Jump to content

Προσεχείς συναυλίες και μουσικά events


TrobocopR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ξεκινησε η προπωληση των εισιτηριων για την συναυλια των W.A.S.P. στις 13 Οκτωβριου στην Αθηνα στο Gagarin 205 απο το Ticket House - 30 ευρω

Την επομενη μερα θα μεταβουν στην Θεσσαλονικη για μια συναυλια και εκει.

Ελπιζω να αντεξουν... ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Με πρόλαβες γμτ :p

omfg`~1!

Επιτέλους :D

lol! με σένα όλο αυτό γίνεται !! :p

νιώθω μια ανακούφιση,τόσο καιρό έχω τρελή αγωνίαα

52+60 euros ε? πρέπει να ζήτησαν πολλά για να έρθουν :happy:

http://tinypic.com/m7e35j.jpg
Link to comment
Share on other sites

52+60 euros ε? πρέπει να ζήτησαν πολλά για να έρθουν :happy:

 

οντως πολλα τα χρηματα :(

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά πως!! :p :p

Πως σου ήρθε αυτό...? Και γω θα ήθελα νάρθει η Beyonce!! :rolleyes:

 

Μέχρι τώρα πάντως η επίσημη ανακοίνωση μιλάει για:

JAY-Z & LIL KIM (και YOUNG GUNZ, MEMPHIS BLEEK, DJ CLUE, HECTOR EL FATHER BAMBINO).

 

Και λέω μέχρι τώρα γιατί πολλά έχουν αλλάξει μέχρι στιγμής :shifty:

 

Οι LinkinPark πάντως δε νομίζω ότι θα κόλλαγαν με το σχήμα... :rolleyes:

 

 

Τι ήθελα και τοπα.....!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Τελικά θα έρθει και η Beyonce!!!!!!!!!! :yahoo: :up: Επίσημο!!!!! :D

 

 

H Beyonce μαζί με τον Jay-Z στις 19 Σεπτέμβρη

Ενώ βρισκόμαστε μόλις λίγες μέρες πριν από την πολυαναμενόμενη συναυλία του Jay-Z, ανακοινώθηκε χτες ότι στην Αθήνα θα βρίσκεται μαζί του και η σύντροφός του, Beyoncé! Μόλις στα 25 της χρόνια, η Beyoncé Giselle Knowles κατέχει εξέχουσα θέση στη συλλογική καλλιτεχνική συνείδηση, τόσο για τη φωνή της όσο και για τη sexy εμφάνισή της. Η σόουγούμαν θα παρακολουθήσει τη συναυλία, χωρίς να αποκλείεται να ανέβει και αυτή στη σκηνή και να ερμηνεύσει μαζί του κάποιο από τα κομμάτια τους. Μετά από πωλήσεις 50 εκατομμύρια δίσκων και συνολικά 9 βραβεία Grammy, η μαύρη καλλονή ελπίζουμε να είναι σε φόρμα τη συγκεκριμένη βραδιά και να ερμηνεύσει τα Crazy In Love ή το Deja-Vu μαζί με τον Jay-Z. Tο μόνο που χρειάζεται για να ανέβει η R? n? B star στην σκηνή του Αθηνών Αρένα είναι ίσως μια ενθουσιώδης παρότρυνση του ελληνικού κοινού. Από την άλλη και μόνο η εμφάνιση του Jay-Z, ο οποίος μετράει επτά χρόνια δυναμικής παρουσίας στη hip-hop σκηνή και αρκετά βραβεία, όπως Grammy Awards, Source Awards, Billboard Awards και Mtv Video Award,s είναι αρκετή για γεμίσει τον συναυλιακό χώρο. Shake that booty, babe!

14/09/2006 12:00 πμ

Πηγή Premium

Link to comment
Share on other sites

Duran duran Ολυμπιακό Κέντρο Ξιφασκίας, στο Ελληνικό, στις 22 Οκτωβρίου 2006.:D

 

Kaiser Chiefs30/11 στο Principal Music Theatre στην Θεσσαλονίκη και στις 1 & 2 Δεκέμβρη στο Gagarin 205, στην Αθήνα.

Link to comment
Share on other sites

γεια σας :) τι κανετε? θελω να μαθω πληροφοριες για τα snob ατομα.οποιος ξερει ας μου απαντηση!
Link to comment
Share on other sites

γεια σας :) τι κανετε? θελω να μαθω πληροφοριες για τα snob ατομα.οποιος ξερει ας μου απαντηση!

????????????????????????????????????????????:blink:

[sIGPIC][/sIGPIC]

...Barcelona,such a beautiful horizon

Barcelona,like a jewel in the sun

Por ti sere gaviota de tu bella mar...

my blog

Link to comment
Share on other sites

????????????????????????????????????????????:blink:

μπορει να μαζευτουν πολλα σνομπ ατομα και να κανουν συναυλια...ποτε δε ξερεις....:D

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Τι ήθελα και τοπα.....!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Τελικά θα έρθει και η Beyonce!!!!!!!!!! :yahoo: :up: Επίσημο!!!!! :D

 

 

H Beyonce μαζί με τον Jay-Z στις 19 Σεπτέμβρη

Ενώ βρισκόμαστε μόλις λίγες μέρες πριν από την πολυαναμενόμενη συναυλία του Jay-Z, ανακοινώθηκε χτες ότι στην Αθήνα θα βρίσκεται μαζί του και η σύντροφός του, Beyoncé! Μόλις στα 25 της χρόνια, η Beyoncé Giselle Knowles κατέχει εξέχουσα θέση στη συλλογική καλλιτεχνική συνείδηση, τόσο για τη φωνή της όσο και για τη sexy εμφάνισή της. Η σόουγούμαν θα παρακολουθήσει τη συναυλία, χωρίς να αποκλείεται να ανέβει και αυτή στη σκηνή και να ερμηνεύσει μαζί του κάποιο από τα κομμάτια τους. Μετά από πωλήσεις 50 εκατομμύρια δίσκων και συνολικά 9 βραβεία Grammy, η μαύρη καλλονή ελπίζουμε να είναι σε φόρμα τη συγκεκριμένη βραδιά και να ερμηνεύσει τα Crazy In Love ή το Deja-Vu μαζί με τον Jay-Z. Tο μόνο που χρειάζεται για να ανέβει η R? n? B star στην σκηνή του Αθηνών Αρένα είναι ίσως μια ενθουσιώδης παρότρυνση του ελληνικού κοινού. Από την άλλη και μόνο η εμφάνιση του Jay-Z, ο οποίος μετράει επτά χρόνια δυναμικής παρουσίας στη hip-hop σκηνή και αρκετά βραβεία, όπως Grammy Awards, Source Awards, Billboard Awards και Mtv Video Award,s είναι αρκετή για γεμίσει τον συναυλιακό χώρο. Shake that booty, babe!

14/09/2006 12:00 πμ

Πηγή Premium

 

:mad: :(

Τώρα βρήκε και η μάνα μου να σπάσει το πόδι της?? Και άσε που δεν έχω μία και για το εισητήριο! Γμτ....θα είναι πιο καλή συναυλία ακόμα και απο του 50Cent που πήγα. Παιδιά μια θερμή παράκληση...αν κάποιος τυχερός απο εδώ πάει ας τραβήξει καμία φωτό για εμάς που δεν μπορούμε να πάμε :(

γμτ άτυχη στιγμή...

Namaste!
Link to comment
Share on other sites

Hi people:) !

 

Μήπως ξέρει κανείς πού βρίσκουμε εισιτήρια για Nick Cave? Δεν είμαι σίγουρη αν έχει το Μετρόπολις ή αλλού..

 

Επίσης, επειδή άκουσα ότι τις επόμενες μέρες θα βρέχει συνεχώς, ξέρει κανείς αν έχει ακυρωθεί ποτέ συναυλία στο Λυκαβηττό λόγω βροχής??:confused:

Wendy let me in I wanna be your friend

I wanna guard your dreams and visions

Link to comment
Share on other sites

λογω αερα μια φορα ειχε ακυρωθει μια..δεν μπορουσαν να κατσουν στη σκηνη οι μουσικοι..

Desktop: Acer Aspire X-Cruiser, ThermalTake PurePower460W, Core 2 Duo E6400, Gigabyte 965PS3, 2xCrucial 2GB (800MHz, CL4), Gigabyte 9600GT

http://www.cardomain.com/ride/2667388

Link to comment
Share on other sites

Hi people:) !

 

Μήπως ξέρει κανείς πού βρίσκουμε εισιτήρια για Nick Cave? Δεν είμαι σίγουρη αν έχει το Μετρόπολις ή αλλού..

 

Επίσης, επειδή άκουσα ότι τις επόμενες μέρες θα βρέχει συνεχώς, ξέρει κανείς αν έχει ακυρωθεί ποτέ συναυλία στο Λυκαβηττό λόγω βροχής??:confused:

http://www.ticketpro.gr/

 

k http://www.didimusic.gr

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιο καλό παιδί που ενδεχομένως ακούει ραδιόφωνο :rolleyes: να μας ενημερώσει αν θα γίνει η σημερινή συναυλία του Μελωδία στο Λυκαβηττό; Νομίζω ότι της Δευτέρας ακυρώθηκε λόγω της καταιγίδας.
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιο καλό παιδί που ενδεχομένως ακούει ραδιόφωνο :rolleyes: να μας ενημερώσει αν θα γίνει η σημερινή συναυλία του Μελωδία στο Λυκαβηττό; Νομίζω ότι της Δευτέρας ακυρώθηκε λόγω της καταιγίδας.
από ότι λένε στο ραδιόφωνο...θα γίνει εφόσον δεν βρέχει εκείνη την ώρα :worry:
Link to comment
Share on other sites

Hi people:) !

 

Μήπως ξέρει κανείς πού βρίσκουμε εισιτήρια για Nick Cave? Δεν είμαι σίγουρη αν έχει το Μετρόπολις ή αλλού..

 

και στο ticket house στην Πανεπιστημιου 42 (εντος στοας) Αθηνα

ωραριο λειτουργιας Δευτερα-Παρασκευη 10:30-18:30

Link to comment
Share on other sites

Πέμπτη 5 Οκτωβρίου 2006, ώρα 8:30 μ.μ.

Παρασκευή 6 & Σάββατο 7 Οκτωβρίου 2006, ώρα 10:30 μ.μ.

"Ωδείο Τέχνης", Γ. Β. Φακανάς - Λ. Ποσειδώνος 3 - Τηλ.: 210 4813605 - 210 4839112

 

Virgil Donati: Drums

Tony Macalpine: Guitar

Mitch Forman: Keyboards

Rufus Philpot: Bass

 

Σεμινάριο drums από Virgil Donati, Σάββατο 7/10/06, ώρα 12:30 μ.μ.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις :) !

Τελικώς πήρα χθες από το Τίκετ Χάους (των 75 ευρώ :wacko: ) .

Ελπίζω μόνο να μη βρέξει και τρέχω πάλι για να πάρω πίσω τα λεφτά μου - όπως ακριβώς είχε γίνει και πριν από μερικά χρόνια που ακυρώθηκε συναυλία του Nick Cave στο ΟΑΚΑ λόγω βροχής (μέσα στον Ιούλιο!).

 

Αλήθεια, θα πάει κανείς άλλος από δω?

Wendy let me in I wanna be your friend

I wanna guard your dreams and visions

Link to comment
Share on other sites

Πριν λίγο γύρισα από την συναυλία των C:Real εδώ στο Ηράκλειο!

Καταπληκτικά ήταν!!! Θεά η Ειρήνη Δούκα, από την οποία πήρα αυτόγραφο!

Εξαιρετικη εμφάνιση φωνάρα η Ειρήνη φοβερά τραγούδια και πολύ καλά

δύο νέα που ακούστηκαν.

Στεναχωρήθηκα λίγο που δεν είπαν το ''Your favorite kiss'' και ρώτησα στο

τέλος της συναυλίας γιατί έγινε αυτό τον Τάκη Δαμάσxη και που είπε πως

πήραν νέο μπασίστα και δεν πρόλαβαν να το ''βγάλουν''.

Επίσης μου είπε πως θα ξαναέρθουν τον Φεβρουάριο! Ολέ ολέ ολέ ολέ!

 

ΤΕΛΕΙΑ!!!

:)

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις ποτε ερχονται οι Shaolin Θεσσαλονικη :worry:?
http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Οι Pearl Jam ήταν καταπληκτικοί! Είχαν κέφια και μαζί τους ένα θερμότατο κοινό. Ειλικρινά άξιζε!!:rolleyes:

Λυπάμαι όμως, που δε κατάφερα να πάω Nick Cave (για άλλη μια φορά :( ). Διάβασα πολύ καλές κριτικές για τη συναυλία. isolde πήγες τελικά?

"Ακόμα κι όταν θα νομίζεις

πως μου πήρες την ψυχή, θα σε καίω.

Κι όταν ακόμη θα νομίζεις

πως για πάντα έχω χαθεί, θα ανατέλλω..."

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
25 Νοεμβρίου έρχεται o Morissey, στο Ολυμπιακό Κλειστό Γυμναστήριο Φαλήρου, και 27 του μήνα στη Θεσσαλονίκη. Είχε πάει κανείς στο προηγούμενο live του;
Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be RUNNING AROUND IN DARKENED ROOMS, MUNCHING MAGIC PILLS and listening to REPETITIVE ELECTRONIC MUSIC." Kristian Wilson, Nintendo, Inc, 1989
Link to comment
Share on other sites

μήπως ξέρει κάποιος που ακριβώς είναι το ολυμπιακό κέντρο ξιφασκίας στο Ελληνικό? (για την συναυλία των duran)

Πρέπει να είναι αυτό το τεράστιο μπλε κτίριο δεξιά όπως μπαίνεις απο την κεντρική είσοδο του παλιού αεροδρομίου.Αν κατέβεις στη στάση του τραμ και ανέβεις την πεζογέφυρα (γιατί λογικά απο κει θα μπουν οι θεατές) θα το βρεις σίγουρα :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...