Jump to content

[MeeGo] Εφαρμογές (Προτάσεις / Απορίες / Ερωτήσεις)


anapospastos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Extraplugins Accounts UI

 

"Additional Accounts plugins for chat in ICQ, AOL, MSN, Jabber, QIP, Yahoo, Vkontakte, Odnoklassniki, Gadu-Gadu services.

Embeds into system Conversations (same as GTalk, Skype accounts).

Contacts from web lists will be merged with phone Contacts after log in."

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 440
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

φοβερό πρόγραμμα για τον καιρό είναι το meecast πολύ καλύτερο από το προεγκατεστημένο accuaweather καθώς σου δείνει την δυνατότητα να επιλέγεις και πολλές τοποθεσίες αλλά και να εμφανίζετε και στην οθόνη αναμονής, stanby και στα feed.

 

http://everythingn9.com/meecast-updated-for-nokia-n9/

 

Να ρωτήσω αν γνωρίζει κανείς κάποιο πρόγραμμα εορτολόγιο όπως είχαμε και στο n900

Link to comment
Share on other sites

φοβερό πρόγραμμα για τον καιρό είναι το meecast πολύ καλύτερο από το προεγκατεστημένο accuaweather καθώς σου δείνει την δυνατότητα να επιλέγεις και πολλές τοποθεσίες αλλά και να εμφανίζετε και στην οθόνη αναμονής, stanby και στα feed.

 

http://everythingn9.com/meecast-updated-for-nokia-n9/

 

Να ρωτήσω αν γνωρίζει κανείς κάποιο πρόγραμμα εορτολόγιο όπως είχαμε και στο n900

 

το κορυφαιο ειναι οτι μπαινει στην low power οθονη! ειναι οτι πρεπει!

Link to comment
Share on other sites

φοβερό πρόγραμμα για τον καιρό είναι το meecast πολύ καλύτερο από το προεγκατεστημένο accuaweather καθώς σου δείνει την δυνατότητα να επιλέγεις και πολλές τοποθεσίες αλλά και να εμφανίζετε και στην οθόνη αναμονής, stanby και στα feed.

 

http://everythingn9.com/meecast-updated-for-nokia-n9/

 

Να ρωτήσω αν γνωρίζει κανείς κάποιο πρόγραμμα εορτολόγιο όπως είχαμε και στο n900

οντως πολυ καλο.πως ομως μπορουμε να επαναφερουμε το accu στην περιπτωση που το μετανιωσουμε;δεν το βρισκω στο store.

K 700 - K 800 - N 95 - N 96 - N 900 - Zte blade(κουτρα) - N 9 - SE XPERIA tipo (για τον κανακαρη μου) - JOLLA - MEIZU M2 MINI - REDMI NOTE 2 - REDMI NOTE 3 PRO (KENZO)

 

Send from my REDMI NOTE 3 PRO (KENZO)

Link to comment
Share on other sites

οντως πολυ καλο.πως ομως μπορουμε να επαναφερουμε το accu στην περιπτωση που το μετανιωσουμε;δεν το βρισκω στο store.

 

κατεβασε το MeeCatalog απο το store

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ο Firefox 11 για το Ν9 είναι πλέον διαθέσιμος στο Nokia Store.

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

επειδη τ αγγλικα μου ειναι λιγο χαλια,λεει οτι πρεπει πρωτα να απεγκαταστησουμε την παλια εκδοση και μετα εγκατασταση την καινουρια;κι αν ναι τοτε κανουμε το ιδιο και με το flash player η δεν χρειαζεται;

K 700 - K 800 - N 95 - N 96 - N 900 - Zte blade(κουτρα) - N 9 - SE XPERIA tipo (για τον κανακαρη μου) - JOLLA - MEIZU M2 MINI - REDMI NOTE 2 - REDMI NOTE 3 PRO (KENZO)

 

Send from my REDMI NOTE 3 PRO (KENZO)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα

 

 

Ηθελα να ρωτησω αν γνωριζει κανεις καποια εφαρμογη που να μετραει την αποσταση μιας βολτας. Επειδη περπαταω πολυ θα ηθελα να μπορω να κρατησω χρονο και αποσταση της διαδρομης.

 

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

επιτελους!!!

κατεβαζω την πρωτη μου ταινια στο Ν9.

http://my-meego.com/downloads/search.php?name=Torrential

K 700 - K 800 - N 95 - N 96 - N 900 - Zte blade(κουτρα) - N 9 - SE XPERIA tipo (για τον κανακαρη μου) - JOLLA - MEIZU M2 MINI - REDMI NOTE 2 - REDMI NOTE 3 PRO (KENZO)

 

Send from my REDMI NOTE 3 PRO (KENZO)

Link to comment
Share on other sites

επιτελους!!!

κατεβαζω την πρωτη μου ταινια στο Ν9.

http://my-meego.com/downloads/search.php?name=Torrential

Γεια σου gaiosgf . Την κατεβασα την εφαρμογη. Πρεπει να κανω κατι αλλο επειδη εμεινε κολλημενο στο connecting και δεν αρχιζει . Εχει καποιο οδηγο ? Ευχαριστω

Edited by gianpithio
Προσθήκη παράθεσης.
From N9
Link to comment
Share on other sites

Γεια σου gaiosgf . Την κατεβασα την εφαρμογη. Πρεπει να κανω κατι αλλο επειδη εμεινε κολλημενο στο connecting και δεν αρχιζει . Εχει καποιο οδηγο ? Ευχαριστω

παιξε λιγο με τα βελακια πανω κατω που εχει η στις ρυθμισεις της εφαρμογης με το download limit.το εβαλα στη μεση και κατεβαζει μια χαρα.αργα αλλα σταθερα.ολο το βραδυ το αφησα και εχει κατεβασει τη μιση ταινια.

K 700 - K 800 - N 95 - N 96 - N 900 - Zte blade(κουτρα) - N 9 - SE XPERIA tipo (για τον κανακαρη μου) - JOLLA - MEIZU M2 MINI - REDMI NOTE 2 - REDMI NOTE 3 PRO (KENZO)

 

Send from my REDMI NOTE 3 PRO (KENZO)

Link to comment
Share on other sites

http://mynokiablog.com/2012/04/03/snowshoe-a-new-qt5-web-browser-for-mobile-and-desktop/

νεος browser! δοκιμαζω τωρα προς το παρων δεν δουλευει :p

Link to comment
Share on other sites

http://betalabs.nokia.com/blog/2012/04/03/soundtracker-radio-now-available-for-nokia-n9?req=true

το κατεβασα αλλα δεν μου ανοιγει. Ειναι radio soundtrack φαινεται ωραιο αν μου ανοιξει η εφαρμογη θα σας πω περισσοτερα

From N9
Link to comment
Share on other sites

@gianpithio

Ευχαριστώ θα το δοκιμάσω

 

Ένα ακόμα πρόβλημα.

Μέτα το upgrade του firefox στην τελευταία έκδοση του ovi store δεν δουλεύει

ο flashplayer. Δηλαδή το installation πετυχαίνει, αλλά δεν βλέπω flash περιεχόμενο.

Δοκίμασα να κάνω uninstall/install και τα δύο χωρίς αποτέλεσμα.

Έχει κανείς καμιά ιδέα;

Edited by willyd
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα που έπαιζα με το skype (δεν ξέρω αν έχει σχέση)

μου εμφάνισε ένα εικονίδιο στο statusbar που μοιάζει με μπλέ σημαία

και στην οθόνη με τα Feeds και τα Notifications μου βγάζει:

 

Notifications

 

Private Number

5/4/12 | 23:17

 

Μολις πατίσω το notification αυτό απλώς εξαφανίζεται.

Ξέρει κανείς τι είναι αυτό και γιατί το έβγαλε;

Εχει παρουσιαστεί σε κανέναν;

Link to comment
Share on other sites

μηπως πηρε το ματι σας καμμια εφαρμογη που να δινει επιλογη για αυτοματη απαντηση κλησεων;κατι σαν το profileX του Ν900 ας πουμε.εστειλα mail στον δημιουργο της και μου απαντησε οτι δεν μπορει να κανει κατι γιατι το Meego δεν επιτρεπει τη δημιουργια plugin στη status bar (αν καταλαβα καλα με τα φτωχα αγγλικα μου) αλλα μου υποσχεθηκε οτι θα ξαναπροσπαθησει με καποιο αλλο τροπο.παρολα αυτα αν γνωριζει καποιος κατι θα το εκτιμουσα γιατι μου ειναι απαραιτητο λογω δουλειας.ευχαριστω.

K 700 - K 800 - N 95 - N 96 - N 900 - Zte blade(κουτρα) - N 9 - SE XPERIA tipo (για τον κανακαρη μου) - JOLLA - MEIZU M2 MINI - REDMI NOTE 2 - REDMI NOTE 3 PRO (KENZO)

 

Send from my REDMI NOTE 3 PRO (KENZO)

Link to comment
Share on other sites

σ ευχαριστω φιλε μου για το ενδιαφερων.προς το παρων δεν μου δουλευει η εφαρμογη αλλα απ οτι διαβαζω στο maemo.org τα παιδια κανουν συνεχεις προσπαθειες και πολυ συντομα πιστευω θα βελτιωθει.να σαι καλα.

K 700 - K 800 - N 95 - N 96 - N 900 - Zte blade(κουτρα) - N 9 - SE XPERIA tipo (για τον κανακαρη μου) - JOLLA - MEIZU M2 MINI - REDMI NOTE 2 - REDMI NOTE 3 PRO (KENZO)

 

Send from my REDMI NOTE 3 PRO (KENZO)

Link to comment
Share on other sites

παιδια χρησιμοποιει κανεις το mobile hotspot της συσκευης;

το ενεργοποιω κανονικα αλλα οταν κανω αναζητηση wifi με android συσκευες δεν βρισκω το Ν9 ενω με τοΝ900 μου το βρισκω αμεσως.χρειαζεται κατι αλλο;

K 700 - K 800 - N 95 - N 96 - N 900 - Zte blade(κουτρα) - N 9 - SE XPERIA tipo (για τον κανακαρη μου) - JOLLA - MEIZU M2 MINI - REDMI NOTE 2 - REDMI NOTE 3 PRO (KENZO)

 

Send from my REDMI NOTE 3 PRO (KENZO)

Link to comment
Share on other sites

εχετε προβληματα με το home screenbackround?βαζω τα .png στις εικονες/root αλλαζουν στο προγραμμα αλλα δεν περνανε μετα το apply,θελει συγκεκριμενο destination ?

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [MeeGo] Εφαρμογές (Προτάσεις / Απορίες / Ερωτήσεις)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...