Jump to content

[Επίσημο] Nokia Lumia 800


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Όποιος κάτοχος μπορεί, ας απαντήσει αν έχει πρόσβαση το Lumia στο sim toolkit της κάρτας που έχει βάλει...

Π.χ. για Cosmote, όπως στα symbian, εμφανίζει το ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ COSMOTE ώστε να δω αν θα υποστηρίζει και το Cosmote 2in1.... Αυτό που με καίει δηλαδή...

Διαφορετικά, μένω πάλι κολλημένος με Symbian... Το μοναδικό που δουλεύει ΑΡΙΣΤΑ με την Cosmote 2in1...

Καθαρός ουρανός, αστραπές δε φοβάται!
Link to comment
Share on other sites

Όποιος κάτοχος μπορεί, ας απαντήσει αν έχει πρόσβαση το Lumia στο sim toolkit της κάρτας που έχει βάλει...

Π.χ. για Cosmote, όπως στα symbian, εμφανίζει το ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ COSMOTE ώστε να δω αν θα υποστηρίζει και το Cosmote 2in1.... Αυτό που με καίει δηλαδή...

Διαφορετικά, μένω πάλι κολλημένος με Symbian... Το μοναδικό που δουλεύει ΑΡΙΣΤΑ με την Cosmote 2in1...

 

Έχει menu εφαρμογές σιμ, εγώ έχω vodafone και βλέπω κανονικά τα περιεχόμενα. Τώρα σε αυτό που θες καλύτερα να μιλήσεις με τη Nokia

Edited by impreza_sti
Διόρθωση κώδικα παράθεσης
Link to comment
Share on other sites

Η κάμερα καλή όχι galaxy s2, μου θύμισε παλιά καλά σειράς Ν.

 

Εδω εννοεις οτι εχει χειροτερη καμερα απο το Galaxy S2 ;

Επισης το ηχειο ειναι τοσο δυνατο οσο του GS2 ;

Δγιαδόσται !!!11! :https://www.thepressproject.gr/
Link to comment
Share on other sites

Εδω εννοεις οτι εχει χειροτερη καμερα απο το Galaxy S2 ;

Επισης το ηχειο ειναι τοσο δυνατο οσο του GS2 ;

 

Κάμερα είπα όχι σαν σ2, ο ήχος είναι σχεδόν το ίδιο καθαρός.

Link to comment
Share on other sites

Κάμερα είπα όχι σαν σ2, ο ήχος είναι σχεδόν το ίδιο καθαρός.

 

Είναι λογικό το μπέρδεμα, γιατί μπορεί να εννοείς καλύτερη ή χειρότερη από το S2. Ειδικά όταν αναφέρεσαι σε παλιά σειράς Ν όπου το Ν8 μόνο κακή κάμερα δεν έχει.

Υποθέτω ότι εννοείς ελαφρά χειρότερη από το S2

Αλέξανδρος,

Galaxy S20+, Galaxy Tab S7 LTE, (Galaxy S9 plus)

Link to comment
Share on other sites

http://www.e-shop.gr/show_tel.phtml?id=TEL.007332&sid=1

 

δε νομιζω το e-shop με τοσα προβληματα που αντιμετωπιζει τελευταια να το εχει το κινητο και μαλιστα σε τιμη - προσφορα

σχεδον ολα τα προιοντα του εχουν αυτη την ενδειξη...

Αναμένεται νέα παραλαβή στις χχ / χχ / 2011

Link to comment
Share on other sites

Έχει menu εφαρμογές σιμ, εγώ έχω vodafone και βλέπω κανονικά τα περιεχόμενα. Τώρα σε αυτό που θες καλύτερα να μιλήσεις με τη Nokia

 

Εδω η συσκευη δεν εχει κυκλοφορησει ακομη καλα καλα... Ειναι ασχετοι εδω στην περιοχη μου γι αυτο και εκλεισαν.

Ενθαρρυντικο παντωs αυτο που διαβασα. Το Lg optimus 7 δεν εμφανιζει sim toolkit...

Καθαρός ουρανός, αστραπές δε φοβάται!
Link to comment
Share on other sites

Ναι καλα.παρηγγειλα ενα σκληρο σε πολυ καλη τιμη.τελικα μου ειπαν οτι αναμενονταν.περασαν 3εβδομαδες και μου στειλανε email πως θα αργησει και αλλο.αφου πηρα αλλο σκληρο απο αλλο καταστημα πρθν μια εβδομαδα στειλανε μηνυμα οτι ακυρωνεται η παραγγελια και μου προτειναν εναν αλλο που υπηρχε στα 20ευρω πιο ακριβα.

 

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στο φόρουμ, από σήμερα είμαι ένας ευτυχισμένος κάτοχος του lumia 800. Το αγόρασα 485 € από τα Saturn στο Βερολίνο. Είναι τέλειο.
Link to comment
Share on other sites

Καλοριζικο φιλε μου...ευχομαι να το χαρεις και την συσκευη και το λειτουργικο.

 

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

 

Απιστευτο :blink:

 

"επαθα" οταν το ειδα:!:

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Το τηλέφωνο το δοκίμασα χθες και κατέληξα στο να μην κάνω στροφή στη νόκια. Η συσκευή είναι όμορφη και στιβαρή αλλά το Mango δεν με πείθει τελικά.
Link to comment
Share on other sites

Καταρχάς, είναι εύκολη και γρήγορη η μεταφορά αρχείων από τον υπολογιστή στο Lumia μέσω του Zune ή θα ταλαιπωρείται κάθε φορά ο εκάστοτε χρήστης;

Και κατά δεύτερον, διαθέτει ελληνικά ως γλώσσα λειτουργίας και navigation από όπου κι αν αγοραστεί η συσκευή;

Link to comment
Share on other sites

τα touch sensitive πληκτρα του nokia lumia 800 δονουνται οπως στο htc radar πχ?

nokia 3330 - sony ericsson t310 - siemens cx60 - nokia 3250 - nokia n78 - nokia lumia 800 - google nexus 4 - google nexus 5 - google nexus 5X - xiaomi redmi note 4 - xiaomi redmi note 5 - xiaomi mi9t pro - samsung galaxy s21 ultra - samsung galaxy s24 ultra

Link to comment
Share on other sites

Μετά απο δοκιμή και εγώ, μαζί με έναν φίλο μου που θέλει νέα συσκευή, καταλήξαμε στο ότι τα Windows απλά δεν τραβάνε ακόμα!!

Η συσκευή είναι πολύ στιβαρή και όμορφη αλλά με τόσα λεφτά, μπορεί να πάρει κάτι καλύτερο!

 

Ίσως τα WP να μπουν στο ρανταρ το 2012!

 

(Στη Νοκια, εγω εύχομαι να πάει χάλια! Πλέον είναι πολύ κοροιδία οι συσκευές της! - ελαχίστων εξαιρέσεων)

Η αγάπη αποτελείται απο μια μοναδική ψυχή που κατοικεί σε δύο σώματα! (Αριστοτέλης)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Proud Owner of a Xbox360 fully updated!!! (http://www.enternity.gr)

Next Generation Consoles WAR:http:// http://www.vgchartz.com/

Link to comment
Share on other sites

Μόλις πριν λίγες ώρες παρέλαβα και εγώ το Nokia lumia 800 από Γερμανία (425 ευρώ με μεταφορικά). Απίστευτο κινητό..πανέμορφο και ποιοτικό. Ειλικρινά δεν περίμενα ότι θα έχει τέτοια αίσθηση ποιότητος. Για το λειτουργικό δεν μιλάω γιατί ήμουν ήδη φαν, είναι σαν να ρίχνεις ματιά στο μέλλον. Και βρήκα ότι εφαρμογή χρειαζόμουν στο marketplace και free. Πριν είχα iphone 3g, 3gs και πέρασαν και 4 iphone 4 από τα χέρια μου για jailbreak..αλλά η αίσθηση του nokia είναι άλλο πράγμα. Επίσης ήθελα να ρωτήσω αν γνωρίζει κανείς. Στη συσκευασία έχει Gift Card 50 ευρώ. Θα μπορέσω από δω να την "ενεργοποιήσω" ; Edited by mixail72
Link to comment
Share on other sites

Μόλις πριν λίγες ώρες παρέλαβα και εγώ το Nokia lumia 800 από Γερμανία (425 ευρώ με μεταφορικά). Απίστευτο κινητό..πανέμορφο και ποιοτικό. Ειλικρινά δεν περίμενα ότι θα έχει τέτοια αίσθηση ποιότητος. Για το λειτουργικό δεν μιλάω γιατί ήμουν ήδη φαν, είναι σαν να ρίχνεις ματιά στο μέλλον. Και βρήκα ότι εφαρμογή χρειαζόμουν στο marketplace και free. Πριν είχα iphone 3g, 3gs και πέρασαν και 4 iphone 4 από τα χέρια μου για jailbreak..αλλά η αίσθηση του nokia είναι άλλο πράγμα. Επίσης ήθελα να ρωτήσω αν γνωρίζει κανείς. Στη συσκευασία έχει Gift Card 50 ευρώ. Θα μπορέσω από δω να την "ενεργοποιήσω" ;

 

απο πού αν επιτρεπεται??? ελληνικα εχει η συσκευη κανονικα να υποθεσω ε?

nokia 3330 - sony ericsson t310 - siemens cx60 - nokia 3250 - nokia n78 - nokia lumia 800 - google nexus 4 - google nexus 5 - google nexus 5X - xiaomi redmi note 4 - xiaomi redmi note 5 - xiaomi mi9t pro - samsung galaxy s21 ultra - samsung galaxy s24 ultra

Link to comment
Share on other sites

Το πήρα από ebay. Γερμανικό μαγαζί cw-mobile.de. Ηταν το ποιο φτηνό που εχω βρεί :) Και ναι από Ελληνικά τα πάει μια χαρά :) έχει όλες τις γλώσσες όπως μου είχαν πει και τα παιδιά εδώ μέσα στο φόρουμ :)
Link to comment
Share on other sites

τη βρισκω παντως τσιμπημενη την τιμη του... 505 το lumia 800 με 515 το titan και 550 το razr (στο birdphone). θα περιμενω προσωπικα να πεσει κανα κατοσταρικο πριν το αγορασω...

nokia 3330 - sony ericsson t310 - siemens cx60 - nokia 3250 - nokia n78 - nokia lumia 800 - google nexus 4 - google nexus 5 - google nexus 5X - xiaomi redmi note 4 - xiaomi redmi note 5 - xiaomi mi9t pro - samsung galaxy s21 ultra - samsung galaxy s24 ultra

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...