Jump to content

[Windows Mobile] Δείξτε τη homescreen / lockscreen σας!


stewe
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Η δικιά μου Home Screen αυτή την στιγμή..

 

http://i61.tinypic.com/2zh1q2v.png

http://i59.tinypic.com/5oup3k.png

Edited by panakart
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 309
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

Να και η δικιά μου.. Τελείως ανανεωμένη και υπερβολικά φορτωμένη... Αλλά όπως είχα γράψει και την προηγούμενη φορά τα θέλω όλα στη Home Screen και όχι να ψάχνω από το μενού κλτ... Αναμένεται να συμμαζευτεί (λίγο όμως, μην φανταστείτε :lol: ) με την προσθήκη των Live Folders στα WP8.1 Update 1 (GDR1) που θα έρθει την επόμενη εβδομάδα σε Preview for Developers....

 

Εδώ ολόκληρη και από κάτω κομμάτι κομμάτι για να δείτε αναλυτικά τα tiles...

 

http://i797.photobucket.com/albums/yy259/alexgate7/FULL_zpsc54901c4.png

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Να και η δική μου:D

 

Γιατί δεν βάζεις τριπλή σειρά tiles??

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν βάζεις τριπλή σειρά tiles??

 

Τί εννοείς; Να μικρύνουν τα Tiles για να χωράνε περισσότερα; Δε με βόλεψε λόγω των μικρών Tiles, θα έπρεπε να έχω να επιλέξω και με τα παλιά μεγέθη των Tiles.

Btw τα πλακίδια μαζί με το λευκό θέμα μοιάζουν με τα πλακάκια του σπιτιού μου :lol:

Edited by Alex_tz
Link to comment
Share on other sites

Τί εννοείς; Να μικρύνουν τα Tiles για να χωράνε περισσότερα; Δε με βόλεψε λόγω των μικρών Tiles, θα έπρεπε να έχω να επιλέξω και με τα παλιά μεγέθη των Tiles.

Btw τα πλακίδια μαζί με το λευκό θέμα μοιάζουν με τα πλακάκια του σπιτιού μου :lol:

 

Και εγώ εχω πολλά στην start αλλα τα ομαδοποιώ με το headertiles για να σπάει λίγο η μονοτονία

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ εχω πολλά στην start αλλα τα ομαδοποιώ με το headertiles για να σπάει λίγο η μονοτονία

 

Τί εννοείς ομαδοποιείς; Σαν τους live folders?

Link to comment
Share on other sites

Τί εννοείς ομαδοποιείς; Σαν τους live folders?

 

Οχι ...αλλα βαζεις διαχωριστικα και επικεφαλιδες σε καθε ομαδα εφαρμογων οπως θελεις ...καπως ετσι (με πολλες διαφορετικες μορφες)

http://i831.photobucket.com/albums/zz234/colossusr/ScreenCapture4_zpsc14fff6b.jpg~original

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπέρα

Μετά από πολλές αλλαγές μάλλον καταλήγω στα παρακάτω ;)

 

Επίσης είμαι της άποψης να είναι μαζεμένες όλες οι εφαρμογές στην αρχική

οθόνη.

 

Nokia 920

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Άντε και η δική μου παιδιά. Ξέρω πως ειναι η καλύτερη μη νοιώθετε άσχημα
- There is no place like 127.0.0.1 -
Link to comment
Share on other sites

Σας βολεύουν εσάς τα μικρά Tiles? Λέω να τα μικρύνω και εγώ αλλά μου κακοφαίνονται μερικές φορές, σας ήταν δύσκολο στην αρχή;
Link to comment
Share on other sites

Σας βολεύουν εσάς τα μικρά Tiles? Λέω να τα μικρύνω και εγώ αλλά μου κακοφαίνονται μερικές φορές, σας ήταν δύσκολο στην αρχή;

 

Στην αρχή και εμένα μου φαίνονταν πολύ μικρά έχοντας ενεργοποιημένη την επιλογή για περισσότερα πλακίδια αλλά τα συνήθισα γρήγορα!

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Σας βολεύουν εσάς τα μικρά Tiles? Λέω να τα μικρύνω και εγώ αλλά μου κακοφαίνονται μερικές φορές, σας ήταν δύσκολο στην αρχή;

 

 

 

Εμένα δε με βολεύουν θεωρώ ότι στην 4,5" ειναι πολύ μικρά.. Γι αυτο και δε το προτιμώ.

- There is no place like 127.0.0.1 -
Link to comment
Share on other sites

Εμένα δε με βολεύουν θεωρώ ότι στην 4,5" ειναι πολύ μικρά.. Γι αυτο και δε το προτιμώ.

 

Βρε παιδιά ψείρες είναι! Σου βγαίνουν τα μάτια να διαβάσεις πληροφορίες στα tiles...:blink:

Nokia 3210-3410-6510-5210-5410-6230i-Sony Ericsson k750-k810-Nokia N73-N79-N86-N8-Lumia 920-LG G2-Sony Xperia Z3-Huawei Mate 8-LG V30-G8X-Samsung S21-S23

Link to comment
Share on other sites

Thnx Alex :)

 

Εμένα δε με βολεύουν θεωρώ ότι στην 4,5" ειναι πολύ μικρά.. Γι αυτο και δε το προτιμώ.

Βρε παιδιά ψείρες είναι! Σου βγαίνουν τα μάτια να διαβάσεις πληροφορίες στα tiles...:blink:

 

Τα μικρά tiles στην επιλογή για επιπλέον tiles στην οθόνη χρησιμεύουν μόνο για συντομεύσεις... Ότνα θέλετε και να διαβάζετε κα΄τι βάλτε το μεγάλο ή το μεσαίο... Εμένα μια χαρά με έχουν βολέψει στις 4,5'' και στα μεσαία διαβάζω άνετα τι γράφουν (πχ FB)

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Να και τα δικά μου!

Την αρχική οθόνη την έκανα έτσι χθες. Αν με βολέψει θα την κρατήσω αλλίως επιστροφή στα tiles!

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Να και τα δικά μου!

Την αρχική οθόνη την έκανα έτσι χθες. Αν με βολέψει θα την κρατήσω αλλίως επιστροφή στα tiles!

 

Πολύ ωραία :)

Με ποιό τρόπο την έκανες έτσι;

Link to comment
Share on other sites

Πως το έκανες αυτό?? Για πες...

 

Και οι συντομεύσεις πάνω δεξιά από ποια εφαρμογή είναι?

 

Η lockscreen από ποιο νησί είναι?? :p

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Έβαλα το wallpaper και μετά έβαλα τα tiles από πίσω ώστε να φαίνονται μέσα από τα κυκλάκια του wallpaper!

 

Δεν ξέρω ποιό νησί είναι! Δοκίμαζα κάποιες εικόνες που είχα κατεβάσει για wallpaper, μου άρεσαν τα χρώματα της και έτσι έμεινε για lockscreen!

Edited by niotheros
Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή έφτιαξες εσύ το background??

 

Και για τις συντομεύσεις πάνω δεξιά πες αν μπορείς? :)

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...