Jump to content

[MeeGo] Εφαρμογές (Προτάσεις / Απορίες / Ερωτήσεις)


anapospastos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

PRE-ALPHA. This application is not ready for active usage.

 

Warehouse is a native client for OpenRepos.net

 

Browse and install applications, enable repositories.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 440
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καλησπερα σας.ζητησα πριν λιγη ωρα απ τον δημιουργο του warehouse να προσθεσει Ελληνικα στο μενου της εφαρμογης και μου απαντησε να το κανω μονος μου εδω https://www.transifex.com/projects/p/warehouse/

Ξερει κανεις πως γινεται;Δεν βγαζω ακρη.

K 700 - K 800 - N 95 - N 96 - N 900 - Zte blade(κουτρα) - N 9 - SE XPERIA tipo (για τον κανακαρη μου) - JOLLA - MEIZU M2 MINI - REDMI NOTE 2 - REDMI NOTE 3 PRO (KENZO)

 

Send from my REDMI NOTE 3 PRO (KENZO)

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σας.ζητησα πριν λιγη ωρα απ τον δημιουργο του warehouse να προσθεσει Ελληνικα στο μενου της εφαρμογης και μου απαντησε να το κανω μονος μου εδω https://www.transifex.com/projects/p/warehouse/

Ξερει κανεις πως γινεται;Δεν βγαζω ακρη.

απο οτι καταλαβα, κανεις account, μετα πας στο dashboard, κανεις ενα νεο project παιρνεις τα sources(?) μεταφραζεις και ανεβαζεις το αρχειο..

 

θελω να πιστευω..

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς το ίδιο θέμα με μένα?

Η εφαρμογή του myphone για Ν9, όπως και μερικές άλλες με το ΙΔΙΟ περιβάλλον (My-Meego, GSMArena, LiveNews, TechBlog) δεν ανανεώνονται εδώ και καιρό και μένουν κενές από ειδήσεις και νέα!

Φταίω γω, ή κι αυτά κλείσαν?

make love not work
Link to comment
Share on other sites

απο οτι καταλαβα, κανεις account, μετα πας στο dashboard, κανεις ενα νεο project παιρνεις τα sources(?) μεταφραζεις και ανεβαζεις το αρχειο..

 

θελω να πιστευω..

Λοιπον,καταφερα κι εκανα τη μεταφραση.και τωρα τι γινεται;περιμενω να συμπεριληφθει σε μελλοντικο update η πρεπει να κανω κατι εγω;ξερει κανεις;

K 700 - K 800 - N 95 - N 96 - N 900 - Zte blade(κουτρα) - N 9 - SE XPERIA tipo (για τον κανακαρη μου) - JOLLA - MEIZU M2 MINI - REDMI NOTE 2 - REDMI NOTE 3 PRO (KENZO)

 

Send from my REDMI NOTE 3 PRO (KENZO)

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον,καταφερα κι εκανα τη μεταφραση.και τωρα τι γινεται;περιμενω να συμπεριληφθει σε μελλοντικο update η πρεπει να κανω κατι εγω;ξερει κανεις;

λογικα θα την ενσωματωσει στο επομενο update

 

αλλα ρωτα και τον developer μηπως πρεπει να κανεις και κατι αλλο αν και δε νομιζω να χρειαζεται

Link to comment
Share on other sites

μου δινει μια επιλογη «κατεβασμα αρχειου για χρηση» αλλα ειναι ενα αρχειο με καταληξη el.ts .

προσπαθω να το μετακινησω με το filebox μαζι με τις υπολοιπες γλωσσες του warehouse αλλα δεν γινεται.μου βγαζει ενα μηνυμα οτι δεν εχω αδεια γι αυτην την ενεργεια

K 700 - K 800 - N 95 - N 96 - N 900 - Zte blade(κουτρα) - N 9 - SE XPERIA tipo (για τον κανακαρη μου) - JOLLA - MEIZU M2 MINI - REDMI NOTE 2 - REDMI NOTE 3 PRO (KENZO)

 

Send from my REDMI NOTE 3 PRO (KENZO)

Link to comment
Share on other sites

δοκιμασες με το filebox root; το ενεργοποιεις απο το n9qtweak

δηλαδη;τι να ενεργοποιησω;ανοιγω το filebox παω στις ρυθμισεις κι ενεργοποιω τους κρυφους φακελους κτλ.

υπαρχει κι αλλος τροπος;

K 700 - K 800 - N 95 - N 96 - N 900 - Zte blade(κουτρα) - N 9 - SE XPERIA tipo (για τον κανακαρη μου) - JOLLA - MEIZU M2 MINI - REDMI NOTE 2 - REDMI NOTE 3 PRO (KENZO)

 

Send from my REDMI NOTE 3 PRO (KENZO)

Link to comment
Share on other sites

Ναι

Απο το n9qt βάζεις το filebox root που εχει δικαιώματα root κατευθείαν χωρίς να χρειαστεί inception/terminal κλπ.

μηπως θυμασαι ποια επιλογη ειναι για να μην ψαχνω;

K 700 - K 800 - N 95 - N 96 - N 900 - Zte blade(κουτρα) - N 9 - SE XPERIA tipo (για τον κανακαρη μου) - JOLLA - MEIZU M2 MINI - REDMI NOTE 2 - REDMI NOTE 3 PRO (KENZO)

 

Send from my REDMI NOTE 3 PRO (KENZO)

Link to comment
Share on other sites

δεν γινεται τιποτα.τα παραταω.εβαλα το fileboxroot,μετονομασα το αρχειο οπως ειναι και οι υπολοιπες γλωσσες του warehouse αλλα ελληνικα πουθενα.δεν πειραζει.ετσι κι αλλιως ολο το τηλεφωνο στ αγγλικα ειναι.τα συνηθισαμε πλεον.

K 700 - K 800 - N 95 - N 96 - N 900 - Zte blade(κουτρα) - N 9 - SE XPERIA tipo (για τον κανακαρη μου) - JOLLA - MEIZU M2 MINI - REDMI NOTE 2 - REDMI NOTE 3 PRO (KENZO)

 

Send from my REDMI NOTE 3 PRO (KENZO)

Link to comment
Share on other sites

Μολις εκανα το update του warehouse το οποιο περιλαμβανει τη μεταφραση που εκανα (την οποια βεβαια ξεκινησε ο Dark_ds κι εγω απλα συνεχισα).συγχωρηστε με για καποια «λαθακια» αλλα επειδη δεν ειμαι και τοσο αγγλομαθης το μετεφρασα με την βοηθεια του Translate All γι αυτο σας συνιστω να μην την χρησιμοποιησετε :lol::lol::lol:(την ελληνικη γλωσσα εννοω). Edited by gaiosgf

K 700 - K 800 - N 95 - N 96 - N 900 - Zte blade(κουτρα) - N 9 - SE XPERIA tipo (για τον κανακαρη μου) - JOLLA - MEIZU M2 MINI - REDMI NOTE 2 - REDMI NOTE 3 PRO (KENZO)

 

Send from my REDMI NOTE 3 PRO (KENZO)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
εγω παντως το εγκατεστησα και λειτουργει κανονικα χωρις προβληματα. Εχει πολλες ωραιες εφαρμογες για το Ν9 αλλα εχει και πολλες αλλες εφαρμογες που τουλαχιστον στο δικο μου δεν μπορουν να εγκατασταθεουν καθως βγαζει το εξης μηνυμα "this is not a user package"
IPHONE X,NOKIA 8800,BLACKBERRY P9983,IPHONE 8 PLUS,NOKIA 808 PV,HTC 10,IPHONE 6S,SONY Z5 PREMIUM,NOKIA 8800 CARBON ARTE,SONY Z5, SAMSUNG NOTE 5, SAMSUNG NOTE 3,HTC ONE M9,SONY Z2,NOKIA LUMIA 930,IPHONE 5S,BLACKBERRY Q10,HTC ONE M7,BLACKBERRY Z30,BLACKBERRY Z10,SONY XPERIA Z1,NOKIA LUMIA 925,NOKIA N9,NOKIA E7, NOKIA N96,NOKIA 5250, SAMSUNG M3510, NOKIA N900, :)
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [MeeGo] Εφαρμογές (Προτάσεις / Απορίες / Ερωτήσεις)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...