Jump to content

[MeeGo] Εφαρμογές (Προτάσεις / Απορίες / Ερωτήσεις)


anapospastos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

βρε παιδια μπορει κανεις να κατεβασει αυτο?

προσπαθω εδω και μερες και μου λεει installation package not found..

εστειλα και στο nokia support απο το nokia store.. και μου ειπαν να προσπαθησω με 3g και wifi

η αλλιως να το κατεβασω στο pc και να το μεταφερω στο κινητο..

 

δοκιμασα με τις συνδεσης εναλλαξ.. τιποτα..

να το κατεβασω στο pc δεν καταφερα..

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 440
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

βρε παιδια μπορει κανεις να κατεβασει αυτο?

προσπαθω εδω και μερες και μου λεει installation package not found..

εστειλα και στο nokia support απο το nokia store.. και μου ειπαν να προσπαθησω με 3g και wifi

η αλλιως να το κατεβασω στο pc και να το μεταφερω στο κινητο..

 

δοκιμασα με τις συνδεσης εναλλαξ.. τιποτα..

να το κατεβασω στο pc δεν καταφερα..

Μόλις τώρα το δοκίμασα και το κατέβασα.Τα ίδια ακριβώς τραβάω με το restore accuweather...Δεν ξέρω αν σε βοηθάω πάντως.
When the going gets tough,the tough get going...
Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα το δοκίμασα και το κατέβασα.Τα ίδια ακριβώς τραβάω με το restore accuweather...Δεν ξέρω αν σε βοηθάω πάντως.

φιλε εισαι θεος! ειπες για το accuweather και θυμηθηκα το meecatalog και απο εκει καταφερα να κατεβασω το lockscreen! Να'σαι καλα!:D

στο meecatalog εχει το accuweather δοκιμασε απο εκει

Link to comment
Share on other sites

φιλε εισαι θεος! ειπες για το accuweather και θυμηθηκα το meecatalog και απο εκει καταφερα να κατεβασω το lockscreen! Να'σαι καλα!:D

στο meecatalog εχει το accuweather δοκιμασε απο εκει

 

Άμα λες εσύ εμένα θεό...Πάντως ευχαριστώ γιατί το κατάφερα από meecatalog.Το meecast είχε μπερδέψει τα πράγματα.Όταν θελήσω να πειράξω το εργαλείο,θα χρειαστώ τη βοήθειά σας..Καλό βράδυ

When the going gets tough,the tough get going...
Link to comment
Share on other sites

Άμα λες εσύ εμένα θεό...Πάντως ευχαριστώ γιατί το κατάφερα από meecatalog.Το meecast είχε μπερδέψει τα πράγματα.Όταν θελήσω να πειράξω το εργαλείο,θα χρειαστώ τη βοήθειά σας..Καλό βράδυ

γιατι να μην σε πω?

ο,τι θες εννοειται! :)

 

δεν ξερω αν αναφερθηκε αλλα εχουμε instagram -> instago!

το κατεβασα τωρα..

προσπαθω να κανω account μεσω bluestack δεν καταφερνω τιποτα... τελος παντων..

Edited by Dark_ds
Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω αν αναφερθηκε αλλα εχουμε instagram -> instago!

το κατεβασα τωρα..

προσπαθω να κανω account μεσω bluestack δεν καταφερνω τιποτα... τελος παντων..

 

Μόνο viewer όμως..

Link to comment
Share on other sites

N9 faster transitions και η εφαρμογη fasterN9 ειναι συμβατες οταν εγκαταστηθουν και οι 2 μαζι? ή μια απο αυτες πρεπει να ειναι στο τηλεφωο?

 

αν μια απο τις 2, ποια προτεινετε?

All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

Ναι είναι συμβατές μεταξύ τους! Το πρόγραμμα Homescreen Settings (και κάποια άλλα) θέλει προσοχή όταν συνδιάζεται με μερικά από τα tweaks του N9 QTweak γιατί μπορεί να οδηγήσει σε reboot loop.

 

edit:

Σόρρυ μπερδεύτηκα και νόμιζα ότι εννοούσες το Tweak A (Speed Up Transitions MODs). Αυτό είναι συμβατό γιατί το έχω εγκατεστημένο παρέα με το fasterN9 στο δικό μου τηλέφωνο. Για το N9 faster transitions δεν γνωρίζω αν και πιθανώς να κάνει παρόμοια δουλειά με το tweak A. Σορρυ και πάλι για την παρεξήγηση.

Edited by gianpithio
Συνένωση Μηνυμάτων
Link to comment
Share on other sites

Εχω ενα θεμα με το wazapp.

Προσπαθω να κανω account, αλλα δεν μου στελνει κωδικο για να κανω την επιβεβαιωση..

Χρειαζεται να κανω κατι αλλο?

Link to comment
Share on other sites

Εχω ενα θεμα με το wazapp.

Προσπαθω να κανω account, αλλα δεν μου στελνει κωδικο για να κανω την επιβεβαιωση..

Χρειαζεται να κανω κατι αλλο?

εχει ενα προβλημα τωρα https://www.facebook.com/WazappIM?fref=ts

 

δοκιμασε μεσω bluestack να κανεις εγγραφη,αλλα ενεργοποιησε απο το κινητο με τον κωδικο..

Edited by Dark_ds
Link to comment
Share on other sites

Δεν γίνεται απο το Ν9 ενεργοποίηση του wazapp. Δοκίμασε το bluestack όπως έγραψε και ο Dark_ds.

κατέβασε το bluestack στον Η/Υ και θα τρέξε το whatsapp για android απο εκει!! δώσε το πραγματικό τηλ αυτο που έχεις στο Ν9 και θα έρθει κανονικά το μήνυμα!

ΑΙΕΝ ΥΨΙΚΡΑΤΕΙΝ

Pocophone F1 // iPhone X // Nokia N9 64GB

Link to comment
Share on other sites

καλημερα και καλα χριστουγεννα σε ολους.εχω εγκαταστησει το led-event-notifier μεσω inception αλλα δεν το βρισκω πουθενα ουτε σαν app ουτε στα settings.ξερει κανεις πως ρυθμιζεται;

K 700 - K 800 - N 95 - N 96 - N 900 - Zte blade(κουτρα) - N 9 - SE XPERIA tipo (για τον κανακαρη μου) - JOLLA - MEIZU M2 MINI - REDMI NOTE 2 - REDMI NOTE 3 PRO (KENZO)

 

Send from my REDMI NOTE 3 PRO (KENZO)

Link to comment
Share on other sites

καλημερα και καλα χριστουγεννα σε ολους.εχω εγκαταστησει το led-event-notifier μεσω inception αλλα δεν το βρισκω πουθενα ουτε σαν app ουτε στα settings.ξερει κανεις πως ρυθμιζεται;

 

τελικα το Led event notifier λειτουργει απο μονο του.αναβοσβηνει το λαμπακι δυο φορες (οπως στο Ν900 αλλα χωρις χρωμα) οταν εχω αναπαντητη,μυνημα κτλ. .καλο φαινεται.

ουπς! Sorry Mods.τροποποιηση πατησα αλλα μου βγηκε παραθεση.αυτο το mobile version με μπερδεψε.

Edited by gaiosgf

K 700 - K 800 - N 95 - N 96 - N 900 - Zte blade(κουτρα) - N 9 - SE XPERIA tipo (για τον κανακαρη μου) - JOLLA - MEIZU M2 MINI - REDMI NOTE 2 - REDMI NOTE 3 PRO (KENZO)

 

Send from my REDMI NOTE 3 PRO (KENZO)

Link to comment
Share on other sites

http://forums.internettablettalk.com/showthread.php?t=85568

αυτο εχει και ρυθμισεις(απο οτι φαινεται δηλαδη)

δεν εχω δοκιμασει και κανενα παντως!

Link to comment
Share on other sites

για δειτε κι αυτο http://talk.maemo.org/showthread.php?t=88453

απο ενα δικο μας παιδι.

μολις ανακαλυψα προβληματακι.οταν γραφω σε landscape δεν λειτουργει το πληκτρο με τα νουμερα.κατα τ αλλα ειναι μια χαρα.χρειαζοταν κατι τετοιο νομιζω.

Edited by gaiosgf

K 700 - K 800 - N 95 - N 96 - N 900 - Zte blade(κουτρα) - N 9 - SE XPERIA tipo (για τον κανακαρη μου) - JOLLA - MEIZU M2 MINI - REDMI NOTE 2 - REDMI NOTE 3 PRO (KENZO)

 

Send from my REDMI NOTE 3 PRO (KENZO)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
για δειτε κι αυτο http://talk.maemo.org/showthread.php?t=88453

απο ενα δικο μας παιδι.χρειαζοταν κατι τετοιο νομιζω.

 

ρε παιδια οταν παιρνουμε ενα screenshoot με το ShootMee που αποθηκευεται;δεν μπορω να το βρω.πριν απο λιγο καιρο που το χρησιμοποιησα εμφανιζοταν στο gallery μαζι με τις υπολοιπες φωτο μου.τωρα γιατι δεν το βρισκω;

Edited by gianpithio
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων

K 700 - K 800 - N 95 - N 96 - N 900 - Zte blade(κουτρα) - N 9 - SE XPERIA tipo (για τον κανακαρη μου) - JOLLA - MEIZU M2 MINI - REDMI NOTE 2 - REDMI NOTE 3 PRO (KENZO)

 

Send from my REDMI NOTE 3 PRO (KENZO)

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε μια απεγκατάσταση και ξανά εγκατάσταση της εφαρμογής!
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε μια απεγκατάσταση και ξανά εγκατάσταση της εφαρμογής!

μολις ανακαλυψα αλλο τροπο.μολις παιρνω ενα screenshoot βγαζει μια ειδοποιηση στο πανω μερος της οθονης.την παταω και τοτε μου ζηταει να κανω save.

K 700 - K 800 - N 95 - N 96 - N 900 - Zte blade(κουτρα) - N 9 - SE XPERIA tipo (για τον κανακαρη μου) - JOLLA - MEIZU M2 MINI - REDMI NOTE 2 - REDMI NOTE 3 PRO (KENZO)

 

Send from my REDMI NOTE 3 PRO (KENZO)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας. Παιδια χρησιμοποιησε καποιος την εφαρμογη track and protect? Πρεπει να πιστωσω την εφαρμογη για να δουλεψει? Υπαρχει κατι παρομοιο δωρεαν?
From N9
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας. Παιδια χρησιμοποιησε καποιος την εφαρμογη track and protect? Πρεπει να πιστωσω την εφαρμογη για να δουλεψει? Υπαρχει κατι παρομοιο δωρεαν?

νομιζω εχει 3 φορες δωρεαν και μετα πληρωνεις,δεν το εχω χρησιμοποιησει.. εχω κανει λογαριασμο αν θυμαμαι αλλα δεν ασχοληθηκα

δες εδω track and protect

και εδω Alternatives

Link to comment
Share on other sites

καλο ειναι ομως , τελευταια απλα σκεφτομαι οτι καπου θα το αφησω :) Σε ευχαριστω για τη βοηθεια σου, δεν βρηκα κατι αξιοπιστο ομως. Αν βρειτε εδω θα ειμαι :ninja:
From N9
Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα παιδια!Εχει παρει το αυτι σας κατι για μια εφαρμογη soundwave το ονομα της?:p

εδω με το αζημιωτο βεβαια

http://my-meego.com/software/applications.php?name=Soundwave&fldAuto=2035&faq=2

K 700 - K 800 - N 95 - N 96 - N 900 - Zte blade(κουτρα) - N 9 - SE XPERIA tipo (για τον κανακαρη μου) - JOLLA - MEIZU M2 MINI - REDMI NOTE 2 - REDMI NOTE 3 PRO (KENZO)

 

Send from my REDMI NOTE 3 PRO (KENZO)

Link to comment
Share on other sites

6€ για soundhound-wannabe εφαρμογη?

Αισχος

Που να εφτιαχνε και κανενα τοπ παιχνιδι. 1000€ θα το εβαζε..

 

ναι ειναι ντροπη..

αυτα παθαινεις οταν δεν υπαρχει ανταγωνισμος βαραει τιμες αυτος που εχει το μονοπωλιο..

βασικα υπαρχει μια ανταγωνιστικη δωρεαν το eyrie αλλα δεν αναγνωριζει τιποτα απολυτως...

phones' list: alcatel 311, SE t310, SE z600, SE k700i, Samsung zv30, nokia 6290, samsung g600, SE k770i, LG arena, Nokia 5800, nokia N82, nokia E72, htc hero, nokia N8, SE Xperia Neo V, Nokia N9, SE Xperia Mini, LG 4x HD, Blackberry Z10, Nokia Lumia 920, Nokia 101, Samsung Galaxy S4 mini LTE, LG G2, Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy S9+, Xiaomi Mi 10 5G
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [MeeGo] Εφαρμογές (Προτάσεις / Απορίες / Ερωτήσεις)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...