καλα αφου δεν απαντατε σε αυτα που ρωταμε θα παω να το παρω το απογευμα και το κριμα στο λαιμο σας!!:lol::lol::p

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

πολυ καλο το ηχειο.εγω που μιλησα μια φορα μου ακουγοταν αψογα.η καμερα ανοιγει σχετικα γρηγορα αν και δεν εχω ασχοληθει πολυ μαζι της και ναι ακουγεται οταν σε καλουν
Link to comment
Share on other sites

το ειδα στην wind σημερα.ειναι τελειο.το σκεφτομαι τρελα να παω να το παρω το απογευμα.με μια μικρη δοκιμη παει τελεια.τι μου κανατε τωρα?:lol:
Link to comment
Share on other sites

@manan69t

Mανο ειναι πολυ κομπλε το κινητακι! Πιστευω θα μεινεις ευχαριστημενος!! :) Το μονο που δεν εχει εξακριβωθει ακομα ειναι η αυτονομια του. Θα το προτιμουσα να βγαινει η μπαταρια του αλλα 'ενδεχομενως' νς ξερει τι κανει η Sony. Θελει ακομα 2-3 ολοκληρωμενες φορτισεις για να πουμε αποψεις :)

Edited by c0rpse_grinder
Coolpad F1 (8297W)
Link to comment
Share on other sites

ειδα για την τεχνολογια NFC smarttags που εχει το κινητο.το λειτουργησατε οσοι το πηρατε?τι ακριβως κανει?
Link to comment
Share on other sites

@manan69t

Mανο ειναι πολυ κομπλε το κινητακι! Πιστευω θα μεινεις ευχαριστημενος!! :) Το μονο που δεν εχει εξακριβωθει ακομα ειναι η αυτονομια του. Θα το προτιμουσα να βγαινει η μπαταρια του αλλα 'ενδεχομενως' νς ξερει τι κανει η Sony. Θελει ακομα 2-3 ολοκληρωμενες φορτισεις για να πουμε αποψεις :)

 

Εγινε Αρη,σε ευχαριστω και για τις απαντησεις σου!

Το απογευμα αν το εχουν ακομα στη Χαλκιδα παω να το παρω και θα πω και εγω εντυπωσεις:)

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Εγινε Αρη,σε ευχαριστω και για τις απαντησεις σου!

Το απογευμα αν το εχουν ακομα στη Χαλκιδα παω να το παρω και θα πω και εγω εντυπωσεις:)

Mακαρι να βρεις, εγω σταθηκα τυχερος καθως το χα παραγγειλει απο αλλου και θα ρχοταν Τριτη εδω.

και στο ακυρο μπηκα στο thread εδω και ειπε ενα παλικαρι διαθεσιμο στο καταστημα της Wind! και

περνω επιτοπου τηλ και κανω κρατηση στο προ-τελευταιο απ'τα 5 που φεραν. Ηταν 7.30 τοτε η ωρα και

η παραλαβη τους εγινε 5:30 το απογευμα! Τσακ μπαμ φυγανε!

 

 

ειδα για την τεχνολογια NFC smarttags που εχει το κινητο.το λειτουργησατε οσοι το πηρατε?τι ακριβως κανει?

δεν τα χω καν ανοιξει ακομη , ουτε αυτα ουτε ακουστικα ουτε τιποτα..σιγα σιγα..να χουμε να ασχολουμαστε χαχα..

Coolpad F1 (8297W)
Link to comment
Share on other sites

 

επειδή βλέπω πως είναι τραβηγμένες με 16:9, είναι δηλαδή στα 3 MP και όχι στα 5 έτσι δεν είναι?

Πάντως μια χαρά τις βλέπω, αυτή η μακρινή με το τοπίο χάνει λίγο , άν και σε αυτές καλό είναι να βγάζεις το αυτόματο και αυτή με τα γράμματα ήταν άψογη και το λουλούδι. Αξιοπρεπέστατες ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia Sole / Sola

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...