Jump to content

Motorola RAZR XT910


sakiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ρυθμισεις>σχετικα με το τηλεφωνο>εκδοση συστηματος.

Εκει,αυτο που σου λεει τελειωνει λογικα σε GR , σωστα?

Εμενα τελειωνει σε FR.

Update δεν εχω δει ακομα.

 

Διορθωνει το κακο σημα του wifi , και κποια μηνυματα sim error (εσυ δεν το εχεις συναντησει αυτο, αφου δεν του εχεις βαλει καρτα σιμ).

Επισης υπαρχουν μικρες βελτιωσεις στην ταχυτητα, στην καμερα, στη σταθεροτητα κλπ κλπ.

 

Να κανω και εγω μια ερωτηση ρε παιδια, καθοτι δεν.....

Στις χωρες που λεει οτι θα παρουν την αναβαθμιση δεν αναφερει την Γαλλια (πολυ περιεργο) αναφερει ομως σαν χωρα(?) SFR.

Μηπως ξερει κανεις τι ειναι αυτο το Sfr??

 

 

Γιαννη του εχω βαλει καρτα ΣΙΜ για 2 ημερες.. Πεταξε οντος κατι τρελα μηνυματα και πεταει ακομα.

Λοιπον Εκδοση Συστηματος : 651.73.17.XT910.NonEFIGSRetail.En.Eu.

 

Δεν νομιζω να ειναι Ελληνικο εεε;; Απο αλλου ειναι !!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Χρονια πολλα

EU ειναι φιλε μου και εμενα και το πηρα απο Cosmote.....δεν νομιζω να υπαρχει GR , αλλα ουτε εγω εχω δει το update.Αν δεν ερθει μεχρι Δευτερα μπορουμε να παρουμε τηλεφωνο στην Motorola οπως προτρεπουν πολλους απο την σελιδα τους στο FB (Motorola Europe).

Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα

EU ειναι φιλε μου και εμενα και το πηρα απο Cosmote.....δεν νομιζω να υπαρχει GR , αλλα ουτε εγω εχω δει το update.Αν δεν ερθει μεχρι Δευτερα μπορουμε να παρουμε τηλεφωνο στην Motorola οπως προτρεπουν πολλους απο την σελιδα τους στο FB (Motorola Europe).

 

Να παρουμε τηλεφωνο ;; Εχουν στην Ελλαδα Γραφεια ;

Link to comment
Share on other sites

 

Ωραια !! Βλεπω εχουν και Θεσσαλονικη !! Δευτερα πρωι θα μιλησω μαζι τους !!

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Να κανω και εγω μια ερωτηση ρε παιδια, καθοτι δεν.....

Στις χωρες που λεει οτι θα παρουν την αναβαθμιση δεν αναφερει την Γαλλια (πολυ περιεργο) αναφερει ομως σαν χωρα(?) SFR.

Μηπως ξερει κανεις τι ειναι αυτο το Sfr??

 

Είναι γαλλική εταιρία κινητής τηλεφωνίας.

Μάκης
Link to comment
Share on other sites

Είναι γαλλική εταιρία κινητής τηλεφωνίας.

 

Αυτό υποψιαζόμουν και εγώ. Μου κάνει εντύπωση που ανάμεσα στις χώρες που θα πάρουν το update δεν έχει τη Γαλλία, αλλά έχει την SFR.

Τέλος πάντων, ελπίζω να πάρω το update και να μην μείνω....παγωτό περιμένωντας την ICS:p

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Μήπως μπορεί να μπει στη λίστα αυτόματου τερματισμού; Πήγαινε στη διαχείριση εργασιών, άφησέ το μερικά δευτερόλεπτα να κάνει υπολογισμό και αν σου εμφανίζει την εφαρμογή πάτα πάνω της και κάνε προσθήκη στη λίστα αυτόματου τερματισμού.

Αν δεν δουλέψει αυτό ο μόνος τρόπος είναι να κάνεις root τη συσκευή οπότε μετά πέρα από το να εγκαταστήσεις καινούργια ρομ (που εννοείται δεν θα έχει την εφαρμογή BILD) μπορείς να την "παγώσεις" με το Titanium Backup ώστε να μην τρέχει καθόλου.

Βλαβερό δεν είναι καθόλου για τη συσκευή, απλά χάνεις την εγγύηση αλλά ο τρόπος για να κάνεις unroot σε περίπτωση που χρειαστεί να πάει service είναι πανεύκολος :).

...και υποθέτω πως με τις αναβαθμίσεις (official) δεν θα έχω κάποιο πρόβλημα έτσι; Θα μου έρχονται κανονικά.

3>4
Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά σε όλους!

Ακόμη και αν δεν σου έρχονται με τη μέθοδο ΟΤΑ μπορείς να τις περάσεις χειροκίνητα.

Με τη μέθοδο του αυτόματου τερματισμού δεν σου δούλεψε;

Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά σε όλους!

Ακόμη και αν δεν σου έρχονται με τη μέθοδο ΟΤΑ μπορείς να τις περάσεις χειροκίνητα.

Με τη μέθοδο του αυτόματου τερματισμού δεν σου δούλεψε;

 

Καλη ΧΡονια φιλε ! ΧΡονια πολλα !

 

Δηλαδη εσυ περασες το update χειροκινητα ; ΠΕς μας τον τροπο αν θες.

Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά σε όλους!

Ακόμη και αν δεν σου έρχονται με τη μέθοδο ΟΤΑ μπορείς να τις περάσεις χειροκίνητα.

Με τη μέθοδο του αυτόματου τερματισμού δεν σου δούλεψε;

 

Καλημερα και χρονια πολλα!

Με rsd εννοεις? ( τα ψιλοθυμαμαι απο εποχης milestone...:rolleyes: ).

Επειδη απο οτι βλεπω ασχολεισαι , για δωσε οδηγιες βρε αγορι μου:):)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Γιαννη ΧΡονια Πολλα και ΚΑλη ΧΡονια !! Οτι επιθυμεις !!

 

Λοιπον χτες στις 11 πριν αλλαξει ο χρονος εκανα το πρωτο μου Root+και αλλαγης ROM 2.3.7. στο DEfy !!

 

Επιτελους τα καταφερα !! χα χα!

Link to comment
Share on other sites

καλη χρονια με υγεια και χαρα σε ολους...

παιδια δεν μπορω να βρω της επαφες μου..

κανω δημιουργεια νεας επαφης την αποθηκευω αλλα μετα δεν μπορω να την ξανα βρω...μονο στις κλησεις τις ξανα βλεπω..

καμια καλη εφαρμογη εχει κανεις να προτεινει?

ειχα το lg arena και τωρα το moto μου φαινετε διαστημοπλειο...

Link to comment
Share on other sites

Καλη ΧΡονια φιλε ! ΧΡονια πολλα !

 

Δηλαδη εσυ περασες το update χειροκινητα ; ΠΕς μας τον τροπο αν θες.

 

Καλημερα και χρονια πολλα!

Με rsd εννοεις? ( τα ψιλοθυμαμαι απο εποχης milestone...:rolleyes: ).

Επειδη απο οτι βλεπω ασχολεισαι , για δωσε οδηγιες βρε αγορι μου:):)

 

Κατεβάστε το update από εδώ:http://www.uploadking.com/C6QOLCV8P0

Αντιγράψτε το στην κάρτα. Έπειτα μπείτε σε motorola recovery και φλασάρετε το αρχείο.

To enter Motorola recovery turn off device. Then hold volume up and down then press power button. You will enter a new menu, volume down scrolls, volume up selects. Select recovery, then at the green Android press both volume up and down together. You should now be in the normal recovery.

Link to comment
Share on other sites

Κατεβάστε το update από εδώ:http://www.uploadking.com/C6QOLCV8P0

Αντιγράψτε το στην κάρτα. Έπειτα μπείτε σε motorola recovery και φλασάρετε το αρχείο.

To enter Motorola recovery turn off device. Then hold volume up and down then press power button. You will enter a new menu, volume down scrolls, volume up selects. Select recovery, then at the green Android press both volume up and down together. You should now be in the normal recovery.

 

Καλη Χρονιά!

Το update αυτο δεν δουλευει για κινητα αγορασμενα απο Ελλαδα (NonEFIGSRetail.en.EU).

Δουλευει μονο σε αυτα με την αγγλικη (UK) ρομ (Retail.en.EU).

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αυτό το κινητό πότε βγαίνει δεν υπάρχει ούτε στο κατάστημα του πλαισίου ούτε στης Vodafone γιατί ξέρει κάνεις πότε έρχεται γιατί έχει περάσει πολύ καιρός που ανακοινώθηκε το κινητό αλλα δεν το βλέπω δυστυχώς πουθενά γιατί; :confused:

 

Υπάρχει κανονικά στην ελλάδα. Το είδα διαθέσιμο στη wind αγ. Ιεροθεου στο Περιστερι.

Link to comment
Share on other sites

Καλη Χρονιά!

Το update αυτο δεν δουλευει για κινητα αγορασμενα απο Ελλαδα (NonEFIGSRetail.en.EU).

Δουλευει μονο σε αυτα με την αγγλικη (UK) ρομ (Retail.en.EU).

 

Νομίζω ότι δουλεύει με όλες τις εκδόσεις. Ας δοκιμάσει όποιος θέλει, το πολύ πολύ να μην εγκατασταθεί. Εμένα πάντως σε FR εγκαταστήθηκε κανονικά.

Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά σε όλους!

Ακόμη και αν δεν σου έρχονται με τη μέθοδο ΟΤΑ μπορείς να τις περάσεις χειροκίνητα.

Με τη μέθοδο του αυτόματου τερματισμού δεν σου δούλεψε;

 

Συγνώμη αλλά τώρα που σε βρήκαμε....

Τι ακριβώς θα πει "μέθοδο ΟΤΑ“ και πως θα καταλάβουμε αν στη συσκευή μας έχει γίνει root; Φαίνεται από την έκδοση κάπου;

Υ.Γ. Μου δούλεψε κανονικά μμε την μέθοδο του αυτομάτου τερματισμού και σε ευχαριστώ.

3>4
Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ενα ενα παρακαλω..Τελικα δουλευει το Update Η οχι ;; Να ξερω τι κανω..

Εκανα οτι περιγραφεις και νομιζω οτι δουλευει.

Edited by navi55
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Motorola RAZR XT910

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...