Jump to content

[ROM] PULSE ROM - 1.7 - [JKAY 13.6.4] Android 2.3.6 XWLΑ4 *22/2/12*


StratosGR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Λογικό ήταν.Έπρεπε να παραμείνεις στην 1.1.

Το θέμα που έβαλες γράφει: iOS 5 Themed Dropdown Notification Menu with Jkay 13.1,2

 

αν και τα διαβασα απεγκατεστησα το jkay deluxe πριν την περάσω δεν πρόσεξα οτι το θεμα αυτο δεν εχει αναβαθμιστεί ισως εφταιγε και η νυστα:D το περασα αργα το βραδυ.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 823
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παρακαλώ όσοι τα εγκαθιστούν να ενημερώνουν αν δουλεύουν, γιατί βλέπω πολλά downloads, αλλά σχεδόν κανείς δε δίνει την παραμικρή παρατήρηση.

 

Noise reduction Off (απενεργοποιεί τη συγκεκριμένη λειτουργία για όσους έχουν πρόβλημα με echo στις κλήσεις).

Non Increasing Ring (Το κουδούνισμα ξεκινάει από την ένταση που έχουμε επιλέξει και όχι βαθμιαία).

Noise Reduction Οff + Non Increasing Ring (συνδυασμός των 2 παραπάνω mods)

ΠΡΟΣΟΧΗ: Επιλέγουμε ένα από τα 3 παραπάνω, γιατί το κάθε ένα, καταργεί το άλλο.

 

Αν υπάρξουν θετικές αναφορές θα προστεθούν στα mods του 2ου post.

To 1o mod έχει ήδη αρκετές (όλες θετικές) αναφορές και λογίζεται ως "working"

 

φιλε στρατο εβαλα το τριτο και δουλευει σουπερ:)

Link to comment
Share on other sites

αν και τα διαβασα απεγκατεστησα το jkay deluxe πριν την περάσω δεν πρόσεξα οτι το θεμα αυτο δεν εχει αναβαθμιστεί ισως εφταιγε και η νυστα:D το περασα αργα το βραδυ.

 

Είναι οι ώρες που κάνουμε τα περισσότερα λάθη :happy:

 

επισης μολις ειδα οτι ολα τα mods απο την κουζινα του λεομαρ μπαινουν κανονικα και με τον νομο!!!!!!!!!!!!!!!

 

Είπαμε...Ανοικτή στα KK5 mods όταν δε γράφουν ότι είναι μόνο για συγκεκριμένη version :)

Αν είσαι στην 1.1 (jkay 13.2) μπαίνουν και τα themes από την κουζίνα του ;)

 

φιλε στρατο εβαλα το τριτο και δουλευει σουπερ:)

 

Τέλεια! Ας το δουλέψουν κι άλλοι και να πάρω θετικές αναφορές και θα γίνει "official" :)

Edited by StratosGR
Link to comment
Share on other sites

Στράτο περιμένουμε να περιμένουμε Pulse 1.3 με KL1 ή βιάζομαι ?:cool:
Link to comment
Share on other sites

Στράτο περιμένουμε να περιμένουμε Pulse 1.3 με KL1 ή βιάζομαι ?:cool:

 

Κάτσε να τη δούμε πρώτα :D

H πρώτη KL1 πάντως που είχε κυκλοφορήσει με άφησε με ανάμεικτες εντυπώσεις.

Πιστεύω πάντως ότι μέχρι να τη βγάλω (και σήμερα γίνεται αν ξενυχτήσω :lol:) και να σταθεροποιηθεί στην "αγορά" με jkay κ.λ.π. ξανά θέματα,mods από την αρχή .....θα έχει βγει το παγωτό :D

Εκτός αν θέλουμε εκδόσεις για να κρατάνε ένα μήνα.

Η Pulse ΚΚ5 πάντως είναι σταθερότατη.Βρίσκεις λόγο αλλαγής; :)

Link to comment
Share on other sites

Κάτσε να τη δούμε πρώτα :D

H πρώτη KL1 πάντως που είχε κυκλοφορήσει με άφησε με ανάμεικτες εντυπώσεις.

Πιστεύω πάντως ότι μέχρι να τη βγάλω (και σήμερα γίνεται αν ξενυχτήσω :lol:) και να σταθεροποιηθεί στην "αγορά" με jkay κ.λ.π. ξανά θέματα,mods από την αρχή .....θα έχει βγει το παγωτό :D

Εκτός αν θέλουμε εκδόσεις για να κρατάνε ένα μήνα.

Η Pulse ΚΚ5 πάντως είναι σταθερότατη.Βρίσκεις λόγο αλλαγής; :)

 

Κανέναν απολύτως, απλώς να έχουμε κάτι να ασχολούμαστε :lol:

Link to comment
Share on other sites

Για μένα η μεγάλη συχνότητα στις αλλαγές αν δεν υπάρχουν σημαντικές διάφορες στο firmware, εχει μοναδική αιτία τα donations στο XDA.

Θεωρώ τις προσθήκες πολυ καλυτερη λύση.

 

Στρατο σχετικα με το YouTube συνέβη το εξής: εμφανίσθηκαν κάποιες ενημερώσεις για διάφορες εφαρμογές.

Έδωσα εντολή να γίνει update σε ολες. Μόλις έφτασε στο YouTube, κατέβασε την νεα εκδοση αλλα δεν μπορούσε να την εγκαταστήσει.

Το μάρκετ έδειχνε συνεχώς την γραμμή αλλα δεν προχωράμε στην εγκατάσταση.

Το έκλεισαν και ξανα προσπάθησα αλλα πάλι το ίδιο. Μετα αφαίρεσαν το apk απο το system/apps και ξανα δοκίμασα. Πάλι τα ίδια. Τελικά επανεφερα το apk που είχε η rom.

Δεν έχω κανένα άλλο πρόβλημα.

 

Τωρα για το dropbox για να μην ειναι μεγάλο το αρχείο, πορείς να τα χωρισεις σε φακέλους που θα τους ονομασεις, Mods, themes, kernels κλπ.

Αν πάλι μπορείς να τα έχεις ταξινομιμενα και συγκεντρωμένα στο πρώτο ποστ του φόρουμ, κι αυτο μια χαρά ειναι.

Το κακο ειναι να βρίσκονται σκορπια και να ψάχνουμε μηνύματα.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Για μένα η μεγάλη συχνότητα στις αλλαγές αν δεν υπάρχουν σημαντικές διάφορες στο firmware, εχει μοναδική αιτία τα donations στο XDA.

Θεωρώ τις προσθήκες πολυ καλυτερη λύση.

 

Στρατο σχετικα με το YouTube συνέβη το εξής: εμφανίσθηκαν κάποιες ενημερώσεις για διάφορες εφαρμογές.

Έδωσα εντολή να γίνει update σε ολες. Μόλις έφτασε στο YouTube, κατέβασε την νεα εκδοση αλλα δεν μπορούσε να την εγκαταστήσει.

Το μάρκετ έδειχνε συνεχώς την γραμμή αλλα δεν προχωράμε στην εγκατάσταση.

Το έκλεισαν και ξανα προσπάθησα αλλα πάλι το ίδιο. Μετα αφαίρεσαν το apk απο το system/apps και ξανα δοκίμασα. Πάλι τα ίδια. Τελικά επανεφερα το apk που είχε η rom.

Δεν έχω κανένα άλλο πρόβλημα.

 

Τωρα για το dropbox για να μην ειναι μεγάλο το αρχείο, πορείς να τα χωρισεις σε φακέλους που θα τους ονομασεις, Mods, themes, kernels κλπ.

Αν πάλι μπορείς να τα έχεις ταξινομιμενα και συγκεντρωμένα στο πρώτο ποστ του φόρουμ, κι αυτο μια χαρά ειναι.

Το κακο ειναι να βρίσκονται σκορπια και να ψάχνουμε μηνύματα.

 

Δες στο δεύτερο post.Δε πιστεύω ότι είναι άσχημα.

Το μόνο άσχημο είναι η αδυναμία τροποποίησης εκ μέρους μου των posts και ότι πρέπει κάθε φορά να ψάχνω Moderator να μου τα κάνει....

Το θέμα με το youtube μου το έχει κάνει σε 2-3 εφαρμογές και στη μαμά ρομ.Και πολλές φορές ενω δείχνει ενημέρωση πατάς να γίνει και σου βγάζει μόνο επιλογή άνοιγμα η απεγκατάσταση! Αν περάσουν μερικές ώρες ανοίγει η επιλογή.Αυτό είναι θέμα μάρκετ νομίζω.

Link to comment
Share on other sites

Για μένα η μεγάλη συχνότητα στις αλλαγές αν δεν υπάρχουν σημαντικές διάφορες στο firmware, εχει μοναδική αιτία τα donations στο XDA.

Θεωρώ τις προσθήκες πολυ καλυτερη λύση.

 

Στρατο σχετικα με το YouTube συνέβη το εξής: εμφανίσθηκαν κάποιες ενημερώσεις για διάφορες εφαρμογές.

Έδωσα εντολή να γίνει update σε ολες. Μόλις έφτασε στο YouTube, κατέβασε την νεα εκδοση αλλα δεν μπορούσε να την εγκαταστήσει.

Το μάρκετ έδειχνε συνεχώς την γραμμή αλλα δεν προχωράμε στην εγκατάσταση.

Το έκλεισαν και ξανα προσπάθησα αλλα πάλι το ίδιο. Μετα αφαίρεσαν το apk απο το system/apps και ξανα δοκίμασα. Πάλι τα ίδια. Τελικά επανεφερα το apk που είχε η rom.

Δεν έχω κανένα άλλο πρόβλημα.

 

Τωρα για το dropbox για να μην ειναι μεγάλο το αρχείο, πορείς να τα χωρισεις σε φακέλους που θα τους ονομασεις, Mods, themes, kernels κλπ.

Αν πάλι μπορείς να τα έχεις ταξινομιμενα και συγκεντρωμένα στο πρώτο ποστ του φόρουμ, κι αυτο μια χαρά ειναι.

Το κακο ειναι να βρίσκονται σκορπια και να ψάχνουμε μηνύματα.

 

Modullarity = the future. Από εποχές πρίν την Romkitchen του Doc στο SGS εάν θυμάσαι Κώστα! Όσο αυτό για τα donations.. έχεις απόλυτο δίκιο (και όχι μόνο στο xda, στα περισσότερα Forums του είδους που ασχολούνται με custom). Και στην τελική βάζεις ένα κουμπάκι donate και το ξεχνάς, το να το υπενθυμίζεις κάθε τρεις και λίγο ξεφεύγει από τον καθεαυτό ορισμό του donation..

Edited by Stinger
Link to comment
Share on other sites

Για μένα η μεγάλη συχνότητα στις αλλαγές αν δεν υπάρχουν σημαντικές διάφορες στο firmware, εχει μοναδική αιτία τα donations στο XDA.

Θεωρώ τις προσθήκες πολυ καλυτερη λύση.

 

Στρατο σχετικα με το YouTube συνέβη το εξής: εμφανίσθηκαν κάποιες ενημερώσεις για διάφορες εφαρμογές.

Έδωσα εντολή να γίνει update σε ολες. Μόλις έφτασε στο YouTube, κατέβασε την νεα εκδοση αλλα δεν μπορούσε να την εγκαταστήσει.

Το μάρκετ έδειχνε συνεχώς την γραμμή αλλα δεν προχωράμε στην εγκατάσταση.

Το έκλεισαν και ξανα προσπάθησα αλλα πάλι το ίδιο. Μετα αφαίρεσαν το apk απο το system/apps και ξανα δοκίμασα. Πάλι τα ίδια. Τελικά επανεφερα το apk που είχε η rom.

Δεν έχω κανένα άλλο πρόβλημα.

 

Τωρα για το dropbox για να μην ειναι μεγάλο το αρχείο, πορείς να τα χωρισεις σε φακέλους που θα τους ονομασεις, Mods, themes, kernels κλπ.

Αν πάλι μπορείς να τα έχεις ταξινομιμενα και συγκεντρωμένα στο πρώτο ποστ του φόρουμ, κι αυτο μια χαρά ειναι.

Το κακο ειναι να βρίσκονται σκορπια και να ψάχνουμε μηνύματα.

 

σε μενα εγινε το update της εφαρμογης κανονικα!!!!

βασικα εχω βαρεθει να βαζω update απο το μαρκετ:):)

φιλε μου δεν ειναι θεμα της ρομ!

το μαρκετ αργει να κανει τα updates!

σε αλλους ερχονται πιο νωρις σε αλλους πιο αργα!

σου ερχεται η ειδοποίηση οτι εχεις ενημέρωση αλλα το μαρκετ δεν κανει τιποτα κτλ κτλ κτλ..

και σε μερικες ωρες το κανει κανονικα!

δεν ειναι θεμα ρομ..καρατσεκαρισμενο αυτο!!!!!

Link to comment
Share on other sites

σε μενα εγινε το update της εφαρμογης κανονικα!!!!

βασικα εχω βαρεθει να βαζω update απο το μαρκετ:):)

φιλε μου δεν ειναι θεμα της ρομ!

το μαρκετ αργει να κανει τα updates!

σε αλλους ερχονται πιο νωρις σε αλλους πιο αργα!

σου ερχεται η ειδοποίηση οτι εχεις ενημέρωση αλλα το μαρκετ δεν κανει τιποτα κτλ κτλ κτλ..

και σε μερικες ωρες το κανει κανονικα!

δεν ειναι θεμα ρομ..καρατσεκαρισμενο αυτο!!!!!

 

Ναι μου έχει τύχει και σε μένα σε στοκ να μην περνάει το update και με ένα reboot να στρώσει, είναι θέμα μαρκετ..

Link to comment
Share on other sites

Έχει το άλλο πρόβλημα (γνωστό κι αυτό) με το να δείχνει την πράσινη γραμμή, αλλά να μη κατεβαίνει.

Εμένα μου κάνει και ένα παρόμοιο.Έστω ότι έχω 5 ενημερώσεις.Αν πάω να τις ενημερώσω μία μία, κάποια μπορεί να δείχνει την πράσινη γραμμή και να μένει εκεί.Αν πατήσω να ενημερωθούν όλες, τότε ενημερώνονται και αυτές που ήταν "κολλημένες".

Από την άλλη εγώ ποτέ δεν είχα θέμα με τη γλώσσα, που βλέπω ότι κάποιοι την αλλάζουν σε Αγγλικά για να δουλέψει.

Τόσο καιρό πια αυτό το μάρκετ δε λέει να το στρώσει η Google.

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα έκανε update τελικά το YouTube.

 

Η πλάκα ειναι οτι όταν εγκατεστησα την rom και πριν την χρησιμοποιήσω, έριξα κατευθείαν την 1.1 και 1.2

Αφου δεν είχα ενεργοποιήσει πριν το JK Delux δεν μου δημιουργήθηκε κανένα πρόβλημα. Αργότερα που το άνοιξα για να κάνω τις ρυθμίσεις είχε πάρει κανονικα την V13.3.8

 

Ένα άλλο ανεξήγητο έχει να κάνει με το τριγωνακι που βγαίνει όταν φλασαρουμε.

Πριν περάσω την Pulse, είχα την official KJ3 φυσικα rooted με CF-root.

Είχα διαγράψει το τριγωνακι με jig.

Όταν φλάσαρα την pulse παρέμεινε χωρις τριγωνακι. Υπεθεσα οτι επειδη έχει κι αυτη cf-root.

Μετα όμως που πέρασα τον Void Kernel είδα με εκπληξη οτι και πάλι δεν έχω τριγωνακι:)

Επίσης χωρις να κάνω κάτι, δεν μετα το φλασαρισμα της 1.1 και 1.2 δεν βγάζει το pulse boot loader animation, αλλα το γνήσιο :D

Μods δεν έχω δοκιμασει γιατι βρίσκομαι σε διακοπές. Πρόβλημα με τον ήχο δεν είχα ποτε. Και προτιμω να ξεκινά χαμηλά το κουδουνισμα.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα έκανε update τελικά το YouTube.

 

Η πλάκα ειναι οτι όταν εγκατεστησα την rom και πριν την χρησιμοποιήσω, έριξα κατευθείαν την 1.1 και 1.2

Αφου δεν είχα ενεργοποιήσει πριν το JK Delux δεν μου δημιουργήθηκε κανένα πρόβλημα. Αργότερα που το άνοιξα για να κάνω τις ρυθμίσεις είχε πάρει κανονικα την V13.3.8

 

Ένα άλλο ανεξήγητο έχει να κάνει με το τριγωνακι που βγαίνει όταν φλασαρουμε.

Πριν περάσω την Pulse, είχα την official KJ3 φυσικα rooted με CF-root.

Είχα διαγράψει το τριγωνακι με jig.

Όταν φλάσαρα την pulse παρέμεινε χωρις τριγωνακι. Υπεθεσα οτι επειδη έχει κι αυτη cf-root.

Μετα όμως που πέρασα τον Void Kernel είδα με εκπληξη οτι και πάλι δεν έχω τριγωνακι:)

Επίσης χωρις να κάνω κάτι, δεν μετα το φλασαρισμα της 1.1 και 1.2 δεν βγάζει το pulse boot loader animation, αλλα το γνήσιο :D

Μods δεν έχω δοκιμασει γιατι βρίσκομαι σε διακοπές. Πρόβλημα με τον ήχο δεν είχα ποτε. Και προτιμω να ξεκινά χαμηλά το κουδουνισμα.

 

Καλημέρα Κώστα, το boot animation χάθηκε όταν βάλαμε τον void έχω την εντύπωση

Link to comment
Share on other sites

Δεν υποστηρίζει bootanimation προφανώς ο void.Αν βάλεις CF ή Siyah θα το ξαναδείς :)
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, πως τον βλέπεται τον VOID?

 

Γιώργος

Γιώργος

iPHONE 6S Plus, iPAD Air 2

http://www.triakilakodika.gr/ (δεν είναι δικό μου αλλά είναι φοβερό)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, πως τον βλέπεται τον VOID?

 

Γιώργος

 

Καλημέρα Γιώργο, είμαι στην 3η μέρα και μπορώ να πω μόνο θετικά... η μπαταρία ίδια με CF (επίπεδα stock) και το τηλέφωνο δείχνει να είναι ποιο "ζωντανό", ποιο γρήγορο στην απόκριση .. αυτά χωρίς OC/UV δεν χρειάζεται η άποψή μου. Φυσικά χωρίς κανένα πρόβλημα, reboot, FC, η οτιδήποτε. Σε συνδυασμό με Pulse το έχω λατρέψει το κινητάκι :)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Γιώργο, είμαι στην 3η μέρα και μπορώ να πω μόνο θετικά... η μπαταρία ίδια με CF (επίπεδα stock) και το τηλέφωνο δείχνει να είναι ποιο "ζωντανό", ποιο γρήγορο στην απόκριση .. αυτά χωρίς OC/UV δεν χρειάζεται η άποψή μου. Φυσικά χωρίς κανένα πρόβλημα, reboot, FC, η οτιδήποτε. Σε συνδυασμό με Pulse το έχω λατρέψει το κινητάκι :)

 

Κι εγω τα ίδια. Ούτε ένα reboot.

Σαν να έχω cf-root.

Για κατανάλωση θα σας πω σε κανά δυο μέρες. Πολυ καλός kernel.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Εγω τώρα παλι ειμαι με cf και δουλεύει το κινητό τέλεια.

Μπαταρία σούπερ κανένα battery drain ολα ρόλοι.

Δεν το πειράζω το αφήνω όπως είναι..

Παντως σε γενικές γραμμές η ρομ είναι άπαιχτη.

Ειμαι παρα πολύ ευχαριστημένος .

Το μονο που άλλαξα ήταν το μόντεμ τίποτα άλλο μια και με cosmote στην δικιά μου συσκευή όπως έγραψα και πιο πάνω η διαφορά στο σήμα είναι χαοτική

 

Παιδιά για δείτε λίγο το στοκ black list σας δουλεύει σωστά;

Edited by freddaras
Link to comment
Share on other sites

UPDATE 28/12/11

To 1.2 Upgrade αντικαθίσταται από το Pulse Upgrade 1.3

 

Αλλαγές:

Συμβατότητα με jkay deluxe 13.3.9

Περιλαμβάνει το 1.1 upgrade

Για την εγκατάσταση ισχύει ότι και το Upgrade 1.2 (δείτε εδώ)

 

DOWNLOAD PULSE 1.3 UPGRADE

 

Ενημέρωση του θέματος και του 2ου post , θα γίνει αργότερα.

 

*Ευχαριστώ τον φίλο ' kiriakos1963 ' για την άμεση πρωϊνή ενημέρωση. :)

Edited by StratosGR
Link to comment
Share on other sites

UPDATE 28/12/11

To 1.2 Upgrade αντικαθίσταται από το Pulse Upgrade 1.3

 

Αλλαγές:

Συμβατότητα με jkay deluxe 13.3.9

Περιλαμβάνει το 1.1 upgrade

Για την εγκατάσταση ισχύει ότι και το Upgrade 1.2 (δείτε εδώ)

 

DOWNLOAD PULSE 1.3 UPGRADE

 

Ενημέρωση του θέματος και του 2ου post , θα γίνει αργότερα.

 

*Ευχαριστώ τον φίλο ' kiriakos1963 ' για την άμεση πρωϊνή ενημέρωση. :)

 

 

Σφαιράτος ο Στράτος, φυσικά δουλεύει άψογα, ευχαριστούμε! :cool:

Link to comment
Share on other sites

σκεφτομαι κ εγω να περασω την συγκεκριμενη ρομ και θελω να ρωτησω αν υπαρχει καποιο script η καποιο flashable αρχειο μεσω cwm για την διαγραφη ολης της stock σαβουρας

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

σκεφτομαι κ εγω να περασω την συγκεκριμενη ρομ και θελω να ρωτησω αν υπαρχει καποιο script η καποιο flashable αρχειο μεσω cwm για την διαγραφη ολης της stock σαβουρας

 

Δεν χρειάζεσαι κανένα script φίλε μου, μπαίνεις CWM (εάν δεν έχεις φλασάρεις τον αντίστοιχο CF-root της έκδοσης που τρέχεις τώρα για να αποκτήσεις) κάνεις wipe data / wipe cache / wipe Dalvik cache και είσαι έτοιμος. Περνάς την Pulse από CWM και τέλος!

Link to comment
Share on other sites

UPDATE 28/12/11

To 1.2 Upgrade αντικαθίσταται από το Pulse Upgrade 1.3

 

Αλλαγές:

Συμβατότητα με jkay deluxe 13.3.9

Περιλαμβάνει το 1.1 upgrade

Για την εγκατάσταση ισχύει ότι και το Upgrade 1.2 (δείτε εδώ)

 

DOWNLOAD PULSE 1.3 UPGRADE

 

Ενημέρωση του θέματος και του 2ου post , θα γίνει αργότερα.

 

*Ευχαριστώ τον φίλο ' kiriakos1963 ' για την άμεση πρωϊνή ενημέρωση. :)

 

πως κανεις unistall το deluxe για να βαλω το update???

Παω να το κανω και μου λεει αδυνατη λειτουργία...

Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειάζεσαι κανένα script φίλε μου, μπαίνεις CWM (εάν δεν έχεις φλασάρεις τον αντίστοιχο CF-root της έκδοσης που τρέχεις τώρα για να αποκτήσεις) κάνεις wipe data / wipe cache / wipe Dalvik cache και είσαι έτοιμος. Περνάς την Pulse από CWM και τέλος!

 

θες να πεις οτι η ρομ ειναι καθαρη απο τα στοκ της samsung?

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...