Jump to content

[Προς Κυκλοφορία] HTC One X


odontiatros1986
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ευθυμη επειδη με ενδιαφερει στειλε μου πληροφοριες με το που το δοκιμασεις!!!

Kollatos, athanasso με εβαλαν σε πειρασμο!!!LoL

 

Δυστυχώς θα πάω Χαλκίδα στον γνωστό μου για να τον βοηθήσω να κανει root το note που έχει οπότε ότι προλάβω να δω σήμερα... Για να σου πω πως θα καταντήσεις, ο άνθρωπος είναι συνταξιούχος και έχει ένα πάθος βρε αδερφέ! Έχει αυτή την στιγμή S2, Nexus, Note, Xperia S, iphone 4s 64gb και θα του πάω το HTC σήμερα και θα διώξει κάποιο από τα άλλα τα οποία και φυσικά δεν έχουν βγει από το σπίτι! Θεός άσε!!

 

Κι εμένα μου αρέσει πολύ αυτό το τηλέφωνο οπότε ότι νέα έχω θα τα μεταφέρω αμέσως!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 220
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Με εχουν διαολισει οι της expansys...

Απο εχθες το απογευμα τους ζηταω (με εμαιλ) να μου δωσουν τα στοιχεια του τραπεζικο τους λογαρισμου μα δεν...

Η πλακα ειναι οτι οταν τους ζηταγα πληροφοριες για το One υσακ μπαμ απαντουσαν ενω μεγα στο σαιτ τους μου ειναι αδυνατο να εντοπισω τα στοιχεια του λογαριασμου!

Τα ξερει κανεις;

Link to comment
Share on other sites

Τα ξερει κανεις;

Έχω έναν λογαριασνό από το 2005 που είχα αγοράσει κάτι, υποθέτω δεν είναι ασφαλές να βασιστείς σε αυτό...

Για δες το email που σου ήρθε μόλις καταχώρησες την παραγγελία, δεν το γράφει εκεί μέσα?

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς άκυρο το unboxing σήμερα :(:( Από Δευτέρα το τηλέφωνο...:cry:

 

Δυστυχώς και σε μένα. Ενώ αρχικά ήταν άμεσα διαθέσιμο, τελικά άλλαξε και γράφει πως θα είναι διαθέσιμο σε 5 ημέρες.

1) Note 8

2) Note III

Link to comment
Share on other sites

Έχω έναν λογαριασνό από το 2005 που είχα αγοράσει κάτι, υποθέτω δεν είναι ασφαλές να βασιστείς σε αυτό...

Για δες το email που σου ήρθε μόλις καταχώρησες την παραγγελία, δεν το γράφει εκεί μέσα?

 

Να δεις τι ωραια το στειλαν σε 5 λεπτα οταν τους εγραψα 'μου μοιαζει οτι δεν θελετε τα χρηματα μου'...

Και ο αγιος φοβερα θελει!!!:lol:

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς και σε μένα. Ενώ αρχικά ήταν άμεσα διαθέσιμο, τελικά άλλαξε και γράφει πως θα είναι διαθέσιμο σε 5 ημέρες.

Αυτό δεν ισχύει για τις προπαραγγελίες. Περίμενε και θα δεις. Το πιο πιθανό είναι ότι θα το στείλουν σήμερα (ή τη Δευτέρα). Έχω παραγγείλει άπειρες φορές και ξέρω...

[sIGPIC][/sIGPIC]My "baby"!
Link to comment
Share on other sites

Μου έχει λείψει το sense ρε μαμωτο.Λες να είναι η ώρα να ξαναγυρίσω;

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Μου έχει λείψει το sense ρε μαμωτο.Λες να είναι η ώρα να ξαναγυρίσω;

Αν δεν σε κάνει το One X να γυρίσεις, τότε τι...? :D

Link to comment
Share on other sites

Αυτό δεν ισχύει για τις προπαραγγελίες. Περίμενε και θα δεις. Το πιο πιθανό είναι ότι θα το στείλουν σήμερα (ή τη Δευτέρα). Έχω παραγγείλει άπειρες φορές και ξέρω...

 

Τελικά είχες δίκιο. Μου έστειλαν μήνυμα πως η παραγγελία έχει αποσταλεί. Πότε να το περιμένω αύριο ή τη Δευτέρα?

1) Note 8

2) Note III

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχεις πρόβλημα και με καρφίτσα γίνεται η δουλεια.

 

μακαρι να χα τωρα τα χρηματα γιατι ειμαι με 330 αποτν μου κλεψαν το σενσεσιον...

και αν τα χα θα πρνα και καρφιτσες:lol:

Link to comment
Share on other sites

Nεο Unboxing...

 

Βασίλης

 

Panasonic G600, Samsung N100, Ericsson T65, Siemens SL10, SE T610, SE K700, SE K750, SE W850, Samsung U600, SE T650, SE G900, SE Vivaz, HTC Desire HD, HTC One X, HTC One (M7), HTC One (M8), Nexus 5x, Google Pixel XL, OnePlus 7T Pro, Samsung Galaxy S23 Ultra

Link to comment
Share on other sites

Τελικά είχες δίκιο. Μου έστειλαν μήνυμα πως η παραγγελία έχει αποσταλεί. Πότε να το περιμένω αύριο ή τη Δευτέρα?

 

Είδες; Τη Δευτέρα θα παραλάβεις.

[sIGPIC][/sIGPIC]My "baby"!
Link to comment
Share on other sites

Τελικά έχει ακουστικά beats? Στο unboxing video δεν φαίνεται κάτι τέτοιο.

 

Θα έχει κανονικά...

My Device:

Smartphone: iPhone 14 Pro

Πώληση: Τίποτα Ζήτηση: Τίποτα

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι βρε παιδιά.Το widget του καιρού δεν κάνει πια το εφέ καιρού όπως στο παλιό sense;

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Θα έχει κανονικά...

 

Αυτά πάντως δεν μου μοιάζουν με Beats , αν και είναι λίγο θαμπό το video :

....

 

Και ένα review :

Nokia 6110->Nokia 3310->Ericsson T20e->Nokia 3510i->SE T68i->Panasonic GD87->SE K700->Siemens CX75->SE K750->SE W850->SE K800->SE C702->SE K850->SE C902->SE Yari->SE Satio->Samsung Galaxy S II->HTC One->Nokia Lumia 930->Galaxy S6->Galaxy S7->HTC U11->Oneplus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Και ένα review :

 

Το ηχείο ακούγεται πολύ δυνατό :)

Βασίλης

 

Panasonic G600, Samsung N100, Ericsson T65, Siemens SL10, SE T610, SE K700, SE K750, SE W850, Samsung U600, SE T650, SE G900, SE Vivaz, HTC Desire HD, HTC One X, HTC One (M7), HTC One (M8), Nexus 5x, Google Pixel XL, OnePlus 7T Pro, Samsung Galaxy S23 Ultra

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...