Jump to content

Samsung Galaxy S II (Μέρος ΙΙ)


saliez
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παίδες καλησπέρα,

σκέφτομαι πολύ σοβαρά να αλλάξω το αγαπημένο μας S2 με το Lumia 640. Πριν ξεκινήσετε το κράξιμο, να δικαιολογηθώ:

1) Το οικοσύστημα της MS στο mobile ακόμη δεν είναι εκεί που είναι του Android αλλά κάποια στιγμή θα φτάσει

2) Ψάχνω τον τελευταίο καιρό για μια συσκευή (σαφώς κατώτερη των 5 ιντσών αλλά μάταια...) με καλή μπαταρία και να μη λαγκάρει. Από όσα διαβάζω εδώ στους συμφορουμήτες είναι καλή φάση τα Windows Phone

3) Κάμερα σκασίλα μου, το ίδιο και η μπροστινή.

4) Ανάλυση σκασίλα μου, αρκεί να μην είναι 5 ίντσες με 800x480 και μετράω τα pixels με το μάτι :)

5) Να είναι 4G

6) Με 140€ αυτή τη στιγμή που έχει το 640 νομίζω είναι μονόδρομος στα επώνυμα

7) Το S2 έχει αρχίσει και πάσχει στο κεντρικό κουμπί που θέλει κάποια δύναμη παραπάνω για να "ακούσει" αλλά και πολλές φορές στην κλήση όταν ανοίγει η γραμμή, το ηχείο είναι νεκρό (με διάφορες ROM που δοκιμάζω) και μιλάω μόνο με ανοιχτή ακρόαση. Δλδ αρχίζει τα H/W προοβλήματα.

 

Οι γνώμες σας οι καλύτεροι βοηθοί μου :)

 

Χρόνια πολλά παίδες, με υγεία στις οικογένειές σας!

Αυτά...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 15,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Εγώ μετά το s2 πήγα στο xiaomi redmi note 2. Εάν θες από Κίνα. Αν και το έφεραν και Ελλάδα αλλά στα 250 ευρώ. Εγώ πήρα το prime με 32GB εσωτερική. Έχει Android λειτουργικό όμως miui. Από πολύ καλό μαγαζί vickmall.com στα 170 δολάρια.

Ριξτο μια ματιά, μήπως αλλάξεις γνώμη.

zaf_4 σημαίνει ΖΑΦΕΙΡΑ!

Xiaomi Pocophone F1

Link to comment
Share on other sites

Παίδες καλησπέρα,

Οι γνώμες σας οι καλύτεροι βοηθοί μου :)

 

Χρόνια πολλά παίδες, με υγεία στις οικογένειές σας!

 

Αδερφέ....

Βρίσκεις S4 με 138 γιουργια

Κινέζικα τούμπανα στα 130-150

...

Anywayz, τα WP μου αρέσουν, το 640 είναι πολύ καλό, πολύ γρήγορο, πολύ αξιόπιστο αλλά... δεν είναι Android

απλά φοβάμαι μην ξενερώσεις...

Την δουλειά σου θα την κάνεις όπως και να χει, αλλά το ξενέρωμα φοβάμαι

 

Ενημέρωσε με σε παρακαλώ για το τι θα αποφασίσεις :)

“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

Εγώ μετά το s2 πήγα στο xiaomi redmi note 2. Εάν θες από Κίνα. Αν και το έφεραν και Ελλάδα αλλά στα 250 ευρώ. Εγώ πήρα το prime με 32GB εσωτερική. Έχει Android λειτουργικό όμως miui. Από πολύ καλό μαγαζί vickmall.com στα 170 δολάρια.

Ριξτο μια ματιά, μήπως αλλάξεις γνώμη.

Είναι πολύ μεγάλο για τα γούστα μου, αλλά σίγουρα τούμπανο :)

 

Αδερφέ....

Βρίσκεις S4 με 138 γιουργια

Κινέζικα τούμπανα στα 130-150

...

Anywayz, τα WP μου αρέσουν, το 640 είναι πολύ καλό, πολύ γρήγορο, πολύ αξιόπιστο αλλά... δεν είναι Android

απλά φοβάμαι μην ξενερώσεις...

Την δουλειά σου θα την κάνεις όπως και να χει, αλλά το ξενέρωμα φοβάμαι

 

Ενημέρωσε με σε παρακαλώ για το τι θα αποφασίσεις :)

 

Μιλάς για το S4 mini? γιατί σε skroutzομάγαζα δε βρήκα κάτι στα χρήματα που λες, όμως ξέρεις τι με χαλάει; 2016 και να πάρω συσκευή του 2013? τραγικό...

 

Και εγώ τη σκέφτομαι τη μετάβαση σε WP αλλά δε θα χάσω επαφή με Android διότι δε θα αφήσω το S2 στο ράφι και επίσης, υποστηρίζω και μια εφαρμογή σε Android, οπότε ίσως είναι και ευκαιρία να δω τι παίζει και στα WP apps. Επίσης, και σε άλλο android να πάω, πάλι θα μου λείπει αυτή η πληθώρα επιλογών custom roms του S2 μας!

 

Σας ευχαριστώ για τις συμβουλές :)

Αυτά...
Link to comment
Share on other sites

Είναι πολύ μεγάλο για τα γούστα μου, αλλά σίγουρα τούμπανο :)

 

 

 

Μιλάς για το S4 mini? γιατί σε skroutzομάγαζα δε βρήκα κάτι στα χρήματα που λες, όμως ξέρεις τι με χαλάει; 2016 και να πάρω συσκευή του 2013? τραγικό...

 

Και εγώ τη σκέφτομαι τη μετάβαση σε WP αλλά δε θα χάσω επαφή με Android διότι δε θα αφήσω το S2 στο ράφι και επίσης, υποστηρίζω και μια εφαρμογή σε Android, οπότε ίσως είναι και ευκαιρία να δω τι παίζει και στα WP apps. Επίσης, και σε άλλο android να πάω, πάλι θα μου λείπει αυτή η πληθώρα επιλογών custom roms του S2 μας!

 

Σας ευχαριστώ για τις συμβουλές :)

 

Για το S4 μιλάω...

στα 140 είναι δωράκι

και S5 στα 200 παρά κάτι...

“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

Κατ' εμέ, κακή επιλογή να πας σε συσκευή 3ετιας, πόσο μάλλον αν αυτή είναι Samsung.

 

Θα βασιστώ στο ότι θες κάτι χωρίς lag, οπότε με αυτά τα χρήματα πήγαινε για το WP που έχεις δει ήδη. Αν μπορείς να δώσεις κάτι παραπάνω κοίτα το Meizu M2 ή το Huawei P8 Lite. Είναι οριακά στα γούστα σου στις 5". Αν σε ξενίζει λίγο η "κινεζιά", απλά δες τα από κοντά αν μπορείς και σύγκρινέ τα σαν κατασκευή με όποιο Samsung θες αντίστοιχης τιμής ή ακόμα και με παλιότερες ναυαρχίδες. Πίστεψέ με δεν θα χρειαστείς custom rom με αυτά.

Edited by stefan_city
Link to comment
Share on other sites

Κατ' εμέ, κακή επιλογή να πας σε συσκευή 3ετιας, πόσο μάλλον αν αυτή είναι Samsung.

 

Θα βασιστώ στο ότι θες κάτι χωρίς lag, οπότε με αυτά τα χρήματα πήγαινε για το WP που έχεις δει ήδη. Αν μπορείς να δώσεις κάτι παραπάνω κοίτα το Meizu M2 ή το Huawei P8 Lite. Είναι οριακά στα γούστα σου στις 5". Πίστεψέ με δεν θα χρειαστείς custom rom με αυτά.

 

Σωστός!

Αν πας σε WP θα πετάς...

Αν πας σε HTC δεν θες customs (μόνο root ίσως για greenify?)

αν πας σε Oneplus... έχει CM :p

το S5 πετάει απο μόνο του, άντε να χρειαστείς κανένα root για greenify

στο S4 λογικά μια custom θα την χρειαστείς...

 

το έψηνα για WP αλλά αφού μου κάνανε δώρο το S6 κάνω τον κινέζο!!! :D

“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

Είναι πολύ μεγάλο για τα γούστα μου, αλλά σίγουρα τούμπανο :)

 

 

 

Μιλάς για το S4 mini? γιατί σε skroutzομάγαζα δε βρήκα κάτι στα χρήματα που λες, όμως ξέρεις τι με χαλάει; 2016 και να πάρω συσκευή του 2013? τραγικό...

 

Και εγώ τη σκέφτομαι τη μετάβαση σε WP αλλά δε θα χάσω επαφή με Android διότι δε θα αφήσω το S2 στο ράφι και επίσης, υποστηρίζω και μια εφαρμογή σε Android, οπότε ίσως είναι και ευκαιρία να δω τι παίζει και στα WP apps. Επίσης, και σε άλλο android να πάω, πάλι θα μου λείπει αυτή η πληθώρα επιλογών custom roms του S2 μας!

 

Σας ευχαριστώ για τις συμβουλές :)

 

Eντάξει ακόμα τα wp είναι έτη φωτός πίσω. Σίγουρα με λιγότερα lag αλλά περί γούστου! Όσο για το αν είναι μεγάλο, εγώ έχω πραγματικά πολύ μικρό χέρι και το συνήθισα μέσα σε 3-4 μέρες. Δεν ξαναγυρίζω ξανά σε μικρότερη συσκευή. Το redmi note 2 είναι vfm αυτή την στιγμή και στο αναφέρω γιατί για να έχεις το s2 θα έκανες και τα μαγειρέματά σου, εννοώντας ότι η miui έχει αναβάθμιση κάθε Παρασκευή και από πίσω της ελληνική υποστήριξη από το miui.gr.

Εάν θες από Ελλάδα βρίσκω εξίσου ωραίο και το lg g2 αλλά και αυτό είναι 2 ετών πίσω. Εάν μπορούσα θα έπαιρνα το lg g3, όμως εφόσον τα έβαλα κάτω με το δικό μου το μόνο υπέρ ήταν τo knock (που ξεκλειδώνει την οθόνη με διπλό χτύπημα).

zaf_4 σημαίνει ΖΑΦΕΙΡΑ!

Xiaomi Pocophone F1

Link to comment
Share on other sites

Κατ' εμέ, κακή επιλογή να πας σε συσκευή 3ετιας, πόσο μάλλον αν αυτή είναι Samsung.

Θα βασιστώ στο ότι θες κάτι χωρίς lag, οπότε με αυτά τα χρήματα πήγαινε για το WP που έχεις δει ήδη. Αν μπορείς να δώσεις κάτι παραπάνω κοίτα το Meizu M2 ή το Huawei P8 Lite. Είναι οριακά στα γούστα σου στις 5". Αν σε ξενίζει λίγο η "κινεζιά", απλά δες τα από κοντά αν μπορείς και σύγκρινέ τα σαν κατασκευή με όποιο Samsung θες αντίστοιχης τιμής ή ακόμα και με παλιότερες ναυαρχίδες. Πίστεψέ με δεν θα χρειαστείς custom rom με αυτά.

 

Δεν έχω πρόβλημα με την κινεζια, πολλά είναι από κινα που θαυμάζω, αλλά θα ήθελα να το χαρώ μέσα στις γιορτές. Το P8 που είδα στο GSMArena δεν έχει και τόσο καλή μπαταρία :( στα άλλα σκίζει.

 

Σωστός!

Αν πας σε WP θα πετάς...

Αν πας σε HTC δεν θες customs (μόνο root ίσως για greenify?)

αν πας σε Oneplus... έχει CM :p

το S5 πετάει απο μόνο του, άντε να χρειαστείς κανένα root για greenify

στο S4 λογικά μια custom θα την χρειαστείς...

 

το έψηνα για WP αλλά αφού μου κάνανε δώρο το S6 κάνω τον κινέζο!!! :D

 

Συγκρίνοντάς τα όλα αυτά που μου προτείνετε (και σας ευχαριστώ πολύ για το χρόνο σας) θεωρώ πως το HTC είναι το καλύτερο αλλά (αναμενόμενο) και το ακριβότερο μιας που βγαίνει αρκετά ευρά παραπάνω από το "budget" μου. Λογικά θα τσιμπήσω το Lumia και θα κρατήσω το S2 για custom roms (λατρεύω τη LP του GreekDragon) και άπειρο testing :)

 

Ας τελειώσουμε την offtopic που άρχισα με πολλές ευχές για ένα καλό 2016 (καλύτερο σαφώς από το 2015) με λιγότερες ...εκλογές που μας έσκισαν :) και περισσότερη υγεία σε όλους!

Αυτά...
Link to comment
Share on other sites

Καλές γιορτές επίσης, αν και το samsung s2 το έχω απλά μόνο για να ακούω μουσική. Εφόσον το βιάζεσαι από Ελλάδα πάρε όποιο σε ικανοποιεί. Αλλιώς εάν δεν το βιάζεσαι η Κίνα μας έχει λύσει τα χέρια.

zaf_4 σημαίνει ΖΑΦΕΙΡΑ!

Xiaomi Pocophone F1

Link to comment
Share on other sites

Τα κινέζικα που προτάθηκαν υπάρχουν και από Ελλάδα από 160€ έως 200€ με μια γρήγορη αναζήτηση που έκανα.

 

Ό,τι κι αν επιλέξεις καλορίζικο και ενημέρωσέ μας.

Link to comment
Share on other sites

Είναι το λεπτό σημείο που επιλέγεις:

α) Τι καλύτερο παίρνω με xxx € ? ή

β) Ζητάω αυτά τα specs και επιλέγω την καλύτερη συσκευή που μου τα καλύπτει.

 

Βρίσκομαι στο (β) οπότε επειδή -είμαι πολύ κοντά στο- "ξέρω τι θέλω" (αναφέρομαι σε κάμερα, οθόνη, μπαταρία, χρόνος απόκρισης, κλπ) θέλω να ευχαριστήσω ξανά την κοινότητα για τη βοήθειά σας!

 

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ και θα ενημερώσω σύντομα :)

Αυτά...
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας!

Τελικά έμεινα στην πρώτη μου επιλογή, Lumia 640 LTE και τώρα το δοκιμάζω. Ειλικρινά σας ευχαριστώ για τις απόψεις/γνώμες σας και εκτιμώ το χρόνο που αφιερώσατε :) Το S2 το λειτουργώ παράλληλα για να καλύπτω τις app ανάγκες τουλάχιστον ώσπου να βρω παρόμοιες να κάνω τη δουλειά μου, οπότε και σε καμία περίπτωση δε θα ακολουθώ το thread.

Χρόνια πολλά με υγεία, δύναμη και θέληση σε εσάς και τις οικογένειές σας!

Αυτά...
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω το galaxy S2 και θελω να το κανω factory reset ή τελος παντων κατι να το αδειασω για να το δωσω στον πατερα μου να το εχει. Εγω πηρα άλλο κ δε το χρειαζομαι πια.

 

Εχω custom rom μεσα με android 4.1.2 και ειναι rooted. Τι μπορω να κανω ωστε να μη χαθει η ρομ κ να σβηστουν ολες οι εφαρμογες λογαριασμοι κτλπ?

Κατι οσο πιο απλο προτεινετε γιατι δεν το πολυκατεχω με υπολογιστες κ κινητα. Εκτος αν υπαρχει καπου αναλυτικος οδηγος.

 

ευχαριστω!

In the begining there was nothing, which exploded.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω το galaxy S2 και θελω να το κανω factory reset ή τελος παντων κατι να το αδειασω για να το δωσω στον πατερα μου να το εχει. Εγω πηρα άλλο κ δε το χρειαζομαι πια.

 

Εχω custom rom μεσα με android 4.1.2 και ειναι rooted. Τι μπορω να κανω ωστε να μη χαθει η ρομ κ να σβηστουν ολες οι εφαρμογες λογαριασμοι κτλπ?

Κατι οσο πιο απλο προτεινετε γιατι δεν το πολυκατεχω με υπολογιστες κ κινητα. Εκτος αν υπαρχει καπου αναλυτικος οδηγος.

 

ευχαριστω!

 

Ρυθμίσεις

Backup & Reset

Κάπου εκεί κάτω κάτω έχει επαναφορά συστήματος....

“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω το galaxy S2 και θελω να το κανω factory reset ή τελος παντων κατι να το αδειασω για να το δωσω στον πατερα μου να το εχει. Εγω πηρα άλλο κ δε το χρειαζομαι πια.

 

Εχω custom rom μεσα με android 4.1.2 και ειναι rooted. Τι μπορω να κανω ωστε να μη χαθει η ρομ κ να σβηστουν ολες οι εφαρμογες λογαριασμοι κτλπ?

Κατι οσο πιο απλο προτεινετε γιατι δεν το πολυκατεχω με υπολογιστες κ κινητα. Εκτος αν υπαρχει καπου αναλυτικος οδηγος.

 

ευχαριστω!

Επέλεξε και τη διαγραφή της κάρτας SD μην έχετε τίποτα τροχαία μέρες που είναι... ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!

Αυτά...
Link to comment
Share on other sites

Ρυθμίσεις

Backup & Reset

Κάπου εκεί κάτω κάτω έχει επαναφορά συστήματος....

 

Ευχαριστώ. Καρτα Sd την εχω βγαλει.

 

Αυτος ο τροπος θα μου κρατησει την ιδια υπαρχουσα custom rom?

In the begining there was nothing, which exploded.
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σας χρονια πολλα καλες γιορτες .αντιμετοπιζω το εξης προβλημα τα πληκτρα αφης μια αναβουν και την αλη δεν λειτουργουν σε τι μπορει να οφειλεται αυτο?του εχω κανει διαφορες αναβαθμησεις
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ. Καρτα Sd την εχω βγαλει.

 

Αυτος ο τροπος θα μου κρατησει την ιδια υπαρχουσα custom rom?

 

Απολύτως, ναι.

Αυτά...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και χρόνια πολλά!

Έχω ένα πρόβλημα με το S2 της κοπέλας μου. Της το ειχα 2 χρόνια Root με Omega Custom Rom άλλα προχθές πήρε άλλο τηλέφωνο και θέλω τώρα να το σετάρω (Επαναφορά ρυθμίσεων και εκ νέου clean εγκατάσταση της Rom) για να το πάρει ο πατέρας της.

 

Έκανα από Recovery "Clean to install new ROM" και προσπάθησα να εγκαταστήσω την ίδια ROM και με τους 2 τρόπους που ξέρω.

Από την Micro SD δεν τα κατάφερα ούτε με αυτήν που μέχρι πριν το "Clean to istall new rom" έβλεπε το κινητό ούτε με την δικιά μου που δουλεύει στο S4 μου(να τονίσω ότι και οι δυο Micro SD "παίζουν" στο PC κανονικά).

Δοκίμασα και μέσω Odin από Download mode αλλά δεν βλέπει καθόλου το κινητό το Pc (το S4 μου το βλέπει και εννοείται ότι εχω εγκαταστήσει τους τελευταίους usb drivers για Samsung).

 

Καμιά ιδέα κάποιος???

Ευχαριστώ εκ των προτέρων...

Dj Doublek - Kostas From Nafplio:D
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και χρόνια πολλά!

Έχω ένα πρόβλημα με το S2 της κοπέλας μου. Της το ειχα 2 χρόνια Root με Omega Custom Rom άλλα προχθές πήρε άλλο τηλέφωνο και θέλω τώρα να το σετάρω (Επαναφορά ρυθμίσεων και εκ νέου clean εγκατάσταση της Rom) για να το πάρει ο πατέρας της.

 

Έκανα από Recovery "Clean to install new ROM" και προσπάθησα να εγκαταστήσω την ίδια ROM και με τους 2 τρόπους που ξέρω.

Από την Micro SD δεν τα κατάφερα ούτε με αυτήν που μέχρι πριν το "Clean to istall new rom" έβλεπε το κινητό ούτε με την δικιά μου που δουλεύει στο S4 μου(να τονίσω ότι και οι δυο Micro SD "παίζουν" στο PC κανονικά).

Δοκίμασα και μέσω Odin από Download mode αλλά δεν βλέπει καθόλου το κινητό το Pc (το S4 μου το βλέπει και εννοείται ότι εχω εγκαταστήσει τους τελευταίους usb drivers για Samsung).

 

Καμιά ιδέα κάποιος???

Ευχαριστώ εκ των προτέρων...

Καλημέρα και χρόνια πολλά!

Δοκίμασε σε download mode να το συνδέσεις με το PC χρησιμοποιώντας άλλη USB θύρα, ακόμη και κάποια στο πίσω μέρος του tower. Επίσης, δοκίμασε και με άλλο USB καλώδιο. Τέλος, θα πρέπει να δοκιμάσεις σε άλλο PC/laptop. Αν δε μπορεί να το δει υπολογιστής το κινητό, τότε μάλλον δε μπορείς να κάνεις κάτι. Δεν ξέρω μήπως από το recovery σβήστηκαν και πράγματα που δεν έπρεπε όταν έκανες "clean to install a new rom".

Αυτά...
Link to comment
Share on other sites

Ρυθμίσεις

Backup & Reset

Κάπου εκεί κάτω κάτω έχει επαναφορά συστήματος....

 

Ευχαριστω και σενα κ το φιλο mc loud.

 

H επαναφορα εγινε. Τωρα δεν ξερω ακομα αν κρατηθηκε η custom rom κ το root. θα δειξει πιο μετα οταν ξανασεταρω το τηλεφωνο:)

In the begining there was nothing, which exploded.
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω και σενα κ το φιλο mc loud.

 

H επαναφορα εγινε. Τωρα δεν ξερω ακομα αν κρατηθηκε η custom rom κ το root. θα δειξει πιο μετα οταν ξανασεταρω το τηλεφωνο:)

 

Κρατήθηκαν , μην ανησυχείς! :)

“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

Τα πλήκτρα αφής δεν λειτουργούν και το κινητο κολαει μερικες φορες

Τι πιστεύετε οτι φταίε?ι .ποσο κοστιζει η επισκευη του?

Link to comment
Share on other sites

Τα πλήκτρα αφής δεν λειτουργούν και το κινητο κολαει μερικες φορες

Τι πιστεύετε οτι φταίε?ι .ποσο κοστιζει η επισκευη του?

 

Δοκιμασε να κανεις factory reset απο το μενου μηπως και φτιαξει το προβλημα. Αν οχι και δε το μπορεις αλλο τοτε παρε ενα αλλο. Με 100ε πέρνεις κατι καλυτερο σε μεταχειρισμενο.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Κρατήθηκαν , μην ανησυχείς! :)

 

Κρατηθηκαν και η custom rom και το root εχεις δικιο! :)

 

Το περιεργο είναι πως δεν ειχανε σβηστει οι φωτογραφιες μου...

 

Επισης εχει πανω στο scroll bar μια ενδειξη για ενημερωση λογισμικου. Δεν μπορω να την κανω να φυγει. Απενεργοποιησα την επιλογη για αυτοματες ενημερωσεις λογισμικου κ το εκανα restart αλλα επιμενει. Παντως ο πατερας μου που θα το χρησιμοποιει τωρα δεν θα εχει internet Οποτε μαλλον δεν πειραζει κ πολυ. Αν κανεις ξερει πως μπορει να βγαινει παντως ας μου πει!

In the begining there was nothing, which exploded.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S II (Μέρος ΙΙ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...