Jump to content

[ROM] PULSE ROM - 1.7 - [JKAY 13.6.4] Android 2.3.6 XWLΑ4 *22/2/12*


StratosGR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

πως κανεις unistall το deluxe για να βαλω το update???

Παω να το κανω και μου λεει αδυνατη λειτουργία...

 

Δε πιστεύω το titanium να το έχεις μόνο για μόστρα :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 823
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Δε πιστεύω το titanium να το έχεις μόνο για μόστρα :lol:

 

σωστος...:lol::lol::lol:

ποποποπο....:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

θες να πεις οτι η ρομ ειναι καθαρη απο τα στοκ της samsung?

 

Μα το γράφει στο 1ο ποστ στην περιγραφή της ρομ..

Link to comment
Share on other sites

θες να πεις οτι η ρομ ειναι καθαρη απο τα στοκ της samsung?

 

 

Είναι. :)

Μπορείς να δοκιμάσεις και να μου πεις. Αν θες να αφαιρέσεις κάτι παραπάνω όμως , μπορείς να το βγάλεις με το titanium.

Link to comment
Share on other sites

Μα το γράφει στο 1ο ποστ στην περιγραφή της ρομ..

το ειδα το πρωτο ποστ αλλα αναφερει τα hubs και το im αλλα εγω τα σβηνω σχεδον ολα :)

Είναι. :)

Μπορείς να δοκιμάσεις και να μου πεις. Αν θες να αφαιρέσεις κάτι παραπάνω όμως , μπορείς να το βγάλεις με το titanium.

 

να σαι καλα...θα την κατεβασω και θα τσεκαρω το ζιπ της εγκαταστασης και αν ειναι τα σβηνω απο εκει...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

Επειδή κάποιοι φίλοι με ρώτησαν αν μπορούν να κάνουν donate για να υποστηρίξουν την ROM, μπορούν να το κάνουν ως εξής.

Στείλτε τη λέξη ΧΑΜΟΓΕΛΟ στο 54020.Χρέωση:Σταθερό 2,28 Ευρώ/κλήση, κινητό 2,46 Ευρώ/SMS

Κάνοντας ένα παιδί χαρούμενο, γίνομαι κι εγώ και αποδίδω καλύτερα.

Σας ευχαριστώ όλους για την υποστήριξη.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή κάποιοι φίλοι με ρώτησαν αν μπορούν να κάνουν donate για να υποστηρίξουν την ROM, μπορούν να το κάνουν ως εξής.

Στείλτε τη λέξη ΧΑΜΟΓΕΛΟ στο 54020.Χρέωση:Σταθερό 2,28 Ευρώ/κλήση, κινητό 2,46 Ευρώ/SMS

Κάνοντας ένα παιδί χαρούμενο, γίνομαι κι εγώ και αποδίδω καλύτερα.

Σας ευχαριστώ όλους για την υποστήριξη.

 

Φίλε μου, πραγματικά γι'αυτόν και μόνο τον λόγο θα περάσω την rom σου, αφού πρώτα στείλω μερικά μηνύματα στο Χαμόγελο. Χρόνια παρακολουθώ forums και έχω βαρεθεί τις δωρεές, που δεν είναι βέβαια υποχρεωτικές, αλλά υπάρχουν σε κάθε υπογραφή. Παρακολουθώ το θέμα σου από την ημέρα που το άνοιξες και βλέπω ότι είναι πολύ σταθερή η rom σου. Μπράβο για την δουλειά σου και την πρότασή σου.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου, πραγματικά γι'αυτόν και μόνο τον λόγο θα περάσω την rom σου, αφού πρώτα στείλω μερικά μηνύματα στο Χαμόγελο. Χρόνια παρακολουθώ forums και έχω βαρεθεί τις δωρεές, που δεν είναι βέβαια υποχρεωτικές, αλλά υπάρχουν σε κάθε υπογραφή. Παρακολουθώ το θέμα σου από την ημέρα που το άνοιξες και βλέπω ότι είναι πολύ σταθερή η rom σου. Μπράβο για την δουλειά σου και την πρότασή σου.

 

Σ' ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια.

Σε τέτοιους σκοπούς πρέπει να βοηθάμε όλοι όπως μπορούμε.

Αν βάλω κι εγώ ένα λιθαράκι σε ένα ευγενή σκοπό, χαλάλι οι άπειρες ώρες που "χαλάω".

Link to comment
Share on other sites

Επειδή κάποιοι φίλοι με ρώτησαν αν μπορούν να κάνουν donate για να υποστηρίξουν την ROM, μπορούν να το κάνουν ως εξής.

Στείλτε τη λέξη ΧΑΜΟΓΕΛΟ στο 54020.Χρέωση:Σταθερό 2,28 Ευρώ/κλήση, κινητό 2,46 Ευρώ/SMS

Κάνοντας ένα παιδί χαρούμενο, γίνομαι κι εγώ και αποδίδω καλύτερα.

Σας ευχαριστώ όλους για την υποστήριξη.

 

Πολύ ευγενικό εκ μέρους σου Στράτο..:O Σπάνια κάνω donate γιατί σπάνια βρίσκω άτομα που να το αξίζουν, είσαι ένα από αυτά, και ένα παραπάνω που τα δίνεις γι'αυτόν το σκοπό.. τι να πω συγχαρητήρια!

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ευγενικό εκ μέρους σου Στράτο..:O Σπάνια κάνω donate γιατί σπάνια βρίσκω άτομα που να το αξίζουν, είσαι ένα από αυτά, και ένα παραπάνω που τα δίνεις γι'αυτόν το σκοπό.. τι να πω συγχαρητήρια!

 

Ευχαριστώ για τα καλά λόγια :O

Δυστυχώς το χαμόγελο του παιδιού αντιμετωπίζει σοβαρά οικονομικά προβλήματα και μόνο τα δικά μου μηνύματα δε φτάνουν.

Είμαι σίγουρος όμως, ότι και όσοι δε βάζουν τη ρομ, μπορεί να ευαισθητοποιηθούν και "μου" κάνουν ένα "donate" :happy:

Link to comment
Share on other sites

Στρατό έστειλα και εγώ το SMS μου.

Σήμερα έβαλα τον void κερνελ στην απίθανη ρομ σου

Καλός χρυσός ο cf τρομερή μπαταρία άλλα δεν ξέρω με go launcher δεν συνεργάζεται καλα..

Ειχα πολύ λαγκ..(όπως και με κάθε ρομ)..

 

Με void πετάει το εργαλείο...

Link to comment
Share on other sites

Στρατό έστειλα και εγώ το SMS μου.

Σήμερα έβαλα τον void κερνελ στην απίθανη ρομ σου

Καλός χρυσός ο cf τρομερή μπαταρία άλλα δεν ξέρω με go launcher δεν συνεργάζεται καλα..

Ειχα πολύ λαγκ..(όπως και με κάθε ρομ)..

 

Με void πετάει το εργαλείο...

 

Πρέπει να γράψουμε ένα μεγάλο ευχαριστω στον Αντωνη που μας τον σύστησε.

Ένταξη υστερει σε αυτονομία, αλλα όχι ιδιαίτερα.

Προσωπικά μ αυτόν τον συνδυασμό (pulse-Void), θα αλλάξω μόνο με ICS και εφόσον ειναι τόσο καλο.

 

Παιδια βλέπω τρομερή βελτίωση στην κάμερα. Δεν έχω τραβήξει βίντεο αλλα στις φωτο ειναι πολυ καλυτερη και ταχύτερη.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να γράψουμε ένα μεγάλο ευχαριστω στον Αντωνη που μας τον σύστησε.

Ένταξη υστερει σε αυτονομία, αλλα όχι ιδιαίτερα.

Προσωπικά μ αυτόν τον συνδυασμό (pulse-Void), θα αλλάξω μόνο με ICS και εφόσον ειναι τόσο καλο.

 

Παιδια βλέπω τρομερή βελτίωση στην κάμερα. Δεν έχω τραβήξει βίντεο αλλα στις φωτο ειναι πολυ καλυτερη και ταχύτερη.

 

Ok δύο βασικές ερωτήσεις...

 

1. Όταν λες υστερεί σε αυτονομία, τι εννοείς? Συγκριτικά με την stock ή με κάποια άλλη?

2. Θέλω να βάλω τον kernel void (το έχω το link) και έπειτα την pulse. Με ποιά σειρά θα τα κάνω αυτά? ROM βάζω από CWM αλλά kernel και την σειρά εγκατάστασης δεν ξέρω πως.... Μπορείς παρακαλώ να με καθοδηγήσεις λίιιιιιιιιιιιιγο

 

Ευχαριστώ πολύ :)

-----------------------------

LG G4

-----------------------------

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να γράψουμε ένα μεγάλο ευχαριστω στον Αντωνη που μας τον σύστησε.

Ένταξη υστερει σε αυτονομία, αλλα όχι ιδιαίτερα.

Προσωπικά μ αυτόν τον συνδυασμό (pulse-Void), θα αλλάξω μόνο με ICS και εφόσον ειναι τόσο καλο.

 

Παιδια βλέπω τρομερή βελτίωση στην κάμερα. Δεν έχω τραβήξει βίντεο αλλα στις φωτο ειναι πολυ καλυτερη και ταχύτερη.

 

Δοκιμάζω τώρα το βίντεο θα επανελθω στο θέμα:)

Ok δύο βασικές ερωτήσεις...

 

1. Όταν λες υστερεί σε αυτονομία, τι εννοείς? Συγκριτικά με την stock ή με κάποια άλλη?

2. Θέλω να βάλω τον kernel void (το έχω το link) και έπειτα την pulse. Με ποιά σειρά θα τα κάνω αυτά? ROM βάζω από CWM αλλά kernel και την σειρά εγκατάστασης δεν ξέρω πως.... Μπορείς παρακαλώ να με καθοδηγήσεις λίιιιιιιιιιιιιγο

 

Ευχαριστώ πολύ :)

 

Ποια ρομ φοράς τώρα στο κινητό σου;

Η μπαταρία είναι λίγο πιο κάτω από στοκ...

Μικρή διάφορα ..

Κερδίζεις αλλού όμως..

Edited by freddaras
Link to comment
Share on other sites

Δοκιμάζω τώρα το βίντεο θα επανελθω στο θέμα:)

 

 

Ποια ρομ φοράς τώρα στο κινητό σου;

Η μπαταρία είναι λίγο πιο κάτω από στοκ...

Μικρή διάφορα ..

Κερδίζεις αλλού όμως..

 

τώρα είμαι σε stock insecure (από cfroot) 2.3.4

 

Γενικά είμαι πολύ ευχαριστημένος, αλλά θα ήθελα καλύτερη απόκριση στο scrolling, launcher κλπ

-----------------------------

LG G4

-----------------------------

Link to comment
Share on other sites

Ok δύο βασικές ερωτήσεις...

 

1. Όταν λες υστερεί σε αυτονομία, τι εννοείς? Συγκριτικά με την stock ή με κάποια άλλη?

2. Θέλω να βάλω τον kernel void (το έχω το link) και έπειτα την pulse. Με ποιά σειρά θα τα κάνω αυτά? ROM βάζω από CWM αλλά kernel και την σειρά εγκατάστασης δεν ξέρω πως.... Μπορείς παρακαλώ να με καθοδηγήσεις λίιιιιιιιιιιιιγο

 

Ευχαριστώ πολύ :)

Πρώτα θα περάσεις την pulse με CWM. Θα μπεις σε recovery και αφου κανεις όλα τα wipe, θα φλασαρεις το zip της ρομ.

Στην συνέχεια με τον ίδιο τροπο θα κανεις wipe case και dalv και θα φλασαρεις το zip του kernel.

Στην συνέχεια μπορείς να ριξεις το backup σου απο το titanium, αλλα χωρις ρυθμίσεις η εφαρμογές συστήματος. Μόνο τις εφαρμογές σου με τα δεδομένα τους, bookmarks, SMS κλπ.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

τώρα είμαι σε stock insecure (από cfroot) 2.3.4

 

Γενικά είμαι πολύ ευχαριστημένος, αλλά θα ήθελα καλύτερη απόκριση στο scrolling, launcher κλπ

 

Σε απάντησε ο te salat απο πάνω για το τι θα κάνεις

Θα δεις διαφορά ειδικά αν χρησιμοποιείς τον go launcher

Στο δικο μου κινητό είναι μέρα νύχτα ..

Link to comment
Share on other sites

pulse και καμερα!

βιντεο διπλα στο ηχειο!

στοκ

lg

 

για αλλη μια φορα η lg ειναι αιωνες μπροστα...

Link to comment
Share on other sites

Ok δύο βασικές ερωτήσεις...

 

1. Όταν λες υστερεί σε αυτονομία, τι εννοείς? Συγκριτικά με την stock ή με κάποια άλλη?

2. Θέλω να βάλω τον kernel void (το έχω το link) και έπειτα την pulse. Με ποιά σειρά θα τα κάνω αυτά? ROM βάζω από CWM αλλά kernel και την σειρά εγκατάστασης δεν ξέρω πως.... Μπορείς παρακαλώ να με καθοδηγήσεις λίιιιιιιιιιιιιγο

 

Ευχαριστώ πολύ :)

 

Πάντα βάζουμε πρώτα ρομ μετά kernel.H κάθε ρομ έχει δικό της kernel μέσα, οπότε θα υπερκαλύψει τον προηγούμενο :)

Τον CF έχει η Pulse.Αυτονομία σίγουρα καλύτερα από τη stock.

Από κει και πέρα το τι θα βάλεις, είναι προσωπικά γούστα και τι ζητάς.

Εγώ για παράδειγμα θέλω την ησυχία μου και τη σιγουριά μου ότι θα παίζουν όλες οι μαμά λειτουργίες και έτσι θέλω CF.

 

Προσωπικά μ αυτόν τον συνδυασμό (pulse-Void), θα αλλάξω μόνο με ICS και εφόσον ειναι τόσο καλο.

 

Είμαι μαζί σου.Ότι δουλεύει δεν αλλάζεται εκτός αν είναι καλύτερο ή σου αρέσουν οι πειραματισμοί.

Γι αυτό και μένω στην ΚΚ5.Αν διαπιστώσω ότι αξίζει τον κόπο η μετάβαση π.χ. σε KL1, μόνο τότε θα την αλλάξω.

Προς το παρόν ο μόνος λόγος που βρίσκω είναι αυτός που ανέφερες σε προηγούμενο μήνυμα.....που είναι έξω από τις όποιες προθέσεις μου.

 

pulse και καμερα!

βιντεο διπλα στο ηχειο!

στοκ

lg

 

για αλλη μια φορα η lg ειναι αιωνες μπροστα...

 

Λες και μας το κάνει επίτηδες η Samsung για να τρέχουμε να αγοράζουμε εφαρμογές.

 

Εσύ freddaras έχω διαπιστώσει ότι βάζεις.....τόνους mod στο κινητό σου :lol:

Αν βρεις κάποιο που δε παίζει είτε δικό μου είτε ξένο να μου το πεις.

Αν είναι κάτι ξένο που αξίζει κιόλας τον κόπο, μπορεί και να ασχοληθώ να το φτιάξω (αν μπορώ βέβαια!) :)

Link to comment
Share on other sites

Λες και μας το κάνει επίτηδες η Samsung για να τρέχουμε να αγοράζουμε εφαρμογές.

 

Εσύ freddaras έχω διαπιστώσει ότι βάζεις.....τόνους mod στο κινητό σου :lol:

Αν βρεις κάποιο που δε παίζει είτε δικό μου είτε ξένο να μου το πεις.

Αν είναι κάτι ξένο που αξίζει κιόλας τον κόπο, μπορεί και να ασχοληθώ να το φτιάξω (αν μπορώ βέβαια!) :)

 

dont worry:lol::lol:

μολις παρει το ματι μου κατι καλο θα σε ενημερώσω...:lol::lol:

η lg στο βιντεο τελικα κανει παπαδες...

πρεπει να γινει must εφαρμογη για το κινητο μας..:)

Link to comment
Share on other sites

Η lg είναι φοβερή εφαρμογή όντως... καμία σχέση με την stock απ'ολες τις απόψεις. Δηλώνοντας τα σωστά settings και με ένα tiny tap πριν το rec είναι βούτυρο κίνηση, σούπερ ήχος...

 

Οπότε παιδιά σήμερα θα το κάνω.... το αποφάσισα :) Ελπίζω η μπαταρία να κρατάει το ίδιο με την stock και να λειτουργούν όλα :)

 

Φίλτατε στράτο θα κρατήσω τον Kernel της ROM σου... να είμστε σίγουροι διότι είναι κινητό εργαλείο που χρησιμοποιώ καθημερινά για κλήσεις navigation κλπ. Ελπίζω πραγματικά η μπαταρία να είναι το ίδιο ή και καλύτερη διότι έχει μεγάλη σημασία (φεύγω ξημερώματα και επιστρέφω αργά βράδυ σπίτι)

 

Θα δω και κάποια διαφορά στην ταχύτητα ή και απόκριση του κινητού? Υπόψιν ότι τώρα με το autostarts και root explorer είναι όλα ξηλωμένα που τρώνε και καταπίνουν μπαταρία και ram. Το ίδιο θα κάνω και στην δική σου ROM σε πραγματάκια που ενδεχομένως δεν θα χρειάζομαι

 

Σαν γενική εμπειρία δηλαδή τι να περιμένω διαφορετικό από την personal customised 2.3.4 stock? Ταχύτητα? Αξιοπιστία? Τέλος θα πρέπει να αλλάξω Modem λόγω vodafone για να έχω καλό σήμα ??? (βλακεία ρώτησα?)

Edited by STELSTEL

-----------------------------

LG G4

-----------------------------

Link to comment
Share on other sites

Η lg είναι φοβερή εφαρμογή όντως... καμία σχέση με την stock απ'ολες τις απόψεις. Δηλώνοντας τα σωστά settings και με ένα tiny tap πριν το rec είναι βούτυρο κίνηση, σούπερ ήχος...

 

Οπότε παιδιά σήμερα θα το κάνω.... το αποφάσισα :) Ελπίζω η μπαταρία να κρατάει το ίδιο με την stock και να λειτουργούν όλα :)

 

Φίλτατε στράτο θα κρατήσω τον Kernel της ROM σου... να είμστε σίγουροι διότι είναι κινητό εργαλείο που χρησιμοποιώ καθημερινά για κλήσεις navigation κλπ. Ελπίζω πραγματικά η μπαταρία να είναι το ίδιο ή και καλύτερη διότι έχει μεγάλη σημασία (φεύγω ξημερώματα και επιστρέφω αργά βράδυ σπίτι)

 

Θα δω και κάποια διαφορά στην ταχύτητα ή και απόκριση του κινητού? Υπόψιν ότι τώρα με το autostarts και root explorer είναι όλα ξηλωμένα που τρώνε και καταπίνουν μπαταρία και ram. Το ίδιο θα κάνω και στην δική σου ROM σε πραγματάκια που ενδεχομένως δεν θα χρειάζομαι

 

Σαν γενική εμπειρία δηλαδή τι να περιμένω διαφορετικό από την personal customised 2.3.4 stock? Ταχύτητα? Αξιοπιστία? Τέλος θα πρέπει να αλλάξω Modem λόγω vodafone για να έχω καλό σήμα ??? (βλακεία ρώτησα?)

 

Αφού ξέρεις από root explorer μπορείς να κάνεις ότι θες :)

Θα διαπιστώσεις όμως από την εγκατάσταση της, ότι σε έχω βγάλει από πολύ κόπο, ακόμα και από διάφορα αφανή σκουπιδάκια της Samsung.

Ταχύτητα μεγαλύτερη υπάρχει.Κανείς δε μπορεί όμως να σου υποσχεθεί πραγματικά μεγάλες διαφορές, γιατί το κινητό είναι ήδη πύραυλος.Το πιο σημαντικό δεν είναι τόσο η ταχύτητα, που υπάρχει άφθονη, αλλά η απόκριση του κινητού.

Εδώ θα περιμένω να το δεις μόνος σου και να μου το απαντήσεις εσύ :)

Αυτονομία και μόνο από τη στιγμή που λείπουν οι διάφορες εφαρμογές της samsung και τρέχουν παρασκηνιακά, είναι αυξημένη.

 

Γενικώς εγώ δε κράτησα καθόλου την 2.3.4 Είχα πολλά προβλήματα (μιλάμε για stock 2.3.4 από Kies) και δε ξέρω αν έχεις κάποιο συγκεκριμένο θέμα με το σήμα.Σε γενικές γραμμές μη περιμένεις θαύματα με το μόντεμ.

Edited by StratosGR
Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να γράψουμε ένα μεγάλο ευχαριστω στον Αντωνη που μας τον σύστησε.

Ένταξη υστερει σε αυτονομία, αλλα όχι ιδιαίτερα.

Προσωπικά μ αυτόν τον συνδυασμό (pulse-Void), θα αλλάξω μόνο με ICS και εφόσον ειναι τόσο καλο.

 

Παιδια βλέπω τρομερή βελτίωση στην κάμερα. Δεν έχω τραβήξει βίντεο αλλα στις φωτο ειναι πολυ καλυτερη και ταχύτερη.

 

Δεν κάνει τίποτα..το ήξερα ότι θα σας αρέσει ο συγκεκριμένος

kernel..για λίγο περισσότερη αυτονομία δοκιμάστε αν θέλετε τις τιμές uv που έχει ο kernel (ο τρόπος αναφέρετε στο πρώτο ποστ))..τις έχω αρκετό καιρό τώρα και με oc στα 1400 δεν είχα ούτε ένα reboot ή κόλλημα εφαρμογής..και εγώ σαν εσένα Κώστα περιμένω το ics και αν κάτι δεν μου αρέσει εκεί άνετα ξαναγυρνώ στο set up που έχω τώρα:thumbup:

Sent from Galaxy

Αντώνης
Link to comment
Share on other sites

Αφού ξέρεις από root explorer μπορείς να κάνεις ότι θες :)

Θα διαπιστώσεις όμως από την εγκατάσταση της, ότι σε έχω βγάλει από πολύ κόπο, ακόμα και από διάφορα αφανή σκουπιδάκια της Samsung.

Ταχύτητα μεγαλύτερη υπάρχει.Κανείς δε μπορεί όμως να σου υποσχεθεί πραγματικά μεγάλες διαφορές, γιατί το κινητό είναι ήδη πύραυλος.Το πιο σημαντικό δεν είναι τόσο η ταχύτητα, που υπάρχει άφθονη, αλλά η απόκριση του κινητού.

Εδώ θα περιμένω να το δεις μόνος σου και να μου το απαντήσεις εσύ :)

Αυτονομία και μόνο από τη στιγμή που λείπουν οι διάφορες εφαρμογές της samsung και τρέχουν παρασκηνιακά, είναι αυξημένη.

 

Γενικώς εγώ δε κράτησα καθόλου την 2.3.4 Είχα πολλά προβλήματα (μιλάμε για stock 2.3.4 από Kies) και δε ξέρω αν έχεις κάποιο συγκεκριμένο θέμα με το σήμα.Σε γενικές γραμμές μη περιμένεις θαύματα με το μόντεμ.

 

Καταρχήν σε ευχαριστώ για τις απαντήσεις σου. Άμεσες και συγκεκριμένες.

 

Ερώτηση αρχάριου όμως, καθώς με τα kernel δεν το χω.... Κατεβάζω τώρα την ROM σου 1.3 ΚΚ5, όταν κάνω Install από CWM εγκαθιστά αυτόματα και τον νέο kernel CF?

 

Δεν βάζω του void καθώς δεν ξέρω τι θα γίνει :O

 

Τέλος, όταν λες να μην περιμένω θαύματα με το μόντεμ τι εννοείς? Θέλω να πω, θα λειτουργεί όπως τώρα σωστά ?

-----------------------------

LG G4

-----------------------------

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...