Jump to content

The «Ultimate» File Sharing thread


ng78
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα σας.Έψαξα στο google για τα σχετικά κ δεν μπορεσα να βγάλω άκρη.Δηλαδή ας πούμε οτι έχω ένα αρχείο που πιστεύω οτι θα ήθελαν πολλοί να κατεβάσουν και μπορώ να το προωθήσω σε μια μεγάλη ομάδα ατόμων.Εγώ πως θα μπορουσα να παρω λεφτα ανάλογα με τον αριθμό των downloads,εστω και λίγα ή οσα ειναι αυτά.Κάποιος που εχει κανρι κατι αντιστοιχο στην πραξη,ΟΧΙ στην θεωρία (υσε απο καποιον αλλο,φιλο κλπ...).

Πρεπει να ειμαι συνδρομητης,να ειναι οι downloaders?Ισχυει για Ελλαδα?μεσψω paypal η και μεσω τραπεζας...γενικες πληροφοριες ευπροσδεκτες!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 6,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Μήπως έχει κανείς πρόσκληση για τον blue-whitegt; Εννοείται ότι θα δώσω όσα ratio proofs ζητηθούν, τόσο από ελληνικούς όσο και ξένους trackers για να φανεί το πόσο "αξιόπιστος" είμαι...

 

update: τελικά βρέθηκε η πρόσκληση

Edited by alexziog
Link to comment
Share on other sites

TorrentLeech έχω αν σε ενδιαφέρει.

If it isn't Amstrad, it isn't good enough

Amstrad CPC 6128, Zilog Z80, 4 MHz, 128 kb RAM, 64 kb ROM, 27 colours (16 on screen) 3+1 sound channels, Disk Drive 3" 178k, AMSDOS-CP/M

Link to comment
Share on other sites

Στον blue-whitegt δόθηκαν κάποιες προσκλήσεις σε uploaders μόνο. Κατά τα άλλα πριν από αυτές το καθεστός ήταν ελεύθερες εγγραφές που ανοίγουν σε άγνωστες ώρες και για άγνωστη διάρκεια. Δε νομίζω να σταμάτησε να ισχύει αυτό, δηλαδή δοκίμαζε μέχρι να πετύχεις να γραφτείς. Φυσικά αν βρεις uploader να σου δώσει πρόσκληση θα είναι καλύτερα αλλά δεν είναι και πάρα πολλοί...
Link to comment
Share on other sites

TorrentLeech έχω αν σε ενδιαφέρει.

Φίλε μου είμαι ήδη μέλος στον εν λόγω tracker... σε ευχαριστώ όμως όπως και να έχει.

 

Στον blue-whitegt δόθηκαν κάποιες προσκλήσεις σε uploaders μόνο. Κατά τα άλλα πριν από αυτές το καθεστός ήταν ελεύθερες εγγραφές που ανοίγουν σε άγνωστες ώρες και για άγνωστη διάρκεια. Δε νομίζω να σταμάτησε να ισχύει αυτό, δηλαδή δοκίμαζε μέχρι να πετύχεις να γραφτείς. Φυσικά αν βρεις uploader να σου δώσει πρόσκληση θα είναι καλύτερα αλλά δεν είναι και πάρα πολλοί...

Ευτυχώς τελικά βρήκα invite. Απ' όσο γνωρίζω δεν ανοίγουν πλέον οι εγγραφές σε τυχαία χρονικά διαστήματα, όπως γινόταν παλαιότερα.

Link to comment
Share on other sites

εχω ξεκινησει και κατεβαζω τορεντ και εχω επιλεξει πριν ξεκινησει να κατεβουν στο desktop.μπορω οταν ΗΔΗ εχουν ξεκινησει να κατεβαινουν να αλλαξω με καποιον τροπο τον φακελο που κατεβαινουν(στην περιπτωση μου το desktop)?

EDIT απανταω μονος μου ναι γινεται δεξι κλικ στο τορεντ και set download location.

Edited by fuorigioco1981
Link to comment
Share on other sites

Την καλησπερα μου θα ηθελα να αναφαιρω οτι ο γαλανολευκος παλιοτερος ελληνικος τρακερ bwgt.com δεν ανοιγει η σελιδα απο προψες τα μεσανυχτα και δεν ξερω που ειναι το προβλημα και γιατι δεν ανοιγει τα torrents επισης ειναι κοκκινισμενα και λεει οτι δεν βρεθηκε ο εξυπηρετης τι λετε να γινεται τι παιξετε ;

Οποιος γνωριζει κατι ας το πει παρακαλω πολυ.

Ευχαριστω εκ των προτερων.

 

o bwgt δεν ανοιγει εδω και τρεις μερες γνωριζει κανεις τι γινεται ρε παιδια ; τα τορρεντσ ειναι κοκκινισμενα αλλα κατεβενουν ορισμενα αυτο ειναι το θεμα και γιατι δεν εχουν κανει καμια ανακοινωση ρε παιδια ; Μαλλον προβλημα ο σερβερ θα χει τεχνικο απο οσο εχω ακουσει οποτε αναμενουμε.

Edited by mcde
Link to comment
Share on other sites

Κατεβαζω απτο piratebay ενα (καινουριο) αρχειο που εχει πανω απο 1000 seeders αλλα η ταχυτητα δεν παει πανω απο 300 kb/s ενω συμηθως πιανει ακομα και 1mb..τι μπορει να φταιει ?
:w00t:
Link to comment
Share on other sites

Τελικα το BwGt εχει τεχνικα προβληματα θα επανερθη συντομα μπορειτε να δειτε την παρακατω φωτογραφια :D :

 

http://imghost.gr/images/90565856040012607450.png

Το tsibato ειναι κατω και τα torrents κοκκινισμενα αλλο και αυτο :(

To seedlovers ειναι κατω και θα παραμεινει προσωρινα γιατι δεχτηκε επιθεση απο hackers :(

Edited by thelos257
Link to comment
Share on other sites

με το που το ειπες γραφτηκα και τωρα επεσε! μαυρογατα :ninja:

 

χααχαχ και γω τωρα το ειδα οτι δεν μπαινει :p

:w00t:
Link to comment
Share on other sites

http://findatracker.gr/

Στο παραπανω λινκ θα βρειτε ολα τα νεα σε σχολια σχετικα με τους ελληνικους τρακερσ.

για τον mydlms τα τελευταια νεα ειναι τα παρακατω:

 

Εργασίες στον tracker — BigMak 22-11-2012 22:01 

Ο tracker παραμένει εδώ και κάποιες ώρες κάτω λόγω εργασιών στον server. Δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα απολύτως. 
Οι αναβαθμίσεις είναι υποχρεωτικές και ελπίζουμε σύντομα να είμαστε και πάλι online.

#34 Εργασίες στον tracker — Maria30 23-11-2012 11:12
Μετά από κάποια προβλήματα με τον Provider, και γι' αυτο τον λόγο ήταν 
απρογραμμάτιστο το πέσιμο tou Tracker, τα προβλήματα λύθηκαν και είμαστε πάλι Online.
Συγγνώμη για την αναστάτωση.

Νεος τρακερ ανοιχτος ενος χρονου ειναι το http://kapaki.info/

Edited by thelos257
Link to comment
Share on other sites

Tο tsibato λειτουργει μια χαρα και ολα τα torrents ειναι μια χαρα.

 

tsibato καμια προσκληση κανενας?

Edited by fuorigioco1981
Link to comment
Share on other sites

Το vibes.cc ειναι κατω απο χθες το πρωι ο λογος ;

Δεν είναι ο μοναδικός tracker που είναι κάτω... πριν 2 μέρες φαίνεται ότι έγινε μια μαζική επίθεση σε σχεδόν όλους τους ελληνικούς trackers. Οπότε κάνε υπομονή ;)

Link to comment
Share on other sites

Πράγματι, όσοι ελληνικοί ξέρω κι εγώ (πλην ενός) είναι down. Ξέρει κάποιος λεπτομέρειες;
Link to comment
Share on other sites

Πράγματι, όσοι ελληνικοί ξέρω κι εγώ (πλην ενός) είναι down. Ξέρει κάποιος λεπτομέρειες;

Οι galaxy tracker και cube tracker ανακοίνωσαν ότι δέχθηκαν επίθεση DDOS. Τώρα για τους υπόλοιπους trackers, μέχρι στιγμής δεν υπάρχει κάποια επίσημη ανακοίνωση...

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανένας τι παίζει στο ίντερνετ; Όλα τα site με υποτίτλους έχουν πρόβλημα, οι tracker όλοι κάτω, έρχεται το τέλος του κόσμου, τελικά καλά τα είπαν οι Μαγιάς και γελάγατε μερικοί.

Όλα καλά.

Link to comment
Share on other sites

χτες αλλαξα ρουτερ και απο το 3500 netgear εχω το ZTE για VDSL της wind.και στα 2 εχω ενεργοποιημενο το Upnp .και ενω το utorrent δουλευει μια χαρα χωρις να ανοιξω πορτες,το emule μου βγαζει το kad σαν firewalled.ξερει κανενας γιατι?δεν ξερω να ανοιγω πορτες γιαυτο θα ηθελα να γινει αυτοματα οπως με το παλιο ρουτερ

EDIT οκ το εφτιαξα

Edited by fuorigioco1981
Link to comment
Share on other sites

Επανηρθε το tsibato.info και το vibes.cc για την ωρα ειναι κατω το pp2planet και το blue-whitegt.com δυστοιχως παρολο που το p2planet χθες ηταν ανοιχτο για λιγες ωρες.
Link to comment
Share on other sites

εχω καταιβασει το emule 0.50a στο pc μου, εχω κανει τις ρυθμισεις, πατας συνδεση αλλα παω στην αναζητηση και οτι και αν γραψω εκει δεν μου βρισκει κανενα αποτελεσμα και ετσι δεν μπορω να βαλω να καταιβασω τιποτα. οποια μεθοδο και αν επιλεγω (εξυπηρετητης, αυτοματη, ευρητερη) δεν μου βγαζει τιποτα, μονο στο kad συνδεση μου γραφει <προς το παρων δεν ειστε συνδεδεμενοι στο δικτιο kadmila>.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...