Jump to content

[Προς Κυκλοφορία] HTC One X


odontiatros1986
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

κριμα που δεν ερχεται με τον s4 ...το XL δεν θα παιζει ελλαδα δλδ?δεν θα μπορεις να πεις στην βοντα πχ να σου φερουν εκεινο?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 220
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

κριμα που δεν ερχεται με τον s4 ...το XL δεν θα παιζει ελλαδα δλδ?δεν θα μπορεις να πεις στην βοντα πχ να σου φερουν εκεινο?

Όχι το XL θα είναι μόνο για Αμερική και ο S4 που θα φοράει θα είναι dual και όχι quad core.

Edited by JoeBar
Link to comment
Share on other sites

Όχι το XL θα είναι μόνο για Αμερική και ο S4 που θα φοράει θα είναι dual και όχι quad core.

 

ναι αλλα ειναι τουμπανο ο s4...τον παταει κατω τον τεγκρα...οχι οτι ο τεγκρα θα λαγκαρει..αλλα σε οσα βιντεο εχω δει το XL το παραμικρο λαγκ..τεσπα αντε να ερθει ο ιουνιος να κανω ανανεωση :food:

Link to comment
Share on other sites

ναι αλλα ειναι τουμπανο ο s4...τον παταει κατω τον τεγκρα...οχι οτι ο τεγκρα θα λαγκαρει..αλλα σε οσα βιντεο εχω δει το XL το παραμικρο λαγκ..τεσπα αντε να ερθει ο ιουνιος να κανω ανανεωση :food:

 

Απρίλιο να λες :)

Βασίλης

 

Panasonic G600, Samsung N100, Ericsson T65, Siemens SL10, SE T610, SE K700, SE K750, SE W850, Samsung U600, SE T650, SE G900, SE Vivaz, HTC Desire HD, HTC One X, HTC One (M7), HTC One (M8), Nexus 5x, Google Pixel XL, OnePlus 7T Pro, Samsung Galaxy S23 Ultra

Link to comment
Share on other sites

Απρίλιο να λες :)

 

ναι ιουνιο η ανανεωση ομως της συνδεσης μου σιγα μην δωσω αλλα 600αρια...τα τελευταια ηταν για το 9900.. :p

Link to comment
Share on other sites

Εχω ενα στα χερια μου και το είδα στο μενου ;)

 

Γεια χαρα!

 

Αυτο σιγουρα ειναι ενα σοβαρο τεκμηριο και σαφως ενα ευχαριστο νεο.... Πως κι ετσι?

 

Εγω παντω οσο κι αν εψαξα δεν το βρηκα πουθενα να το αναφερει στις προδιαγραφες, ενω αντιθετως διαβασα οτι δεν εχει fm ραδιοφωνο και αρκετοι μαλιστα σχολιαζαν αρνητικα αυτο το γεγονος..

 

Περιμενουμε κι αλλες εντυπωσεις!;)

Link to comment
Share on other sites

Εχω ενα στα χερια μου και το είδα στο μενου ;)

 

Και το λες έτσι απλά; Ξεκίνα γράφε!!! :p

http://media.rockstargames.com/rockstargames/img/global/downloads/buddyiconsconavatars/v_franklin_chop2_80x80.jpg

Automagic * Automation @ Google Play

Link to comment
Share on other sites

Το καλό είναι ότι η HTC έχει ενσωματώσει το Beats σε όλες τις εφαρμογές, τώρα για τον ήχο από το εξωτερικό ηχείο θα δείξει... Όσο για την μπαταρία, θα ήθελα και εγώ κάτι παραπάνω, αλλά θα δούμε πως θα πάει στην πραγματικότητα λόγω της τεχνολογίας 4 Plus 1 του Tegra 3. Αν αναλογιστούμε και την καλύτερη κάμερα που έχει μπει ποτέ σε HTC, την πολύ καλή S-IPS οθόνη του, καθώς και το Sense 4, νομίζω ότι είναι ένας πολύ δυνατός υποψήφιος για την κορυφή της κατηγορίας για φέτος.

 

Σίγουρα είναι ότι πληρέστερο έχει παρουσιάσει η HTC στην android κατηγορία μέχρι τώρα.

 

 

BTW η τιμή προπαραγγελίας από Αγγλία είναι στα 575€, αρκετά κάτω από τα 699€ που θα έρθει εδώ. Ημερομηνία διάθεσης από 5 Απριλίου...

 

Σχετικα με το beats audio δυστηχως δεν ειναι τιποτα το ιδιαιτερο , δηλαδη δεν εχουν βαλει κανενα εξιδεικευμενο τσιπακι που βελτιωνει την μουσικη που βγαζει το κινητο απλα οταν συνδεσεις ακουστικα beats γινονται καποιες ρυθμισεις στπ ισοσταθμοστη και αυτο μονο τιποτα αλλο , ουσιαστικα φιλοι μου προκειται για διαφημιστικο τρικ περισσοτερο

Φιλικά Σπύρος

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5663692#post5663692 <--πωλείται

Link to comment
Share on other sites

Ξέρουμε τι γίνεται με το δείκτη SAR ;
Nokia 6110->Nokia 3310->Ericsson T20e->Nokia 3510i->SE T68i->Panasonic GD87->SE K700->Siemens CX75->SE K750->SE W850->SE K800->SE C702->SE K850->SE C902->SE Yari->SE Satio->Samsung Galaxy S II->HTC One->Nokia Lumia 930->Galaxy S6->Galaxy S7->HTC U11->Oneplus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Και το λες έτσι απλά; Ξεκίνα γράφε!!! :p

 

Είναι άδικο να γράψω για το κινητό καθώς φοράει την 2.3.5 ( δεν μου παίρνει την ICS :( )

Παρόλα αυτά είναι απίστευτα γρήγορο με φοβερή οθόνη και βελτίωση σε όλα τα επίπεδα.

Μπράβο στην HTC.. ανέβασε τον πήχη !!

 

Σχετικά με το beats audio δυστηχως δεν ειναι τιποτα το ιδιαιτερο , δηλαδη δεν εχουν βαλει κανενα εξιδεικευμενο τσιπακι που βελτιωνει την μουσικη που βγαζει το κινητο απλα οταν συνδεσεις ακουστικα beats γινονται καποιες ρυθμισεις στπ ισοσταθμοστη και αυτο μονο τιποτα αλλο , ουσιαστικα φιλοι μου προκειται για διαφημιστικο τρικ περισσοτερο

 

Συμφωνώ και έχεις απόλυτο δίκιο η διαφορά είναι στα ακουστικά, έχουν όμως βελτιώσει και την ποιότητα του ηχείου ( επιτέλους ) και ακούγεται αξιοπρεπώς :)

Link to comment
Share on other sites

Το One S θα έχει ράδιο, οπότε μάλλον δεν θα λείπει και από τα One X και One V.

 

Στην επισημη σελιδα της HTC εχουν ανεβει τα χαρακτηριστικα των συσκευων της σειρας ONE

 

Ουτε στο ONE X αλλα ουτε και στο ONE S στις προδιαγραφες αναφερει κατι για fm ραδιοφωνο σε αντιθεση με το π.χ. sensation οπου πολυ καθαρα γραφει:

 

"Πολυμέσα

Γκαλερί, μουσική και FM ραδιόφωνο"

Link to comment
Share on other sites

Στην επισημη σελιδα της HTC εχουν ανεβει τα χαρακτηριστικα των συσκευων της σειρας ONE

 

Ουτε στο ONE X αλλα ουτε και στο ONE S στις προδιαγραφες αναφερει κατι για fm ραδιοφωνο σε αντιθεση με το π.χ. sensation οπου πολυ καθαρα γραφει:

 

"Πολυμέσα

Γκαλερί, μουσική και FM ραδιόφωνο"

 

Τα έχω στα χέρια μου και έχουν ... ακόμα και το τελευταίο Update που έκανα ( τουλάχιστον στο One S ) είχε.

Link to comment
Share on other sites

Στην επισημη σελιδα της HTC εχουν ανεβει τα χαρακτηριστικα των συσκευων της σειρας ONE

 

Ουτε στο ONE X αλλα ουτε και στο ONE S στις προδιαγραφες αναφερει κατι για fm ραδιοφωνο σε αντιθεση με το π.χ. sensation οπου πολυ καθαρα γραφει:

 

"Πολυμέσα

Γκαλερί, μουσική και FM ραδιόφωνο"

 

Στο 00:40 αν πατήσεις παύση φαίνεται η εφαρμογή FM Radio . Θέλω να πιστεύω ότι δεν θα την έβαζαν αν δεν είχε δέκτη ...

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=7yLypAiEsco#t=39s

Nokia 6110->Nokia 3310->Ericsson T20e->Nokia 3510i->SE T68i->Panasonic GD87->SE K700->Siemens CX75->SE K750->SE W850->SE K800->SE C702->SE K850->SE C902->SE Yari->SE Satio->Samsung Galaxy S II->HTC One->Nokia Lumia 930->Galaxy S6->Galaxy S7->HTC U11->Oneplus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Στο 00:40 αν πατήσεις παύση φαίνεται η εφαρμογή FM Radio . Θέλω να πιστεύω ότι δεν θα την έβαζαν αν δεν είχε δέκτη ...

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=7yLypAiEsco#t=39s

 

και δέκτη έχει και μια χαρά άψογα λειτουργεί :) (να σου πω ότι το ξανακοίταξα πριν λίγο μην γράψω καμιά βλακεία :p )

Link to comment
Share on other sites

Στο 00:40 αν πατήσεις παύση φαίνεται η εφαρμογή FM Radio . Θέλω να πιστεύω ότι δεν θα την έβαζαν αν δεν είχε δέκτη ...

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=7yLypAiEsco#t=39s

 

Εχεις δικιο! Δεν εχει λογικη... Παντως το εχουσ σιγουρα παραλείψει απο τις προδιαγραφες.. Πουθενα δεν το αναφερει και σε κανενα site.. Αντιθετως υπαρχουν αρκετα σχολια δυσαρεστημενων για την υποτιθεμένη απουσια fm radio.. Μακαρι παντως γιατι για μενα το ραδιοφωνο ειναι αρκετα σημαντικο...

 

Τhanks για την πληροφορια!;)

 

Τα έχω στα χέρια μου και έχουν ... ακόμα και το τελευταίο Update που έκανα ( τουλάχιστον στο One S ) είχε.

 

Φιλε qosmio δεν μας ειπες ομως που τα βρηκες?? Περιμενουμε περισσοτερες εντυπωσεις οπως καταλαβαινεις!! ;)

Link to comment
Share on other sites

Εχεις δικιο! Δεν εχει λογικη... Παντως το εχουσ σιγουρα παραλείψει απο τις προδιαγραφες.. Πουθενα δεν το αναφερει και σε κανενα site.. Αντιθετως υπαρχουν αρκετα σχολια δυσαρεστημενων για την υποτιθεμένη απουσια fm radio.. Μακαρι παντως γιατι για μενα το ραδιοφωνο ειναι αρκετα σημαντικο...

 

Τhanks για την πληροφορια!;)

 

 

 

Φιλε qosmio δεν μας ειπες ομως που τα βρηκες?? Περιμενουμε περισσοτερες εντυπωσεις οπως καταλαβαινεις!! ;)

 

Για το X είπα και πιο πάνω οτι είναι με 2.3.5 και δεν μπορώ να το αναβαθμίσω για κάποιο λόγο.. Οπότε δεν έχω πολλα απο πλευράς software ή benchmarks ( δεν έχει καν app store )

Απο θέμα κατασκευής είναι μακράν ότι καλύτερο έχω δει τον τελευταίο καιρό.. ( αν και θα ήθελα να μπορώ να αλλάξω μπαταρία... συνήθως κυκλοφορώ με μια δεύτερη φορτισμένη )

 

Τώρα ... το που τα βρήκα δεν βοηθάει κάπου :p αύριο επιστρέφουν σπίτι τους άλλωστε .. :(

Link to comment
Share on other sites

Για το X είπα και πιο πάνω οτι είναι με 2.3.5 και δεν μπορώ να το αναβαθμίσω για κάποιο λόγο.. Οπότε δεν έχω πολλα απο πλευράς software ή benchmarks ( δεν έχει καν app store )

Απο θέμα κατασκευής είναι μακράν ότι καλύτερο έχω δει τον τελευταίο καιρό.. ( αν και θα ήθελα να μπορώ να αλλάξω μπαταρία... συνήθως κυκλοφορώ με μια δεύτερη φορτισμένη )

 

Τώρα ... το που τα βρήκα δεν βοηθάει κάπου :p αύριο επιστρέφουν σπίτι τους άλλωστε .. :(

 

Μια χαρα!! Οπως και να εχει παντως εισαι τυχερος!

 

p.s. κρατα το μην το γυρισεις πισω... :p

Link to comment
Share on other sites

qosmio μιας και έχεις και το one S , γίνεται να μας πεις αν φαίνεται πουθενά η διαφορά ανάμεσα στον διπύρηνο και τον τετραπύρηνο επεξεργαστή ;

 

edit: Και τώρα που το θυμήθηκα , ξέρει κάποιος αν έχει notification led ;

Edited by tsamo
Nokia 6110->Nokia 3310->Ericsson T20e->Nokia 3510i->SE T68i->Panasonic GD87->SE K700->Siemens CX75->SE K750->SE W850->SE K800->SE C702->SE K850->SE C902->SE Yari->SE Satio->Samsung Galaxy S II->HTC One->Nokia Lumia 930->Galaxy S6->Galaxy S7->HTC U11->Oneplus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα!! Οπως και να εχει παντως εισαι τυχερος!

 

p.s. κρατα το μην το γυρισεις πισω... :p

 

Να σου πω μάλλον θα κράταγα το S.. ούτε το καταλαβαίνεις οτι είναι στην τσέπη σου.. :rolleyes:

Πάντως και τα 2 είναι υπέροχα μακάρι να μπορούσα να κρατήσω κάποιο.

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...