Jump to content

[MeeGo] Εφαρμογές (Προτάσεις / Απορίες / Ερωτήσεις)


anapospastos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 440
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Kαλησπερα , υπαρχει καποια εφαρμογη ετσι ωστε οταν με καλει ενας συγκεκριμενος αριθμος να δειχνει οτι ειναι λαθος η απενεργοποιημένο το νουμερο μου;
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, από εχθές το Whatsapp ή Wazapp για το Ν9, κυκλοφορεί κανονικά! Το εγκατέστησα το βράδυ και λειτουργεί απροβλημάτιστα!

 

More info

Link to comment
Share on other sites

Πως γίνετε το update στους χάρτες γιατί από τι λέει βγήκε νέα έκδοση αλλά δεν έχω καταλάβει πως την κατεβάζεις σύμφωνα με τις οδηγίες εδώ

 

http://www.meegoexperts.com/2012/05/update-nokia-maps-nokia-n9-v-00-02-46-103-meego-harmattan/

Link to comment
Share on other sites

Παιδια χρεισημοποια καποιος το marble?το εχω κατεβασει ξανα αλλα αυτη φορα δεν μου δειχνει τιποτα ,απλα μια μπλε οθονη και το σημειο που βρισκομαι τιποτε αλλο ,το εσβησα και το εγκατεστησα αλλα παλι τιποτα
From N9
Link to comment
Share on other sites

Εχει καποιος το torrential?Τι ρυθμισεις χρειαζεται?Μπαινω σε Torrent sites κ μου βγαζει download failed:couldn't download that file.Type application/x-bittorrent not supported

Τι μπορει να παιζει?

Link to comment
Share on other sites

Φιλε πρεπει να κατεβασεις firefox και απο κει περα μπορεις ελευθερα να κατεβαζεις torrent.
From N9
Link to comment
Share on other sites

Ξερει καποιος κανε προγραμμα με ημερολογιο στο οποιο να μου δειχνει την μερα και να μπορω να βαλω τις μερες που δουλευω καθε μηνα??? δεν θελω να πειραξω το ημερολογιο του κινητου Edited by gianpithio
From N9
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω κάποιο, αλλά το κινητό υποστηρίζει πολλά ημερολόγια,

μπορείς να φτιάξεις ένα αποκλειστικά για τη δουλειά σου.

Μπορείς να το ρυθμίσεις αν θα εμφανίζεται με τα άλλα ημερολόγια

και να του δώσεις χρωματάκι να ξεχωρίζει.

Ξέρω δεν είναι αυτό που ψάχνεις αλλά ίσως είναι κοντά.

Link to comment
Share on other sites

Βασικα φιλε και σε ευχαριστω για την απαντηση σου θα ηθελα κατι ξεχωριστω απο το δικο μας μια αλλη εφαρμογη να τη παταω και να μπαινω αποκληστικα για την δουλεια . Εχει κατι ημερολογια στο nokia store αλλα δεν νομιζω να ειναι αυτο που ζηταω
From N9
Link to comment
Share on other sites

Έχει βγει καμία εφαρμογή για cloud υπηρεσίες ?????

Box, Dropbox, Sugarsync, οτιδήποτε ...

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

Andreasole

δοκιμασε Mav time planner

 

kaluas

εχουν βγει πολλοι client για dropbox και για ενας για ubuntu one νομιζω(η οπως λεγεται αυτο)

Link to comment
Share on other sites

παιδες ολοκληρομενη σουιτα γραφειου εχει βγει;

το γέλιο είναι η τροφή της ψυχής!!!

 

Lumia 1020 : Rules!!!

Νokia N9: Have no rules!!!

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς πως μπορώ να δω Θέση (συντεταγμένες), Ταχύτητα, Υψόμετρο και γενικά

πληροφορία από το GPS; Δεν βλέπω πως να το κάνω αυτό από το nokia Maps ή το Drive.

Αν δεν γίνεται με αυτά, έχει να προτείνει κάποιος καμία εφαρμογή;

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς πως μπορώ να δω Θέση (συντεταγμένες), Ταχύτητα, Υψόμετρο και γενικά

πληροφορία από το GPS; Δεν βλέπω πως να το κάνω αυτό από το nokia Maps ή το Drive.

Αν δεν γίνεται με αυτά, έχει να προτείνει κάποιος καμία εφαρμογή;

 

Δοκιμασε αυτο http://store.ovi.com/content/200444?clickSource=search&pos=4 :)

Link to comment
Share on other sites

μηπως καταφερε κανεις να κανει το update του firefox?απ το απογευμα παιδευομαι αλλα ολο σφαλμα βγαζει.εχω δοκιμασει με app manager με store και με x term αλλα τζιφος.συνεχεια σφαλμα.

K 700 - K 800 - N 95 - N 96 - N 900 - Zte blade(κουτρα) - N 9 - SE XPERIA tipo (για τον κανακαρη μου) - JOLLA - MEIZU M2 MINI - REDMI NOTE 2 - REDMI NOTE 3 PRO (KENZO)

 

Send from my REDMI NOTE 3 PRO (KENZO)

Link to comment
Share on other sites

Μερα Φιλε , να πας filebox var/cache/apt/archive/partial και εκει θα βρεις το installation file αφου πρωτα απο ολα απενεργοποιησεις το παλιο firefox.
From N9
Link to comment
Share on other sites

Μερα Φιλε , να πας filebox var/cache/apt/archive/partial και εκει θα βρεις το installation file αφου πρωτα απο ολα απενεργοποιησεις το παλιο firefox.

οταν λες να απενεργοποιησω το παλιο εννοεις να το απεγκαταστησω;

δεν θα χασω τους σελιδοδεικτες που εχω αποθηκευμενους;ειναι και πολλοι και μετα ποιος καθεται να τα ξαναπερναει ολα απ την αρχη.τεσπα θα δω τι θα κανω.σ ευχαριστω πολυ για το ενδιαφερων.

K 700 - K 800 - N 95 - N 96 - N 900 - Zte blade(κουτρα) - N 9 - SE XPERIA tipo (για τον κανακαρη μου) - JOLLA - MEIZU M2 MINI - REDMI NOTE 2 - REDMI NOTE 3 PRO (KENZO)

 

Send from my REDMI NOTE 3 PRO (KENZO)

Link to comment
Share on other sites

Ναι Ισωσ τα χασεις . Τι να σου πω φιλε εγω δεν ειχα κατι αποθηκευμένο διότι το χρησιμοποιώ σαν δευτερεύων
From N9
Link to comment
Share on other sites

παιδια μια βοηθεια.απεγκατεστησα τον firefox για να βαλω τη νεα εκδοση αλλα δεν μπαινει με τιποτα.τωρα ξαναβρηκα την v12 αλλα μου ανοιγει το filebox και μου ζηταει να κανω extract τα αρχεια.σε ποια διαδρομη να τα βαλω;

K 700 - K 800 - N 95 - N 96 - N 900 - Zte blade(κουτρα) - N 9 - SE XPERIA tipo (για τον κανακαρη μου) - JOLLA - MEIZU M2 MINI - REDMI NOTE 2 - REDMI NOTE 3 PRO (KENZO)

 

Send from my REDMI NOTE 3 PRO (KENZO)

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασες αυτό που σου ειχα πει??? Αν μπεις store και μετά Firefox και μετά reviews θα καταλάβεις. Εγώ αυτό ακολούθησα και είμαι μία χαρά με την v13
From N9
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασες αυτό που σου ειχα πει??? Αν μπεις store και μετά Firefox και μετά reviews θα καταλάβεις. Εγώ αυτό ακολούθησα και είμαι μία χαρά με την v13

το ειχα δοκιμασει το απογευμα αλλα δεν επιασε.τωρα που το ξαναδοκιμασα εγκατασταθηκε η v12 και μου εβγαλε αμεσως μυνημα για update το οποιο μου βγαζει παλι σφαλμα.τι να πω;μαλλον ειμαι γκαντεμης.σ ευχαριστω φιλε να σαι καλα.

η πλακα ειναι οτι δεν χαθηκαν οι ρυθμισεις και οι σελ/κτες που ειχα.μετα απο τοσα πειραματα επανηλθε οπως τον ειχα και πριν.

 

τελικα τα καταφερα.ακολουθησα τις οδηγιες για πολλοστη φορα.απλα μολις απεγκατεστησα τον v12 εκανα ενα reboot και μολις ξανανοιξα το τηλεφωνο πηγα κατευθειαν filebox στην προαναφερθεισα διαδρομη και εγκατασταθηκε αμεσως χωρις να χαθει τιποτα απ οσα ειχα αποθηκευμενα.μονο τα ελληνικα χαθηκαν.μικρο το κακο.ειναι και πιο γρηγορος η ειναι ιδεα μου;

Edited by gaiosgf

K 700 - K 800 - N 95 - N 96 - N 900 - Zte blade(κουτρα) - N 9 - SE XPERIA tipo (για τον κανακαρη μου) - JOLLA - MEIZU M2 MINI - REDMI NOTE 2 - REDMI NOTE 3 PRO (KENZO)

 

Send from my REDMI NOTE 3 PRO (KENZO)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [MeeGo] Εφαρμογές (Προτάσεις / Απορίες / Ερωτήσεις)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...